מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: רוצה בחורות , מכונית , בית , כסף ? כנס לפה.

הסמל האישי של MotherNature
    MotherNature MotherNature מנותק גורו
    קיבל לייק
    6 פעמים

רוצה בחורות , מכונית , בית , כסף ? כנס לפה.

אוקיי אז ככה , בטח חלק ממכם חשב שאני יביא לכם אתר שמביא כסף חינם \ טלפון של משרד עסקים , קסם בשביל להפוך להיות הכל יכול , אבל כמו שאתם רואים אני לא הבאתי , אבל לי יש משהו אחר , משהו בעל כח עצום , כח שאי אפשר לתאר כמה הוא חזק ומה אפשר לעשות איתו עם אתם יודעים להשתמש בו , קוראים לכח הזה - כח הרצון , לא על תתבאסו לי עכשיו ותגידו לי אויי נו שטויות מה הוא רוצה ? ...קראו את המאמר עד הסוף !

-----------------------------------------

- סיפור פתיחה -

אני מכיר מישהי שאבא שלה מת בתאונה ואמא שלה מתה מסרטן ריאות , מערכות היחסים שלה היו נוראים , היא עבדה קשה , אבל היא לא בכתה והפסיקה לעבוד ו-רצתה להתאבד , לא...היה לה רצון לחיות ולהמשיך הלאה , חודש אחרי היא קיבלה עבודה יותר טובה , מצאה בן זוג , אחרי חצי שנה הם התחתנו ונולד להם בן אחרי אחרי שנתיים שהם היו ביחד.

------------------------------------------

מהו בעצם כח הרצון ? כשאני בעצם רוצה משהו, למשל מכונית , ואני חושב עליו ומדמיין אותו וחולם אותו , בסופו של דבר אני יקבל אותו ! למה ? כח הרצון זה הדבר הכי חזק בעולם , עם אני רוצה לזכות בלוטו ואני מצייר לי ציור שאני זוכה בלוטו , אני מדבר עם חברים שאני רוצה לזכות בלוטו , ואני אומר " אני יזכה בלוטו ! " אני יקבל אותו ! רק דבר אחד קטן שכחתי להגיד , כמובן שזה לא יבוא ככה סתם נכון ? אם אתה רוצה משהו ..תעשה משהו בשביל שהוא יצליח .. אם אני רוצה לזכות בלוטו אני ילך לדוכן של הלוטו וימלא טופס ! , הרצון צריך להיות חזק ! אתם צריכים להרגיש שאתם זוכים ! אתם צריכים לחלום את זה ! לצייר על דף נייר את הכסף שאתם רוצים לזכות בו !

אתם בטח אומרים לעצמכם , " מה עכשיו כל אחד שרוצה לזכות בלוטו יזכה " אז אני אומר : כן ! ועוד איך ! רק צריך להאמין ! לרצות ! ולרצות בחוזק !

----------------------------------------

אתם רואים את ביל גייטס ? מנהל החברה של מיקרוסופט...אתם חושבים שהוא סתם המציא תוכנה מכר ו-נהיה מיליונר ? כעיקרון כן , אבל הוא רצה את זה...ובגלל שהוא רצה...הוא חשב על רעיונות איך להרוויח כסף , הוא הלך והחל לעבוד במחשבים , היה לו רצון ! הוא רצה , הוא עשה משהו בשביל שהמטרה תתממש והוא הצליח !

----------------------------------------

עכשיו איך אני בעצם עוזר לרצון שלי לגדול ? עם אני רוצה בית למשל כשאני יהיה גדול , אני יכול לצייר או לקחת תמונה מאינטרנט של בית שאתם רוצים שיהיה לכם או בית שדומה למה שאתם רוצים ( זאת האפשרות המועדפת ) ולתלות אותה על הקיר בחדר שלכם או בסלון ! ושכשתקומו אתם תראו ישר את התמונה של הבית שלכם ! שתחלמו על הבית בלילה , תדברו עליו עם חברים , תרצו את הבית הזה ! . עכשיו , צריך גם מידי פעם ליצור לעצמכם מטרות בעקבות הרצון שלכם , כלומר עם אני רוצה בית זה אומר שאני צריך לעבוד בעבודה טובה --> זה אומר שאני צריך ללמוד טוב ( אבל יש מקרים שלא מצריכים לימודים ( על תסתמכו על זה ) עם יש לכם רצון חזק מאוד שיהיה לכם בית פרנסה והכל גם מבלי שתלמדו , אתם תוכלו להצליח ! ובגדול ! גם בדרך הזאת, אבל אני לא ממליץ כמובן להתסמך על הדרך הזאת , הכל על אחריותכם , על תנסו להיות קוסמים לא ללמוד ולהצליח , אני אומר עוד פעם על תנסו =] , נסו ללמוד טוב אם כבר מדברים על עבודה טובה .

מה שניסו להגיד פה שכוח הרצון יכול לעשות הכל וזה הוכחה לא רק מהנושא הזה

BoMbArDiEr אורח
    חחחפררררן

Tal :) Tal :) מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי danielpaz צפה בהודעה
    חחחפררררן
    סתום סתום ת'פה יא מעפן
    בתאכלס הוא צודק אם אתה באמת רוצה משהו אתה תקבל אותו רק אל תתייאש באמצע
    [זה בקצרה חח]

Boora Boora מנותק ותיק