עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 92

אשכול: הסרט של השנה!!!!!! חובה להוריד!

Cr0cker Cr0cker מנותק גורו
    שם פרטי
    gil
    קיבל לייק
    17 פעמים
    אני מת להוריד אותווווווו תביאו לינק ישיר בבקשהה

YoGoSun YoGoSun מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה הקשר לטקטיקל אבל??

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Black Angel
    מה הקשר לטקטיקל אבל??
    הקשר הוא שאתה עושה +1 למונה שלך...

dynamite` אורח
    יש לי את זה =] אני יראה

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    סרט חמוד... לא אייאיאיייי

`Style `Style מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי porche man
    לינק עם תרגום אתם רוצים ? תקבלו - MoorHunt Can't be quoted, contains hidden text!
    תודה אחי

Tal :) Tal :) מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה !!

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    תשנה אותו שהילדים יבינו, הם מפסיקים לקרוא אחריי ה"שאינם קשורים למשחק" ואם עוד פעם מישהו יבוא וינסה להציק לי על זה הוא יקבל באן
    הוספה הבהרה לחוק מס' 2 לחוקי הפורום.

נא להכנס להתעדכן:

http://www.satla-zone.co.il/forums/showthread.php?t=19045

מקווה שלא יהיה אי הבנות עם הנושא יותר.

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עוד מוגבל שלא יודע לקרוא עברית, אני רואה החוק הזה מבלבל אותכם יותר מדי, מחקתי אותו.

ורק שתבינו, הנושא קשור לTO זה סרט שדומה לTO מכמה בחינות, זה פאקין צלף משהו בסט! אבל במקום לפתוח פה דיונים מעניינים, אתם רק יודעים לבכות על ציטים ולחפש אחד תשני בכל פינה..

גם ככה אני שם עליכם זין (כל הילדודס פה) אז עכשיו אני גם אומר לכם את זה

כל השאר, תהנו, אחלה סרט!
    מאמין שבתחום הקריא וכתיב בעברית אני עולה עליך בכמה רמות , לא הוכחת לנו עד כמה אתה תותח בתחום הזה עם כל השגיאות כתיב שלך.
    מוגבל אחותך , ולא התכוונתי דווקא לנושא הזה כי אתה יודע טוב מאוד שפרסמת מיליון פוסטים כבר שלא קשורים אפילו ברמה מינימלית לפורום TO ורק בגלל שאתה "מנהל" אז אתה מרשה לעצמך.

"גם ככה אני שם עליכם זין" איזה גברררר , במשפט הזה יצאת כל כך ראש קטן ואפס שזה לא יאמן , שם זין על הקהילה ועדיין מעוניין להיות מנהל הקהילה? פחחח יש פה אנשים שסוגדים לך כי אתה יודע לרוץ בSCOPE ולצלוף בהם קצת יותר טוב , אבל אישית לא אכפת לי ממך אתה כולה עוד בן אדם שמשחק במשחק רשת באינטרנט לא יותר מזה אל תתפוס מעצמך איזה מישהו או משהו כי אתה כולה עוד שחקן בקהילת גיימניג ש90% ממנה גם ככה מפורק ומפורר... אז עשה טובה אל תעשה פוזות ותשחק אותה מעל מישהו מהפורום הזה כי אתה ממש לא מעלינו

ShuShu ShuShu מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ממממ ננסה

הסמל האישי של OnMyS3LF
    OnMyS3LF OnMyS3LF מנותק עתיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    סרט חמוד ולא יותר מיזה, אין מה כ"כ להתלהב, אבל יש שם כמה קטעים יפים ...

ראיתי אותו למפני מס' ימים, תהנו

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Peleg
    מאמין שבתחום הקריא וכתיב בעברית אני עולה עליך בכמה רמות , לא הוכחת לנו עד כמה אתה תותח בתחום הזה עם כל השגיאות כתיב שלך.
    מוגבל אחותך , ולא התכוונתי דווקא לנושא הזה כי אתה יודע טוב מאוד שפרסמת מיליון פוסטים כבר שלא קשורים אפילו ברמה מינימלית לפורום TO ורק בגלל שאתה "מנהל" אז אתה מרשה לעצמך.

"גם ככה אני שם עליכם זין" איזה גברררר , במשפט הזה יצאת כל כך ראש קטן ואפס שזה לא יאמן , שם זין על הקהילה ועדיין מעוניין להיות מנהל הקהילה? פחחח יש פה אנשים שסוגדים לך כי אתה יודע לרוץ בSCOPE ולצלוף בהם קצת יותר טוב , אבל אישית לא אכפת לי ממך אתה כולה עוד בן אדם שמשחק במשחק רשת באינטרנט לא יותר מזה אל תתפוס מעצמך איזה מישהו או משהו כי אתה כולה עוד שחקן בקהילת גיימניג ש90% ממנה גם ככה מפורק ומפורר... אז עשה טובה אל תעשה פוזות ותשחק אותה מעל מישהו מהפורום הזה כי אתה ממש לא מעלינו
    איך טעויות כתיב קשור להבנת הנקרא? לא הצלחת להוכיח איך ההודעה לא קשורה לפורום אז אתה הולך לכיוון אחר לגמריי ?

