מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: אם יש למישהו בעיה שאלה כול דבר שיבקש..

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

Thumbs up אם יש למישהו בעיה שאלה כול דבר שיבקש..

אם למישהו יש בעיה,שאלה,רעיון,הצעות כול דבר שלחו לי הודעה פרטית או שתיפטחו נושא

ואני מבטיח לעשות הכול כדיי ליפתור תבעיות שלכם.

ואנשים תתחילו להביא חברים שלכם לפורום הזה למה אני מרגיש שאני לבד כאן:hissyfit:

תודה.

sHkaBuBuLu אורח
    אני רוצה מידע בבקשה על 3 סוגי כלבים

מסטיף אנגלי
    דוג גה בורדו
    קנה קורסו

SiSo SiSo מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מסטיף אנגלי:

ארץ מוצא : אנגלי
    המסטיף הוא כלב גדול, מסיבי, שרירי ובעל עצמות חזקות. זהו כלב מרשים בגודלו ונחשב לאחד מהדוגות הכבדים ביותר. למרות גודלו הוא בעל אופי נח ביותר, חברותי, ונאמן מאוד לבני המשפחה. צבעו: משמש, חום או מנומר בעל מסכה שחורה. הרבה השערות קימות בדבר מוצאו של המסטיף האנגלי, הסיבה לכך שבארצות רבות ייצג המסטיף כלב גדול ממוצא לא ברור, יש טוענים שמוצאו אשורי אחרים טוענים שמוצאו מטיבט משם התפרש לפרס, אשור, בבל, ומצרים ומשם ליוון, ביוון, בשנת 400 לפני הספירה תואר כלב מולוסי שמאוד דמה למסטים בן זמננו. יש הטוענים שמוצאו מאנגליה מכלב גדול ורחב לסת. כיום הסברה המקובלת שמוצאו מהמסטינו של רומא העתיקה משם הופץ לאנגליה בעת הפלישה הרומית ושם טופח לכלב מקומי. בסביבות השנה 1400 לספירה התרבו מקרים של תקיפות זאבים ודובים והמסטיפים שימשו ללוחמה בהם, חלקם שימשו בספורט התקיפה. מסטיפים טיהורי גזע ידועים כבר כ - 400 שנה והחל מהמאה ה - 18 טופחו ככלבים ענקיים, גבוהים וכבדים מאוד.
    כיום משמש המסטיף לצורכי שמירה והגנה ומהווה כלב משפחה נוח מאוד.
    גובה 80 - 65 ס"מ
    משקל 60 - 45 ק"ג
    דוג גה בורדו:
    ארץ מוצא: צרפת
    הדוג דה בורדו כשמו כן הוא, זה כלב שמוצאו ממחוז בורדו בצרפת. מדובר בכלב מרשים ביותר בצורתו, בעל מיבנה גוף מסיבי, שרירי, צבעו חום אדמדם בעל מסכה שחורה, אדומה או ללא מסכה ומנשך סנטרי. מוצאו של
    הכלב ככל הנראה מכלבי שבט "האלנים" שהגיעו מצפון הריין.
    כלבי האלנים היו צאצאים של כלב גדול שהגיע מגבולות הודו סין עבר דרך טיבט למסופוטמיה משם נדד לממלכת אפירוס וטופח ע"י המלך "מולוס".
    לאחר מכן הגיע לרומי וצרפת.
    גירסה אחרת טוענת שמוצאו של הכלב בצרפת עקב העובדה שהתגלו שם עצמות כלבים דמויי דוגה מהתקופה הפרה - היסטורית.
    למרות צורתו המאיימת זהו כלב חביב ביותר, נאמן לבעליו ללא גבול ומודע לכוחו, זהו גזע אמין ויציב אשר חושיו הרגישים גורמים לו להיות זהיר, לעולם לא יתקוף מבלי שיהיה בטוח שאכן איום מרחף על בעליו או רכושו, לאורך מאות שנים כונה "המהלך" וזאת משום הפטרולים הבלתי נלאים שערך בטריטוריה שלו. הכלב שימש בעבר לציד חיות בר גדולות, משחקי זירה, שמירה והגנה ומכיוון שאינו תוקפני מהווה כלב משפחה אידיאלי.
    גובה 68 - 58 ס"מ
    משקל 60 - 45 ק"ג
    קנה קרסו: אני רק יודע מימה שקראתי שקנה זה ביונית כלב וקראסו לא רשום אלב אני ימשיך לחפש

נושאים דומים

1. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 22/05/10, 10:46
  2. יש למישהו מושג אם יצא כבר המחשק Generals במזרח התיכון??
    על ידי DarkLake בפורום משחקי רשת - כללי
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 28/02/08, 20:37
  3. אם יש לכם בעיה תכתבו אותה בפורום מחשבים
    על ידי ArChAnGeL בפורום מדריכים וטיפים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 31/10/05, 15:29
eXTReMe Tracker