עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 27

אשכול: הוכחות שפרופיל 21 לא דופק תחיים (חברה הכל חארטות)

דון קישוט דון קישוט מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים

הוכחות שפרופיל 21 לא דופק תחיים (חברה הכל חארטות)

פרופיל 21 זוכה לקבל המון הנפצות לגבי השלכותיו על החיים האזרחיים.
    לכן, החלטתי לתמצת את כל מה שאני יודע על הפרופיל כדי שלא יהיו שאלות מיותרות בנושא הזה, ופעם אחת ולתמיד, להעמיד דברים על דיוקם :
    הבהרה : הכותב לא מעודד חיילים להשתחרר משירות סדיר, אלא רוצה לפתוח את העיניים לאלה שרוצים לשאול ולא היה להם את מי.

21 - עשרה מיתוסים שמסרבים למות :

פרופיל 21 מונע ממך להוציא רישיון.
    טעות חמורה. ישנם סעיפים מיוחדים שכאשר חייל משתחרר בעקבותם על 21, הם עשויים לעשות לו בעיות בלהוציא רישיון. אותן "בעיות" נפתרות בקלילות ע"י בחינה מטופשת מטעם משרד התחבורה. רישיון הנהיגה נלקח מהחייל המשוחרר בדרך כלל על עבירות סמים, וגם זה רק זמני (בדרך כלל 30 יום).

מי שיוצא על 21 לא מקבל זכויות.
    כל חייל ששירת 3 חודשים בשירות סדיר, זכאי לכל ההטבות של חייל משוחרר כגון : מענק שחרור, פקדון, ועבודה מועדפת. כמובן שסכום המענק והפקדון לא יהיה זהה לסכום שמקבל חייל שהשתחרר אחרי 3 שנים מלאות..
    לכן מספר חודשי השירות שבהם שירת החייל יוכפלו בסכום קבוע מטעם משרד הביטחון.

אם כבר להשתחרר אז לפחות אחרי שנה כי אז מקבלים את כל הזכויות.
    טעות נפוצה ביותר. אין הבדל בין חייל ששירת חצי שנה לבין אחד ששירת שנה וחצי ואז יצא על 21, חוץ מגובה המענק/הפיקדון ושבתעודת השחרור מספר חודשי השירות יהיה שונה. לכן, לא צריך "לחכות" לשנה כדי "לקבל את כל הזכויות".

בתעודת השחרור כתוב פרופיל 21 וזה הורס ת'חיים.
    בתעודת השחרור אין שום איזכור לגבי פרופיל החייל. כתובים בתעודת השחרור מספר החודשים שבהם שירת החייל, סיבת שחרורו ("מטעמי בריאות") ומקצועו הצבאי. לא יותר מזה ! עברו הרפואי של החייל הוא בגדר חסוי.

מי שיוצא על 21 לא יכול לעבוד בשום עבודה.
    החוק בישראל אוסר על מעסיקים לנבור בעברו הצבאי של מי שעובד אצלם. מה גם שלא בדיוק מעניין מעסיק מה עשית בצבא, הוא צריך אותך בשביל כישוריך ולא בשביל משהו שעשית לפני מספר שנים.

עם פרופיל 21 אתה לא יכול להתקבל לאוניברסיטה.
    פשוט בול. בשביל להתקבל לאוניברסיטה צריך ציוני בגרות טובים ופסיכומטרי גבוה. זה לא מעניין אף אד מה עשיתם בשירות הצבאי.

21 מונע ממך לצאת לחו"ל.
    זה באמת שכבר שבר אותי.. אין בסיס לטענה הזו, זה הוא שקר מוחלט שנועד להרתיע חיילים מלהשתחרר לפני הזמן.

קב"ן יכול "לתת" 21.
    לא לגמרי נכון. חיילים רואים את הקב"ן בתור המושיע שלהם, הבן אדם שהמפתח לדלתות החופש מונח באמתחתו. במקרה והקב"ן הוא רק קב"ן (ולא גם פסיכיאטר), הוא יכול לתת אך ורק המלצה לפרופיל 21, ועם ההמלצה הזו, חייל הולך לפסיכיאטרית ורק היא נותנת חותמת סופית לקראת הועדה הרפואית, שהיא קובעת פרופיל חדש.

