מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: תגידוו מה אם הטורניר??

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

תגידוו מה אם הטורניר??

נפל חזקק אהה?

הסמל האישי של D-Max
    D-Max D-Max מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אם היית בודק היית רואה שיש נושא מלפני 4 ימים ..
    שכולם שמים זין ולא עושים את המשחקים שלהם

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    רק XGS

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    פחח אלעק, אני יודע שאם היית יושב לאנשים על הצוואר טוב טוב, הם היו עושים את כל המשחקים, אבל במקום זה נעלמת מפני האדמה ופתאום חזרת אחרי שבועיים. לא משנה מאיזה סיבה, אתה דיי הזנחת את הפרוייקט של עצמך, ועוד היה לך גיבוי של סטלה עם פרסים, חבל נשרפת...
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של MotherNature
    MotherNature MotherNature מנותק גורו
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike צפה בהודעה
    פחח אלעק, אני יודע שאם היית יושב לאנשים על הצוואר טוב טוב, הם היו עושים את כל המשחקים, אבל במקום זה נעלמת מפני האדמה ופתאום חזרת אחרי שבועיים. לא משנה מאיזה סיבה, אתה דיי הזנחת את הפרוייקט של עצמך, ועוד היה לך גיבוי של סטלה עם פרסים, חבל נשרפת...
    למי אמרת את זה ?
    טוב לא משנה
    נכון שהם לא עושים מי שלא רוצה לא צריךךך בעיה שלו הוא מפסיד

sHIko`aMtoraF sHIko`aMtoraF מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike צפה בהודעה
    נעלמתי לשבועיים ?!
    דבר ראשון זה היה 5 4 ימים ..
    מאיפה לך "שנעלמתי" ? פשוט עזבתי את המחשב לכמה ימים זה כל העניין פה
    ושתיהיה בעניינים שכל הזמן עקבתי אחרי הטורניר ובדיוק ביום שחזרתי לעניינים עשו את המשחק האחרון .
    אני לא מבין אנשים פה צריכים שיתייחסו אליהם כמו אל תינוקות ?
    קובעים להם הכל פרסים זמנים הגרלות הכל מה שיש להם זה לשחק צריך עוד לרדוף אחריהם ?

דבר שני לא הרסתי - שרפתי שום פרוייקט הטורניר הלך יפה מאוד ואני יכול להבטיח לך שגם ילך יפה מאוד פשוט צריך להאריך להם את הזמן בכמה ימים שיכולו לעשות את המשחקים .
    בשלב הבא זה לא יהיה יותר עם וויתורים מי שלא מגיע בעיה שלו ..
    אני לא מתכוון לרדת מזה או משהו תאמין לי שכל יום שאני נכנס לפורום אני בודק מה העניינים עם הטורניר וכל מה שמסביב .

דבר שלישי אני לא ילך וילקק לאנשים שישחקו את המשחקים אני קבעתי שעה יגיעו יגיעו לא יגיעו זה בעיה שלהם ואם הם לא יגיעו אז זה יראה בדיוק את הרמה של הקהילה הזאת זאת לא בעיה שלי פה אני קובע שעה מה שיש להם לעשות זה פשוט לשחק ו לצלם 2 תמונות קשה ?? אני לא חושב

אחרי הכל יש לי חיים מאחורי המחשב אתה לא חושב על זה ?
    אני לא יכול להיות כל דקה ודקה זמין מי שבאמת צריך אותי יודע בדיוק איפה למצוא אותי
    פשוט מאוד אנשים פה לא מעריכים מה שעושים ומנסים לעשות בשבילהם .
    אליעד קרע את התחת תיכנן חודשים לארגן את האתר-פורטל ותראה איפה הוא היום ? יבש .
    את השורה למעלה כדי שכל אחד ואחד מהקהילה יפנים לעצמו איך בנאדם ירגיש אחרי שהוא משקיע
    כסף וזמן ומנסה לגבש את כולכם ואתם אשכרה נותנים לבנאדם יריקה אחת לפנים
    ואני לא מדבר על אליעד ספציפית יש פה כמה וכמה אנשים שבשנים הקודמות ניסו להרים פה כל מיני פרוייקטים ורעיונות על מנת לגבש את הקהילה ופשוט אתם לא שמת על זה
    -----------------------------------------------------------------------
    אני העלתי לו רעיון שאני אנסה להרים ליגות טורנירים כדי להרים את המורל בקהילה והוא נתן לי אור ירוק אחרי הכל רוב האנשים פה בקהילה לא ממש מעניין אותם מה יהיה ואיך יהיה ....

