עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 43

אשכול: מדינה זבלללל

הסמל האישי של tarnegolz
    tarnegolz tarnegolz מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואי אם התמונה של הפועל אמיתית.. יא אלה..

בית"ר צודקים בחלק וההתאחדות בחלק..

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אז לא זה מוזייף אתם לא רואים שציירתי את הילדים בצייר ??
    מה אתם אהבלים או שאתם עושים את עצמכם ??
    בטח שזה אמיתי

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע שמעע מה ששמת על מכבי חיפה זה לא קשור אנחנו פה שרים אל עידן טל כי הוא הלך בישבל הכסףף וביגלל זה זה לא קשור

שמע אני מבין אותכם שצעקתם בוז רבין רצה לחלק את ירושלים את הביתת שלכם עם ערבים שונאי יהודים
    אבל בכל זאות כבוד הוא ניפטר ! נירצח ..

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    :בסד:
    לא נורא רק 2 משחקי רדיוס יצאתם בזול -_-

הסמל האישי של guy707
    guy707 guy707 מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אמרתי כבר אני לא כועס על העונש שנקבל אני כועס שרק אנחנו מקבלים עונשים ....לא יכול להיות שנתניה פורצים למגרש ושורפים את הדשא ושקל הם לא מקבלים על זה...אין לי כוח שוב לפרט את מה שסכנין עשו הפועל עשו ...
    ההתאחדות אדומה !
    על זה כלום לא עשו להפועל רק אמרו שהם זבל וכל זה....
    נערך בפעם האחרונה על ידי guy707 : 08/11/07 ב 15:23

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כוסאמא של כולם בני זונות
    אבי לוזון יקבל סרטן בראש אינעל הכוס היבש של אמא שלו
    אל תדאג לוזון אתה פתחת מלחמה אנחנו נדאג לסיים אותה

הסמל האישי של guy707
    guy707 guy707 מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוווווו תכניסו טוב לראשש ...שהקהל של ירושלים משוגע בראש ....משוגע בראש !!!!!!!:mad:
    אוווווו תכניסו טוב לראשש ...שהקהל של ירושלים משוגע בראש ....משוגע בראש !!!!!!!:mad:
    חכה לוזון יזין חכה...עכשיו אנחנו נגד קרית שמונה מי שלא מקלל את עבאס סואן מניאק

Do13v Do13v מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    2 משחקי רדיוס

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי guy707 צפה בהודעה

ממש משוגעים..
    בעיניים של אח שלי אכלתם מכות בקרית אליעזר אז למה לדבר הרבה?

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כולה 2 משחקים קיבלתם מה אתה קופץ?

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סתם טמבל גם חושב שהוא הולך למשחקים בכלל
    משחק אותה כאילו זה אכפת לו

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי guy707 צפה בהודעה

כן זה אתה המשוגע שתלך לשרוף את המדינה עכשיו......

danielom danielom מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    :בסד:2 משחקיםם רדיוס קיבלנווו אבלל זה ממש לא מגיע לנו... כי אתם יודעיםם איך מתחילים שיר אחד שרר ואז כולם מצטרפים אליו.. קיצר ככה היה בדקה דומיה של יצחק רבין ז"ל אחד שרק בוזז ואז כל האוהדים יצטרפו אליו כמו ששרים שיר זה לא שאוהדי ביתר תכננו לעשות ככה ...

ואביייי לוזון בןןן זונההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הה

בנאדםם זבלל הכל הוא יעשה בשביל להרוס את ביתרר כי ביתרר זה הגרעין של הליגה בלי ביתר אין ליגההה.!!!

tekna tekna מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי danielom צפה בהודעה
    :בסד:2 משחקיםם רדיוס קיבלנווו אבלל זה ממש לא מגיע לנו... כי אתם יודעיםם איך מתחילים שיר אחד שרר ואז כולם מצטרפים אליו.. קיצר ככה היה בדקה דומיה של יצחק רבין ז"ל אחד שרק בוזז ואז כל האוהדים יצטרפו אליו כמו ששרים שיר זה לא שאוהדי ביתר תכננו לעשות ככה ...