אי אפשר לעבוד בעבודות ממשלתיות עם 21.
    זה נושא באמת בעייתי. לא מספיק שקשה להתקבל לעבודות ממשלתיות בלי 21, קשה אף יותר עם 21. הכל קומבינות גם ככה, ואם יש לך מישהו שיסדר לך לעבוד בעירייה למשל, אז הפרופיל הצבאי שלך לא ימנע זאת.

מי שמשתחרר על 21 "דפוק בראש", משהו לא בסדר אצלו.
    קשה לאנשים להבין שלא כל האנשים מסוגלים לשרת בצבא, המדינה כבר פחות או יותר מבינה את זה ולא מטילה סנקציות על אלה המשתחררים על 21.
    ה"בעיה הנפשית" שמאפיין הקב"ן, נעלמת כליל באזרחות לרוב האנשים שהחליטו להשתחרר.

©קרדיט לאתר תפוז

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ידוע אחי... 21 זה חארטה

Duracellz Duracellz מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואללה בניסיון.... בקשר לקבן
    אתה הולך לפגישה אצל הקבן הוא ממליץ לך ומאז הפרופיל שהוא קבע לך יהיה ככה נגיד 21 או 45
    ואז יש לך תפגישה אצל הפסכיאטר שאצלו סתם ישבתי והוא גם המליץ
    ואז הולכים לועדה הרפואית ששם אתה מחכה איזה שעה סתם ניכנס ל 2 דקות לחדר
    אומרים לך קח תפרופיל וזהו פה זה ניגמר
    ובקשר להודעה .....צאו כולם מהצבא זה הכי טוב...
    או שתיתגיסו רק למשטרה צבאית למה הם עושים עבודת קודש!!

Ya^ZeveL Ya^ZeveL מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Duracellz צפה בהודעה
    ואללה בניסיון.... בקשר לקבן
    אתה הולך לפגישה אצל הקבן הוא ממליץ לך ומאז הפרופיל שהוא קבע לך יהיה ככה נגיד 21 או 45
    ואז יש לך תפגישה אצל הפסכיאטר שאצלו סתם ישבתי והוא גם המליץ
    ואז הולכים לועדה הרפואית ששם אתה מחכה איזה שעה סתם ניכנס ל 2 דקות לחדר
    אומרים לך קח תפרופיל וזהו פה זה ניגמר
    ובקשר להודעה .....צאו כולם מהצבא זה הכי טוב...
    או שתיתגיסו רק למשטרה צבאית למה הם עושים עבודת קודש!!

אין לך בושה באמא שלי !!!

אנשים מתים בשביל שאתה תוכל לחיות פה ואתה אומר אל תלכו לצבא???

אתה לא שווה יותר מהאלה שרוצים להרוג אותנו מעבר לגבול באמא שלי ! מילא לא להתגייס אבל להסיט אחרים לא להתגייס?

קיבל לייק
    2 פעמים
    יא זבל תשמע לי..
    אנשים שמתגייסים בשביל קרבי לפחות רובם ואני לא מדבר על התינוקות האלה שמתבכיינים על ג'ובניקים ומשתמטים מהאני פראייר שלהם?
    אנשים קרביים עושים אתזה קודם כל בשביל עצמם לתת גאווה לעצמם ולמשפחה ואז לשמור על המדינה ועל כל אחד גם על אלה שיוצאים מהצבא ולא ממש איכפת להם מי יוצא ומי נכנס הם בקרבי כי הם אוהבים את זה יש אנשים שלא אוהבים את הצבא לא כדי לשים זין על הכל פשוט לא אוהבים את המסגרת אני אחד מהם ואני יגיד לך שבתור אחד שאם לא יקבל הקלות עושה תור לקבן ויוצא מהצבא בלי חכמות
    אני לא מת על איך שהכל מתנהל שם אם הצבא באמת היה מקשיב לכל חייל וחייל והיה ועל בהתאם לצרכיו אתה מסכים איתי שהצבא שלנו היה יותר חזק ויותר חכם ממה שהוא היום?
    הרי מה אתה מעדיף קרבי עם ראש של ג'ובניק או ג'ובניק עם העדפה לקרבי שאין לו ברירה?אני מתאר לעצמי שתגיד לא זה ולא זה וכל החרא הזה בגלל הצבא שהוא מחליט בעצמו שתבין שהצבא הורג תחיילים שלו לא רק המלחמות גם הצבא לא חסרים מקרי התאבדות בגלל חיילים שנכנסו לדיכאון..

