דוד לוי מגיע לכנסת לבוש בתחתונים קפקפים ומשקפי שמש, שאלו אותו מספר חברי כנסת איך הוא מעז להיג ככה לישיבה חשובה שמשודרת בטלוויזיה, אז הוא התגאה ואמר שיש לו אישור מהנשיא בוש, אז שאלו אותו, אבל כיצד זה ייתכן ? אז הוא סיפר להם, באתי ככה להיפגש עם בוש והוא הסתכל ואמר לי ככה אתה תלך לכנסת בישראל אבל לא אצלי !
.............................

מתי פרסי אוכל שווארמה ? רק אם תזמין אותו..
.................................

אישה אחת נפגשת עם המאהב שלה, הם באים למיטה ועושים סקס, תוך כדי העשייה, פתאום בעלה פותח את הדלת, המאהב לא חושב פעמיים תופס את הבגדים שלו וקופץ מהחלון שבקומה הראשונה החוצה לגשם ישר לתוך קבוצה של רצי מרתון, אח שנמצא לידו שואל אותו אתה תמיד רץ ככה ערום ? אז הוא עונה לו : כן, אני מרגיש חופשי ככה, אז הרץ שואל אותו, אז למה לך בגדים ביד ? אז הוא אומר שאני אוכל להתלבש בסוף המירוץ, אז הוא אומר לו ומה הסיפר עם הקונדום ? אז הוא אומר לרץ, נו מה אתה לא רואה שיורד גשם ?
..........................................

איציק מרדכי בא למזכירה החדשה שלו, נותן לה סוכריה ושואל אותה, זאת הטרדה מינית ? אז היא עונה : לא, זה לא. הוא יום אחרי זה בא אליה ונותן לה חבילת סוכריות, ושואל אותה אם זה הטרדה מינית היא אומרת לו שלא, יום אחרי זה הוא מביא לה ארגז של ממתקים ושואל אותה אם זה הטרדה מינית, אז היא לוחשת לפקידה השנייה שלידה : עד שהוא יזיין אותי כבר אני אקבל סכרת !
.........................................

אלוקים מזמין אליו לשמיים את בוש, את שרון, ואת ביל גייטס, בוא שואל את בוש במה הוא מאמין ובוש עונה לו שהוא מאמין בשוויון בין בני האדם ובשלום לכל אזרח וכל אדם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלצידו הימני, לאחר מכן הוא פונה לשרון ושואל אותו במה הוא מאמין ושרון עונה לו שהוא מאמין בחינוך נכון לכל העמים, אני מאמין בתמיכה ועזרה לכל מי שצריך ובהפסקת הגזענות בעולם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלשמאלו, לאחר מכן הוא פונה לביל גייטס ושואל אותו במה אתה מאמין, אז ביל ענה לו : אני מאמין שאתה יושב בכסא שלי !
-------------------------------------בואש וקיפוד נפלו מצוק גבוהה וקיבלו מכה חזקה בראש, ימים ולילות עברו וכך הם נשארו שם, יום אחד הם התעוררו והתחילו לנסות להיזכר בדברים, אז הבואש אומר לשני, אתה עם קוצים את קטן וכדורי, אתה בטוח קיפוד, אומר לו הקיפוד, תודה אתה באמת צודק ואומר לו : אתה מסריח ושחור, אז אתה בוודאי ערבי !
......................................

זוג נשוי שלכל אחד מהם היה חשבון בנק נפרד ולא השתתפו בכסף החליטו לחסוך כסף לנסיעה ליוון, הם הסכימו שבכל פעם שהם יעשו סקס הם ישמו מטבע של 5 שקל או יותר בצנצנת השחורה שילד חדר השינה, כעבור שנה הם החליטו שהגיע הזמן ושברו את הצנצנת, הבעל שתמיד שם רק מטבעות של 5 או 10 שקל, רואה שם גם שטרות של 100 ו-200 שקל, הוא שואל את אשתו, איך זה שיש לך כל כך הרבה כסף ? אז היא עונה לו : לא כל הגברים קמצנים כמוך !
.....................................