ואביייי לוזון בןןן זונההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הה

בנאדםם זבלל הכל הוא יעשה בשביל להרוס את ביתרר כי ביתרר זה הגרעין של הליגה בלי ביתר אין ליגההה.!!!
    באמת?בונא אתם כנראה לא מבינים מה עשיתם פה? הקטע של הפועל נוראי כמו הקטע שלכם וגם סכנין זה בדיוק אותו דבר את רבין רצחו בגלל הדעה שלו השואה הייתה בגלל שאנחנו נולדנו יהודים והחמאס וכל זה גם נראה לי הורגים אותנו בגלל שאנחנו יהודים לא ממש מבין בפוליטקה אבל נכון שגם הם היו צריכים לקבל עונש ועונש חמור ונכון שההתאחדות זבל אבל אתם עוד יותר זבל מה שעשיתם היה מעשה גועל נפש וגם זה שמכבי אני מודה צועקים לאתיופים או צרפתים או כל "כושי" קריאות גזעניות זה גם מגעיל אבל זה לפחות לא כולם אצל ביתר זה מלא אוהדים שרקו בוז קיצר גועל נפש ומגיע לכם 5 משחקי רדיוס ועוד 8 על תנאי ככה אם תעיזו לפתוח תפה לא תאיימו על אפחד ותקבלו עוד יותר משחקי רדיוס אני לא מאמין שאתם מחפים על המעשה של האוהדים שלכם או שזה בגלל אתם

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי tekna צפה בהודעה
    באמת?בונא אתם כנראה לא מבינים מה עשיתם פה? הקטע של הפועל נוראי כמו הקטע שלכם וגם סכנין זה בדיוק אותו דבר את רבין רצחו בגלל הדעה שלו השואה הייתה בגלל שאנחנו נולדנו יהודים והחמאס וכל זה גם נראה לי הורגים אותנו בגלל שאנחנו יהודים לא ממש מבין בפוליטקה אבל נכון שגם הם היו צריכים לקבל עונש ועונש חמור ונכון שההתאחדות זבל אבל אתם עוד יותר זבל מה שעשיתם היה מעשה גועל נפש וגם זה שמכבי אני מודה צועקים לאתיופים או צרפתים או כל "כושי" קריאות גזעניות זה גם מגעיל אבל זה לפחות לא כולם אצל ביתר זה מלא אוהדים שרקו בוז קיצר גועל נפש ומגיע לכם 5 משחקי רדיוס ועוד 8 על תנאי ככה אם תעיזו לפתוח תפה לא תאיימו על אפחד ותקבלו עוד יותר משחקי רדיוס אני לא מאמין שאתם מחפים על המעשה של האוהדים שלכם או שזה בגלל אתם
    מה אתה לא מבין שאתה לא יכול להעמיד לדין על משהו שהוא לא עבירה על החוק ??
    חופש הביטוי שמעת על משהו כזה ?? מדינה דמוקרטית זכותנו לשרוק בוז למי שבזין שלנו ולקלל מי שבזין שלנו.
    לא אתה ולא לוזון תגידו לקהל שלנו איך להתנהג

danielom danielom מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי disel צפה בהודעה
    מה אתה לא מבין שאתה לא יכול להעמיד לדין על משהו שהוא לא עבירה על החוק ??
    חופש הביטוי שמעת על משהו כזה ?? מדינה דמוקרטית זכותנו לשרוק בוז למי שבזין שלנו ולקלל מי שבזין שלנו.
    לא אתה ולא לוזון תגידו לקהל שלנו איך להתנהג

צודק אחיי..!!

tekna tekna מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי danielom צפה בהודעה
    צודק אחיי..!!
    לא הוא לא אחי לא המדינה הענישה אותך ההתאחדות לכדורגל ובהתאחדות לכדורגל יכולים להחליט שעל מעשה כזה הם יכולים להביא לכם עונש של כדורגל לא איזה ישיבה בכלא או משו מותר להם לעשות את זה ואני לא אומר לכם איך להתנהג אני פשוט מסביר לכם שיצאתם בזול מאוד וזה שאתם אומרים שלהם לא הביאו עונש זה לא משנה אז מה שהיה היה טעות אבל זה כמו שכמה ילדים ירביצו לילד ואז יבואו לאחד הילדים שהרביץ :"למה הרבצת לו" ואז הוא יגיד:"למה לילדים האחרים אתם לא אומרים כלום?" זה בדיוק אותו דבר מה אתם ילדים בכיתה א? ונכון אני קטנציק יחסית אליכם אבל אני לפחות מבין שמה שעשיתם מגיע עליו עונש חמור מאוד

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    :בסד:
    יש לי שאלה.. מתי היה כל המקרים האלו של הפועל וסכנין? מה שיגיא שם עם התמונות.. כי ממה שנראה לי שזה היה מזמן ואל תשכחו שרק משנה שעברה באמת התחילו להחמיר עם הכדורגל.. ואם זה היה לפני אז אין לי מה להגיד פה ופשוט כמו שכולם אומרים אוהבים להתנפל על מכבי ובית'ר