אל תשפוט אף אחד עד שתגיע למקומו

DeathTrap DeathTrap מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פרופיל 21 דופק רק דבר אחד שירות ביטחון וכאלה...
    כל השאר חארטה נכון אתה תצטרך ללכת לועדה לבדיקה במשרד הרישוי לראות שהכל תקין אצלך ואז הם מבינים שהכל תקין ולא עושים בעיות כל שאר המקומות אומנם יכולים לראות שיצאת על 21 אבל זה לא אומר להם כלום כי זה יכול להיות גם על רפואי קיצור 21 לא דופק כלום...במקרה הייתה לנו שיחה עם קבנית במסגרת קורס מפקדים וחבר שלי שאל את זה והיא אמרה הכל חארטה חוץ מגורמים כמו משרד הבטחון שיכול לראות את זה ולשם לא תתקבלו מה שלא נראה לי גם שתנסו אם יצאתם על 21 ...

Ya^ZeveL Ya^ZeveL מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי דון קישוט צפה בהודעה
    יא זבל תשמע לי..
    אנשים שמתגייסים בשביל קרבי לפחות רובם ואני לא מדבר על התינוקות האלה שמתבכיינים על ג'ובניקים ומשתמטים מהאני פראייר שלהם?
    אנשים קרביים עושים אתזה קודם כל בשביל עצמם לתת גאווה לעצמם ולמשפחה ואז לשמור על המדינה ועל כל אחד גם על אלה שיוצאים מהצבא ולא ממש איכפת להם מי יוצא ומי נכנס הם בקרבי כי הם אוהבים את זה יש אנשים שלא אוהבים את הצבא לא כדי לשים זין על הכל פשוט לא אוהבים את המסגרת אני אחד מהם ואני יגיד לך שבתור אחד שאם לא יקבל הקלות עושה תור לקבן ויוצא מהצבא בלי חכמות
    אני לא מת על איך שהכל מתנהל שם אם הצבא באמת היה מקשיב לכל חייל וחייל והיה ועל בהתאם לצרכיו אתה מסכים איתי שהצבא שלנו היה יותר חזק ויותר חכם ממה שהוא היום?
    הרי מה אתה מעדיף קרבי עם ראש של ג'ובניק או ג'ובניק עם העדפה לקרבי שאין לו ברירה?אני מתאר לעצמי שתגיד לא זה ולא זה וכל החרא הזה בגלל הצבא שהוא מחליט בעצמו שתבין שהצבא הורג תחיילים שלו לא רק המלחמות גם הצבא לא חסרים מקרי התאבדות בגלל חיילים שנכנסו לדיכאון..

אל תשפוט אף אחד עד שתגיע למקומו

אין לי בעיה שתשנא את המסגרת שנאת מוות תשתמט תצא על 21 או מה שלא תרצה...

אבל לבוא להגיד לאנשים אל תתגייסו זה כדאי...

זה טיפה מפגר ומראה שאתה כן שם זין על המערכת וחושב שהיא מיותרת

קיבל לייק
    2 פעמים
    אתה צודק בכל מקרה שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון..
    אני פשוט לא אוהב איך שהכל מתנהל אבלל עולם אני לא יגיד לאנשים הצבא חרא עדיף שלא תתגייסו
    כי מי שמתגייס ומשרת את המדינה שלנו ונלחם למעננו כבודו במקומו מונח להפך אני חושב שצריך
    לשרת בצבא אבל לא כל אחד מתאים..
    ואם אני לא יעשה צבא תהיה בטוח שאני יעשה שירות לאומי כמו גדול

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Ya^ZeveL צפה בהודעה
    אין לי בעיה שתשנא את המסגרת שנאת מוות תשתמט תצא על 21 או מה שלא תרצה...

