--------------------------------------------------------------------------------

שני עצלנים עוצרים טרמפים, כעבור זמן מסוים אחד צופר להם ועוצר במרחק של 100 מטר מהם, אז אומר אחד מהם לשני : תראה איזה מניאק, הוא עצר לנו, איפה שאנחנו רוצים לרדת !

--------------------------------------------------------------------------------

שני גמדים מגיעים לבית זונות ולקוחים זונות לשני חדרים צמודים, אחד מהם עושה סקס פעם אחת מתעייף ושוכב לישון, אבל לא הוא ולא הזונה שלו לא מצליחים להירדם כל הלילה בגלל שהם שומעים מהחדר השני : היי הופ ! היי הופ ! היי הופ ! ככה כל הלילה, בבוקר בא אחד מהם לשני ואמר לו, איזה תותח אתה, מה כל הלילה לא התעייפת מלעשות סקס ? אז השני ענה לו : איזה התעייפתי, לא הצלחתי להגיע למיטה !

בעל ואישה מחליטים לגוון ביחסי המין שלהם, נוסעים לפארק ועושים שם סקס, לפתע לחוסר מזלם מופיע שוטר במקום וקונס אותם בכסף, הבעל צריך לשלם 250 שקל והאישה 500, אז הבעל שגם ככה משלם בעבור אשתו, שואל את השוטר : אבל למה אני 250 והיא 750 ?! אז השוטר ענה לו : כי אצלה זה כבר הפעם השלישית השבוע !

בלונדינית רצה ברחוב כשכושי ענק רודף אחריה, הם רצים ורצים, היא כבר מתחילה להתעייף כל שיערה פרוע, אין אף אדם שמוכן לעזור לה ואז היא נכנסת לתוך סמטה, הכושי הענק עומד מולה כשאין לה שום מקום לברוח, והוא פותח את הרוכסן במכנסיים ושולף משם זין ענקי, והבלונדינית אומרת לו : מה אתה רוצה ממני ? אז הכושי אמר לה : מאיפה אני יודע, זה החלום שלך !

אישה מתגרשת ממרוקאי ומתחתנת עם אשכנזי, יום אחד הוא חוזר מהעבודה עם זר פרחים, אז האישה אומרת לו : שלא תחשוב שאני הולכת לשכב כל הלילה עם רגליים פתוחות, אז הוא ענה לה, בשביל מה ? הרי יש לנו אגרטל !

בעל אחד רב עם אשתו ומתפתח וויכוח, במהלך הוויכוח הבעל צועק לה שהתחת נראה נראה כמו מכונת כביסה, היא נעלבת שותקת והולכת לישון, בערב הוא מגיע למיטה חרמן ורוצה לעשות איתה סקס, הוא מלטף אותה ככה, ומנסה והוא אומר לה שהוא רוצה לעשות איתה סקס, אז היא עונה לו : מה אתה חושב שבשביל סמרטוט אחד אני יפעיל את מכונת הכביסה ?!

איזה מושבניק אחד שהיה לו תוכי, התחיל לעסוק בעבודה של ספירות מלאי לוויאגרות ברשתות המכירות השונות, יום אחד הוא נאלץ לקחת איתו חלק לבית, הוא הביא כמות מאוד גדולה של וויאגרה לבית שלו, שם על השולחן ואמר לתוכי שלא ייגע בזה כי זה אסור, הוא הלך לישון וקם בבוקר, הוא רואה שהכלוב פתוח, שהוויאגרה נאלמה, וכשהוא יוצא החוצה הוא רואה את כל התרנגולות שוכבות קרועות על הרצפה, הוא מתעצבן, תופס את התוכי דוחף אותו למקפיא, יושב ליד המקפיא על הספא וקורה עיתון שעה, אחרי שעה הוא רוצה לראות אם התוכי למד את הלקח והוא פותח את המקפיא ורואה את התוכי כולו מזיע, אז הוא אומר לו : מה קרה לך ? אז התוכי עונה : כבר שעה שלמה שאני מנסה לפתוח את הרגליים לעוף הקפוא !

ילד הולך עם אבא שלו, ועובר לידם בדואי רוכב על חמור, הילד שואל את אבא שלו : אבא, מה זה הדבר הזה שיש לחמור בין הרגליים ? אז האבא משיב לו : זה זין בני, הילד שמע את התשובה ושאל : ולמה כששאלתי את אמא מה זה היא אמרה שזה שום דבר ? אז האבא ענה לו : מה אתה רוצה, אחרי שהיא התחתנה איתי, היא קיבלה פרופורציות !

שני שיכורים יוצאים מפאב ומיישבים בחוץ על המדרכה, לידם שוכב כלב שמלקק לעצמו את הביצים, אומר אחד השיכורים לחבר שלו, תאמין לי הלוואי שאני הייתי יכול לעשות את זה, אז החבר שלו אמר לו : אתה יכול אבל כדי שתלטף אותו קודם !

שתי בחורות חרדיות באות למוכר מכולת ורוצות לקנות בננות, בחנות נשאר אשכול בננות של שלושה בננות, הן מבקשות רק שתי בננות אבל המוכר אומר להן שהוא מתעקש ואם הן רוצות לקנות בננות, הן יצטרכו לקנות את כל השלושה, אז אחת אמרה לשנייה : טוב, מקסימום נאכל אחת..

--------------------