עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 65

אשכול: פתרונות יצירתיים....

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Xcite צפה בהודעה
    אין לי מושג...כנראה בגלל כל אלה שחילקו את הסיסמה לכל מי שבא להם וגם בגלל שמשום מה היה לחצי קלאב אדמין והם עושים מה שבא להם איתו.
    אם מישהו היה מתנדב לקנות שרת הייתי מתנדב לנסות לארגן את הקלאב ואני בטוח שיש גם עוד אנשים רציניים שרוצים ויכולים לארגן קלאב הרבה יותר טוב משהיה.
    אני מציע שהפעם הקלאב לא יהיה רק לוותיקים, שיהיה לאנשים שבאמת רוצים לשחק בכיף אבל בכל זאת יעברו סינון של לפחות 3-4 אנשים כדי להיות בטוחים שהם רציניים.
    לזרוק דברים סתם באוויר בלי ביסוס זה לא מועיל בשיט.

הקלאב לא החזיק מעמד בגלל סיבה אחת עיקרית והיא חוסר שיתוף הפעולה של החברים בו, שכמו ילדים ישראלים מצויים, כולם זיינו את השכל שהם רוצים להכנס לקלאב ושגעו לי את השכל וברגע שהכניסו אותם קפצו להופעת אורח פעם פעמיים ואח"כ נטשו.

הקלאב ננטש ע"י חבריו ועמד שומם באופן שלא היתה כל סיבה להמשיך ולקיימו - האשמה היא קודם כל בכם.

אז אל תבואו ותציעו "קלאב" היום כפתרון לכל הבעיות שיש לכם בחיים, כי ראינו טוב מאד פעם, פעמיים ושלוש שלא ידעתם לנצל את זה וירקתם לבאר שממנה שתיתם.

שבוע טוב.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אולי לתת סמי לכאלה שמשחקים בפאבליק
    השרתים של TO היום הם רק של ESERV
    לתת סמי לשחקנים שמשחקים בפאבליק, למוכרים בינינו...

אבל לתת סמי לא לכלאן ווארים, אלא אם כן השרת שלך

= לתת סמי למוכרים, כאלה שמשחקים הרבה פאבליק.. הם יעשו את העבודה עם הבאנים
    אבל בלי לעשות CW's כי זה גם לא כזה הוגן וגם כי זה שרתים של פאבליק וגם כי לא שילמו על השרת...

Collo Collo מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לדעתי צריך בינתיים לפתוח את הקלאב מחדש...כל אדמין שמוכן ורוצה לעזור בעצירת המגפה שיסגור את השרת שלו תמיד. הסיסמאות יהיו בסאב פורום שאליו יכנסו רק מי שבקלאב.
    יעני שלא יהיה שרת אחד... שיהיו כולם סגורים..

הרעיון הוא שכולםםםםם יהיו בקלאב!! ולאט לאט כל צ'יטר שאנחנו מזהים -> עף מהקלאב.. לאט לאט כולם יעופו

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Collo צפה בהודעה
    לדעתי צריך בינתיים לפתוח את הקלאב מחדש...כל אדמין שמוכן ורוצה לעזור בעצירת המגפה שיסגור את השרת שלו תמיד. הסיסמאות יהיו בסאב פורום שאליו יכנסו רק מי שבקלאב.
    יעני שלא יהיה שרת אחד... שיהיו כולם סגורים..

הרעיון הוא שכולםםםםם יהיו בקלאב!! ולאט לאט כל צ'יטר שאנחנו מזהים -> עף מהקלאב.. לאט לאט כולם יעופו

גיא, תקרא את הפוסט שלי שני בלוקים למעלה, ותבין שהרעיון שלך לא ישים כל עוד לא יהיה שינוי בהתייחסות של חברי קלאב לרעיון של קלאב בכללי.

myth אורח
    לאן הגענו...

" ואללה אני משחק אם צ'יטים מתי שבא לי אבל בשבוע האחרון כימעט לא שיחקתי יכול להיות אולי מפה

אבל למשל שיש הרבה צ'יטרים בשרת אני משתףף איתם פעולה ומדליק קצת!!

אבל אני כמעט לא משחק פבליק הרוב זה אם חברים ב תל אביב 1 אז אל תזינו תסכל שאתם ראיתם אותי אם צ'יטים ב פבליק!!