אבל לבוא להגיד לאנשים אל תתגייסו זה כדאי...

זה טיפה מפגר ומראה שאתה כן שם זין על המערכת וחושב שהיא מיותרת

קודם כל דון קישוט בחייאט תבטא את עצמך קצת יותר ברור כי לא ממש הבנתי מה אתה כותב שם...

יא זבל צודק במאה אחוז כל ההצהרות האלה של "אל תעשו צבא" זה סתם בא להפחיד אנשים ולדכא אותם ולא נראה לי שכדאי שאנשים יתחילו להיות מדוכאים לפני הגיוס.

אני אומר את זה בתור אחד שלפני הגיוס שמע את כל החרא הזה וניסה לצאת מהצבא עד שקלטתי שבעצם השד לא כזה נורא ובעצם אני נהנה שם, אם זה מהחברה שאיתי אם זה מהצחוקים, אם זה בגלל שאני בונה קצת כושר ומסת שריר מה שלא נראה לי הייתי עושה על דעת עצמי , אם זה ללמוד דברים שלא כל יום יוצא ללמוד , אם זה להגיע למקומות בשטח וללמוד לשרוד ולחיות בשטח , ואם זה לקבל סיפוק מזה שאתה יודע בעצם שאתה זה ששומר על אבא ואמא שיוכלו לישון בבית בשקט יחד עם האחים והאחיות ולדעת שבעצם יש מישהו שבאמת דואג להם ושומר עליהם , ואם זה מה שנותן לך גאווה ללכת ברחוב זקוף עם מדים ונשק שמסמלים את זה שאתה בעצם עוד אחד מרבים (שעדיין צריכים גם את הנוער של היום שיחזק אותם ויתגבר אותם) ששומרים על אבא ואמא ושאני הולך ברחוב על המדים והנשק אני רואה איך מסתכלים עלי אנשים מרגישים בטחון שיש לידם חייל עם נשק שיכול להוות בכל רגע נתון גורם שיעצור כל מפגע מלפגוע בהם!

ואם אני שכשהתגייסתי ניסיתי לעוף כמה שיותר מהר הבייתה בסוף הגעתי לתותחנים (לא שאני מזלזל להפך אני גאה בחייל...) שזה בעצם ברירת מחדל לכל אלה שלא רוצים קרבי \מסיבות רפואיות לא מסוגלים להיות בחי"ר הייתי עובר בלי לחשוב אפילו לכל סיירת שהיא וואלה החלום שלי זה להגיע לצנחנים משהו שלא יקרה בגלל זה החלטתי להגיע לפיקוד ובעזרת השם עוד 83 יום אני מסיים קורס מפקדים מקבל סמל ועוד 10 חברה שיהיו חיילים שלי ולא במובן שלילי אלא במובן חיובי ללמד אותם קצת ערכים להכניס להם מוטיבציה ולגרום להם ללכת אחרי המפקד שלהם בכל מקום שזה לא יהיה באש ובמים ולהקריב הכל בשבילו כי בעצם הוא הסמכות בשטח שיודעת הכי טוב איך להכריע את הקרב בהצלחה
    אני מחכה כבר להגיע לזה ... סיפוק אדיר!

קיבל לייק
    2 פעמים
    דפ טראפ לאמשנה אנילא יסביר שוב אני רק רוצה לגיד שכל הכבוד לך ואני "מעריץ" אנשים כמוך.
    כל הכבוד לצהל שיש להם חיילים כמוך ובאמתש לא חסרים עוד הרבה אנשים כמוך שישמרו עלינו

אני בדיעה של מי שחושש והצבא ידכא אותו שיצא מי שרואה שהוא אוהב את זה שיישאר כי רק הטובים שורדים בצבא כל הדכאוניים למיניהם לא גומרים טוב עם הצבא (התאבודיות,אישפוזים)