אחד שעבד במפעל הייטק בתור מתכנת הלך יום אחד לעבודה ומצא בדרך צפרדע, הצפרדע אמרה לו שהיא למעשה נסיכה ושאם הוא ינשק אותה היא תעשה איתו סקס למשך שבוע, המתכנת לא התייחס והכניס את הצפרדע לכיס, אחרי כמה דקות אומרת הצפרדע : אם תנשק אותי אני אהפוך לנסיכה ואהיה שלך לתמיד, אעשה איתך סקס מתי שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה, המתכנת מניד בראשו בשלילה וממשיך ללכת, אז הצפרדע שאלה אותו : מה הקטע שלך ? אז הוא ענה לה, בגלל העבודה אין לי זמן לסקס אבל צפרדע מדברת זה ממש מגניב !
.......................................
אמא ושלושת בנותייה גרו באותו הבית ומכשהגיעו הבנות לגיל 30 ללא כל גבר בחייהן היא החליטה לעשות מעשה נועז, היא הלכה לעיר הלכה לחברה גדולה ומצאה שם שלושה בחורים טובים, הביאה את שלשתם לביתה והכניסה כל אחת מהבנות לחדר שלה וסגרה אותה שם עם אחד מהבחורים, לאחר כמה שעות היא שמעה מחדר אחד אחח, אחח, אחרי כמה שעות היא שמעה מחדר אחר, הופה.. הופה.. ובחדר השלישי שתיקה, בבוקר היא באה לשלושת הבנות ושואלת את הראשונה למה אמרת אחח ? אז היא הבת שלה ענתה לה : זה קצת כואב פעם ראשונה, היא שואלת את השנייה למה היא אממרה הופה, והיא עונה שבפעם השלישית זה כבר ממש כיף וכמו ספורט, והיא שואלת את השלישית למה אצלך היה שקט, לא הסתדרתם ? אז הבת השלישית שלה ענתה לה : לימדת אותי לא לדבר בפה מלא ! .
...................................
זוג נשוי אחד שהיו להם שני ילדים שכל הזמן היו מסתבכים בצרות, וכל הזמן היו מסלקים אותם מבית הספר החליטו לבסוף אחרי ששום עונש או שיחה עם הילדים לא עזרו לפנות לרב שינסה לדבר אליהם בעזרת התורה ואלי כך יצליחו להשפיע עליהם, הם באים לרב והרב מסכים, אבל מבקש לדבר עם כל אחד מהם לבדו, הרב מגיע לבית שלהם ומכניסים איתו לחדר את הילד הגדול מבין השניים, הרב הסתכל עליו בעיניים גדולות ושאג עליו : איפה אלוקים ?! הילד נבהל ושתק, הרב צעק שוב איפה אלוקים ?! הילד שתק והרבי שאג בכל כוחו : אני רוצה שתענה לי איפה אלוקייייים !? הילד קם וברח למטה האח הקטן שראה את אחיו הגדול בורח משם התחבא והוריו לא מצאו אותו, אחרי שהרבי הלך שאל אותו אחיו הקטן למה ברחת ? אז הגדול אמר לו : נראה לי מזה הסתבכנו אלוקים נאבד והם חושבים שאנחנו לקחנו אותו !
------------------------------
אחד מגיע לחייטואומר לו שהוא מחפש מישהו שיוכל לתפור באמת טוב, אז החייט אומר לו שהוא מקצועי מאוד ושהוא לא יימצא מישהו טוב כמוהו, אז האיש אמר לו אני רוצה שתתפור לי מכנס כזה צמוד שיראו בדיוק באיזה גודל איבר המין שלי, אז החייט אומר לו : אם אתה רוצה, אני אתפור לך כל כך צמוד שיידעו גם איזו דת !
................................
בראיון חשאי נשאל שאול מופז מה דעתו על זה שחושבים לשחרר ערבים עם דם על הידיים ואיך הוא רואה את העתיד, אז הוא ענה : לפי דעתי הגורל שלהם הוא עניין של אלוקים והתפקיד שלנו זה רק לתאם פגישה ביניהם !
...........................

