מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: עוד בדיחות

הסמל האישי של Barel
    Barel Barel מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

עוד בדיחות

כומר נכנס לכיתה מנופף במטבע זהב, ומכריז: "מי שיאמר לי מי היתה הדמות החשובה ביותר בהיסטוריה, יקבל את השטר."
    התלמידים החלו לצעוק תשובות שונות כמו אינשטיין, סטלין, גלילאו, כשלפתע צעק הילד היהודי היחיד בכיתה את התשובה המצופה: "ישו!"
    הכומר התפלא ושאל, "איך זה שדווקא יהודי ידע את התשובה?"
    השיב הילד היהודי לכומר המבולבל "בינינו, משה הוא הדמות החשובה ביותר בהיסטוריה, אבל עסק זה עסק..."

ערס צורח על קופאית בסופרמרקט:
    "הרי רק לפני דקה אמרת לי שבחיים לא ראית שטר של מאה חמישים שקל, אז איך את יודעת שהוא מזויף?"

ערס אחד פונה לדיילת ומבקש שקית כדי להקיא.
    "המטוס עוד לא המריא ואתה כבר רוצה להקיא?" התפלאה הדיילת
    "בחייאת דינק!" אמר הערס "ראית את זאתי שיושבת לידי?

ערס אחד מתקשר לחנות מחשבים, אשר ממנה לא מזמן רכש מחשב חדש וצועק:
    "יא חראות! מכרתם לי מחשב זבל! אפילו לא נדלק!"

הטכנאי בחנות: "לחצת כמו שצריך על כפתור ההפעלה?"
    הערס: "בטח! אפילו פעמים".

ערס אחד בטיפול אצל הפסיכיאטר:
    הייתה לי ילדות מאוד קשה דוקטור.
    "עד גיל חמש חשבתי שאני בכלל אשכנזי וקוראים לי בלומשטיין..."

ערס אחד מספר לשני:
    - "אתמול אני הולך ברחוב ומה אני רואה? שלושה מניאקים מפוצצים את בן הדוד שלי מכות. נו, אני ישר חטפתי קריזה ורצתי לעזור. אחי! היית רואה, איך ארבעתנו פיצצנו לו את הצורה!"

ערס ישראלי אחד נתפס על מהירות. "אחי, אחי, מה הסיפור?" שאל הערס את השוטר שעצר אותו . "אתה נסעת מאה קילומטר לשעה בשטח בנוי" ענה השוטר. הערס: "וולאק מה אתה רוצה לעלות לי את הסנטה מריה? איזה מאה קילומטר לשעה? אני כולה נוהג עשר דקות!"

משה הערסון נסע עם דוד באוטו. כשהגיעו לרמזור אדום דוד לחץ על הגז ועבר את הרמזור. משה:אתה לא נורמלי,אתה רוצה להרוג אותנו? דוד:שטויות, אחי נוסע ככה כבר חמש שנים ולא קרה לו כלום. כשהגיעו לרמזור השני היה אור ירוק, אולם דוד בלם.
    משה: "אני לא מבין אותך, באור אדום אתה עובר ובירוק עוצר?
    דוד:אתה דפוק?! ומה אם אחי יבוא מהצד השני?

דרכים לנתק את נערת הטלמרקטינג מהקו:

