יש שני חוקים להצלחה בחיים. 1. על תחשוף את כל מה שאתה יודע

בעל חוזר מאוחר בלילה הביתה. מתעוררת אשתו ושואלת, ברוך מה השעה? עונה ברוך, בסך הכל עשר יקירתי. ובאותו הרגע ממש מצלצל השעון שעל הקיר צלצול אחד. שואלת האשה. ברוך? אם השעה עשר אז למה השעון מצלצל צלצול אחד? עונה הבעל בכעס. מה את רוצה?.. שהוא יצלצל גם את האפס?

אחד מטייל על חוף נים כשלפתע נפלט בקבוק מהים. מרים הבחור את הבקבוק ופותח אותו. פתאום... שד ענקי יוצא מהבקבוק ואומר, שחררת אותי אחרי אלפי שנים אז אני אגשים לך שלוש משאלות אבל... על כל משאלה שתקבל כל עורך דין יקבל כפול... טוב, אומר הבחור אני רוצה פרארי. מייד נצבת לפניו מכונית פרארי. והשד מזכיר לו שלכל עורך דין יש עכשיו שניים. מתרגז הבחור על כך חושב חושב ו. אומר לשד, אתה יודע מה?... תמיד רציתי לתרום כלייה..

שני משוגעם הולכים ברחוב ואז צועק האחד לחברו. תזהר יש פה חרה שלא תדרוך... אומר השני, מה פתאום זה לא חרה. עונה לו הראשון זה כן חרה.... וכך נמשך הוויכוח עד שאחד מהם הציע רעיון. בוא נטעם ונראה. מתלהב החבר מתכופף וטועם. מעקם את הפרצוף ואומר. וואללה זה באמת חרה. איזה מזל שלא דרכנו...

שני ברוקרים מטיילים להנאתם ברחוב כשלפתע פתאום הם רואים חרה על הרצפה. מציע האחד לחברו, אם תטעם מהחרה תקבל ממני אלף דולר, מתלהב השני מתכופף וטועם. כל הכבוד אומר הראשון ומשלם לשני אלף דולר. כעבור כמה מטרים הם שוב רואים חרה על הרצפה. אומר השני לראשון. נו בוא נראה אותך? אם תטעם מהחרה תקבל ממני אלף דולר. מתכופף השני טועם ומקבל אלף דולר. לאחר כמה צעדים שואל האחד מה יצא לנו מזה? עונה החבר. אומנם אכלנו חרה אבל גלגלנו מחזור.

ברונייה לסונייה... כמה שאת יפה הבוקר. עונה לה סונייה. חבל שאני לא יכולה להגיד את זה גם עלייך. שואלת ברונייה. למה? את לא יודעת לשקר כמוני?....

ברונייה לסונייה... מה עשית היום? עונה לה סונייה.. הלכתי לקוסמטיקאית ואחר כך למספרה ומשם הלכתי לקנות לי כמה בגדים יפים... שואלת ברונייה. ומה קרה? הכל היה סגור?...

איש אחד הולך לרופא ואומר לרופא. כשאני שותה תה כואבת לי העין מה לעשות? שואל הרופא את החולה:האם הוצאת את הכפית מהתה בזמן השתיה

איך כורדי נוסע לקריית שמונה נוסע פעמיים לקריית 4

כביש אחד הלך לרופא . שואל הכביש את הרופא - דוקטור דוקטור מה עובר עלי ???

שני גמלים יושבים בבר מדברים על החיים לפתע בא עכבר ואומר לא טוב לי בחיים מסתכלים הגמלים על העכבר ואומרים תראה עכבר מדבר

שני אנשים נסעו באופניים אחד חטף דום לב והשני אוהב מטבוחה

???איך מכניסים פיל למקרר פותחים את המקרר ומכניסים את הפיל ???פיל וג'ירפה עושים תחרות ריצה מי ינצח ....הג'ירפה, הפיל במקרר

למה לפיל יש זנב? שלא יגמר בפתאומיות...

מה המשותף בין פיל ונמלה? שניהם מתחילים ב-נ'. לפיל קוראים נחמה

איש אחד הולך לשרותים נו...??? חכו שהוא יגמור..

