מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: בדיחות + תמונות מצחיקות

הסמל האישי של Barel
    Barel Barel מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות + תמונות מצחיקות

אוקיי,נתחיל עם תמונה שתמחיש לכם את המצב בחיל האוויר האמריקאי

זהו בובספוג!

ילדה ששונאת את מיקי:

ולבדיחות:

גנב נכנס באמצע הלילה בעקבות מידע מודיעיני של חברים שהדיירים לא יהיו שם, בעוד הוא שודד את המקום ומרוקן את המגירות הוא שומע קול מאחוריו : משה ואברהם מסתכלים עליך ! משה ואברהם מסתכלים עליך ! הגנב נבהל קצת מסתובב ורואה תוכי מדבר שחוזר על עצמו, הגנב ממשיך לרוקן את המגירות והתוכי ממשיך בשלו, בסוף הגנב מחליט להתיידד עם התוכי ושואל אותו : איך קוראים לך תוכי נחמד ? אז התוכי עונה לו ביבופ האיש אומר לו, מה זה השם המוזר הזה לתוכי ? אז התוכי אומר לו : זה שם מוזר ?! ומשה ואברהם הם לא שמות מוזרים לשני כלבי הטרף שעומדים מאחוריך ?
    ___
    שאול נכנס לבאר פונה למוזג בבאר ושאל אותו אם הם צריכים מאבטח במקום, המוזג אומר לו : אולי, אבל אתה בכלל יודע את העבודה ? אז שאול לא חשב פעמיים, תפס את אחד האנשים שהיו ליד הבאר וכיסח אותו במכות, ואז אמר למוזג : נו התקבלתי ? אז המוזג אמר לו : לא יודע, נחכה שהבוס יתאושש מהמכות..
    ___
    שני עצלנים עוצרים טרמפים, כעבור זמן מסוים אחד צופר להם ועוצר במרחק של 100 מטר מהם, אז אומר אחד מהם לשני : תראה איזה מניאק, הוא עצר לנו, איפה שאנחנו רוצים לרדת !
    ___
    מורה בכיתה ב', ביקשה מהתלמידים שלה שיכתבו חיבור וישחילו לתוכו את המשפט : אמא יש רק אחת ! שירה הלכה לבית, ויום למחרת חזרה לבית הספר כל הילדים סיפרו איך שהם אוהבים את אמא שלהם ושיש רק אמא אחת, והמורה שאלה את שירה מה היא כתבה, אז היא ענתה : לא כתבתי, אבל זה סיפור שקרה לי, אתמול הגעתי הביתה וביקשתי מאמא שלי שתכין לי לאכול, ביקשתי שתכין לי לחם עם גבינה צהובה והיא ביקשה שאני אביא שתי פרוסות שתהיה גם לה אחת, הסתכלתי במקרר ואמרתי : אבל אמא יש רק אחת !
    ___
    שבט קניבלים מחליט לעבור לעיר הגדולה ומגיע לעבוד בחברה גדולה בישראל, המנכ"ל שיודע שהם קניבלים מזהיר אותם ואומר להם : יש לכם פה תנאי עבודה מצוינים, יש לכם משכורות גבוהות וכל מה שתבקשו, אבל אני דורש מכם שלא תאכלו אף אחד בחברה הזאת, ראש השבט מסכים ולוחץ את ידו, לאחר 3 חודשים של עבודה במקום מכנס המנכ"ל את כל השבט של הקניבלים לישיבה חשובה ואומר להם : אתם עובדים מצוין אני מאוד מרוצה, אבל מישהו מכם ראה את המנקה שלנו ?! אז מנהיג השבט מבטיח לו לעשות בירור ולחזור אליו עם תשובה תוך כמה ימים, איך שהמנכ"ל יוצא מנהיג השבט מסתובב בזעם לעבר הקניבלים ושואל : מי ?! אחד מהם אומר לו שהוא אשם ומקבל על עצמו את האשם, אז מנהיג השבט אומר לו : אנחנו עובדים כאן כבר שלושה חודשים, אכלנו יועצים, סמנכלים, מנהלי שיווק וסוכני מכירות ואף אחד לא הרגיש, למה לעזאזל היית צריך לאכול את המנקה ?!
    ___
    ילד פרסי בא לספר לאבא שלו איזה מעשה חכם הוא עשה ולהתגאות במעשיו, הוא בא לאבא שלו ומספר לו : אבא היום במקום לעלות לאוטובוס חסכתי 5 שקל ורצתי אחריו עד לבית הספר. אז האבא אמר לו : טיפש ! אם היית רץ אחרי מונית היית חוסך עשרים שקל !

halfonito halfonito מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא משו...רק הכושי עם הזיעה בביצים הרג אותי חחח

`Pa1N `Pa1N מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מצחיקק..

נושאים דומים

1. .. תמונות מצחיקות ..
    על ידי Skiper בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 19