מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: סיפור|הכלבה ג'וי

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

סיפור|הכלבה ג'וי

לאחר ההתעללות המזעזעת שעברה בערב ראש השנה, מצאה הכלבה ג'וי בית אוהב. סוף טוב
    אזרחים רבים היו המומים בערב ראש השנה נוכח ההתעללות המזעזעת שביצעה חבורת נערים בגורת כלבים בחולון. ההתעעלות פורסמה בכלי התקשורת ואף דרישה לבית חם המוכן לאמץ את גורת הכלבים ולהחזיר לה את האמון בבני אדם לאחר הטראומה מהחוויה הקשה שעברה. כמה ימים אחר כך, נוי החליטה כי היא רוצה לאמץ את הגורה הקטנה והמסכנה, ולכן רוני, בנה, התקשר לאתי אלטמן, דוברת ''תנו לחיות לחיות'' לספר לה עד כמה הצטערו לקרוא על ההתעללות המזעזעת ואמר שהם רוצים לאמץ את הכלבה, לידיים טובות ובית אוהב. אלטמן השתכנעה ואישרה למסור אותה לאימוץ. רוני פנה למרפאתו של ד''ר שיינר ואימץ אותה.

בשלב זה, הגיע למשרדי העמותה, רועי, שהציל את הכלבה מידי המתעללים בערב החג וסיפר לאלטמן פרטים אודות הבחור שהתעלל בכלבה. הבחור המתעלל, בשנות העשרים לחייו, וכנראה זה אינו מקרה ההתעללות הראשון שלו. אלטמן פנתה לקצין במשטרת בת ים, שוחחה עימו ולאחר השיחה הוחלט שרועי ייגש להגיש תלונה במשטרה. רועי יחד עם בעליה החדשים של הכלבה פנו יחד אל משטרת בת ים והגישו תלונה. הבחור המתעלל נחקר והומלץ להגיש נגדו כתב אישום. מסתבר שהבחור המתעלל היה בעליה הקודמים של הכלבה, ולחוקר הוא סיפר כי הרביץ לה מאחר ועשתה את צרכיה בבית.

רוני מספר כי ג'וי, זהו שמה החדש, החלימה כמעט לגמרי מהכוויות לאחר שקיבלת טיפול אנטיביוטי ומשחה, וכן היא מתחילה להשתחרר מהטראומה שעברה. הוא מספר כי ''בתחילה היתה מאוד עצורה ומפוחדת וכעת מתחילה להשתחרר ולהיות שמחה. יש לה שני שברים באגן ולכן עדין לא כל כך הולכת, אולם עוד כחודש היא צפויה להחלים''.

רוני לא מצליח להסביר עד כמה הוא מאוהב בכלבה, ואומר שהיא ''מדהימה באמת, מתוקה. אני משוגע עליה.. ורוצה לבקר אותה בכל הזדמנות''.

נוי, מאוהבת בג'וי ומאושרת מאוד: ''היא בובה, כזו מתוקה. מתחילה לצאת מהטראומה. היא עוד לא יכולה לצאת לטייל בגלל השברים ולכן היא נמצאת בעיקר בגינה. אסור לה עוד להסתובב והיא ואני סובלת בגלל זה. חוץ מזה, רואים שהיתה בטראומה קשה ורואים שהיא יוצאת ממנה. היא קשורה אלי מאוד''.

הסמל האישי של y3sH=Li=pp
    y3sH=Li=pp y3sH=Li=pp מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני ניזהר לא ליפול מהכיסא בורה............................
    במילה אחת?!?!?!?!??!

w=t=ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff??????????????????????????
    :confused:

רוסי משורר זה חדש ויפה :cool: חולה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אחי

Morning_Wolf Morning_Wolf מנותק פז"ם עולם
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    חחחחחחחחחחחח מי יקרא את כל זה

נושאים דומים

1. סיפור בהמשכים
    על ידי KilderSlive בפורום מה שבראש
    תגובות: 2283