מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: בדיחות| מצחיקות חלק ה

הסמל האישי של Barel
    Barel Barel מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות| מצחיקות חלק ה

איזה אחד שהלך עם סנדלים ונכנסה לו אבן לנעל נשען על עמוד חשמל שלידו וניער את כף רגלו, אדם שעבר לידו היה בטוח שהוא התחשמל ובעט בו..

--------------------------------------------------------------------------------

כורדי מגיע חרמן לבית זונות והפקידה אומרת לו שזה עולה 100 שקל לזיון, אומר לה הכורדי, אבל מה אני יעשה ? יש לי רק 20, עונה לו הזונה(פקידה) עם 20 שקל לך תאונן בעצמך.. הולך הכורדי ולאחר 20 דקות חוזר לפקידה המופתעת ושואל אותה למי אני צריך לשלם ?

--------------------------------------------------------------------------------

שני חברים הולכים ללמוד רפואה ושניהם לבסוף פונים לתחומים אחרים, בסוף הם נפגשים ומסתבר שהאחד רופא שיניים והשני רופא נשים, האחד קודח והשני פותח..

אחד הגיע למחלקת ניתוח איברים, והתלונן שהזין שלו מאוד קצר, שהוא רוצה שינוי, ושאם כבר הולכים על זה אז עד הסוף, רוצה שהזין שלו יגיע עד הרצפה, לקראת הערב הרדימו אותו בשביל הניתוח ובבוקר שלמחרת הוא התעורר לתדהמתו בלי רגליים.

מורה לחינוך מסבירה לילדים בבית ספר יסודי על זה שהחסידה מביאה את התינוקות כשההורים מחליטים שהם רוצים ילד, אז קם אחד הילדים, ואמר, אבל מה נסגר עם הזיונים ?

איזה עירקי אחד שהיה לו חבר טוב שהיה פרסי מהעבודה, הגיע אליו להתארח בביתו יום אחד, האישה של הפרסי הגיע לשולחן להגיש להם אוכל ושמה להם ממולאים ריקים.
    -------------------------------------------------
    מורה שנמצא בכיתה רועשת מתעצבן וצועק בכל הכוח, שיקום מי שמטומטם ומדבר, כולם יושבים בשקט ורק אחד קם, שואל אותו, מה אתה מודה שאתה מטומטם, אומר לו, התלמיד, זה לא זה, פשוט לא נעים שאתה עומד לבד..

ביבי מקבל בטקס רשמי תעודת הוקרה מהוועדה לחקלאות, הוא כולו שמח ומחייך אל מול כולם מודה לכולם, ואז כשהוא יורד מהבמה, הוא ניגש לראש המחלקה ושואל אותו למה ? עונה לו כי טיילת בכל העולם עם בהמה(אשתו שרה)

זוג נשוי עושה סקס ושוכח את הדלת פתוחה, וכשנכנס הילד ורואה את האבא על אמש שואל אותו מה הוא עושה, אז האבא אומר לו, שהוא רק מנפח קצת את אמא, אז הילד אומר : אבל אבא אתה לא עושה את זה טוב, אתמול כשהכן היה פה הוא גם בדק כל הזמן שלא יוצא אוויר עם הלשון..

ילדה באה לאבא שלה ואומרת לו, אתה יודע שהזין של סבא הוא כמו גלידה, אומר לה האבא, מה קטן ועגול ? עונה לו הבת, לא הוא מתוק ונמס בפה..

אבא בא לבנו שנראה מאושר ואומר לו, מה קרה ? מספר לו הבן, היום חוויתי את החוויה המינית הראשונה שלי, אמר לו האבא, איזה יופי, בוא נשב ונדבר על זה, אומר לו הבן, זה בדיוק הבעיה, מאז אני לא יכול לשבת..

כלב מחרבן, והולך משם, לאחר כמה רגעים, מגיעים עשרות זבובים לחרא ואוכלים ממנו, לפתע אחד מהם מפליץ, אז אומרים לו, מה יש לך מגעיל, אתה לא רואה שאוכלים פה ?