ואין לי כוח לריבים "

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    למה הצ'יטרים האלה לא יכולים לגלות ת'סיסמה?שימו תESE הזה שלכם וזהו או ACP

josseph josseph מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    1 פעמים
    dm
    חשבתי על מה שאמרת...
    אז כשהיה ניסיון לפתח סרבר של "ותיקים" ..אם זכרוני לא מטעה אותי הרעיון נבע מטעמי "פינוק" כלומר
    רצינווסרבר של ותיקים שחקנים טובים לא "נובים" וחדשים.... !!!!!!!!1
    עכשיו זה מטעמי "מצוקה" "אסון לאומי"
    לא מנסה לשכנע אותך באמת שעכשיו הרעיון של הקלאב יצליח כי את זה כולם גיבורים לבקש אחרי ולפני ...כמו שאתה אמרת ולא באמת הוכיחו את עצמם בזמן אמת...
    אבל אני כמעט בטוח שאם בימים קשים ונוראים אלו היה סרבר שיש סלקציה אליו..הוא היה מלא הרבה יותר מהניסיון הכושל הקודם ..

חסרות לי הרבה תגובות מאנשים פה....כאלה שעברו הרבה ויכולים לתרום מניסיונם
    למשל זה ש"חובב את הדובוני איכפת לי" :\
    או זה עם הכבשים ....
    ועוד הרבה שחקנים אחרים ולא אתחיל לפרט שמות
    אני יודע שאני אולי "נלחם בטחנות רוח"
    אבל שווה לנסות....אז אנא מימכם...........

ולכל אלה שמודים שגם הם נוגעים בציטים תחסכו את זה מאיתנו...אתם חלק מהבעייה שאני מדבר עליה....קצת כבוד

System32 System32 מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לירעיון לא יודע אם יעבוד.
    לשים acp בשרתים, למרות שה acp לא קיים עוד ואין צוות שמתחזק אותו ומעדכן אותו אבל זכור לי שבעלי שרתים ששמו acp על השרתים יכלו לשים local ban למי שהם רוצים מהשרתים שלהם.
    ככה נפתח פה פורום ואנשים יעלו דמואים מפאבליק\ קלאן ווארס של אנשים חשודים ,הדמואים יבדקו ע"י צוות שיבחר שיבחן את הדמואים ויחליט אם לתת להם לוקל באן מהשרתים. ככה עם הזמן לא ישארו ציטרים.

השאלה היחידה פה אם בכלל אפשר לתת לוקל באן ע"י בעל השרת ע"י שימוש ב acp שמותקן בשרתים.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ACP
    מפיל שרתים.. שכחת ?
    או שתיקנו..:\

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שאני ויותם היה לנו סמי בEVO סרבר
    היו מלא ציטרים ודפקנו אחד אחרי השני באנים לכולם
    ואז היה מצב של 8-8 6-6 פאבליק שלא היו ציטים..
    אבלללללללל מעניין שאליעדדדד הוריד לנוווו
    נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אליעדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד '@!$!@%!@%!@%

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אה ועוד משו
    עד שלא יצא ESE אתם יכולים להמשיך לדפוק תראש בקיר

4EvEr 4EvEr מנותק מנהל ראשי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    אי אפשר להשתמש ב-ACP כל עוד אין Master server פעיל. אז זה אומר שאי אפשר גם לתת גם Local ban. אם זה היה אפשרי היינו חושבים על זה כבר לפני שאמרת את זה בכלל.
    ד"א סתם שתדעו לידע כללי ה-ACP עדיין פועל עד עכשיו ומתעדכן אבל הקטע שזה עובד רק בשביל הקהילה הפולנית בסרברים הפולנים...
    http://acp.groov.pl

ESE יצא כנראה לפני חג המולד הקרוב לפי הכתבה האחרונה של Xian באתר של ESE.

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי josseph צפה בהודעה
    גם אני חושב ככה ..זה יהיה הכי פשוט...
    למה זה נכשל בכלל בפעם הקודמת ??
    כי יש הרבה שחקנים שלא היתקבלו

TheThing TheThing מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    באמת המצב קשה אין מה לומר...

