עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 43

אשכול: ל NAPSTER

PoKi` אורח
    "אופה טיקו טיקו... מי אומר בכלל שאתם קלאן טוב? מה בגלל שניצחתם את ג'ס?, ג'ס נהיו אפסים לא בגלל שניצחתם אותם יהומו, הם נהיו אפסים בגלל שנהיה להם לידר אפס שמצרף שחקנים אפסים.
    זה שרועי ההומו הזה מצרף את מי בא לו לקלאן ונדחף לעניינים שלא נוגעים לו שילמד לסתום ת'פה.
    בקיצור נפילה חזקה של ג'ס כבר לא אכפת לי מהקלאן הדפוק הזה, אין חשק לשחק עם חבורה של הומויים, גם כן רועי הבבון הזה"
    "לא. בגלל שטי אי טי הם קלאן מאורגן

בג'ס יש את רועי שנדחף ומתחיל להתחנף לאלי כמו כלב שיביא לו את הלינק לאדמין, איזה ילד הומו
    "
    דבר ראשון רועי לידר כי אלי לא פעיל
    דבר שני
    אתה ומוטי חשבתם להישתלט על ג'ס ברגע שלמוטי היה את הלינק של אלי
    מוטי חושב שהוא החזיר את הקלאן
    וחושב שהוא ברמה להיצטרף בכלל
    שניכם אפסים שלא יודעים לשחק בגרוש
    לא בא להשוויץ פה
    אבל אתה פותח יותר מדיי את הפה שלך
    אז חלאס לבלבל בשכל
    ורועי לא מכניס אף אחד לקלאן על דעת עצמו
    זה שהוא "לידר" ב CB
    זה לא אומר שבאמת
    אנחנו כולם מחליטים ביחד
    קיצור
    אל תגיד דברים שאתה לא יודע

elvis elvis מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    14 פעמים
    k

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    kk
    :|

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פשש משקיע הילד

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    מה יש להשקיע :\

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה רועי Napstar היה JeS פעם ?

Spit-Fire Spit-Fire מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    טמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    DAAAAAAA חחחחח TARNTOLA תעיף לאח שלך ה-0 את הרדר מהמחשב !! הוא שיגע אותי עם זה !

MusT4nG` MusT4nG` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by Spit Fire@Sep 3 2005, 06:19 AM
    DAAAAAAA חחחחח TARNTOLA תעיף לאח שלך ה-0 את הרדר מהמחשב !! הוא שיגע אותי עם זה !
    מי מהאחים?

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    לא הבנתי לא נורא...
    kk roy

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אין לנו ראדר מה אתה רוצה ..

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    למה אתה קורא לעצמך
    "רועי"?
    ולא "אני"
    יש שם איזה פיצול נכון?

NapsteR NapsteR מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ........
    קודם כל... רועי לא היה צריך לקבל תלידר אז שיעיף את התחת שלו מעניינים אחרים מה הוא רץ לאלי לבקש תלידר
    אני ומוטי בכלל לא חשבנו להשתלט על ג'ס, רועי בכלל דיבר עם יותם שהם יהיו שני לידרים אחרי שאלי יעזוב, ואז אלי בא מביא למוטי וליותם את הלינק... ואז מי בא? רועי ההומו לוקח תלינק כמו ילד מסריח כי הוא פוחד שמוטי יעיף אותו... וזה למה? כי רועי ההומו לא הכניס את מוטי לקלאן שהוא באמת היה אמור להיות בפנים.(שאל את אלי)
    אז מי שיצא פה ילד מפגר הומו זה רועי שהלך לבכות לאלי כי הוא חשב שמוטי יעיף אותו מהקלאן בגלל שהוא ל צירף אותו.

אז אל תגיד לי שאני לא יודע כלום אני יודע פי אלף ממך ומכל ג'ס אז שתוק, ג'ס פעם היו חזקים עכשיו רועי מתחיל להכניס את מי שבא לו כי הוא תופס תחת.

קיבל לייק
    0 פעמים
    עריכה כי אני לא יכול לערוך את הההודעה הקודמת אז באמת מוטי ויותם אמורים לקבל את הלידר(שאלו את אלי)

רועי יכושייייייייייייייי שתוק

Str1ker Str1ker מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה משחק אותה יש לך פיצול אישיות

יכושי סאמבווווווווווו

tiko tiko מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by NapsteR@Sep 3 2005, 11:39 AM
    ........
    קודם כל... רועי לא היה צריך לקבל תלידר אז שיעיף את התחת שלו מעניינים אחרים מה הוא רץ לאלי לבקש תלידר
    אני ומוטי בכלל לא חשבנו להשתלט על ג'ס, רועי בכלל דיבר עם יותם שהם יהיו שני לידרים אחרי שאלי יעזוב, ואז אלי בא מביא למוטי וליותם את הלינק... ואז מי בא? רועי ההומו לוקח תלינק כמו ילד מסריח כי הוא פוחד שמוטי יעיף אותו... וזה למה? כי רועי ההומו לא הכניס את מוטי לקלאן שהוא באמת היה אמור להיות בפנים.(שאל את אלי)
    אז מי שיצא פה ילד מפגר הומו זה רועי שהלך לבכות לאלי כי הוא חשב שמוטי יעיף אותו מהקלאן בגלל שהוא ל צירף אותו.