פרסי מגיע עם ילד בן 15 לבית חולים ואומר להם שהילד בלע חצי שקל, שואלים אותו אם הוא אבא של הילד אז הוא ענה להם : לא מה פתאום, הוא בלע את החצי שקל שלי !
    ---------------------------------------------------
    דוד לוי רואה את מגדלי עזריאלי ושואל : מה קרה פה, מצאו כאן נפט ?

איך עושים עוגת פרס ? שמים עוגה של אריאל שרון רק בלי לשים שם ביצים.

שתי סיבות למה כדי לעבור לגור בארה"ב nba ו-nbb, יש כדורסל, ואין ביבי..

ביבי נתניהו אומר לאשתו שרה שיש לו שלשול במח, אז היא אומרת לו : מה אתה מדבר שטויות, זה לא יכול להיות, אז ביבי עונה לה : יש לי מלא רעיונות בראש אבל כולם חרא.

מה ההבדל בין משטר דיקטטורי למשטר דמוקרטי ? שבדמוקרטיה הממשלה מאמצת טיפשים ובדיקטטורה הממשל מחסל חכמים.

למה דוד לוי לובש רק סנדלים ? כי כשהוא שם נעליים הוא כל הזמן מתבלבל עם הגרביים !

מה ההבדל בין לצלצל לברק לבין טלפון עם ביבי נתניהו ? שאם רוצים לצלצל לברק מחייגים 013, ואם רוצים לצלצל לביבי מחייגים 0 אחד גדול !
    ----------------------------------------
    משטרת התנועה עצרה מכונית באמצע ירידה בכביש מהיר, הם בדקו אצלם במכשיר וגילו שהמכונית נסעה לפי החוק, אומר לו השוטר כל הכבד לך, אתה יכול להמשיך לנסוע, אבל לאן פניך מועדות ? אז הנהג ענה לו : אני בדרך לשיעור נהיגה, אשתו שיושב לידו, פונה לשוטר ואומרת : אל תתייחס אליו הוא סתם מדבר שטויות כשהוא שיכור ! הבן פתאום אומר מאחורה : אתם רואים שלא הצלחנו להגיע רחוק עם המכונית הגנובה ?! פתאום השוטר שומע מאחורה (במבטא ערבי) המניאק כבר הלך ?
    .......................................
    איזה בחורה מגיע לתור אצל רופא שיניים, הרופא בודק אותה ואומר לה שהיא צריכה לעבור עקירה, הבחורה מהוד נבהלת ואומרת לד"ר יאללה, אני כל כך מפחדת, שכבר הייתי מעדיפה ללדת עוד פעם, אז הרופא מתעצבן ואומר לה, תחליטי כבר, כי אני צריך לדעת איך לכוון את הכסא !
    ..............................

גרוזיני ועירקי הולכים ברחוב והגרוזיני אומר לעירקי בלי השפם אתה ממש דומה לאשתי, אומר לו העירקי אבל אין לי בכלל שפם, אומר לו הגרוזיני : נכון, אבל לאשתי יש !
    .............................
    איזה מסטול אחד יושב בבר ומזמין כוסות טקילה במשך שעה וחצי ומקפיץ אחת אחרי השנייה, אחרי שהוא הקפיץ כבר כמעט 20 טקילות, ומבקש ממנו עוד אחת, המוזג בבר אומר לו שחבל, בגלל שהוא לא ירגיש טוב אחרי זה, אז אומר לו השיור תאמין לי, שאם היה לך את מה שיש לי אז גם אתה היית ממשיך לשתות, אז אומר לו המוזג, למה מה יש לך ? עונה לו השיכור : יש לי רק חצי שקל !
    ............................
    שוטרים עוצרים רוכב אופנוע שנוסע בזיגזג ורואים שהוא שיכור לגמרי, אומר לו השוטר תגיד לי אדוני השיכור, איך במצבך אתה עולה על אופנוע ?! עונה לו השיכור : חברים עזרו לי..
    גבר אחד התחתן ונולד לו בן שקראו לו שרגא מגיע לבית החולים כדי לאסוף את אשתו ואת התינוק החדש, מגיע ורואה שעל הדלת הראשונה כתוב תינוקות יפים, מיד נכנס בפנים אבל לא מוצא את אשתו ואת בנו, אומרים לו הרופאים שינסה בהמשך המסדרון, יוצא החוצה וממשיך ללכת רואה חדר שכתוב עליו תינוקות שנראים בסדר, נכנס בפנים וגם פה הוא לא מוצא אותם, יוצא החוצה ממשיך במסדרון רואה חדר שכתוב עליו תינוקות מכוערים, מתבאס לגמרי, אבל נכנס בכל זאת ואף פה הוא לא מוצא אותם, לבסוף הוא יוצא ורואה עוד דלת אחת בסוף המסדרון, מתקדם לאט, מגיע אליה ורואה שלט לבן עם אותיות כיתוב שחורות : שרגא .
    ....................................

