שמתי לב שהרבה לא יודעים לשנות לעבודה ראשונה אז כתבתי מדריך:

ב- lvl 15 אתם יכולים לשנות לעבודה ראשונה.

***למי שלא יודע איפה כול מפלצת נמצאת שיכנס למפה כאן***

MERCENARY (לוחם)

חלק ראשון:
תדברו עם mustang שנימצא ב- flarine ב- east-fl. אתם צריכים להרוג 20 small abiatts ו- 20 small mushpangs (שנימצאים מעל העיר) בתוך 7 דקות. שסימתם תחזרו ל- mustang ותקבלו 1,500 כסף.

חלק שני:
תדברו עם mustang שנימצא ב- flarine ב- east-fl. אתם צריכים את החפצים הבאים:
- 10 TwinkleStone מ- abiatts.
- 5 chumpim מ- pukepuke.
- 1 poporam מ- doridoma.
שסיימתם תדברו עם andy שנמצא ב- flarine ב- north-fl ותקבלו 1,500 כסף

חלק שלישי:
תדברו עם andy שנמצא ב- flarine ב- north-fl. אתם צריכים לקחת ספר בשם: the book of technique שנמצא ב- plain of bubble (יש שם בכניסה מין בית כזה אז שם תחקו עד שתיראו את הספר בא). לאחר מכן תדברו עם high-dwarpet londrong (שנמצא באיזה מקום עם השם dwarpet אני לא ממש זוכר את השם) ותקבלו 1,500 כסף.

חלק רביעי:
תדברו עם high-dwarpet londrong (שנמצא באיזה מקום עם השם dwarpet אני לא ממש זוכר את השם) תהרגו babari אחד שנצא קרוב לעיר cen flarine (תחשו בסביבה ותראו). תלכו ל- hyuit שנמצאת ליד mustang ותתחדש אתה לוחם! אתם תקבלו עוד שלוש דברים:
- activation שעושה משהוא לסקילים תוך 10 דקות אני לא ממש יודע.
- bull hamstern שמעלה את ה- max חיים שלך בעוד 300 חיים לרבע שעה.
- vitaldrink x שעושה שלא יגמר לך ה- fb ב- 20 דקות.

ASSIST (תומך ונלחם)

חלק ראשון:
תדברו עם ellic שנמצא ב- flarine ב- east-fl. אתם צריכים תוך 7 דקות להרוג 10 small mushpangs ו- 10 small burudeng. תחזרו ל- ellic ותקבלו 1,500 כסף.

חלק שני:
תדברו עם ellic שנמצא ב- flarine ב- east-fl. אתם צריכים את החפצים הבאים:
- 10 forfrom מ- mushpang.
- 5 peakyrind מ- peakyturtle.
- 1 poporam מ- doridoma.
שתסימו תדברו עם maki שנמצא ב- flarine ב- north-fl ותקבלו 1,500 כסף

חלק שלישי:
תדברו עם maki שנמצא ב- flarine ב- north-fl. אתם צריכים לקחת ספר בשם: the book of technique שנמצא ב- plain of bubble (יש שם בכניסה מין בית כזה אז שם תחקו עד שתיראו את הספר בא). לאחר מכן תדברו עם high-dwarpet goripeg (שנמצא באיזה מקום עם השם dwarpet אני לא ממש זוכר את השם) ותקבלו 1,500 כסף.

חלק רביעי:
תדברו עם high-dwarpet goripeg (שנמצא באיזה מקום עם השם dwarpet אני לא ממש זוכר את השם). תהרגו chaner שנמצא בכניסה ל- medran town. תדברו עם kidman שנמצאת ליד ellic ותתחדש אתה אסיסט! אתם תקבלו גם שלוש דברים:
- refresher hold שעושה שלא יגמר לך החיים ב- 20 דקות.