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גל איזה שטויות אתה מדבר על מדינה דמוקרטית ועל חופש הביטוי,תלמד אזרחות ותבין לעומק את כל המושגים של החופשים שיש לך בתור אזרח מדינת ישראל. אתה יודע שאם אתה צועק מוות לערבים אפשר לעצור אותך על זה? אבל מותר להגיד לך מה שאתה רוצה לא? אתה יודע שפה במגרשים בארץ אם אני שוטר ואני שומע אותך בתור אוהד שר על שחקן כזה או אחר או על אוהדים כאלו ואחרים שירים על שואה או נאצים וכו' אני יכול להכניס אותך למעצר גם? אבל מותר לך להגיד מה שאתה רוצה..
    אז בוא אני יגיד לך משהו לך לא מותר להגיד מה שאתה רוצה ומתי שבא לך. מה שעשיתם זה מעשה חמור מאוד! ועצוב מאוד שאתה מנסה להצדיק את אותם אוהדים ששרקו בוז לרצחו של ראש ההממשלה שבו יהודי לקח חיים של יהודי אחר,לא משנה מיהו ומהם הדעות הפולטיות שלו!
    אבל מה שכן אני מצדיק זה את גיא שרק אני בתור אוהד מכבי ואתה בתור אוהד בית''ר סובלים מענישה לא אובייקטיבית בכלל כאשר אוהדי הפועל ואוהדי סכנין ואוהדי חיפה או לא משנה מי עושים דברים לא פחות חמורים אך נענשים לא כפי שאנחנו נענשים! או שתענישו את כולם בלי צהוב ירוק ואדום או שאל תענישו בכלל! אבל זה ההתאחדות שלנו וזה הדיינים שלנו וזה הכדורגל שלנו וחבל שככה זה נהרס לנו מול העיניים שלנו ומה שלא נעשה זה לא יעזור.
    ושוב פעם...ביזיון!

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BigY צפה בהודעה
    גל איזה שטויות אתה מדבר על מדינה דמוקרטית ועל חופש הביטוי,תלמד אזרחות ותבין לעומק את כל המושגים של החופשים שיש לך בתור אזרח מדינת ישראל. אתה יודע שאם אתה צועק מוות לערבים אפשר לעצור אותך על זה? אבל מותר להגיד לך מה שאתה רוצה לא? אתה יודע שפה במגרשים בארץ אם אני שוטר ואני שומע אותך בתור אוהד שר על שחקן כזה או אחר או על אוהדים כאלו ואחרים שירים על שואה או נאצים וכו' אני יכול להכניס אותך למעצר גם? אבל מותר לך להגיד מה שאתה רוצה..
    אז בוא אני יגיד לך משהו לך לא מותר להגיד מה שאתה רוצה ומתי שבא לך. מה שעשיתם זה מעשה חמור מאוד! ועצוב מאוד שאתה מנסה להצדיק את אותם אוהדים ששרקו בוז לרצחו של ראש ההממשלה שבו יהודי לקח חיים של יהודי אחר,לא משנה מיהו ומהם הדעות הפולטיות שלו!
    אבל מה שכן אני מצדיק זה את גיא שרק אני בתור אוהד מכבי ואתה בתור אוהד בית''ר סובלים מענישה לא אובייקטיבית בכלל כאשר אוהדי הפועל ואוהדי סכנין ואוהדי חיפה או לא משנה מי עושים דברים לא פחות חמורים אך נענשים לא כפי שאנחנו נענשים! או שתענישו את כולם בלי צהוב ירוק ואדום או שאל תענישו בכלל! אבל זה ההתאחדות שלנו וזה הדיינים שלנו וזה הכדורגל שלנו וחבל שככה זה נהרס לנו מול העיניים שלנו ומה שלא נעשה זה לא יעזור.
    ושוב !
    מה אתה טמבל מי דבר על מוות לערבים בכלל , אתה יודע כמה שנים לא צעקו בטדי מוות לערבים ??
    שירי שואה אין לנו שיר אחד עם המילה נאצי\שואה אז אל תבלבל במוח גם על זה
    לצעוק בוז זה חופש הביטוי ואל תבלבל במוח שלא למדתי אזרחות כל ילד בן 6 יודע את זה

נושאים דומים

1. מדינה בזבל...לאן הגענו?
    על ידי FireWall בפורום מה שבראש
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 29/06/06, 17:28
  2. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 03/04/06, 17:08
  3. מדינה נאצית !!!
    על ידי Rider בפורום מה שבראש
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 04/03/06, 20:23
  4. מכת מדינה