עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 21

אשכול: חוק CB לגבי דמויים

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים

חוק CB לגבי דמויים

מישהו עידכן תחוק ולא עידכן בפורום, אז מסתבר שאם כלאן מבקש דמויים והכלאן השני לא מעלה הם לא זוכים לניצחון טכני אלא "רשאיים לבקש ביטול של המשחק"

מה דעתכם? טוב לא טוב?

בשבילי זה פחות סיבוכים, ככה היה פחות ביקוש של דמויים כי אי אפשר לעשות לזה אביוז יותר, והכלאנים יותר יסכימו לביטול משחק.

מצד שני אם מישהו מרמה ו"עלו" עליו, פשוט לא יעלה תדמו, גם ככה המשחק יבוטל.

אם למישהו יש טענה טובה למה צריך לשנות את החוק (וזה אפשרי כי זה הסולם שלנו, ואנחנו יכולים לעשות מה בזין שלנו) ויכול לרשום טיעון טוב לשנות את זה בחזרה לניצחון טכני, שירשום אותה פה. אם זה משתלם בכלל...

לפי דעתי רק בגלל הציטרים צריך היה להשאיר את זה.

/// בלי תגובות של "כן" "מסכים" וכל החרא הזה, אתם מכירים אותי
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה זה החרא הזה "ביטול של המשחק" גם ככה הצ'יטרים חוגגים אז המצב יהיה בכלל חרא כל נוב ישים צ'יטים הוא לא ירצה לתת דמו במקרה הכי גרוע המשחק יבוטל?
    גם לפני זה עם החוק הקודם שהיו מעלים דמואים קלאן בייס לא היו בודקים אותו באמת כמו שצריך אם בכלל הם היו בודקים. ובד"כ מאשרים ניצחון לקלאן שהעלה את הדמו. אבל לגבי החוק הזה בכלל הוא דפוק ביותר. שיחזרו מהר למה שהיה.

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    זה מה שיש לך להגיד? "שיחזרו מהר למה שהיה" ?

אם זה אתה רוצה שאני אלך לשם? טוב אף פעם לא היית יותר מדי מועיל :X

בכל מקרה יש חוק נוסף שחופף לזה, אם מישהו מסויים לא מעלה דמויים כמה פעמים ברצף, אפשר לתת לו באן. הבעיה זה לעקוב אחרי המיספור.

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אני אומר אחי כזה דבר, תחשוב על זה ככה, חזי צ'יטר לא נורמלי נכון?
    יפה, עכשיו קח את חזי בקלאן וור נגד איבו, חזי צ'יטר אחושרמוטההה.
    אתה מבקש ממנו דמו, הוא לא מביא לך ביטלת משחק, מה יצא אוי עוד צ'יטר "נתפס" ועשיתם הכל כדי לתפוס אותו. ת'אמת שגם טכני לא עוזר.
    אני אומר באן מקלאן בייס, להפחית את הצ'יטרים ומהר.
    תודה על ההקשבה, עמכם הסליחה על טמטומו של מר.מומו ההומו D: .

4EvEr 4EvEr מנותק מנהל ראשי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    אני יתן לך טיעון\ים

יש לחוק החדש יתרונות אבל החסרונות יותר גדולים
    מישהו שמרמה כביכול פשוט לא יעלה את הדמו שלו
    ובדרך כלל מי שעם ציטים מנצח
    אז מקסימום ביטלו לו את המשחק אבל עדיין הוא יוכל להשתמש בציטים שלו בלי פחד
    ומה גם האדמינים לא כל כך אכפת להם מהחוק השני שמי שלא מביא דמויים כמה פעמיים יושעה
    וזה במקרה הטוב אחרי כמה חודשים טובים

נכון החוק החדש חוסך כמה כאבי ראש אבל אולי צריך למצוא ניסוח יותר טוב לחוק או להחזיר את הישן ואני בטוח שיוכלו לנסח חוק יותר טוב

