מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: מכבי ת"א: נמני נחקר בחשד לחוזה כפול

Spit-Fire Spit-Fire מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    טמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מכבי ת"א: נמני נחקר בחשד לחוזה כפול
    הקפטן הצטרף למצעד הנחקרים במשרדי "ויצמן יער" ושיתף פעולה - גרסתו תיבדק. בכיר בקבוצה על התנגדות בני-יהודה: מה יצא לה מזה? שטראובר לא התאמן.

אבי נמני. שיתף פעולה

מאת זיו מהלו שלמה חסיד 13/09/2005 14:20

אבי נמני, קפטן מכבי ת"א, נחקר בצהריים (שלישי) במשרדי חברת החקירות "ויצמן יער", שעובדת עם ההתאחדות לכדורגל. זאת בהמשך לחקירה המתנהלת בנוגע לחשדות לחוזים כפולים בקבוצה.

נמני שיתף פעולה עם חוקריו ומסר גרסה ארוכה ומפורטת שתיבדק בימים הקרובים. קודם לכן, כזכור, נחקרו ג'ובאני רוסו, אייל ברקוביץ' ואלי דריקס.

לירן שטראובר החמיץ את האימון היום בגלל מחלה, אבל במכבי ת"א לא מודאגים ובטוחים כי השוער יהיה כשיר לדרבי ביום ראשון.

יוג'ין טריקה, שעשוי לרדת לספסל, אמר היום למקורביו: "אני מקצוען ואכבד כל החלטה, למרות שאני תמיד רוצה לפתוח בהרכב".

היום תתקיים ישיבה מיוחד עם המשטרה כדי לדון באבטחת הדרבי. ההערכות מדברות על כמות גדולה במיוחד - 300 שוטרים ו-250 סדרנים - בגלל האווירה הסוערת.

במכבי ת"א הדגישו הבוקר כי החלטתם בעניין שערים 4 ו-5, בהם יישבו האוהדים הצהובים, סופית ולא תשתנה.

גורם בכיר במועדון אמר ל-ONE: "זו החלטתנו והיא לא תשתנה. לגבי שער 4, יש לנו מנויים שנמכרו לשער הזה, לגבי שער 5, הוא יאוכלס באוהדי מכבי ת"א".

אוהדי מכבי ת"א. שער 5 לרשותם, אבל לא כולם מתלהבים
    למרות הערכת הבכיר, אוהדי מכבי ת"א לא ממהרים לקנות כרטיסים לשער 5. אחד האוהדים שהגיעו היום לקרית-שלום אמר ל-ONE: "אני לא אשב בחיים בשער 5".

במכבי ת"א מדגישים שהפועל נצרת-עילית ובני-יהודה, שטרחו אתמול לשלוח נציגים כדי לטרפד את המעבר לאצטדיון ר"ג, יקבלו את שלהן בקרוב. גורם בכיר במועדון אמר: "האוהדים שלנו לא יקנו כרטיסים במשחק בו בני-יהודה תארח אותנו, אז מה יצא להם מזה?".

מכבי ת"א אירחה באימון שני פצועי צה"ל, הלוחמים אלכס אברבנל ושגיא מרכוס, שהגיעו עם מלווים וקיבלו יחס חם מהשחקנים.

אוהדים המעוניינים לרכוש כרטיסים one

--------------------

יש לי חתימה מתחלפתת

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קראתי על זה..
    נראה להם שאבי נימני יעשה להם את זה? סמל הקבוצה? נו באמת..

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    סתם בולשיט...
    והדרבי הזה יהיה עוד יותר קאקי ומכבי ת"א יקבלו בראש על מה שהם עושים!!

נושאים דומים

1. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 08/11/08, 17:06
  2. רונאלדו נחקר בחשד שתקף זונה ממין זכר
    על ידי h3nz בפורום כדורגל
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 30/04/08, 15:25
  3. מכבי ת"א - סיינה
    על ידי porche man בפורום פח זבל
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07/01/05, 11:00
  4. תגובות: 7