עוד דוגמא מוצלחת לזה שאתה מוגבל ומנסה לחפש אותי בלי קשר "שם עליכם זין - כל הילדודס" , "כל השאר תהנו" מסתבר שאתה קורא סלקטיבי בנוסף לכל, כי אמרתי בפירוש שאני שם זין רק על הילדים שבפורום....לפחות אני כנה וככה אין בינינו שקרים.

אל תגרום לי לשפוך את ההיסטוריה שלך בפורום, אתה תיצא מאוד קטן אחרי שאני אספר איך הייתה תקופת הקריירה שלך נראת, גם ככה כולם פה כבר תיארו אותך בתור HELL ANGEL 2.

ואם זה כל כך קל לרוץ וללחוץ קליק ימני על עכבר, למה לך זה היה כל כך קשה?

ולמה עם כל הניסיונות העלובים שלך להשתלב בקהילה ולהגיע למעמד אחראי קהילה (!!) נגמר בזה שהעיפו אותך וכל וזה בא מהקהילה עצמה ולא מהמנהלים? אפשר לחזור אחורה לראות תגובות שלך בפורום, זה שלמדת לנסח פראגרפים ולכתוב בלי שגיות כתיב עדיין לא עוזר לעובדה שאתה שהיית ואתה עדיין ילד כפות מושתן

אני גם יודע איך תגיב לזה, עוד הודעה ארוכה עם ניסוח יפה, בלי שום תוכן ממשי, העיקר שלא תיצא מושפל ואנשים יגלו שאתה בעצם חרטטן צבוע עם עבר עשיר של חירטוטים ולא יתייחסו לכל תגובה שתגיב בפורום להבא..

יאללה לך על זה, הבמה כולה שלך

(ניסיתי לרשום בלי טעויות כתיב, מקווה שעברתי תמבחן האינטרטי שלך להיות "חנון בפורום, דרך הצלחה בחיים")
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    LLLLLLOOOOOOLLLLLLL

og og מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    משחקי כבוד בפורומים?
    פסהההה

הסמל האישי של insan1ty
    insan1ty insan1ty מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    You dont understand, theyve killed my dog...

Im[pRo]BoT Im[pRo]BoT מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה בוא נראה...

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איך טעויות כתיב קשור להבנת הנקרא? לא הצלחת להוכיח איך ההודעה לא קשורה לפורום אז אתה הולך לכיוון אחר לגמריי ?

עוד דוגמא מוצלחת לזה שאתה מוגבל ומנסה לחפש אותי בלי קשר "שם עליכם זין - כל הילדודס" , "כל השאר תהנו" מסתבר שאתה קורא סלקטיבי בנוסף לכל, כי אמרתי בפירוש שאני שם זין רק על הילדים שבפורום....לפחות אני כנה וככה אין בינינו שקרים.

אל תגרום לי לשפוך את ההיסטוריה שלך בפורום, אתה תיצא מאוד קטן אחרי שאני אספר איך הייתה תקופת הקריירה שלך נראת, גם ככה כולם פה כבר תיארו אותך בתור HELL ANGEL 2.

ולמה עם כל הניסיונות העלובים שלך להשתלב בקהילה ולהגיע למעמד אחראי קהילה (!!) נגמר בזה שהעיפו אותך וכל וזה בא מהקהילה עצמה ולא מהמנהלים? אפשר לחזור אחורה לראות תגובות שלך בפורום, זה שלמדת לנסח פראגרפים ולכתוב בלי שגיות כתיב עדיין לא עוזר לעובדה שאתה שהיית ואתה עדיין ילד כפות מושתן

אני גם יודע איך תגיב לזה, עוד הודעה ארוכה עם ניסוח יפה, בלי שום תוכן ממשי, העיקר שלא תיצא מושפל ואנשים יגלו שאתה בעצם חרטטן צבוע עם עבר עשיר של חירטוטים ולא יתייחסו לכל תגובה שתגיב בפורום להבא..

(ניסיתי לרשום בלי טעויות כתיב, מקווה שעברתי תמבחן האינטרטי שלך להיות "חנון בפורום, דרך הצלחה בחיים")
    קודם כל אני חייב להגיד לך ממש העלת לי חיוך על הפנים עם הביטויים הבוגרים שלך.
    אתה באמת רושם דברים בלי ידע מינימלי , אתה מכנה אותי "חנון"\"ילד כפות מושתן" , חחח אתה אפילו לא מכיר אותי , זה שאני רושם בעברית כמו שצריך זה לא אומר שאני "חנון" וילד כאפות בחיים לא הייתי ובחיים אני לא אהיה , ובטח שאתה לא יודע אם לא תדע את זה כי אתה בכלל לא מכיר אותי כי אם כן זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עליי.