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי 4EvEr צפה בהודעה
    אני יתן לך טיעון\ים

יש לחוק החדש יתרונות אבל החסרונות יותר גדולים
    מישהו שמרמה כביכול פשוט לא יעלה את הדמו שלו
    ובדרך כלל מי שעם ציטים מנצח
    אז מקסימום ביטלו לו את המשחק אבל עדיין הוא יוכל להשתמש בציטים שלו בלי פחד
    ומה גם האדמינים לא כל כך אכפת להם מהחוק השני שמי שלא מביא דמויים כמה פעמיים יושעה
    וזה במקרה הטוב אחרי כמה חודשים טובים

נכון החוק החדש חוסך כמה כאבי ראש אבל אולי צריך למצוא ניסוח יותר טוב לחוק או להחזיר את הישן ואני בטוח שיוכלו לנסח חוק יותר טוב
    בדיוק מה שבאתי להגיד סאמקקק:smile:
    ועוד תחשבו איך אבנר ינצל את זה ..
    איך שהוא יבוא להפסיד.. ישר "יאללה תתחילו להשתגע ולשים אימבוטים וכאלה.. ואז נבטל את המשחק" .. חחחח

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike צפה בהודעה
    זה מה שיש לך להגיד? "שיחזרו מהר למה שהיה" ?

אם זה אתה רוצה שאני אלך לשם? טוב אף פעם לא היית יותר מדי מועיל :X

בכל מקרה יש חוק נוסף שחופף לזה, אם מישהו מסויים לא מעלה דמויים כמה פעמים ברצף, אפשר לתת לו באן. הבעיה זה לעקוב אחרי המיספור.
    מה לא מובן פה, תלך לאותם אנשים טיפשים שהמציאו את החוק הזה תסביר להם עם הפאקינג אנגלית שלך שזה חרא של חוק ובמיוחד בקהילה שלנו שכל בנאדם שני צ'יטר.
    או שיחשבו על משהו יותר טוב או שיחזרו לחוק הקודם.
    חוץ מזה אתה בתור "סופרוייזור" יש לך קצת ניסיון במשחק ואתה אמור להבין לבד שזה חרא של חוק ולא לשאול פה אנשים שבקושי יודעים איך משתמשים בקלאן בייס מה דעתם.
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 26/09/07 ב 19:52

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    למה אתה חושב ככה חזי? לפי דעתי זה אחד הדברים היותר חכמים של CB בזמן האחרון...
    אם לאותו בנאדם לא היה דמו? ניכנס באמצע או משהו...אז לא טכני רק לבטל את המשחק
    ואם אחד לא מעלה כמה פעמים דמו באן זה משהו בן זונה מעניין מי היה הגאון?

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה שאם מישהו לא מעלה כמה פעמים דמו והוא יקבל באן זה טוב מאוד.
    אבל לגבי החוק שקלאן מבקש דמו והקלאן השני לא רוצה לעלות אז אותו קלאן חייב להפסיד טכני.
    מה זה לעלות דמו , זה כולה חצי דקה לקבץ את הדמו ועוד 2 דקות לעלות אותו לקלאן בייס.
    לי זה לא מפריע כל כך כי גם הצ'יטרים הגדולים ביותר לא יכולים לנצח אותי , אבל אותם קלאנים תמימים שלא מבינים כל כך בצ'יטים יכולים סתם לאכול אותה בגלל איזה אפס שהחליט לתת לאיזה תוכנה מסריחה לעשות את העבודה במקומו.
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 26/09/07 ב 20:01

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אני לא מבין, הרי אם אתה הכלאן המנצח, אז לא יכולים לשלול ממך בשיטה הזאת נצחון, תעלה דמו ותקבל נצחון.

אם זה כלאן ששם ישר ציטים או בטווח שמספיק ל25 סיבובים לנצח, אז אין בעיה, משחק מבוטל ולא משחקים נגדם יותר, אם עדיין מתעקשים כי אין הרבה כלאנים, אז מה בעיה לזכור כמה פעמים עשו לכם את זה? מבחינתי פעמיים המקרה חוזר זה מספיק לבאן.