ולגבי הגיבוי למה אתה מתכוון שאתה רושם "היה לך" ?

דרך אגב אני צריך לדבר איתך על בעיה קטנה שיש לי בכלאן בייס

אני מקווה מאוד שעד יום ראשון הקרוב כל המשחקים ישוחקו

[זה לידן]
    נערך בפעם האחרונה על ידי sHIko`aMtoraF : 26/07/07 ב 11:54

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    למה לא היית אדמין בשום כלאן וור, למה לא ניסית לקבוע כלאן וורים או לפחות לתווך ואז להרים אשכול צפי עם סקרים וכו.

היית צריך לעשות את זה כמה שיותר מהר ולא למשוך זמן, מקסימום כולם לא היו מגיעים לכלאן וורים והכלאן היחיד שכן היה זוכה בפרס. ישר אחרי זה היית מרים עוד טורניר ורואה שיפור בתגובה של כולם, כי אחרי הכל, הם יראו שיש פרסים.

זה אפשרי לביצוע, היה ITOL פעם, היה ימי כיף עם ג'יימסי הטבח ואפילו טורניר VIF שאותו סיימו לא משנה כמה חוסר אקטיביות היה, ואל תשכח שאתה מדבר פה עם מישהו שהקים את הלאדר הישראלי, וזה טורניר שנמשך במשך שנים ואני עדיין מקדיש לו זמן שהוא יתקתק כמו שצריך.

הבעיה שאתה מתעסק בלהרים פוסטים צבעוניים וטקסטים יפים במקום להיות פה ולא להעלם (לכולנו יש חיים, זה בסך הכל משחק נכון, אבל גם פרוייקט שיתבצע כרוי יתן לך הרגשה עצמית טובה וישפיע עלייך בחיים שתיהיה בנאדם מסודר ורודף אחרי המטרות שלך.

אתה לא מתאים לתפקיד בגלל התגובה שלך, ברגע שמישהו ניסה לערער עלייך (אני) ישר זרקת תאשמה על כל השאר, מאוד מזכיר לי את ההוא שניסה להקים נבחרת עם מאמן מירק וכו...

*ואם אתה מצפה לעזרה כל פעם שאתה רושם תשם שלי במירק ומחכה שאני יגיב, אז תמשיך לחכות, יש לי תזכות לראות מה יש לך לשאול לפני שאני אגיב, אני לא חייב לתת לתפוס אותי בלייב שתתחיל לדבר איתי אולי על משהו שלא קשור אליי או לא אכפת לי ממנו, פעם הבאה תשאיר הודעה/שאלה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    אי אפשר פשוט לעשות את המשחקים עד סוף השבוע וניגמור עם הסיפור .?

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מייק לידן צודק, אי אפשר לרדוף אחרי כלאנים שיעשו את המשחקים שלהם כל הזמן, הלידרים של הכלאנים והכלאנים עצמם לא זזים והעיקר יודעים להגיד איזה כיף שיש טורניר ואחרי זה שנפסק באמצע הם בוכים.

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    מה מותר להתחיל כבר את הטורניר ביין הקבוצות בלי שופט ?

נושאים דומים

1. הודעה|נו מה אם הטורניר?
    על ידי NauTica בפורום Empire Earth
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 07/08/08, 18:55
  2. מה אם הטורניר צלפים?
    על ידי Gnz בפורום טורנירים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 12/02/08, 23:35
  3. מה אם הטורניר
    על ידי CaniBal בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5