עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 27 מתוך 27

אשכול: רגע לפי שאתה עומד לחגוג את הסילבסטהיטלר

aviad 91 aviad 91 מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא חוגג ולא יחגוג

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חוץ מזה מה השטויות האלה שסילבסטר רצח יהודים תביא הוכחות זה סתם חרטא שרצה באינטרנט
    וגם אם כן וגם אם הוא לא הוא על הזין שלי מעניין לי את הביצה
    וואלה אם בראש השנה האמיתי שלנו היה אותה כמות חוגגים במועדונים ובמסעדות\פאבים כמו שהיה אתמול , המשיח היה מגיע

Snafoo Snafoo מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נווו עכשיו תחליטו מה נחגוג ומה לא?! אם אגיד שנה טובה או לא? לא שואל אתכם

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    :בסד:
    לא יודע מה איתכם, אבל אני חושב שסילבסטר זה בכלל לא חג ולא שום דבר.. זה פשוט שם שנתנו לכניסת השנה האזחית החדשה, ואנשים יוצאים כדי לחגוג את השנה האזרחית החדשה.. ואל תשכחו שכל העולם הולך לפי התאריך הלועזי, וכביכול חוגג את השנה האזרחית החדשה שבאה.. אז בגלל זה אנשים יוצאים לבלות, ותמיד יהיו בילואים וכו'.. וראש השנה?, רק היהודים חוגגים אותו, ובגלל זה העולם לא חוגג אותו איתנו, וגם למוסלמים (ממה שאני זוכר בשיעורי היסטוריה :S) יש גם כזה "ראש שנה" כמו שיש לנו, ליהודים, רק לפי התאריך המוסלמי שלהם (לא יודע איך קוראים לו אבל אני יודע שיש לו שם אחר). מה שאני מנסה לומר פה זה פשוט לאנשים לא אכפת מסילבסטר, הם לא חוגגים בשבילו, הם חוגגים בשביל עצמם ובשביל השנה האזרחית החדשה שבאה זה הכל. וזה כמו שתגיד למה חגים של מוסלמים לא חוגגים כל העולם.. זה בדיוק אותו דבר, כי זה של המוסלמים, לא של היהודים ולא של הנוצרים. וגם החג מולד של הנוצרים, רק הנוצרים חוגגים אותו ולא כל העולם. קיצר אני מקווה שהבהרתי את העניין D:, אבל אני מצדיק את זה שאומרים שנה טובה רק בראש השנה ואם כבר אתם רוצים גם עכשיו אתם צריכים להגיד שנה אזחית טובה זה הכל.
    קיצר הבאתי פה את החפירה של החיים שלי :S עכשיו הבנתי למה אני הייתי מועמד לחופר השנה XD
    יום טוב לכולם מקווה שתקראו את זה :X
    נערך בפעם האחרונה על ידי [:`Aviran : 02/01/08 ב 15:07

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ColdAs1Ce צפה בהודעה
    אני חושב שאם נוצרי חי בישראל והוא מדבר עם מישהו בראש השנה הוא יגיד לו חג שמח ושנה טובה
    למה לא? מה עשית מהנוצרים? שטן? כולה אנשים עם אמונה שונה משלך
    רק שתדע שבערך ככה היטלר עשה מה שעשה
    הוא חשב שהוא הכי טוב והתחיל לחסל את כל השאר
    אבל עזוב את זה עכשיו...חרטא בעניים שאתה חוגג בתאריך העיברי שלך למה אם היית מזמין אנשים ליום הולדת שלך עם כרטיס ורשום שם רק התאריך העיברי שזה יקרה היו מרביצים לך ישר
    חוץ מזה זאת באמת סתם סיבה למסיבה ואומרים שנה טובה
    אני לא רואה פה שום בעיה
    בעקרון לא חגגתי מיודע מה משו שמצריך "כרטיס" כמו שאתה אומר אבל זה היה לפי התאריך הלועזי.
    פשוט אחי הגדול שיכנע אותי לחגוג שנה הבאה לפי העברי יומולדת הבא בלי נדר אבל מזה משנה?
    לא קשור במיל למה שאנחנו מדברים פה בנושא.
    אני אומר שלהגיד שנה טובה פעמיים בשנה זה דפוק, כמו שתגיד שבוע טוב פעמיים בשבוע בימים שונים למשל.. לא דפוק?
    רוצים להגיד משו בסילבסטר? שנה אזרחית טובה יכול לשבת לא רע.
    שנה טובה אומרים בראש השנה, כל עוד אתה יהודי כמובן.

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי *Cyclo0o0ps` צפה בהודעה
    :בסד:
    לא יודע מה איתכם, אבל אני חושב שסילבסטר זה בכלל לא חג ולא שום דבר.. זה פשוט שם שנתנו לכניסת השנה האזחית החדשה, ואנשים יוצאים כדי לחגוג את השנה האזרחית החדשה.. ואל תשכחו שכל העולם הולך לפי התאריך הלועזי, וכביכול חוגג את השנה האזרחית החדשה שבאה.. אז בגלל זה אנשים יוצאים לבלות, ותמיד יהיו בילואים וכו'.. וראש השנה?, רק היהודים חוגגים אותו, ובגלל זה העולם לא חוגג אותו איתנו, וגם למוסלמים (ממה שאני זוכר בשיעורי היסטוריה :S) יש גם כזה "ראש שנה" כמו שיש לנו, ליהודים, רק לפי התאריך המוסלמי שלהם (לא יודע איך קוראים לו אבל אני יודע שיש לו שם אחר). מה שאני מנסה לומר פה זה פשוט לאנשים לא אכפת מסילבסטר, הם לא חוגגים בשבילו, הם חוגגים בשביל עצמם ובשביל השנה האזרחית החדשה שבאה זה הכל. וזה כמו שתגיד למה חגים של מוסלמים לא חוגגים כל העולם.. זה בדיוק אותו דבר, כי זה של המוסלמים, לא של היהודים ולא של הנוצרים. וגם החג מולד של הנוצרים, רק הנוצרים חוגגים אותו ולא כל העולם. קיצר אני מקווה שהבהרתי את העניין D:, אבל אני מצדיק את זה שאומרים שנה טובה רק בראש השנה ואם כבר אתם רוצים גם עכשיו אתם צריכים להגיד שנה אזחית טובה זה הכל.
    קיצר הבאתי פה את החפירה של החיים שלי :S עכשיו הבנתי למה אני הייתי מועמד לחופר השנה XD
    יום טוב לכולם מקווה שתקראו את זה :X

קראתי ולפי דעתי אתה צודק ב100%

tomericool tomericool מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גיא אז למה באת לדודי חחחחחחחחחחחח

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 43
    הודעה אחרונה: 16/01/10, 14:43
  2. דיון | לפי מה אתם בוחרים את השם שלכם ?
    על ידי ArtisT בפורום Gladiatus
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 19/08/09, 00:23
  3. דרגו לפי בחירתכם,את הקשר הכי טוב
    על ידי Rom4nz` בפורום כדורגל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 09/08/05, 04:25
  4. רוצים חתימה שמציגה את השם של השיר שאתה שומע?
    על ידי DareDevil בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 01/06/05, 13:29
eXTReMe Tracker