והחוק לא כזה מפריע לי, תאכלס זה עושה לי עבודה קלה, אין משחק אין בלאגן.

מישהו עוד רוצה להוסיף טיעון או רעיון חוץ מאליעד לפני שאני פונה אליהם?

Avnerzzz Avnerzzz מנותק אמא של אלעד כלבה מיוחמת
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה הכי טוב ככה חזי סתם אוטיסט הוא חושב שהוא רמבו

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    אני לא רואה שום סיבה שהחוק הזה ישנה לך משהו אלא אם כן המשחק מבוטל גם אם ניצחת בכל מקרה או שפשוט אכפת לך מ10 נקודות שמקבלים על טכני
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עשו מה בראש שלכם , אמרתי לכם לי זה לא מפריע אבל קחו בחשבון שיהיו צ'יטרים חופשי.[כאילו שעכשיו אין]

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תחשבו על זה ככה,
    באמצע הכלאן וואר, אני רואה שאני עומד להפסיד. אני מפעיל צ'יטים אנחנו מנצחים.
    הם מבקשים דמו, לא מביא להם והתבטל המשחק.. ככה לפחות לא הפסדתי.

כמובן שאני לא באמת מפעיל צ'יטים אבל זה רק דוגמא לאיך שבנאדם צ'יטר יחשוב..

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    בקיצור
    לא הבאת דמו, הפסדת.

danielz danielz מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פיתרוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן:
    ESE kus rabooooooooooooooooo

אווווווווווווווווווווווווווו (אם זה לא מסתדר)
    לבזבז זמן על CW נגד צ'יטרים

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לא מבין, הרי אם אתה הכלאן המנצח, אז לא יכולים לשלול ממך בשיטה הזאת נצחון, תעלה דמו ותקבל נצחון.

אם זה כלאן ששם ישר ציטים או בטווח שמספיק ל25 סיבובים לנצח, אז אין בעיה, משחק מבוטל ולא משחקים נגדם יותר, אם עדיין מתעקשים כי אין הרבה כלאנים, אז מה בעיה לזכור כמה פעמים עשו לכם את זה? מבחינתי פעמיים המקרה חוזר זה מספיק לבאן.

והחוק לא כזה מפריע לי, תאכלס זה עושה לי עבודה קלה, אין משחק אין בלאגן.

מישהו עוד רוצה להוסיף טיעון או רעיון חוץ מאליעד לפני שאני פונה אליהם?

ממיק,אם הוא ישתמש בציטים למה שהמשחק יתבטל ונקבוצה השנייה לא טקבל טכני?

בוא נגיד ככה אני ישחק נגד מי שאני רוצה אם ציטים יפה? אם יתפסו אותי סבבה קחו ביטול..

זה לא ניראה ולא נישמע הגיוני...הכמות של הציטרים תיגדל.

נ.ב

בידיוק מה שנתי אמר...

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי CrAzY^boy צפה בהודעה
    ממיק,אם הוא ישתמש בציטים למה שהמשחק יתבטל ונקבוצה השנייה לא טקבל טכני?

בוא נגיד ככה אני ישחק נגד מי שאני רוצה אם ציטים יפה? אם יתפסו אותי סבבה קחו ביטול..

זה לא ניראה ולא נישמע הגיוני...הכמות של הציטרים תיגדל.