קיבל לייק
    0 פעמים
    אותם דיכאוניים הם בעצם אנשים שמושפעים מכל האמרות האלה שהצבא זה לא דבר טוב...
    התאבדויות זה כבר לא קשור לצבא זה קשור לחיים ומה שסובב מחוץ למסגרת שבצבא זה אולי איכשהו מתעצם עם הלחץ של הפעילויות

אין כזה דבר טובים וחלשים יש כזה דבר משפיעים ומושפעים וכדאי שאנשים יתחילו להיות מושפעים לטובה ולא לרעה
    אני יביא לך דוגמא ממישהו שיצא איתי לקורס מפקדים סבבה...בן אדם אחי שלא רצה להתגייס לצבא
    ולא בגלל שהפחידו אותו הוא הפחיד את עצמו כל הזמן חשב שהוא שמן ולא מסוגל להתמודד עם מאמץ של לוחם עכשיו אני לא יגיד לך שהיום הוא סופרמן כי הוא עדיין צריך להתאמן אבל הבן אדם מאחד שהיה מועמד לעוף מהטירונות להיות סתם ג'ובניק הבין שבעצם הוא מסוגל בזכות זה שיש לו שם חברים שתומכים בו שהוא לא ימצא בשום מקום אחר מפקדים שבאמת אפשר להגיד שהם כמו אבא ואמא (ואותם מפקדים בעצם חלק מהם באותו מחזור שלו של ביתספר) באמת שהבן אדם תפס את עצמו בידיים והוריד הרבה קילוגרמים עודפים צמצם זמני ריצת 2000 מאזור ה 14 דקות לאזור ה 9 דקות
    מ10 פרסים ידיים הוא עושה באזור ה 50 בטן אני כבר לא יודע...

מה שאני מנסה לומר פה זה שתתפסו את עצמכם בידיים ותבינו שאתם קובעים מה אתם מסוגלים ואל תגידו לעצמכם שאם חבר שלכם אמר שהיה לו קשה והוא פרש אז אתם לא מסוגלים כי מי שרוצה מסוגל!
    ואגב אותו אחד נמצא איתי היום בקורס מפקדים.

באמת שאתם לא מבינים כמה דברים יכולים להיות מהנים מצחיקים כיפיים והכי חשוב מספקים שיש מוטיבציה ורצון להצליח

תקום בבוקר עם חיוך יהיה לך יום בן זונה! תקום בבוקר עצבני יהיה לך יום שתחכה רק שיגמר
    אותו דבר עם כל דבר אחר
    תבוא בגישה חיובית תצליח תבוא בגישה שלילית תסבול!

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אישית, אני לא בעד 21.... כל אחד צריך לתרום את החלק שלו.. אפילו אם זה ג'ובניק שמחלק שוקו בחדר אוכל או קרבי....
    דבר שמעצבן אותי אבל שקרביים מלכלכים על ג'ובניקים ומשחקים אותה רמה מעל....
    מי שעושה את השירות שלו, לא משנה איזה שירות הוא עשה צריך להסתכל על עצמו ולא על אחרים.

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    חחחח למה שאני לא ילכלך על הגובניקים???
    בזמן שאני טוחן שמירות אתה טוחן בנות..
    ברור שאתה יכול להגיד לי עכשיו שזה בחירה שלי להיות קרבי.. אבל אל תשכח שאנחנו לא במדינה במצב בטחוני טוב ואם לא אלה שמתגייסים לקרבי לא היה מי שיגן עלייך.. אז תלמדו להעריך ותתגייסו גם אתם לקרבי כדי לכבד את אלה שנהרגו למען המדינה ובשביל שתהיו מוגנים.. וכל יום נמצאים בשטחים טוחנים שמירות ומסכנים את עצמם כדי שלא יחדרו מחבלים ויהרגו פה אנשים!

קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אכבד ג'ובניק שיש לו בעיה אמיתית עם שירות קרבי כמו מחלות שברים נכויות וכל מיני דברים רפואיים שבאמת מגבילים אבל לא כאלה שנמצאים במצב רפואי נפשי וגופני הרבה יותר טובים ממני אבל לא בזין שלהם להיות קרביים אז הם עושים הכל כדי להיות ג'ובניקים... זה דבר מגעיל!

