מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: כתבה| אליניב ברדה בטור אישי: "לקחתי את הצ'אנס ואני שמח שאני מצליח להפתיע גם את עצמי.

הסמל האישי של OnMyS3LF
    OnMyS3LF OnMyS3LF מנותק עתיק
    קיבל לייק
    1 פעמים

כתבה| אליניב ברדה בטור אישי: "לקחתי את הצ'אנס ואני שמח שאני מצליח להפתיע גם את עצמי.

אני מרגיש בבלגיה ממש טוב. בחודש וחצי הראשונים היתה לי תקופה קשה, לא שיחקתי הרבה, אבל אני שמח שכשקיבלתי את הצ'אנס - לקחתי אותו, אני ממשיך לקבל קרדיט מהמאמן ומצליח להחזיר לו במגרש על האמון שהוא נותן בי.

אני לא יודע להגיד אם ציפיתי להצליח ככה, אבל בהחלט שאפתי ואני שמח שאני מצליח להפתיע גם את עצמי, אבל זאת רק חצי עונה, אם לא תהיה לי עקביות אז כל מה שעשיתי בחצי השנה הזאת ייעלם.

ההבדל בין הליגה הבלגית לישראלית זה הבדל של שמיים וארץ בכל התחומים - באימונים עצמם, בכמות האימונים, בקצב המשחקים, במתקנים. הליגה כאן מאוד קשה. הכדורגל אגרסיבי, הקצב מהיר מאוד, הרוב מתבסס על כוחניות, מהירות וקצב.

כל משחקי הבית הם מול 30 אלף איש לפחות, יש לנו 30 אלף מנויים, כך שהאווירה מדהימה, אפשר להגיד שאני לא מתגעגע לליגה בארץ.

היה לי סיבוב ראשון טוב מאוד ועכשיו כשמכירים אותי, חובת ההוכחה עליי גדולה יותר כי ישמרו עליי חזק. אני צריך להשקיע הרבה יותר מהסיבוב הראשון ולשפר את המיקום שלנו בטבלה, כדי שנבטיח את המקום לאירופה בשנה הבאה.

אם אני מצליח להתבסס בנבחרת ישראל דרך הליגה הבלגית, אז אני צריך להמשיך ולעזור לעצמי להשתפר ולשחק טוב יותר בליגה הזאת. הלוואי שיגיעו לכאן עוד שחקנים ישראלים, זה טוב לנבחרת.

לכתבה המלאה:
    http://one.co.il/Article/109391.html

הסמל האישי של ^Evya
    ^Evya ^Evya מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    אביתר
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תודה אחי

הוא מצליח שם בבלגיה

נושאים דומים

1. מציע את עצמי לניהול פורום מזרחית ודכאון