אם מציעים לך הלוואה, אמור שבדיוק עכשיו הכרזת על פשיטת רגל ואתה ממש צריך את הכסף.
    אם שואלים אותך: "איך אתה מרגיש היום?"
    תגיד: "אני כל כך שמח ששאלת, כי לאף אחד היום לא אכפת ויש לי את כל הצרות הללו. הכלב שלי מת, חברה שלי נפרדה ממני..."
    (זה טוב בשביל הגברים)
    נערת הטלמרקטינג: "היי, שמי ויקי ואני מדברת מטעם חברת ___."
    אתה (בהטעמה חרמנית): "מה את לובשת?"
    אם החברה מנקה שטיחים תשאל: "האם אתם יכולים להסיר כתמי דם?... כתמי דם של עזים?... ומה עם דם אנוש?"
    אמור "לא" שוב ושוב.
    תשתדל להדגיש כל "לא" ואמור זאת באותו קצב ובקול מונוטוני. זה ממש כיף אם אתה מסוגל לעשות זאת עד שמנתקים לך.
    אחרי שנערת הטלמרקטינג מסיימת את שיחת השכנוע שלה תבקש ממנה להינשא לך.
    כשהיא תתחיל להתבלבל, תגיד לה שאתה לא יכול לתת את מספר כרטיס האשראי שלך לאדם זר.
    תגיד לנערת הטלמרקטינג שאתה עסוק כרגע ובקש ממנה את מספר הטלפון שלה בבית כדי שתחזיר לה צלצול.
    כשהיא תסביר שהיא לא יכולה לעשות זאת תגיד, "אני מניח שאת פשוט לא רוצה שינג`סו לך כשאת בבית, נכון?"
    כשהיא תענה לחיוב תגיד "גם אני לא!" ותנתק.
    תגיד לנערת הטלמרקטינג שאתה נתון במעצר בית, ותבקש ממנה להביא לך בירה.
    תגיד לנערת הטלמרקטינג: "בסדר, אני אקשיב לך. אבל רק שתדעי לך דבר אחד, אני לא לובש בגדים".

רוסי יפני וישראלי מקבלים שלוש שנים בכלא.
    השופט שואל אותם מה הם רוצים לקבל לפני שהם נכנסים לכלא.
    היפני אומר: אני רוצה שיתנו לי אישה יפנית קטנה.
    הרוסי אומר: אני רוצה שימלאו לי את התא בבקבוקי וודקה.
    הישראלי אומר: אני רוצה שימלאו לי את התא בסיגריות.
    השופט מילא את הבקשות ושלושתם נכנסו לכלא.
    אחרי שלוש שנים פתחו את הדלתות של התאים ומה ראו:
    אצל היפני ראו המון ילדים יפנים קטנים משחקים כדורגל
    אצל הרוסי ראו המון בקבוקי וודקה ריקים
    ואצל הישראלי ראו את כל הקופסאות מלאות
    שאלו את הישראלי: למה לא עישנת?
    אז הוא עונה: שכחתי לבקש מצית!!

חיי הגבר מתחילים שכשהוא נולד הוא רק רוצה להתעורר במיטה יבשה, בגיל הטיפש עשרה הוא רק רוצה שתהיה איתו מישהיא במיטה בגיל קצת יותר מאוחר, הוא רק רוצה אישה טובה, בגיל 30+ הוא רוצה שתהיה לו קריירה ומשפחה, בגיל 40+ הפוך :משפחה וקריירה, בגיל 50+ למצוא מישהי מהצד, בגיל 60+ להיות מסוגל לקיים יחסים, ובגיל 70+ הוא רק רוצה להתעורר במיטה יבשה.

בלונדינית מספרת לחברה על מה שקרה עם הבחור החדש היא פגשה אתמול, ואומרת לה, שאחרי שהם יצאו ובילו הם חזרו לבית שלה והוא ביקש לעלות אליה לדירה, והיא בסוף הסכימה ושהם הגיעו לשם הוא לקח אותה לחדר השינה, ותפס לה את הציצי, אז אומרת לה החברה, נו ומה עשית לו ? אז הבלונדינית עונה לה שהיא אמרה לו שהיא לא רוצה לראות אותו יותר, אז אמרה החברה, נו והוא הלך ? אומרת הבלונדינית, לא, הוא כיבה את האור.

איך זה שאף פעם לא שומעים תינוקות בוכים כשהם עדיין בבטן היולדת ? מכיוון שהבעלים דואג להכניס להם מוצץ כל הזמן.