בקשר לחרטטן , בחיים שלי לא חרטטתי אף אחד בקהילה הזו , אני תמיד אומר את האמת וכמו שאמרתי לך מליון פעם בעבר שאתה מתנשא ותופס מעצמך אז אתה כל הזמן אומר "כולה משחק" אבל אתה תופס מעצמך מישהו בגלל שאתה בעל "חוכמת משחק" גבוהה משל אחרים חחחחח זה כולה TO צא מזה , יש חיים בחוץ.

"ולמה עם כל הניסיונות העלובים שלך להשתלב בקהילה ולהגיע למעמד אחראי קהילה (!!) נגמר בזה שהעיפו אותך וכל וזה בא מהקהילה עצמה ולא מהמנהלים?"
    אני אוהב שאתה מדבר בלי לדעת , אני מציע לך לבדוק קצת לפני שאתה זורק משפטים באוויר , אבל אם כבר אתה פותח את הנושא אז אני אגיד לך בדיוק למה ירד הניהול בפורום למשתמש שלי.
    בתקופה הזו (עבר כבר מעל שנה) אני רציתי לעשות משהו נחמד ויפה לקהילה .. בערך מה שאתה עכשיו מנסה לעשות , כי ראיתי שהמנהל הראשי של הפורום (רעי) אז היום הוא לא ממש פעיל פשוט רק רוצה לעשות כסף על הקהילה הזו , התנגדתי לזה ופשוט רציתי להוציא את הפרוייקט כמו שצריך , ואז נאמר לי המשפט הבא : "אתה רוצה ללכת לאתר החדש הזה שלך או שאתה נשאר איתנו" לי בחיים לא היה חשוב איזה ניהול פורום מסכן כמו שלך זה חשוב ובחרתי להוריד לעצמי את הניהול , ומאז הפסקתי להיות פעיל ממש בפורום ובחיים לא ביקשתי\רציתי לנהל פורום או "אחראי קהילה" כמו שאתה אומר והקהילה לא העיפה אותי זה שבחרתי להפסיק לשחק ולעשות משהו באמת ממשי בחיים ולא כמוך כל יום על המחשב או משחק מיליון ואחד משחקים או עובד אפילו על המחשב זה לא אומר עדיין ש"העיפו אותי מהקהילה" ...

ועל זה שאתה כל כך "כנה" ואומר לחברי הקהילה בפורום שאתה שם עליהם זין , אם הם לא היו סוגדים לך בגלל HS בCW מזמן היו באמת מעיפים דווקא אותך מהקהילה הזו כי אתה פשוט שוויצר מתנשא על כולם כאן כאילו אתה מישהו או משהו , אתה פשוט אפס זה הכל.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Peleg : 24/06/07 ב 20:34

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    חחחחחחחחח כל אחד מהם רושם מגילות אחד על השני מה יהיה הסוף ))))):
    מייק עכשיו תורך :laugh:

*Mr.Dark *Mr.Dark מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים

תקשיב לי טוב יא 0 מסריח אתה עוד פעם אחת מקריא ת'שם שלי בתור הדגמה אני מביא עליך היסטוריה כמה שאתה ילד שמחפש להוציא כל ילד מתחת לגיל 13 ומטה להוציא אותו ילד קטן חתיכת 0 משקיע בכסף של גיידמק בשביל TO ומחשב איכס קיצר הוכחת שאתה יילד מחשב ואם אני מביא פה היסטוריה של ההודעת שלך גם אתה תיצא מאוד קטן בתחום "ילד מחשב" עכשיו סתופ ת'פה תערוך מהר ת'תגובה שלך לפני שאני בונה עליך היסטוריות מקווה שהבנת , מוגבל.

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי *Mr.Dark
    תקשיב לי טוב יא 0 מסריח אתה עוד פעם אחת מקריא ת'שם שלי בתור הדגמה אני מביא עליך היסטוריה כמה שאתה ילד שמחפש להוציא כל ילד מתחת לגיל 13 ומטה להוציא אותו ילד קטן חתיכת 0 משקיע בכסף של גיידמק בשביל TO ומחשב איכס קיצר הוכחת שאתה יילד מחשב ואם אני מביא פה היסטוריה של ההודעת שלך גם אתה תיצא מאוד קטן בתחום "ילד מחשב" עכשיו סתופ ת'פה תערוך מהר ת'תגובה שלך לפני שאני בונה עליך היסטוריות מקווה שהבנת , מוגבל.
    LOL !!!

נושאים דומים

1. הסרט של הקלאן של ציון
    על ידי s4in3x בפורום Tactical Ops
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 18/03/06, 16:31
  2. סרטון חמוד של שניות שווה להוריד
    על ידי al0n בפורום מה שבראש
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 16/10/05, 19:13
  3. ה-מפגש של השנה ^_^
    על ידי GaLaXy בפורום Tactical Ops