עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 43 מתוך 43

אשכול: מדינה זבלללל

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קח הגדרה אחת מאזרחות שלמדתי שנה שעברתי ונבחנתי עליה בבגרות

"זכותו של כל אדם לחשוב כרצונו ולשמור על דעתו.במקרה של דעה מסוכנת מותר לאדם להחזיק בה,כל עוד אין הוא משמיע אותה בפומבי ולא מביא אותה לידי פעולה"

חשבתי שזה מתאים למעשה שלכם.
    ודיברתי בכללי בתור אוהד לא על אוהדי בית''ר ספיציפי כשאמרתי מוות לערבים וקללות על שואה וכאלה דווקא פה התכוונתי על אוהדי הפועל ת''א

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כן וזאת דעה מסוכנת שחבל על הזמן אחי........
    יאללה חפרנו על זה לך לראות את הדרבי

tekna tekna מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BigY צפה בהודעה
    גל איזה שטויות אתה מדבר על מדינה דמוקרטית ועל חופש הביטוי,תלמד אזרחות ותבין לעומק את כל המושגים של החופשים שיש לך בתור אזרח מדינת ישראל. אתה יודע שאם אתה צועק מוות לערבים אפשר לעצור אותך על זה? אבל מותר להגיד לך מה שאתה רוצה לא? אתה יודע שפה במגרשים בארץ אם אני שוטר ואני שומע אותך בתור אוהד שר על שחקן כזה או אחר או על אוהדים כאלו ואחרים שירים על שואה או נאצים וכו' אני יכול להכניס אותך למעצר גם? אבל מותר לך להגיד מה שאתה רוצה..
    אז בוא אני יגיד לך משהו לך לא מותר להגיד מה שאתה רוצה ומתי שבא לך. מה שעשיתם זה מעשה חמור מאוד! ועצוב מאוד שאתה מנסה להצדיק את אותם אוהדים ששרקו בוז לרצחו של ראש ההממשלה שבו יהודי לקח חיים של יהודי אחר,לא משנה מיהו ומהם הדעות הפולטיות שלו!
    אבל מה שכן אני מצדיק זה את גיא שרק אני בתור אוהד מכבי ואתה בתור אוהד בית''ר סובלים מענישה לא אובייקטיבית בכלל כאשר אוהדי הפועל ואוהדי סכנין ואוהדי חיפה או לא משנה מי עושים דברים לא פחות חמורים אך נענשים לא כפי שאנחנו נענשים! או שתענישו את כולם בלי צהוב ירוק ואדום או שאל תענישו בכלל! אבל זה ההתאחדות שלנו וזה הדיינים שלנו וזה הכדורגל שלנו וחבל שככה זה נהרס לנו מול העיניים שלנו ומה שלא נעשה זה לא יעזור.
    ושוב פעם...ביזיון!
    כל מילה בסלע חוץ מדבר 1 לדעתי זה לא שאו שתענישו או שלא זה תענישו נקודה

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. מדינה בזבל...לאן הגענו?
    על ידי FireWall בפורום מה שבראש
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 29/06/06, 17:28
  2. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 03/04/06, 17:08
  3. מדינה נאצית !!!
    על ידי Rider בפורום מה שבראש