נ.ב

בידיוק מה שנתי אמר...
    עזוב לא תשכנע אותו גם אני ניסיתי להסביר לו , הוא וכל שאר האדמינים של קלאן בייס לא מבינים בשיט.
    מייק אין דבר כזה פעם או פעמיים ואז באן אמרתי לך לעלות דמו זה בידיוק 2 דקות וקלאן שלא רוצה לשלוח לא מגיע לו לנצח ובטח שהמשחק לא צריך להתבטל הרי בשביל מה עושים דמואים , סתם ליופי?
    עזוב אתה נעול על שלך אתה לא תקשיב לבן אדם עם "קצת" יותר ניסיון ממך.
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 27/09/07 ב 12:17

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי hezi` צפה בהודעה
    עזוב לא תשכנע אותו גם אני ניסיתי להסביר לו , הוא וכל שאר האדמינים של קלאן בייס לא מבינים בשיט.
    מייק אין דבר כזה פעם או פעמיים ואז באן אמרתי לך לעלות דמו זה בידיוק 2 דקות וקלאן שלא רוצה לשלוח לא מגיע לו לנצח ובטח שהמשחק לא צריך להתבטל הרי בשביל מה עושים דמואים , סתם ליופי?
    עזוב אתה נעול על שלך אתה לא תקשיב לבן אדם עם "קצת" יותר ניסיון ממך.
    יופי אם אתה כזה בעל ניסיון (תזכיר לי בדיוק מה הנסיון שלך עוד פעם?)

לך לפה: http://satla-zone.com/forums/showthread.php?t=48160

ותגרום לאח שלך לעלות דמויים, אתה אומר שזה כולה 2 דקות, אח שלך לידן אומר משהו אחר, והאח השלישי שלך משמש דוגמא לסיבה העיקרית שאתה טוען שהיא לא מוצדקת, שחיטות במשפחה או טימטום טהור, אני עדיין לא מצליח להחליט.

שוב פעם, אתם חוזרים על מה שאליעד אמר.

אם מישהו שם ישר ציטים, אין בעיה, הוא לא יקבל ביטול כי הוא יהיה שקוף מדיי ויהיה אפשר להוכיח שהוא מרמה מהדמו של הקבוצה היריבה.

אם מישהו יחכה לדדליין לפני ה25 סיבובים כדי להפעיל ראדאר ולהבטיח ניצחון, הוא יצטרך להיות מאוד שקוף כי הוא חייב להשיג את כל הסיבובים.

הסיבה היחידה לחשוש ממנה זה שחקנים מנוסים שמרמים (ואנחנו די מודעים להם) שמסרבים לעלות דמויים, עכשיו בינינו, מה גודל הקהילה? כמה כבר קשה לעלות על ציטר בין 3 כלאנים פעילים, אחד שתמיד לא מעלה דמויים, מה הבעיה שלכם לשים עליו מטרה ולספור כולה פעמיים שהוא לא מעלה דמו? אתם צריכים לזכור שגם הציטרים באים במטרה לנצח ויש להם נחישות לא פחות ממכם, אז גם אלה שאיתו בקבוצה לא יהיו מרוצים מזה שהם יקבלו בסופו של דבר באן בגלל אותו שחקן.

המקרה היחיד שהם יבואו וירמו על ההתחלה זה אותו מקרה שהם יעופו מכלאן בייס בטיל.

ועוד דבר, למה אתם כאלה סגורים מוחית, אף אחד לא יכול להביא טענה בלי להעביר עליי ביקורת או על כלאן בייס? זה גוף נייטרלי שאין לו שום סיבה ללכת נגדנו, בסה"כ הם עושים את מה שרוב הלאדרים עושים, אבל הגודל בקהילות זה לא אותו דבר, אז לדעתי צריך באמת לשנות את החוק הזה אבל אני מביא לכם את אותם טיעונים שכלאן בייס הביאו לי, בגלל זה אני פונה אליכם, אם למישהו יש רעיון אחר, במקום זה אתם נגררים אחד אחרי השני, חזי אם אתה אמור להיות החרשן הגדול שכולם "עכשיו" תופסים ממנו, אז אני מאוכזב, אבל לא ציפיתי להרבה גם ככה.

