מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: מידע+הסבר על המשחק

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים

מידע+הסבר על המשחק

קודם כל הנה האתר הרשמי:http://flyff.gpotato.com/

הורדה אני לא יתן כי תמיד יוצאים גרסאות חדשות
    ואין לי כח כול פעם לעדכן פשוט תכנסו לאתר כדי להוריד את המשחק

טוב אז הנה המדריך המפורט למשחק:

Flyff-Flyf For Fun הוא משחק תפקידים ברשת
    המשחק מכיל:
    - גרפיקה תלת מימדית עוצרת נשימה.
    - עולם משחק עצום! ארבע יבשות שונות זו מזו לחלוטין.
    - מוסיקה מצויינת המכניסה את השחקן לאווירה המתאימה.
    - מגוון רחב של מפלצות כלי נשק עבודות וקווסטים.
    - אופציה יחודית למשחק זה. היא האופציה לעוף על גבי מטאטא מעופף או גלשן אוויר.

המשחק קיום הוא משחק חינם יש קאש שופ

אוקי הסיפור:סיפור:

עבודת השעון (עולם המשחק) היה במשך דורות עולם שקט ושליו. אך משהו החל לפזר ברחבי העולם מפלצות איומות. כל אנשי העולם נכנסו להבלה. אך למזלם צבא של חיילים קוסמים ונזירים (סייען נשמע מעאפן |עם הלשון בחוץ| ) בא לעזרתם. אתה מתחיל את מסעך בעיר פלאריס, שהיא העיר הראשונה מתוך ארבע, עיר שנראית כמו גלגל שינים. עכשיו מוטלת עליך המשימה להציל את קלוקוורק (עבודת השעון) האם תעמוד בה?!

דמיות:
    בתחילת המשחק תידרש לבנות דמות. באפשרותך לבנות עד שלוש דמויות בכל חשבון.
    אתה מתחיל את המשחק בתפקיד Vagrent ביגינר
    בתפקיד זה תישאר עד שתגיע לרמה 15.
    כאשר תגיע לרמה 15 תוכל לבחור עבודה
    קשת
    קוסם
    לוחם
    אסיסט
    בתפקיד שתבחר תישאר עד רמה 60 בא תתבקש לבחור באחת משתי ההתפתחויות של התפקיד
    קווסטים:

במשחק ישנם קווסטים רבים. ניתן לקבלם מגברת הקווסטים בכל עיר. או לחפש בין הדמויות (NPC).
    בכדי לבדוק אם לדמות, לדוגמה הנפח (BlackSmith), יש קווסט בשבילך. דבר איתו ותבחר באפשרות הRecent Condition. אם יהיה לו קווסט להציע הוא יבקש ממך לאשר את קבלתו.
    במהלך הלחימה שלכם עם מפלצות תקבלו חפצים שהפרט היחיד עליהם הוא Monster Drop Item.
    חפצים אלו הם חפצים שאותם תהיו צריכים למצוא בקווסטים, לכן מומלץ לשמור אותם. במידה וכבר ביצעתם את הקווסט שדורש את החפץ הזה. ניתן למכור אותם
    טיפ כדי לשמור את החפצים שצריכים ל קווסטים ולמכור
    ככה אפשר לעשות כסף טוב

תעופה:

זוהי התכונה המבדילה בין יתר המשחקים והמשחק הזה. מרמה 20 תוכלו לעופף בשמי העולם של FLYFF.
    לחקור לגלות ולהתפעל מיופיו. איך לעוף? בכדי לעוף תזדקקו לכלי תעופה שהוא מטאטא מעופף או הובר בורד מגניב. אין צורך לקנות בהתחלה. משום שבכדי לקבל את רישיון בטייס שלכם יהיה עליכם להרכיב מטאטא בסדרה של קווסטים שמתחילה ברמה 18 ונגמרת ברמה 20. לאחר מכן תחסכו ותקנו את הכלי שתרצו.
    בכדי לעוף תקליקו פעמיים על הבורד \ מטאטא בחלון החפצים. לאחר שעליתם עליו לחיצה על מקש ה"רווח" (SPACEBAR) תגרום לכם להאיץ. לחיצה נוספת תבלום. אין צורך להחזיק את המקש. בעזרת העכבר תוכלו לנווט באוויר. בכדי לרדת מהבורד \ מטאטא פשוט תקליקו עליו פעם נוספת והוא יחזור לתיק.
    קרבות אוויר הם נדירים ביותר ולא רווחיים לכן אני לא אפרט עליהם. אך אם ברצונכם לדעת עליהם משהו אתם מוזמנים לשאול.