איש אחד הלך,הלך,הלך והלך ופתאום נפל לבור איך הוא יצא רמז הקטגורייה היא בדיחות קרש תשובה הוא לקח את הקרש מהבדיחה ויצא

איש אחד נכנס לשירותים נו ??? חכו עד שהוא יצא

איש 1 הלך הלך הלך הלך הלך התעיף התחיל לרוץ

אמא שלך כל-כך מפגרת שהלכה לקולנוע וראתה שלט מעל 17 אז הלכה להביא עוד 16 חברות

שני אפסים הולכים ברחוב הם רואים שמונה אז מה הם אומרים הוא הידק יותר מידי את החגורה

למה פרסי נכנס עם כובע הפוך לאוטובוס?.. כדי שיחשבו שהוא יורד

כלב אחד רץ במדבר. רץ ורץ ורץ, אבל כל הזמן הוא רואה רק חול וחול... רץ הכלב ימינה, רץ שמולה, רץ אחורה, רץ קדימה, אבל בכל מקום יש רק חול וחול וחול. נאנח הכלב: אוי ואבוי לי! אים לא אמצא מיד איזה עץ , שלפוחית השתן שלי תתפוצץ

שתים ציפורים עפות מעל עץ. אחת עפה לפריז ,ואחת אוהבת חומוס

למה כשכלב משתין הוא מרים את הרגל? כדי שהקיר לא יפול עליו.

למה לסיני יש חגורה אדומה? כדי שלא יפלו לו המכנסיים!!!!!

מה משותף לכושי ולסלקום? ??... שניהם קטן שחור ולא קולט

איך קשור ערס לאופניים? שניהם לא זזים בלי שרשרת

פעם היו שני אחים . בעיקר השני.

למה ליהודים יש אף ארוך? כי האוויר חינם

אשכנזי אחד הלך במדבר צמא, היה חיב לשתות ראה האשכנזי עץ קוקוס ועל עץ הקוקוס היה קוף האשכנזי אמר לעצמו. אני אזרוק על הקוף .אבן והקוף יזרוק עלי קוקוס. זרק האשכנזי אבן על הקוף הקוף ירד מהעץ ופוצץ אותו מכות

איש אחד הלך ברחוב ופתאום נפל לבור מה עשה? הלך הביתה הביא סולם

איש אחד חלם שבלילה הוא קם וראה זו אמת

איש אחד רצה ללכת לסרט, ראה פנס, החליט ללכת לגן החיות.

!איש אחד שם רגל על הקיר התלהב שם את השניה ונפל

איש אחד הולך נופל לבור... מתלהב נופל עוד פעם

יהודי, ערבי ונוצרי עומדים על בניין ורוצים לראות מה יקרה אם יקפצו?. הנוצרי רץ רץ רץ קופץ, טרח נמרח על הרצפה הערבי רץ רץ רץ קופץ טרח נמרח על הרצפה בא היהודי... רץ רץ רץ קופץ טרח נמרח על הרצפה. .

אחד שואל את חברו. תגיד למה? ואז החבר עונה לו... ככה.

מה אומר השטיח לשולחן?... רואים לך.

מה אומר הקיר הראשון לקיר השני?... היי ניפגש בפינה.

לאיזו חייה יש עיין אחת וזין אחת?... עז.

למה תינוקות מעדיפים חלב אם?... בגלל האריזה.

מי המציא את בדיחות הקרש?... הנגר.

אנגלי צרפתי ויהודי נוסעים במטוס... זהו.

איש אחד רצה לקנות טרקטור. אבל... לא היה טרקטור... אז הוא קנה זיתים שחורים....

אישה אחת מתחילה ללמוד אנגלית,כעבור כמה זמן שני אנשים שואלים למה את לומדת אנגלית עונה האישה:" כי שמעתי שבגן עדן מדברים אנגלית" שואל אחד מהאנשים את האישה מה יקרה אם תלך לגיהנום עונה האישה:"אל תדאג אני יודעת פולנית מהבית.
איך נראית סומלית זקנה? כמו מקופלת

מה פולניה אומרת כל בוקר כשהיא מסתכלת במראה? מגיע לו

למה פרסי יושן על הרצפה? כדי לשמוע את הרדיו של השכן.

ארבע מרוקאיות ברכב , מי נוהג?--- - שוטר

שבט קניבלי, תופס יהודי, אנגלי וגרוזיני. הצ'יף שלהם אמר להם או למות או 3 משימות, והסביר להם את המשימות: בקתה ראשונה צריך לשתות 100 בקבוקי ודקה, בשניה יש חזיר פראי שצריך להוציא לו קוץ מהרגל ובשלישית צריך לספק את בתולת השבט פעמיים. נכנס היהודי ושותה 10 בקבוקים ומת, האנגלי שותה 100 ומת. הגרוזיני שותה את כל הבקבוקים, הולך לשניה - שומעים האבקות, צרחות, מכות "בסוף הגרוזיני יוצא חבול ופצוע ושואל: "איפה הבחורה עם הקוץ

?כמה פולניות יש בגן-עדן רק אחת,כי משתיים והלאה זה כבר גיהנום

למה פרסי רודף אחרי אמבולנס? דיסקו חינם

שני גרוזינים נפגשים. שואל אחד את השני: ביז'ו למה קורא עיתון הפוך? עונה השני: לא יודע ככה קניתי אותו.

