עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 40

אשכול: חתימה חדשה לProjecktor חתימה ראשונה שלי חח

`Constantin `Constantin מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פשששששששש זה לחתימה ראשונה יפה יפה יש כשרון

Morning_Wolf Morning_Wolf מנותק פז"ם עולם
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    נחמדד

Qu1eTus Qu1eTus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Luc1feR צפה בהודעה
    פרוש תגיד לאחיך יחתיכת הומו אין לך מה להגיד אל תגיב ימסכן בלי חיים ילד מחשב..

ואל תתיחסו לזה שזה כאן זה פשוט אישי..
    שב בשקט יילד הומו ואני ילד מחשב יחתיכת טמבל אני אולי שעתיים ביום ימסכן אחד לא כמוך יספאמר הומו כל תגובה שניה שלך זה צודק.ראסמי תלמד להגיב מתי שצריך כל היום בפורום יילד מונה אחד ..
    נ.ב לך כוסאמו לא מתייחס אליך יlucinoob אחד יום כיפור עוד מעט מגיע לא בא לי לרדת לרמה שלך לפני יום כיפור srry
    (זה נווה אני אצל שלו )
    נערך בפעם האחרונה על ידי Qu1eTus : 14/09/07 ב 17:04

קיבל לייק
    0 פעמים
    אחי תשמע אתה צריך להתאמץ יותר אבל היא חמודה {זה שלו הפעם}

קיבל לייק
    0 פעמים
    תאיר סליחה {זה שלו}

Luc1feR Luc1feR מנותק השטן בכבודו ובעצמו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בואנה נווה יחתיכת הומו חסר חברים ימסכן כל הפסקה מסתובב אם חבר חצי חבר או שהולך הביתה יבן שרמוטה אל תשחק אותה עכיוש ישמן מסריח, עלק שעתיים ביום ימיזדיין מתעורר לי ב7 וחצי וחורש כמו לא יודע ירדאר הומו מזדיין אחד כושיליסבתא שלך יבן שרמוטה...מתקשר אלייך ב8 מעיר אותך בשביל לבוא לts יחסר חיים+חברים ראיתי שישנתי אצל צח איזה 50 שיחות שלא נענו כשקמנו בבוקר יחפרן הומווו!!!ומה קרה פתאום יום כיפור אתה רוצה לשמור יחרא אחד העיקר אתה אומר להורים שלך שאתה שומר שישי שבת ואז הולך לשלו לשחק אצלו במחשב יהומו מזדיין..

ושלו זה בסדר כפרה..
    נערך בפעם האחרונה על ידי Luc1feR : 14/09/07 ב 13:34

קיבל לייק
    0 פעמים
    האממ תאיר יגמד מניאק יעין מצוקמקת אחת 7 וחצי קמתי בחופש נכון מודה כי אני לא כמוך מסכן וחרשן שנשאר עד 6 בבוקר אני הלכתי לישון ב 12 1 לא כמוך ואלק חסר חברים תיראו מי שמדבר בשיעור הוא חש גבר עם אורן ובהפסקה הם הולכים ונישאר הוא לבד/עם עומר והולך לדבר עם שלו אז די לחפש יגמד מזדיין מגיע לי לביצה (זה נווה)

עריכה והעיקר המורה לספורט בא ועושה לך תאיר צמחה לך קרס בחופש יחתיכת גמד ריגשי מזדיין
    נערך בפעם האחרונה על ידי Qu1eTus : 14/09/07 ב 17:02

קיבל לייק
    0 פעמים
    תאיר אל תקלל את סבתא שלי אתה יודע טוב מאוד שאנחנו קרובי משפחה כולל את דודה שלי

{זה שלו הפעם}

קיבל לייק
    0 פעמים
    חההההה יחד גבה אני גמד יגוץ מטומטם אני?!! חחחחחחחחחח איזה ילד הומו בוא בוא תעלה תמונה לגובה שיראו איזה "ענק" אתה יחתיכת 0 ואתה שמעת מה רוזר אמר אחר כך?! "אלכס לא ציפיתי ממך ככה לאכזב ציפיתי מנווה ממתן שהם שמנים" ז אל תזיין תשכחל יחתיכת גוץ שמן אז שב בשקט חחחח עלק מגיע לי לביצה דיי אתה כזה שקרן הומו ויחתיכת 0 עלק אורן בורח לי יהומו אחד למה אני מסתובב רק איתו אולי אם איזה 7 חברים כל הפסקה אז שב בשקט ראינו שצח לא בא לבצפר איך אתה צמוד לשלו כמו טמפון ימזדיין אחד.. כל החופש הגדול מתקשר אליי יחחפרן מזדיין...ואל תדאג אתה עוד תצטער אל המילים האלה י0 בלי צח זה באמת מה שאתה שווה יהומו... חחח לא אבל הרגתה אותי איזה אומץ יש לך להגיד שאני גמד יחצי מטר אומלל... חחח