איזה בחור אחד מגיע לפסיכולוג ומספר לו שכל יום כשהוא מגיע לבית הוא לא מצליח להירדם כמעט כל הלילה וכך הוא מגיע תמיד עייף לעבודה, אומר לו הפסיכולוג, בוא תשמע מה אני עושה ואולי זה יעזור לך : אני הולך כל יום לבית שותה כוס תה נכנס עם אישתי למיטה, עושה איתה אהבה והולך לישון מאושר, אז האיש אמר לפסיכולוג, זה באמת רעיון גאוני ! מתי אני יכול לבוא לאישתך ?

שופט בבית המשפט, שופט משפט של אונס, הוא פונה לנאשם ואומר לו : האם אתה מודה שאנסת את הנאשמת ? אז הנאשם אומר : כן, אני מודה על זה מאוד..

אישה אחת באה לבעלה ושואלת אותו, מה דעתך שהיום ננסה תנוחה חדשה, הפוכה למה שבדרך כלל אנחנו מקיימים, הבעל מתלהב ואומר בסדר, אז היא אומרת לו : אתה תבוא ותתלה כביסה ואני אשב לראות טלויזיה ואפצח גרעינים.

אלוקים אומר לאדם אחרי שהוא ברא אותו, יש לי חדשות רעות וחדשות טובות בשבילך, שואל אדם, מה החדשות הטובות ? אז אלוקים אומר לו : החדשות הטובות הן שנתתי לך שני איברים מיוחדים בגוף שלך, אחד זה המוח שתוכל לחשוב ולקבל החלטות בעצמך והשני זה איבר המין שלך שבעזרתו תוכל להתרבות ולהנות, אז אדם שואל אותו ומה החדשות הרעות ? אז אלוקים ענה לו : לא נתתי לך זרימת דם מספקת כדי להפעיל את שניהם ביחד.

איזה אחד יושב בבית קפה והוא חייב ללכת לשירותים, הקפה שלו עדיין כמעט שלם והוא עדיין לא שתה, הוא ישב בבית הקפה לבדו והוא לא רוצה שהמלצרים ייפנו לו את הקפה, או שמישהו ישתה ממנו, אז הוא תלה מדבקה ירקתי בקפה ! הלך לשירותים וחזר וראה שמתחת למה שהוא רשם רשום : גם אני ירקתי..

שלושה חברה מתווכחים בינהם למי מהנשים שלהם יש תחת יותר גדול, הראשון אומר לאישתי יש תחת כזה גדול, באוטובוס היא תופסת שתי מושבים השני אומר לאישתי יש תחת כזה גדול, שהיא יכולה להיכנס לבית רק דרך החצר, השלישי אומר לאישתי יש פנים יפות, אז השניים אומרים לו מה זה קשור ? הוא עונה : וכל השאר תחת !

כל אישה אוהבת חיות, אחת בשביל הפרווה במעיל, נמר במיטה, יגואר בשביל לנסוע ואחד הכי חשוב החמור שישלם על זה !

Morning_Wolf Morning_Wolf מנותק פז"ם עולם
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    נחמד

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גבר אני מבקש ממך להפסיק להספים תפורום עם נושאים מועתקים זה כואב לי לעין גבר:confused:

Morning_Wolf Morning_Wolf מנותק פז"ם עולם
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    אוי לינוי.. אין מה לעשות כולם מעתיקים מכולם

sHIko`aMtoraF sHIko`aMtoraF מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עוד פעם אתם הורסים את הנושא אם ההודעות האלה חלאס מספיק

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שיקו תשתגע תן להם באנים oO

DaNz` DaNz` מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחח

הסמל האישי של Barel
    Barel Barel מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חלאס לריב...

הסמל האישי של <<<*גולי*>>>
    <<<*גולי*>>> <<<*גולי*>>> מנותק ותיק
    קיבל לייק
    4 פעמים
    חחחחחחחחחחחחח בדיחות!

OrBanay OrBanay מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בא לי לבכות מה זה הבדיחות הלא מצחיקות האלה ...

נושאים דומים

1. עוד בדיחות על בלונדיניות
    על ידי Barel בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 12/09/07, 01:32
  2. עוד בדיחות על סקס
    על ידי Barel בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 09/09/07, 21:29
  3. עוד בדיחות..
    על ידי Honda` בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 7