שאלה: מה ההבדל בין הפולניה לרוטוילר תשובה:הרוטוילר משחרר בסוף את הילד

למה תורכים אוהבים גרוזיניות? כי יש להן פרצוף תחת

פעם בואש ופיל התנגשו אחד בשני ולא זכרו אלו חיות הם. שאל הפיל את הבואש איזה חיה הוא ? ענה לו הבואש יש לך חדק אתה גדול ושמן , כנראה אתה פיל . שאל אותו הבואש ומה אני ? ענה לו הפיל אתה קטן שחור ומסריח , אתה בטח תימני

כמה שוקל גרוזיני אחרי מקלחת???? עשרה קילוגרם פחות מה לו בסדר בבדיחה הזאת???????????ץ ממתי גרוזיני מתקלח?

.....???איך מזהים חתול רומני !!!!איך שלא תזרוק אותו הוא תמיד יפול על הראש

שאלה: מה ארוך וקשה אצל גרוזיני? תשובה: כיתה א'.

מרוקאי נוסע בדרך רואה שלט צ שואלים אותו מה זה? והוא עונה צומת. כעבור זמן רואים שלט נוסף עצ ומה זה? עוד צומת. ממשיכים הלאה והנה רואים עוד שלט מעצ והמרוקאי משיב ... מה עוד צומת?.

מה משותף בין סלקום לתימני? שניהם קטנים שחורים ולא קולטים

שאלו מרוקאי, אשכנזי וגרוזיני אם הם יודעים לספור עד עשר. האשכנזי ניסה: "אחד, שתיים לא יודע הלאה". הגרוזיני ניסה להמשיך: "שלוש, ארבע לא יודע הלאה". המרוקאי המשיך: "חמש, שש, שבע, שמונה, תשע, עשר". כולם מחאו לו כף ושאלו אותו אם הוא יכול להמשיך. "בטח", אמר המרוקאי: "נסיך, מלכה...".

מה זה ארבעה אתיופים בשק שינה? תשובה: כיף כף

למה?? לטמגוצ'י של פרסי אין כפתורים? תשובה: כי גם ככה הוא לא יאכיל אותו

מה פרסי שר כשהוא אוכל גלידה? שלא יגמר לעולם....

למה גרוזיני מסבן רק את הציפורניים שלו כי את השאר הוא חופף!!!!!!!!!!!!!!!

שאלה: מה המילה הכי ארוכה במרוקאית? תשובה : חחחחחחחחחחחחחחח שאלה : כמה חושים יש למרוקאי? תשובה : שש החושים הרגילים + החושילינג,החושרמוטה

למה המציאו את הפסק-זמן הלבן ? כדי שהאתיופים לא יאכלו את האצבעות

פולני רצה להיהפך למרוקאי , לשם כך הלך לרופא והרופא אמר לו שבכדי להיות מרוקאי צריך להוריד לו חצי מהמח. הפולני התעקש והרופא ביצע את הניתוח. איך שהפולני מתעורר מהניתוח הוא רואה את הרופא בוכה מאוד, שואל אותו הפולני: דוקטור, למה אתה בוכה? עונה לו הרופא: חתכתי לך קצת יותר מידי מהמח" הפולני מנחם את הרופא וטופח על כתפו: אין דבר ביז'ו"

?מה ההבדל בין אמא פולניה לאמא מרוקאית אמא פולניה אומרת: תאכל או שאני אמות !!!ואמא מרוקאית אומרת: תאכל או שאני יהרוג אותך

גרוזיני אחד אומר לגורוזיני שני בראש שלך לשחק שש-בש ??? אומר הגרוזיני השני למה על הראש שלי? על הראש שלך.

גרוזיני ומרוקאי קופצים מבנין מי יגיע ראשון??? (למי אכפת???)

נתן שרנצקי נתפס בבית הקפה כשהוא יוצא החוצה ובכיסו כמה כפיות. הסביר שרנצקי: הייתי היום אצל הרופא והוא נתן לי תרופה ואמר... לקחת שלוש כפיות ביום