אגב גם לג'ובניקים יש סוגים
    יש ג'ובניקים שוואלה קורעים את התחת וואלה כמו חייל קרבי לכל דבר פשוט הם לא לוחמים
    למשל טכנאי רכב חימושניקים וכל מיני סוגים כאלה
    ויש ג'ובניקים שהדבר הכי מתסבך זה אם המחורר נמצא באמצע הדף...

Dr:Evil Dr:Evil מנותק אחראי קהילה בדימוס
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GaLaXy צפה בהודעה
    ברור שאתה יכול להגיד לי עכשיו שזה בחירה שלי להיות קרבי.. אבל אל תשכח שאנחנו לא במדינה במצב בטחוני טוב ואם לא אלה שמתגייסים לקרבי לא היה מי שיגן עלייך.. אז תלמדו להעריך ותתגייסו גם אתם לקרבי כדי לכבד את אלה שנהרגו למען המדינה ובשביל שתהיו מוגנים.. וכל יום נמצאים בשטחים טוחנים שמירות ומסכנים את עצמם כדי שלא יחדרו מחבלים ויהרגו פה אנשים!
    תאמין לי שיש גובניקים בעלי תפקיד מבצעי אפילו יותר מכמה חיילי חי"ר תתפלא!
    זה שאתה טוחן שמירות זה לא אומר שגובניק טוחן בנות. אני לא יודע איך זה בחילות אחרים אבל בחיל אוויר ללא אנשי הקרקע החיל זה לא היה מתקיים ואני לא סתם אומר לך את זה כי אני משרת שם ורואה איך זה ויש גובניקים שיוצאים פעם בשבועיים הביתה או אפילו סוגרים 21. אל תלכלך על גובניקים :mad:

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    בוא נגיד אוכלי חינם..
    כי לא חסר ג'ובניקים שעושים תפקידים שהם לא קלים.. והם אולי לא נלחמים או מסכנים חיים אבל יש להם חלק חשוב מאוד במערכת

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GaLaXy צפה בהודעה
    אתה שוב פעם מושפע מקרביים אחרים....
    שתידע שיש קרביים שאומרים "על הזין שלי שיש משתמטים" ו- "על הזין שלי שאנשים הולכים להיות ג'ובניקים"
    כי הם בדעה שהם הלכו לקרבי בשביל לשרת את המדינה, להגן על המשפחה שלהם, ולהרגיש טוב עם עצמם...... חאלס להסתכל על אנשים אחרים ולהיות בדעה שג'ובניקים זה אנשים חרא... אפילו אם הם בחרו בזה מתוך בחירה...

קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי easakZ צפה בהודעה
    אתה שוב פעם מושפע מקרביים אחרים....
    שתידע שיש קרביים שאומרים "על הזין שלי שיש משתמטים" ו- "על הזין שלי שאנשים הולכים להיות ג'ובניקים"
    כי הם בדעה שהם הלכו לקרבי בשביל לשרת את המדינה, להגן על המשפחה שלהם, ולהרגיש טוב עם עצמם...... חאלס להסתכל על אנשים אחרים ולהיות בדעה שג'ובניקים זה אנשים חרא... אפילו אם הם בחרו בזה מתוך בחירה...
    ועוד מי אמר את זה אלירן?
    חייל מגולני.

technodrome technodrome מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי דון קישוט צפה בהודעה
    ועוד מי אמר את זה אלירן?
    חייל מגולני.
    אם גולני ניראה לך פשוט לך לשם
    אני נותן לך שבוע לברוח לאמא

קיבל לייק
    0 פעמים
    הכוונה שלו הייתה שהוא אמור להיות נגד ג'ובניקים...
    לא זלזול בגולני...

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. טקטוניק הוא לא ריקוד! כנסו להבין הכל!
    על ידי AssafK13 בפורום פורום ריקודים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 28/04/09, 23:20
  2. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 11/07/06, 12:41
eXTReMe Tracker