שלושה ערפדים יושבים בפאב, לפתע קם אחד מהם יוצא החוצה וחוזר כעבור שעה כשכל הפה שלו מלא בדם, שואלים אותו מה קרה, הוא אמר שהוא נשך את כל האנשים ברחוב ממול, לאחר מכן קם השני וחוזר כבור שעתיים וכול הפנים שלו וגם קצת מהחולצה מלאים דם והוא טוען שהוא נשך את כל חצי העיר הצפוני, ואז השלישי קם וחוזר כעבור 6 שעות כשכל גופו מלא בדם, ושואלים אותו מה קרה ? אז הוא אומר להם : אתם רואים את העץ הזה שם ממול ? עונים לו, נו.. ? אז אני לא ראיתי.
    .......................................
    בחורה מבואסת שאין לה חבר יוצאת לצוד לעצמה גבר בפעם המי יודע מה כמה, וכשהיא מגיע לבית קפה עם חברה שלה לפתע ניגש אליה איזה חתיך, היא ישר נדלקת והוא אומר לה ככה : איזה בחורה את, השיער שלך ממש מזכיר לי את הגלים שבים ועינייך הכחולות מזירות לי את צבעו היפה והנעים, רק כל כך חבל שהאף שלך שובר גלים !
    ...................................

איש אחד יושב במרכז העיר מעמיד קופסת נעלים ומשחק עם הכלב שלו עליה דמקה, הרבה אנשים מתכנסים מסביב לראות את הדבר המדהים הזה, אחד האנשים פונה לאותו האיש ואומר לו, וואו איזה כלב חכם יש לך, עונה לו האיש מה חכם ? זה כבר 3:2 לי !
    .................................

ערבי שחלומו להיות שהיד בגלל שרצחו את אחיו מגיע לתנועת החמאס ומבקש להצטרך אליהם ומספר את סיפורו, החמאס מסכימים, נותנים לו מטען נפץ ואקדח שיוכל להגן על עצמו אם ייעצר, הוא מגיע למרכז העיר בירושלים מרים טלפון ושואל אם להתאבד עכשיו, אומרים לו כמה אנשים יש לידך אומר 2 אומרים לו, לא תחכה, הוא מחכה מצלצל שוב ואומר שיש לידו 20, אומרים לו שיחכה אחרי שעה הוא מצלצל ואומר שיש לידו 100, אומר לו אללה יברך אותך תתאבד, הוא הוציא את האקדח מהכיס וירה לעצמו בראש.
    ...................
    במעבדה לקחו כמה מטורפים ילד יהודי בן 9 וחתכו לו חצי מהמוח אחרי זה ביקשו מהילד שיספור הילד ספר : אחד שניים שלוש ארבע, ועד עשר, ניגש אליו אחד המטורפים חתך לו עוד רבע מהמוח ואמר לילד שיספור שוב והילד ספר : אחד שניים שלוש ארבע, ועצר. ניגש אליו אחד המטורפים והוריד לילד את הכול ואמר לו עכשיו תספור, אז הילד אמר : ואחד, תנין, תלתה, ארבעה(ערבית

