מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: בדיחות כללי

הסמל האישי של Barel
    Barel Barel מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות כללי

פעם אחת היו שני ילדים ששיחקו דמקה, אחד היה טיפש ואחד לא. הטיפש ניצח, אז השני אמר "יא חרא". הטיפש הלך לאמא שלו ושאל אותה "מה זה חרא?" ואמא שלו אמרה לו שזה אוכל. אחר כך הטיפש ניצח שוב, אז השני אמר לו "בן זונה". הטיפש הלך לאמא שלו ושאל אותה "מה זה בני זונות?" אז היא אמרה לו "אורחים". אחר כך הטיפש שוב ניצח, אז השני אמר לו "זין". הטיפש הלך לאמא שלו ושאל אותה "מה זה זין?" והיא אמרה לו שזה "מכנסיים". אחר כך הגיעו אורחים, הטיפש אמר: "שלום בני זונות, החרא על השולחן ואמא מגהצת את הזין של אבא".
    ----------------------------------------------------------------------
    פעם אחת ילד רואה לאבא שלו את הבולבול ושואל אותו "מה זה?" אז הוא אומר לו "זה נחש" אחר כך הוא רואה לאימא שלו את הציצי ושואל אותה "מה זה?" אז היא אומרת לו "זה פנסים". הוא רואה גם את הפות ושואל אותה "מה זה?" אז היא עונה לו "זו מערה". באותו יום הוא הולך לישון איתם, פתאום באמצע הלילה הוא מתחיל לצעוק "אמא תדליקי את הפנסים הנחש נכנס לתוך המערה".
    ילד אחד תופס את ההורים שלו שוכבים הוא אמר לאבא שלו שגם הוא רוצה אז אבא שלו נתן לו 50 שקלים כדי שיילך לזונה ואז הוא הולך לסבתא שלו מזיין אותה וחזר הבית. אבא שלו שואל אותו את "מי זיינת?" הילד עונה "את סבתא?" האבא שואל "אתה זיינת את אמא שלי?" "אז מה גם אתה זיינת את אמא שלי. "
    איש זקן בן 70 עושה מתיחת פנים הולך ברחוב ושואל כל איש בן כמה הוא. במקדונל'ס כולם ענו 20 - 19 משהו כזה והוא היה מאושר ושמח להגיד לכולם שהוא בן 70. מתי שהוא שאל אישה זקנה בן כמה הוא, אמרה "תוריד את המכנסיים ואני אגיד לך" הוריד בשמחה והיא ענתה: "70", "יפה נכון! איך ידעת?" "הייתי מאחוריך במקדונל'ס".
    איש אחד קנה מכונית חדשה מהחנות. נוסע בכביש פתאום עוצר אותו שוטר ומבקש רישיונות האיש עונה :"אני לא עשיתי כלום מה אתה רוצה השוטר אומר לו:אני מביא לך שתי שאלות אתה עונה עליהם אתה משוחרר שאלה1: אתה נוסע בכביש החוף רואה פנס מה זה ?? האיש עונה :אה זה אופנוע השוטר אומר:איזה אופנוע:קוואסקי סוזוקי....... האיש עונה : לא יודע. שאלה שניה: אתה נוסע בכביש החוף רואה 2 פנסים מה זה ? האיש עונה: מכונית. השוטר : איזה מכונית אבל:מרצדס מיצובישי.......... האיש עונה :לא יודע. האיש אומר לשוטר תן לי לשאול אותך שאלה ??אתה נוסע בצומת תל-ברוך רואה אישה ערומה מה זה ?? השוטר עונה: זונה. האיש אומר אבל מי זאת : אמא שלך או דודה שלך.
    מה זה 5 זונות במשחק כדורסל? החמישיה הפותחת!!!
    אמא שלך כל כך שמנה שהיא עולה על המשקל המשקל מוציא פתק ההמשך יבוא.
    איש עיוור שותה בבר, פתאום שואל "מי רוצה לשמוע בדיחה על בלונדינית?" אומרת האישה שלידו "אני בלונדינית, זאת שלידך בלונדינית ויש לה חגורה שחורה וכל שאר האנשים כאן בלונדינים וכולם שוקלים 100 גרם +, אתה עדין רוצה לספר את הבדיחה?" אומר האיש העיוור "לא אין לי כוח להסביר, אותה 5 פעמים"
    -----------------------------------------------------------------------
    שאלה: מה זה זבוב בראש של בלונדינית? תשובה: אבוד בחלל.
    ערבי נכנס לאוטובוס ומתיישב ליד חרדי. החרדי מתוך פחד שואל את הערבי לשלומו עונה לו הערבי: מצוין. הכל עשר... תשע... שמונה...
    שאלה: מדוע הכושים אוהדי ביתר ירושלים? תשובה: משום שהם שחורים והשניים שלהם צהובות!
    ילד כושי רואה את אבא שלו מחרבן הוא בלחץ היסטרי רץ לאמא שלו וצועק: "אמא, אמא, אבא נמס"
    שניי גרוזינים הולכים מכות. האחד מרים שתי בלטות. השני אומר: "מה אתה בא עם דודים?"
    ילד ואבא שחורים הגיעו לישראל. הילד היה רעב אז הוא הלך למכולת ואמר "יש לך ביטים?" המוכר לא הבין וסילק אותו. האבא התרגז והלך עם הילד למכולת הוריד את המכנסיים ואת התחתונים והצביע לביצים ואמר "זה מה שאני רוצה" המוכר אמר "אהההה זיתים שחורים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחח חזק בראל )))

נושאים דומים

1. בדיחות כללי משהו לפניםם
    על ידי ^.:ZaCh:.^ בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 03/07/06, 23:46
  2. בדיחות .:כללי:.