מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: עזרה דחוף כנסו!

BoMbArDiEr אורח

Talking עזרה דחוף כנסו!

פירמתתי את המחשב היום ועכשיו התקנתי את ה tactical ops ואני מנסה להפעיל את המישחק וזה רושם לי:
    pleas insert the tactical ops cd-rom into your drive and press ok continue or cancel to exit מה צריך לעשות תעזרו לי בבקשהה!

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    כל כך הרבה דברים....קודם כל ליפני שאני מתחיל...סליחה DM וMIKE אני פשוט חייב:

אמא שלך זונה בת אלף זונות יא בן זונה הומו מסריח טוב שאתה לא ראדר שקוף בRW פיתאום בוט עושה לי 600 DMG ועלי 5 HS במיים יא בן זונה שכל המשפחה שלך תישרף באש הגהנום שוב ושוב ושוב!!! ועוד בלי בושה צועק על מי שעושה לו ווט "אני לא ראדאר יא בן זונה" צ'יטר מסריח! טפו עליך בלאט! ילד כאפות מיסכן! לפחות תיהייה חכם! שים פייק! של משיהו טוב או סתם PLAYER מסריח אבל עוד בניק שלך! סבתא שלך מתה!

זה דבר ראשון!

דבר שני: הוא אומר לך שאתה צריך דיסק הפרוש המלא הוא:בבקשה הכנס את הדיסק של המשחק (טקטיקל) לתוך הכונן ותילחץ על "OK" או שתילחץ על "CANCEL" כדי לצאת

דבר שלישי: אם זאת אמא של אבנר שמשחקת עם ראדר על השם הזה אז אמא של אבנר רק דבר אחד:אל תבואי אלי יותר! לא רוצה אותך!

BoMbArDiEr אורח
    אין לי את הדיסק אחי מה צריך לעשות?

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    לא לשחק יותר?

שמת לב בכלל למה שרשמתי?!

מאיפה הורדת את המשחק????????? יש לך בדביק איזה חמש לינקים שונים....תיבחר אחד ותוריד!

דרך אגב זה מתאים יותר לתמיכה טכנית...

BoMbArDiEr אורח
    טוב גבר תודה!

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    באחחחחח
    הוא פתח עליו תפה 20 שורות ..
    והוא לא שם לב נניראה לי

הסמל האישי של y3sH=Li=pp
    y3sH=Li=pp y3sH=Li=pp מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GoD is Almighty

אמא שלך זונה בת אלף זונות יא בן זונה הומו מסריח טוב שאתה לא ראדר שקוף בRW פיתאום בוט עושה לי 600 DMG ועלי 5 HS במיים יא בן זונה שכל המשפחה שלך תישרף באש הגהנום שוב ושוב ושוב!!! ועוד בלי בושה צועק על מי שעושה לו ווט "אני לא ראדאר יא בן זונה" צ'יטר מסריח! טפו עליך בלאט! ילד כאפות מיסכן! לפחות תיהייה חכם! שים פייק! של משיהו טוב או סתם PLAYER מסריח אבל עוד בניק שלך! סבתא שלך מתה!

זה דבר ראשון!

דבר שני: הוא אומר לך שאתה צריך דיסק הפרוש המלא הוא:בבקשה הכנס את הדיסק של המשחק (טקטיקל) לתוך הכונן ותילחץ על "OK" או שתילחץ על "CANCEL" כדי לצאת

דבר שלישי: אם זאת אמא של אבנר שמשחקת עם ראדר על השם הזה אז אמא של אבנר רק דבר אחד:אל תבואי אלי יותר! לא רוצה אותך!
    מסכים איתך בכל מילה...יש לי שתי דמואים שלי דוקאנוור נגד הבן זונה הזה שאני עושה גאוסט כי הוא היה ציטר וגם חבר שלו קיצר אני עושה גאוסט והשתי מטומטמים מפילים את עצמם ועוקבים אחרי הגוסט מיסתכלים עלי מיתחת לאדמה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח,
    שתי בוטים מסריחים

הסמל האישי של BLacK^GhosT
    BLacK^GhosT BLacK^GhosT מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אלכס וחצ
    קיבל לייק
    159 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GoD is Almighty

זה דבר ראשון!

אני צחרתי עכשיו יותר מ 10 דקות כואב לי הבטן חעחעחעחעח איזה סטרטר יצא עליו חולה עליך אוראל חחחח
    הרגת אותי @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2:jiggy: :jiggy:

נושאים דומים

1. צריך עזרה דחוף כנסו בבקשה
    על ידי israelzav111 בפורום מה שבראש
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 07/12/10, 10:41
  2. עזרה|דחוף כנסו בקשה
    על ידי DrAgoNkn1ghT בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 26/02/09, 07:17
  3. עזרה דחוף כנסו
    על ידי danab בפורום תוכנות מסרים