MAGICIAN (קוסם)

חלק ראשון:
תקנו טלפורט ל- SaintMorning ותגיעו למין מקום כזה עם 3 פיצולים תלכו לפיצול למעלה עד שתגיעו לגשר ותמשיכו עד תראו את wingyei תדברו איתה והיא תשגר אותכם ל- flarine אתם צריכים להרוג 15 captain aibatts ו- 10 small burudengs אבל לפני זה תקנו מהר טלפורט ל- SaintMorning ושתסימו תלחצו על הטלפורט, תחזרו ל- wingyei ותקבלו 1,500 כסף.

חלק שני:
תדברו עם wingyei ב- SaintMorning. אתם צריכים את הדברים הבאים:
- 5 chumpim מ- pukepuke.
- 1 slain מ- lawolf.
שתסימו תדברו עם hee שנמצאת בפיצול למעלה (בין הגשר לבין 3 הפיצולים) ותקבלו 1,500 כסף.

חלק שלישי:
תדברו עם hee שנמצא ב- SaintMorning. אתם צריכים לקחת ספר בשם: the book of technique שנמצא ב- flarine ב- plain of bubble (יש שם בכניסה מין בית כזה אז שם תחקו עד שתיראו את הספר בא). לאחר מכן תדברו עם high-dwarpet hastan (שנמצא באיזה מקום עם השם dwarpet אני לא ממש זוכר את השם) ותקבלו 1,500 כסף.

חלק רביעי:
לאחר מכן תדברו עם high-dwarpet hastan (שנמצא באיזה מקום עם השם dwarpet אני לא ממש זוכר את השם). תקנו טלפורט ל- SaintMorning ותלכו לעץ בשם saint tree שם אתם צריכים להרוג מפלצת בשם sedio. שתסימו תדברו עם lopaze שנמצאת ליד wingyei ותתחדש אתה קוסם! אתם תקבלו גם את הדברים הבאים:
- refresher hold שעושה שלא יגמר לך החיים ב- 20 דקות.

ACROBAT (קשת ואקרובט)

חלק ראשון:
תקנו טלפורט ל- darken ותחפשו איש בשם hent ותדברו איתו. הוא ישגר אותכם ל- flarine. אתם צריכים להרוג 40 small abiatts ב- 7 דקות אבל לפני זה תקנו טלפורט ל- darken. שתסימו תלחצו על הטלפורט, תחזרו ל- hent ותקבלו 1,500 כסף וטלפורט ל- flarine.

חלק שני:
תדברו עם hent שנימצא ב- darken. תלחצו על הטלפורט שקיבלתם ותחזרו ל- flarine. אתם צריכים את הדברים הבים:
- 5 peakyrind מ- peakyturtle
- 1 slain מ- lawolf.
שתסימו תדבו pyre שנמצא ב- darken (אני לא יודע איפה הוא תחפשו שם ותמצאו) ותקבלו 1,500 כסף וטלפורט ל- flarine.

חלק שלישי:
תדברו עם pyre שנמצא ב- darken. אתם צריכים לקחת ספר בשם: the book of technique שנמצא ב- flarine ב- plain of bubble (יש שם בכניסה מין בית כזה אז שם תחקו עד שתיראו את הספר בא). לאחר מכן תדברו עם high-dwarpet tucani (שנמצא באיזה מקום עם השם dwarpet אני לא ממש זוכר את השם) ותקבלו 1,500 כסף וטלפורט ל- darken.

חלק רביעי:
תחזרו ל- darken בעזרת הטלפורט. תחפשו שם בסביבה מפלצת בשם: shuraiture ותהרגו אותה (אבל תיהו זהירים כי יש שם מפלצות מעל lvl 50. שתסימו תדברו עם tailer שנמצא ליד hent ותתחדש אתה אקרובט! אתם תקבלו גם את הדברים הבאים:
- vitaldrink x שעושה שלא יגמר לך ה- fb ב- 20 דקות.

יוסי הביא תמדריך