קיבל לייק
    0 פעמים
    חההההה יחד גבה אני גמד יגוץ מטומטם אני?!! חחחחחחחחחח איזה ילד הומו בוא בוא תעלה תמונה לגובה שיראו איזה "ענק" אתה יחתיכת 0 ואתה שמעת מה רוזר אמר אחר כך?! "אלכס לא ציפיתי ממך ככה לאכזב ציפיתי מנווה ממתן שהם שמנים" ז אל תזיין תשכחל יחתיכת גוץ שמן אז שב בשקט חחחח עלק מגיע לי לביצה דיי אתה כזה שקרן הומו ויחתיכת 0 עלק אורן בורח לי יהומו אחד למה אני מסתובב רק איתו אולי אם איזה 7 חברים כל הפסקה אז שב בשקט ראינו שצח לא בא לבצפר איך אתה צמוד לשלו כמו טמפון ימזדיין אחד.. כל החופש הגדול מתקשר אליי יחחפרן מזדיין...ואל תדאג אתה עוד תצטער אל המילים האלה י0 בלי צח זה באמת מה שאתה שווה יהומו... חחח לא אבל הרגתה אותי איזה אומץ יש לך להגיד שאני גמד יחצי מטר אומלל... חחח
    קיצר קפוץ לי יהומו

קיבל לייק
    0 פעמים
    מה קרה בלעתה תלשון יהומו?! ואל תדאג אני מחכה לרגע שנחזור למקיף...

Pally Pally מנותק ותיק
    קיבל לייק
    22 פעמים
    חמודה לאללה לראשונה אח שלי היקר תמשיך ככה!!!
    חג שמח שבת שלום אנשים יקרים!!

קיבל לייק
    0 פעמים
    מה קרה בלעתה תלשון יהומו?! ואל תדאג אני מחכה לרגע שנחזור למקיף...
    xD מה אתה כבר מסוגל לעשות ????

קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחח אל תדאג אתה עוד תראה...

קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח מה גמד כמוך מסוגל לעשות מעכשיו אני מזהיר אותך עם אתה מקבל אגרוף לעין ולא תיראה יותר זה לא אשמתי

קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחח אתה עדיין תופס מעצמך גבר אה?! עלק גמד לא נו בחייאת בוא תעלה לפה תמונה אני מת שאנשים יראו איזה "ענק" אתה.. ואל תדאג במקיף נראה אותך מדבר ככה יהומו..

קיבל לייק
    0 פעמים
    עם אתה גבר בוא מחר .. ועל תעשה פוזות עם חברים למה אם תביא חברים אני יביא חברים ואז ניראה מה יהיה

קיבל לייק
    0 פעמים
    חעעעע מצחיק אתה, אתה יודע?!! בוא לך תארגן את כל החברים שלך סבבה?! תארגן את מי שאתה רוצה תביא את מי שבאלך יהומו מיזדיין אחד תביא את כולם יבן שרמוטה ליום ראשון סוף היום לשער של עין גדי יבן שרמוטה אל תדאג אתה תמכות תקבל...
    ושניה למה את מי אתה יכול להביא?! למה אין לך חברים בכלל ימסכן אויש תביא לי את צח דיין?! או בכלל את אסף.. פחח שם אל שתיהם זין לך תביא אותם תהיה כבר יגוץ מזדיין..

קיבל לייק
    0 פעמים
    חעעעע מצחיק אתה, אתה יודע?!! בוא לך תארגן את כל החברים שלך סבבה?! תארגן את מי שאתה רוצה תביא את מי שבאלך יהומו מיזדיין אחד תביא את כולם יבן שרמוטה ליום ראשון סוף היום לשער של עין גדי יבן שרמוטה אל תדאג אתה תמכות תקבל...
    ושניה למה את מי אתה יכול להביא?! למה אין לך חברים בכלל ימסכן אויש תביא לי את צח דיין?! או בכלל את אסף.. פחח שם אל שתיהם זין לך תביא אותם תהיה כבר יגוץ מזדיין..
    איזה חרבן הומו מביא חברים סבבה גם אני יביא בוא אחרי בית ספר בערך ב 3 וחצי ככה ליד החנויות בעין גדי סבבה עם אתה גבר עם אתה רוצה תביא חברים עם אתה גבר על תביא אני מביא למקרה שתביא הם לא יגעו בך

קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני חרבן ימזדיין?! אמרתה אתה מביא חברים בוא גם אני מביא חברים יבן שרמוטה ותביא את כל מי שאתה מכיר את כולם כולם.. אל תדאג אני יביא 5 6 אפילו בשבילך 4...
    רק מה,!!בסוף בצפר שאנחנו מסיימים אני רוצה לראות אותך בשער של ליד עין גדי יהומו...

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. חדשה|חתימה ראשונה שלי כמתחיל
    על ידי _Shark_ בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 18/04/10, 19:30
  2. חדשה|חתימה ראשונה שלי!
    על ידי Ma[M]uTa בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 09/08/09, 10:30
  3. חתימה ראשונה שלי איך היא?
    על ידי Honda בפורום חתימות וסמלים