הימים פה ספורים, נובמבר יוצא גם UT וגם COD, לא נראה לי הרבה ישארו פה אחרי זה, רק אלה שפוחדים משינוי, או כאלה שאין להם כלים להריץ תמשחק, כדי לכם לנצל את הזמן שאני משקיע בכם כל עוד אני פה, אני יכול לעזור ולהשפיע הלאה, אבל תלוי בכם ובכמות האנשים שמוכנים להשקיע.

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    יופי אם אתה כזה בעל ניסיון (תזכיר לי בדיוק מה הנסיון שלך עוד פעם?)

לך לפה: http://satla-zone.com/forums/showthread.php?t=48160

ותגרום לאח שלך לעלות דמויים, אתה אומר שזה כולה 2 דקות, אח שלך לידן אומר משהו אחר, והאח השלישי שלך משמש דוגמא לסיבה העיקרית שאתה טוען שהיא לא מוצדקת, שחיטות במשפחה או טימטום טהור, אני עדיין לא מצליח להחליט.

שוב פעם, אתם חוזרים על מה שאליעד אמר.

אם מישהו שם ישר ציטים, אין בעיה, הוא לא יקבל ביטול כי הוא יהיה שקוף מדיי ויהיה אפשר להוכיח שהוא מרמה מהדמו של הקבוצה היריבה.

אם מישהו יחכה לדדליין לפני ה25 סיבובים כדי להפעיל ראדאר ולהבטיח ניצחון, הוא יצטרך להיות מאוד שקוף כי הוא חייב להשיג את כל הסיבובים.

הסיבה היחידה לחשוש ממנה זה שחקנים מנוסים שמרמים (ואנחנו די מודעים להם) שמסרבים לעלות דמויים, עכשיו בינינו, מה גודל הקהילה? כמה כבר קשה לעלות על ציטר בין 3 כלאנים פעילים, אחד שתמיד לא מעלה דמויים, מה הבעיה שלכם לשים עליו מטרה ולספור כולה פעמיים שהוא לא מעלה דמו? אתם צריכים לזכור שגם הציטרים באים במטרה לנצח ויש להם נחישות לא פחות ממכם, אז גם אלה שאיתו בקבוצה לא יהיו מרוצים מזה שהם יקבלו בסופו של דבר באן בגלל אותו שחקן.

המקרה היחיד שהם יבואו וירמו על ההתחלה זה אותו מקרה שהם יעופו מכלאן בייס בטיל.

ועוד דבר, למה אתם כאלה סגורים מוחית, אף אחד לא יכול להביא טענה בלי להעביר עליי ביקורת או על כלאן בייס? זה גוף נייטרלי שאין לו שום סיבה ללכת נגדנו, בסה"כ הם עושים את מה שרוב הלאדרים עושים, אבל הגודל בקהילות זה לא אותו דבר, אז לדעתי צריך באמת לשנות את החוק הזה אבל אני מביא לכם את אותם טיעונים שכלאן בייס הביאו לי, בגלל זה אני פונה אליכם, אם למישהו יש רעיון אחר, במקום זה אתם נגררים אחד אחרי השני, חזי אם אתה אמור להיות החרשן הגדול שכולם "עכשיו" תופסים ממנו, אז אני מאוכזב, אבל לא ציפיתי להרבה גם ככה.

הימים פה ספורים, נובמבר יוצא גם UT וגם COD, לא נראה לי הרבה ישארו פה אחרי זה, רק אלה שפוחדים משינוי, או כאלה שאין להם כלים להריץ תמשחק, כדי לכם לנצל את הזמן שאני משקיע בכם כל עוד אני פה, אני יכול לעזור ולהשפיע הלאה, אבל תלוי בכם ובכמות האנשים שמוכנים להשקיע.
    יש לי שאלה איך יש לך זין לכתוב את כל זה?

זה מענין אותי

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. שאלה לגבי משהו באתר של cb
    על ידי bisleFreak בפורום Call of Duty
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 18/08/09, 21:11
  2. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 16/01/09, 16:51
  3. שאלה|לגבי CB
    על ידי Boss בפורום Tactical Ops
    תגובות: 9