אריק שרון ויוסי שריד הולכים בכנסת ולפתע ניגשת אליהן לימור ליבנת ושואלת אותם אתם יודעים, מה ההבדל בניכם ? שיוסי שריד הוא שמאל, ואריאל שרון הוא אקסטרה לארג'.

שרה נתניהו מגיע לפסיכולוג, ואומר לו, אני לא יודעת מה קורה לי, מאז שהתחתנתי כל יום שאני הולכת לישון קר לי, אז ענה לה הפסיכולוג, נו מה את רוצה, את ישנה מתחת ל אפס !

דוור אחד מגיע עם משלוח אישי לבית ודופק בדלת, פותח לו ילד קטן והדוור שואל אותו : איפה אבא שלך ? אז הילד אומר לו שאבא שלו נדרס ע"י משאית, והדוור שואל אותו ואיפה אמא שלך ? אז הילד אומר שגם היא נדרסה ע"י משאית, הדוור שואל יש עוד מישהו בבית חוץ ממך, אז הילד אומר שכל האחרים גם הם נדרסו ע"י משאית, אז הדוור אמר לו ואיך אתה ניצלת ? אז הילד ענה לו : אני נהגתי במשאית !
..............................
ילד שואל את אבא שלו אם הוא יכול לקנות לו אופנוע, אז אבא שלו עונה לו : למה לך אופנוע, אני אקנה לך ישר כסא גלגלים !

--------------------------------------------------------------------------------

אחד חוזר בערב מהעבוד פותח את הדלת של הבית וצועק : שולה, יש פה ריח של נבלה ! שולה, יש פה ריח של נבלה אמרתי ! שולה.. שולה ?

--------------------------------------------------------------------------------

מורה שואל תלמיד סומלי : למה הרבצת לשלומי ? אז התלמיד עונה לו : זה לא עניין שלך, אז המורה אומר לו : תעוף מייד מהכיתה ! התלמיד אומר : לא רוצה ! אז המורה אומר לו : תעוף מייד או שאני אדליק מאוורר !

מורה למתמתיקה השקיע הרבה בתלמידים שלו, נשאר שעות נוספות, הכין את כל השיעורים כמו שצריך, התייחס לכל אחד וענה על השאלות לכולם, יום אחד הוא ערך מבחן בכיתה של מחצית השנה וכשהוא בדק את המבחנים הוא ראה שאחד הילדים לא ענה על שום דבר נכון, הוא כל כך התעצבן שכתב על המבחן חמור ! יום אחרי זה בא התלמיד למורה ואמר לו : המורה שכחת לתת לי ציון, יש רק את החתימה שלך פה !

מרצה במכללה אומר שרק מטומטמים בטוחים בעצמם, אז אחד הסטודנטים שאל אותו : אתה בטוח ? אז המרצה ענה : במאה אחוז !

ערבי נוצרי ויהודי מתערבים בניהם מי יכול להישאר עם חזיר מסריח מאוד בתוך תא קטן יותר זמן, היהודי נכנס וכעבור 2 דקות יצא ואמר : אני לא מסוגל, הנוצרי נכנס, אחרי 5 דקות יצא כולו אדום וחנוק ואמר : אני לא יכול יותר, הערבי נכנס, אחרי 2 דקות יוצא החזיר ואומר : אני נכנע !