הקלאב נפל מסיבה אחת לדעתי: כמה שכולם חיכו לו, וציפו להכנס לרשימה, בערך 2\3 לא התקבלו. אני מאמין שחלק מהם צ'יטרים או עם עבר של צ'יטים אבל עדיין היו מלא אנשים רציניים שהיו באמת באים ומשחקים בכיף. לדעתי פשוט צריך להקל קצת את תנאי הקבלה לקלאב, לשים שם אדמינים\סמים פעילים, ולבסס באמת את כל העניין הזה של הקלאב. לא כמו שזה היה לפני זה עם 50 אנשים ברשימה שבקושי משחקים ואם כבר משחקים אז רק קלאן וורים...

מי איתי?

עריכה: אה ועוד משהו: עד שאנשים לא יבינו שבלי שימוש קבוע במירק לא תהיה פה קהילה נורמלית, נמשיך לסבול מכל הצ'יטרים פה תמיד.
    נערך בפעם האחרונה על ידי TheThing : 24/10/07 ב 06:52

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אי שיתוף פעולה, חוסר בגרות, שנאה הדדית, כולכם צודקים.

אני לא מדבר על גיבוש בין כל הקהילה, אני מדבר על גוף מוביל שמורכב מבעלי השפעה בקהילה, זה מה ששונה מפעם להיום.

אם רק הייתם יודעים איזה backstabbers אתם, כמה פעמים באו אליי בפרטי והפילו את חברם או ניסו בכל מקרה.

אם יצא ESE או לא זה לא יעזור למורכבות בקהילה, אין פה שום בסיס אפילו.

אני יכול להציף אותכם ברשימה ענקית של בעיות, אבל זה לא המטרה.

צריך גוף אחד שעשוי מבעלי השפעה, כאלה שמדברים, אנשים מקשיבים ולא בגלל שהם נחשבים וותיקים, יש פה עדיין כמות לא קטנה של כאלה שחושבים שצריך לכבד אותם בגלל שהמשחק נמצא להם על המחשב כמה שנים.

אם כל צ'יטר יצוף וקבוצה גדולה של אנשים בעלי השפעה ירדפו אחריו, זה לפחות ימגר תבעיה שאפשר לשלול ממנו גישה לפורום, סיבי, חלק מהשרתים, חלק מהטימספיקים, לא יהיה לו הרבה חברתיות בקהילה, לא יהיה לו מספרי איסיקיו, לא יהיה לו כלאנים (ח"ח לכלאן 300 על צירופו של חת חתול למרות שכל הכלאן מורכב מוותיקים, כשהוא עצמו בבאן 4 מכלאן בייס).

אבל איך אפשר שה"וותיקים" שמכנים את עצמם ככה, לא עושים כלום חוץ מלהיות וותיקים, אין לא יעזור בדין, כמה שלא תציעו הצעות הכי מקוריות שיש, עד שבעלי ההשפעה לא ינקטו עמדה לא יקרה כלום.

ובוא נירד לשורש העניין, באמת הכל מתחיל משרתים, ומי שמנהל אותם, זה כח ההשפעה הראשוני, הם גם אלה שקובעים את הסטנדרד לכל החדשים, רושם ראשוני אם תרצו. ואיזה סוג של מנהלים יש שם? אבל לא אותם צריך להאשים, איפה הוותיקים בעניין, או האנשים הנורמלים בינינו שרק מתלוננים. אותו דבר היה עם הקלאב ד"א, גיא כבר רגיל לזה שאני תמיד יורד עליו אז לא יזיז לו שאני יגיד שהניהול שם היה מורכב מtotal noobs אולי היה שם אדמין או 2 בסדר, אבל כמה ניסיון היה להם בלנהל שרת, וכמה סמי סתם הם חילקו? מה אני זוכר מהשרת? שנכנסתי עם הניק forensics ואמרו לי לשים את השם של הפורום...............אוווווווקיייי עד כאן.

אז אם יהיה גוף נורמלי, לפחות 3 שרתים נורמלים, אפס סבלנות כלפיי צ'יטרים כמו שהיה בעבר הרחוק, אדמינים ש_יודעים_ לזהות צ'יטרים, מבנה מסויים בקהילה, לא יהיה בעיות, או לפחות כל כך הרבה בעיות.

תחשבו מה קורה אם לא היה CB ולא פורום, כמה זמן הקהילה הייתה שורדת? אבל אולי זה בדיוק מה שצריך לעשות כדי לגרום למצב של "להתחיל מחדש" שבכח תצטרכו לשתף פעולה ותקומו עם בסיס חדש, פורום, שרתים וכל הנלווה.