בעלה של חנה שעשתה בדיקות דם מגיע לבית החולים לבדוק בתוצאות ושואל את הרופא לשלומה של אשתו, הרופא סבר פנים עצובות אומר לבעל המסכן שיש שתי חנה שנבדקו באותו היום עם אותו שם המשפחה שלאחת מהן יש איידס ולשנייה יש בעיות קשות בלב, אומר הבעל ואיך אני אדע מי מהן זאת אשתי ? עונה לו הד"ר תן לה לעשות שתי סיבובים מסביב לבית אם היא תחייה אחרי זה אל תעשה איתה סקס.
    ..........................
    יוסף כמעט איבד יום אחד את חייו כשהוא עלה על המכונית המהירה דהר במהירות של 220 קמ"ש לאחר מכן בעט עם שתי רגליו בחלון הקדמי והעיף אותו יצא דרך החלון וקפץ על המסוק שניסה לחסל אותו, בעוד הוא תלוי שם ובטוח לגמרי שהוא ייפול ויאבד את חייו לפתע הייתה הפסקת חשמל ומכונת משחקי הילדים כבתה
    .......................

קבצן רעב ללחם חסר רגל, עם פרצוף עקום ניגש לפרסי באמצע הרחוב ושואל אותו : אדוני יכול לעזור לי בעשרה שקלים ? אומר לו הפרסי, אם אתה רוצה אני יכול לעזור לך אפילו בחינם !
    ......................

דוד לוי חוזר מקנייה בשוק, נוסע בכביש ועוצר אותו גמד אדום, אומר לו הגמד אני בן זונה תביא לי את הפלפלים האדומים שלך דוד ממשיך בכביש ועוצר אותו עוד גמד הפעם בצבע חום ואומר לו הגמד אני בן זונה תביא לי את תפוחי האדמה שלך, דוד לוי ממשיך לנסוע ונעצר ליד גמד כחול, דוד מסתכל על הגמד הכחול בעצבים ואומר לו : אתה בן זונה תגיד בר מה אתה רוצה ותן לי ללכת, רישיונות בבקשה
    ........................
    שלושה נשים מדברות בניהן באסיפת הורים בבית ספר יסודי, אחת אומרת שהיא רוצה שהילד שלך יגדל ויהיה מנהל בנק, השנייה אומרת שהיא רוצה שהבן שלה יהיה רופא מנתח ידוע, והשלישית אומרת שהיא רוצה שהבן שלה יהיה שופט כדורגל.. שואלות אותה שתי הנשים האחרות : למה את רוצה שהוא יהיה שופט כדורגל ? אז האמא שלו עונה : כי ככה כל שבת קהל שלם ירצה לזיין את האמא שלו.
    ..............................................

אם רואים שלט מודבק על גב של אופנוען באמצע נסיעה, מה בר יכול להיות כתוב עליו ? אם אתם קוראים שלט זה, סימן שהחברה נפלה !
    ................................................
    שני שיכורים מתווכחים בניהם, אחד מרוקאי נשוי למרוקאית והשני פרסי נשוי לפרסייה, שניהם שיכורים, אומר הפרסי למרוקאי אם אתה חוזרת שתוי כמו שאתה לבית שלך אשתך מכסחת לך את הצורה, עונה לו המרוקאי : לא נכון, הדבר הראשון שהיא תגיד לי זה מותק ! התווכחו ובסוף החליטו ללכת לבית שלו ביחד, איך שהם מגיעים פותחת האישה את הדלת ורואה את בעלה שיכור וצועקת : מותק עוד פעם אחת אתה שותה אני קוברת אותך בגינה !
    .............................................

בחור צעיר אחד יושב בספסל ציבורי וקורא מגזין על אגרוף, מבוגר אחד שעובר במקום מתיישב לידו ורואה שהבחור הצעיר נראה מתאמן, הוא אומר לבחור הצעיר : אתה יודע, אפשר לעשות הרבה מאוד כסף מאגרוף, הצעיר מתלהב ושואל אותו : איך אתה יודע ? אז המבוגר עונה לו אני רופא שיניים !