לחצנים:

ניתן ללכת עם הלחצנים A, S, D, W
    לקפוץ SPACE
    H - תפריט הדמות שלכם, בתפריט זה תוכלו להוסיף את נקודות היכולת שתקבלו בכל רמה ולשפר את הדמות.
    T - סטטוס הדמות. חלון קטן זה מכיל את סרגלי הכוח (HP) מאנה (MP) סיבולת (FP) ניסיון (EXP) וכמות הניסיון הנצבר (PXP)
    N - מפה
    ENTER - צ'אט
    K - רשימת היכולות
    X - איפוס זוית הראייה.

טיפים:

נכון שברמה 15 תהיו צריכים לבחור אחד מ4 מסלולי ה"עבודה". הבחירה לא קלה נכון. אך גם מי שכבר החליט מרמה אחת שהוא רוצה להיות, לדוגמה, קוסם. צריך להגיע קודם לרמה 15. לכן אני ממליצה בזמן שאתה בתפקיד הנווד (Vagrent) שזהו התפקיד של הדמות מרמה 1 ~ 15 . מומלץ להעלות את ה:
    Str - בכדי לפגוע יותר באויבים.
    Dex- אתה לא גורמים נזק רב כל כך לאויבכם, בגלל הרמה, ולכן חבל לפספס (MISS) אחת מכל שתי מכות.
    אני לא ממליץ לשפר את הINT משום שבתור נווד אתם יכולים להשתמש רק בחרבות וגרזנים יחד עם שלוש יכולות בסיסיות שגם הן כוללות נזק פיזי בלבד. לכן אם אין קסמים אין צורך במנה וכ'ו. אבל אל דאגה ברגע שתקבלו את העדבודה שבחרתם (מכשף, שכיר חרב או מסייע) יתאפסו כל בנתונים של דמותכם ותקבלו את כל הנקודות שצוורתם בכדי לסדרם מחדש לפי דרישות התפקיד.

עד רמה עשר מומלץ לא לבזבז כסף לא על אביזרים ולא על אוכל. כל המפלצות שתפגשו בדרכם יפילו אוכל ולעיתים קרובות גם חפצים (חליפות, כפפות, מגפיים, כובעים, מגנים ונשקים). לכן חיסכו כמה שאפשר כי חפצים לרמות הגבוהות עולים קצת יותר.

בכדי לעלות מהר ברמות מומלץ כל פעם להלחם במפלצות ברמה גבוהה משלכם באחד. כלומר אם אתה רמה 4תילחם מול רמה 5 ותקבל יותר ניסיון ואולי גם חפצים יותר טובים. מומלץ לנסות את שיטה זו רק אם ברשותכם כמות גדולה של אוכל לסוגיו.

לפני שאתה קונים משהו מהNPC המוכרים שבמשחק. תבדקו תמיד אצל שחקנים שמוכרים דברים. בדרך כלל תמצאו את משחיפשתם במחיר יותר טוב. עצה זו תקיפה גם לרמות גבוהות כמובן.

והכי חושב תהנו!

תמונות :

http://www.flyff.jp/img/data/image/ss/image013.jpg

http://www.flyff.jp/img/data/image/ss/image015.jpg

אל תדאגו המשחק לא ביפנית פשוט לא היה לי כח לצלם בעצמי

דף קשר
    כמבון מי שרוצה יכול להרשם שהיה לקהילה שלנו דף קשר:
    שם:
    שרת:
    עבודה:
    רמה:
    כול מי שרוצה אני ירשום אותו בכיף

^y0Naz ^y0Naz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    משקיען אתה אה...יפה

הסמל האישי של iCeDRaGoN
    iCeDRaGoN iCeDRaGoN מנותק גורו
    שם פרטי
    אביאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    כן משקיען אבל חוץ מזה שהוא משקיען הוא הפסיק לנהל ומתחיל לזלזל בכל אחד שרוצה להיות מנהל בפורום

ל yosk אחי למה אתה מזלזל בכל אחד למה אתה מכיר אתי או משהוא יש לך בעיה אתה יכול לבקש ניהול מחדש אבל למה לנסות להראות שאתה הכי טוב אז יש לך lvl 100 אמרתי לך תבקש ניהול אל תציק זה מעצבן

נושאים דומים

1. תגובות: 44
    הודעה אחרונה: 02/04/12, 10:54
  2. הסבר על המשחק
    על ידי Bluehawk בפורום Call of Duty
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 08/09/09, 12:49
  3. הסבר על המשחק + לינקיה מעודכנת
    על ידי Coh3nz בפורום Empire Earth
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13/04/09, 07:53
  4. [מדריך]הסבר על המשחק