לסיכום: אין לי פתרון לבעיה, הסברתי מה הבעיה, ואם הייתי יודע איך לפתור אותה מזמן הייתי פותר אותה או דוחף בכיוון.
    נערך בפעם האחרונה על ידי mikewithbike : 24/10/07 ב 07:13
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Avnerzzz Avnerzzz מנותק אמא של אלעד כלבה מיוחמת
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שכולם ישחקו בריל ניק זה הכי טוב תפסיקו עם פייקים נאבזז

^y0Naz ^y0Naz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Avnerzzz צפה בהודעה
    שכולם ישחקו בריל ניק זה הכי טוב תפסיקו עם פייקים נאבזז
    ok my real its /naomi kalba srofa

Brave Brave מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בלי קלאב בלי חראאאאאאאאאאא אינעל דינק מה תמזיין במוח מהההה
    לסגור כל הסרברים ולעשות Pickup מה צריך לחשוב????????

איפה ג'יימס איפה ...........יום כיף עם ג'יימס זוכריםםם

הסמל האישי של D-Max
    D-Max D-Max מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה שחסר בקהילה הזאת זה פשוט אנשים שחקנים גם שיוכלו להשקיע וגם שישקמו אותה מבחינת הכמות של הקלאנים ..
    ואת זה אליעד כבר ניסה לעשות ..
    זאת הדרך היחידה לדעתי לכו תראו תקונטר 1.6 יש שם מליארדים של צ'יטרים
    ועדיין הקהילה הזאת נראת יחסית טוב ..
    מה שחסר פה זה שחקנים ואת זה אפשר להשיג רק על ידי פרסום \ להעביר תמשחק מיד ליד ..
    אבל זה כבר מאוחר מידי הייתם צריכים לחשוב על הדבר הזה כבר לפני 7 שנים .
    כי עכשיו כל אחד שמשחק משחק בסגנון טקטיקל יענו משחקי FPS
    כבר בקונטר קוד אנריל וכו' ..
    זה כבר אבוד כי לא תוכלו להוציא את האנשים האלה מהמשחקים האלה כי הם כבר רגילים אלייהם .
    תחשבו 6 שנים אחורה עם הייתם מפרסמים תמשחק וכו' כל הנובס שיצטרפו לפני 6 שנים לקונטר וכו' היו יכולים להצטרף לטקטיקל
    ההזמנות היחידה של הקהילה פה זה לחכות שאיזו קהילה של משחק תתפרק ואז לצרף אותה לTO
    או לנסות ולפרסם את המשחק בכל חור וככה יגיעו גם ילדים אבל הבעיה פה שרובם יהיו בני 13-11
    ויהיו נובים מתים שלפחות חצי מהם ישחקו עם צ'יטים .
    ועל זה אתם מתלוננים שיש לכם בכמויות בקהילה ..
    לדעתי צריך להרים צוות של 30 וותיקים שיעשו משהו לגבי המשחק כאלה שיפרסמו שיעבירו תמשחק מיד ליד בבית ספר וכו' כאלה שישקיעו בגיבוש הקהילה ועוד ..
    ---------------עריכה-------------
    חשבתי על עוד רעיון כל אחד ואחד מהקהילה יש לו חברים שעדיין לא ניסו משחק FPS לדעתי ..
    שינסו להעביר את זה כמה שיותר עכשיו שאני חושב על זה אני יכול לצרף 10 שחקנים חדשים לקהילה בשקט ..
    תחשבו כל שחקן עומדים כמה חברים מאחוריו לפחות ת2 שירצו לנסות את המשחק .
    אבל הבעיה פה שכבר 90% מהקהילה הם וותיקים שיודעים לשחק
    ואם עכשיו יבואו אלייהם עדר של נובים שהם פתאום יראו בפאבליק ישר התנהגו אלייהם כזבל ..
    נערך בפעם האחרונה על ידי D-Max : 25/10/07 ב 02:19

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    לעשות קלאב
    או שפשוט לעשות vote על מי שאתם חושבים שהוא ציטר

נושאים דומים

1. פתרונות לתקיעות הסקופ עם TOGGLE
    על ידי .mash בפורום Call of Duty
    תגובות: 69