חייל מגבניק אחד עשה סיור וראה ערבי, בא אליו ואמר לו : הכלבים הם האשמים ! אז הערבי שאל אותו : ואיך זה שהם אשמים ? אז המגבניק אמר : הם אשמים שלא אכלו את אמא שלך !
---------------------------------------------
אריאל שרון יושב במטוס ופתאום מוציא כבשה מהתיק, אז הדיילת ניגשת אליו ואומרת לו שזה לא בסדר שהוא העלה בעלי חיים כי בדרך כלל אסור לעשות את זה, אז שרון אומר לה : מה עכשיו גם תגידו לי מה לאכול פה ומה לא ?

ביבי נתניהו שומע מישהו צועק הצילו הצילו, אז הוא בא לראות מה קרה והוא רואה שמישהו נפל לבור, אז ביבי צועק לו מלמעלה אני אציל אותך אבל רק אם תבחר בי בבחירות, אז האיש הזה אמר לו, ביבי אני נפלתי על התחת ולא על הראש !

לכמה פוליטיקאים צריך לקרוא כדי לעשות עבודה פשוטה ? אי אפשר לקרוא להם, כולם נופשים בחו"ל.

למה אף פעם לא נשמע על מקרה שכריש או תנין נשכו פוליטיקאים ? כי אפילו להם יש כבוד עצמי !

איך ייזכרו את ביל קלינטון כנשיא ארה"ב בספריי ההיסטוריה ? ביל קלינטון - הנשיא בין הבושים !

למה ביבי נתניהו לא מקלח את הראש שלו לעיתים קרובות ? כי הוא לא רוצה שיהיה לו ברק !

מה ההבדל בין זרע של גבר לחבר כנסת ? שמזרעים יכול לצאת בן אדם !
-----------------------------
איזה אחד שהיה שחיין בתחרויות אולימפיות עבר תאונה ונפגע קשה בעמוד השידרה, בשל מצבו הקשה וסיבוכים בניתוח נאלצו הרופאים לחתוך לו את שני רגליו, כאשר השחיין מתעורר הוא שואל את הרופא לידו, ד"ר אני אוכל ללכת לשירותים ? אז הרופא עונה לו : כן, אבל רק אם תתאמץ, שואל אותו השחיין, וד"ר תגיד, אני אוכל לשחות שוב ? אז הרופא ענה לו : אולי, אבל רק אם יוציאו את הפקק !

ילדה אחת קטנה שואלת את אמא שלה, למה לכל הבנים יש בולבול כמו במבה ? אז אמא שלה אומרת, מה בגלל הגודל ? אז הילדה עונה : לא, בגלל הטעם !

איך נראית בלונדינית לא טבעית שעומדת ערומה לגמרי על הידיים ? כמו בחורה שחרחורת עם ריח ממש מסריח מהפה !

מה אומרת אמא רוסיה לבת שלה כשהיא יוצאת עם בחור לקראת הערב ? אם את לא חוזרת עד 11 בלילה, את יכולה לחזור כבר מחר בבוקר !

פסיאיטר חדש מגיע על מנת להחליף את הפסיכיאטר שמשמש כמדריך על מנת להכיר את המשוגעים בבית המשוגעים, הם עוברים חדר חדר ובחדר השלישי אומר המדריך : הבחור שנמצא בחדר כאן סובל מהזיות כתוצאה שאשתו עזבה אותו עם גבר אחר ומרוב רחמים נאבד עולמו, מסכן אומר הפסיכיאטר וממשיכים לחדר הרביעי, ואומר המדריך פה נמצא הגבר האחר !

למה בחורות תמיד מרקינות ראש ומסתכלות קצת למטה כשבחורים אומרים להן שהן מוצאות חן בעינהם ? כדי לבדוק אם זה באמת נכון !

שתי שלונדיניות יושבות ביחד במטוס, לאחר זמן הן נהיו צמאות והלכו ביחד לשירותים, תוך שהן ממתינות בתור אחת מהן מסתכלת במראה הקטנה שבצד ואומרת לשנייה, וואי איך שהיא דומה לי, השנייה דוחפת אותה ומסתכלת ואומרת לה : נו מה את מפגרת ? זאת אני שם.