לאחר שעה של תיקון סתימה בבית של הלקוח האינסטלאטור מבקש מהאישה תשלום של 400$ האישה בהלם אומרת לו : אדוני, בעלי שהינו רופא מנתח אינו מרוויח סכום כזה בשעה, אז האינסטלאטור ענה לה : גם אני קיבלתי סכר יותר נמוך כשעבדתי בתור רופא..
    .................................................
    לאחר שעה של תיקון סתימה בבית של הלקוח האינסטלאטור מבקש מהאישה תשלום של 400$ האישה בהלם אומרת לו : אדוני, בעלי שהינו רופא מנתח אינו מרוויח סכום כזה בשעה, אז האינסטלאטור ענה לה : גם אני קיבלתי סכר יותר נמוך כשעבדתי בתור רופא..
    ..............................................

שני אנשים יושבים על הדלפק בתוך בית קפה שנמצא בקומה העשירית של קניון, אחד מהם פונה לשני ואמר לו : יש פה זרמי אוויר מאוד מוזרים ליד הבניין, רוצה להתערב שאני קופץ מהחלון ולא קורה לי כלום ? הוא הולך לחלון קוץ ממנו וכעבור כמה דקות הוא נכנס שלם ובריא בכניסה של בית הקפה, הבחור השני נדהם והוא בעצמו איש שמאוד אוהב אתגרים ודברים מיוחדים, הוא ניגש גם אל החלון וקפץ, הוא נפל על המדרכה ומת, הברמן אומר לאיש הראשון שקפץ : סופרמן אתה מזה דפוק כשאתה שיכור !
    ..................................................

שני הרפתקנים מגיעים לג'ונגל, כדי להעצים את ההרפתקה הם מחליטים להיפרד ושכל אחד ייכנס ליער למשך כמה שעות ובערב ייפגשו באותה נקודה, לקראת הערב שניהם מגיעים למקום ואח מספר לשני : כשנכנסתי ליער טיילתי להנאתי ופתאום הגיע נמר, היה לי מזל שהיה לידי עץ גדול והספקתי לטפס עליו והנמר גם ניסה אבל החליק ובגלל זה אני עדיין בחיים, השני מספר גם אחרי רדף נמר, ומרוב פחד השתנתי במכנסיים, אז הראשון אומר לו : נו אבל איך נשארת בחיים ? אז השני אומר לו : גם הוא החליק..
    .................................................

בחורה חרדית צדיקה עולה לשמיים לגן עדן, ומטיילת שם עם המלאך שמקבל את פניה, לפתע היא שומעת צעקות כאב, היא שואלת את המלאך : מזה הצעקות האלו ? אז עונה לה המלאך, זה סתם.. קודחים למישהו בראש בשביל שיוכלו לשים לו את ההילה כמו למלאכים, הם ממשיכים ללכת ושומעים עוד פעם צעקות כאב, שואלת האישה את המלאך, ומה זה ? עונה לה המלאך, זה סתם קודחים למישהו חורים בכתפיים כדי שיוכלו לחבר לו את הכנפיים, האישה אומרת למלאך שהיא מוותרת על כל התענוגות ורוצה ללכת לגיהינום, המלאך אומר לה : אבל שמה יאנסו אותך ! אז היא אומרת : לפחות חורים לזה כבר יש לי !

איזה איש אחד נכנס לרופא, הרופא שואל אותו : כן מה הבעיה ? אז האיש אומר לו : ד"ר אני סובל מאולקוס.. אז הד"ר אמר לו : מה חשבת שתהנה מזה ?
    ...........................................

הסמל האישי של HeNz
    HeNz HeNz מנותק גורו
    שם פרטי
    חן גורג
    קיבל לייק
    3 פעמים
    נחמד (:

נושאים דומים

1. בדיחות| מצחיקות חלק ד
    על ידי Barel בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 13/02/08, 04:02