אז אל תגיד לי שאני לא יודע כלום אני יודע פי אלף ממך ומכל ג'ס אז שתוק, ג'ס פעם היו חזקים עכשיו רועי מתחיל להכניס את מי שבא לו כי הוא תופס תחת.
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בואנה אתה מצחיק אחי
    לא משנה מה היה ומי היה אמור לקבל את הלידר וכו. תחשוב רגע בהגיון, נראה לך שאם הוא היה מעיף את רועי משהו היה נשאר ב jes? חחחחחחח, הם היו פותחים קלאן חדש כולם ביחד בשם אחר, בואנה אתה ילד דפוק משהו פחד, ועלק jes לא טובים, הם קבוצה מעולה ודרך אגב, אני לא מבין את הקטע שלך שאתה אומר שהוא מכניס כל אחד, הוא מכניס אנשים שיודעים לשחק בטח ובטח יותר טובים ממך אז בבקשה שתוק ולך לישון

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פשיי ניב איזה ניסוח סחתיין

Str1ker Str1ker מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by tiko+Sep 3 2005, 08:09 AM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (tiko @ Sep 3 2005, 08:09 AM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-NapsteR@Sep 3 2005, 11:39 AM
    ........
    אני ומוטי בכלל לא חשבנו להשתלט על ג&#39;ס, רועי בכלל דיבר עם יותם שהם יהיו שני לידרים אחרי שאלי יעזוב, ואז אלי בא מביא למוטי וליותם את הלינק... ואז מי בא? רועי ההומו לוקח תלינק כמו ילד מסריח כי הוא פוחד שמוטי יעיף אותו... וזה למה? כי רועי ההומו לא הכניס את מוטי לקלאן שהוא באמת היה אמור להיות בפנים.(שאל את אלי)

אז אל תגיד לי שאני לא יודע כלום אני יודע פי אלף ממך ומכל ג&#39;ס אז שתוק, ג&#39;ס פעם היו חזקים עכשיו רועי מתחיל להכניס את מי שבא לו כי הוא תופס תחת.
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בואנה אתה מצחיק אחי
    לא משנה מה היה ומי היה אמור לקבל את הלידר וכו. תחשוב רגע בהגיון, נראה לך שאם הוא היה מעיף את רועי משהו היה נשאר ב jes? חחחחחחח, הם היו פותחים קלאן חדש כולם ביחד בשם אחר, בואנה אתה ילד דפוק משהו פחד, ועלק jes לא טובים, הם קבוצה מעולה ודרך אגב, אני לא מבין את הקטע שלך שאתה אומר שהוא מכניס כל אחד, הוא מכניס אנשים שיודעים לשחק בטח ובטח יותר טובים ממך אז בבקשה שתוק ולך לישון [/b][/quote]
    די שתוק ניב מה אתה מזיין תמוח לא היתי מוחק אותו אבל אם היתי מוחק הוא היה אולי רב לפתוח עם לירן השמן אבל תאמין לי יותם היה נישאר וכל השאר גם הבנת ?יופי

קיבל לייק
    0 פעמים
    וואייי..... אני רואה שאתה באמת לא בעניינים..
    רק בגלל שרועי שהלך ללקק לאלי בשביל לקבל את הלידר כי הוא לכלך על מוטי בטח.. שהוא יהרוס את הקלאן ושהוא יעיף אותו וזה... ככה רואים כמה הילד אפס לקקן.
    ורועי בלל עושה פוזות על מוטי רק בגלל שהם לא דיברו איזה חודש, מתחיל להתלהב בגלל שיש לו כוכבית, אז אחרי זה הוא התחיל לפחד שמוטי אמר לו שהוא בסוף יקבל את מה שמגיע לו אז הוא התחיל לפחד כמו ילד קטן.

חחחחחחחחח אחי אתה מצחיק אותי עוד יותר שזה מראה על פיגור מוחי שלך...
    מי אתה חושב שנישאר בג&#39;ס כבר? אלי- צבא ,שרון- צבא ,רועי- אפס מאופס לקקן ,לירן- בסדר , רותם- לא משחק to.
    עזוב אני לא רצה להמשיך, בקיצור ג&#39;ס בכלל לא אקטיביים כמעט מה אתה צוחק עלי? חח
    אם ג&#39;ס היו אקטיביים הם היו מתחילים לגרום לקלאנים אחרים לפרוש מרוב שהקלאנים שהם מנצחים אותם לא יכולים לראות את עצמם מפסידים כל כך הרבה פעמים... ותאמין לי אם ג&#39;ס היו אקטיביים כמו פעם אז rtd מממזזממןןןן מממזממממןןןןן היו למטה.

almog the king almog the king מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עזבו אותכם כולם משטיות פשוט תימחקו את המשחק וזהו..

elvis elvis מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    14 פעמים
    Originally posted by almog the king@Sep 3 2005, 12:25 PM
    עזבו אותכם כולם משטיות פשוט תימחקו את המשחק וזהו..
    לא מצחיק שב בשקט תימחוק אתה תמשחק...

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. NapsteR
    על ידי Idan בפורום Tactical Ops
    תגובות: 63
    הודעה אחרונה: 12/07/05, 00:04
  2. Napster is BACK!
    על ידי NapsteR בפורום Tactical Ops
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 02/06/05, 16:47
eXTReMe Tracker