עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 66

אשכול: נושא הציטים

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים

נושא הציטים

אין לי מושג על מה אתם מתנצלים, אם חשבתם שזה עבד ליתיר ויעבוד גם לכם, טעיתם.

האשכול של יתיר נפתח אחרי שהעניין כבר נסגר, ההודעה הייתה לבוא במטרה של להתנצל בפניי הקהילה, ואני מאמין (ממה שיצא לי להכיר את יתיר) שהיא הייתה כנה, הבחור כבר ידע שהוא חצי רגל בחוץ אם הוא לא יתוודה לפני שאני יוכיח את זה פומבית (בגלל זה היה אמון, ולמרות שיכלתי "לדפוק" אותו, הוא לקח תסיכוי והתוודא במקום להכחיש)

המקרים שלכם שונים:

חת חתול:

נתפס לפחות פעמיים, היה בבאן, מאז שנכנסתי לתפקיד, אמרתי בפירוש:

"חברה אני לא הולך לחפש אחורה, מבחינתי דף חדש, בלי פייק בלי ציטים!"

הבחור עוד פעם נתפס, ועוד על ידי הכלאן שלי בפאבליק..אז ההוכחות הגיעו ממקום מאוד מוצק (כי לא הייתי בודק כל דמו פאבליק רנדומלי סתם ככה). אין מה לעשות, הייתי חייב להביא לו באן.

ספיידרמן:

אותו אני אפילו לא מכיר, אין לי מושג מיזה ומה ההיסטוריה שלו, איך הוא קיבל בכלל באן אתם שואלים? סאם פתח עליו קונפליקט, עוד לפני שהגעתי אליו הוא גם ביקש מעידן לבדוק את זה, הגובלין כבר ישר עלה על סימנים מוזרים (דמו מקרטע בגלל שהראדאר מעמיס על המשחק) אז גם אני בדקתי ומשם כבר הכל ידוע. אפילו יצא לי לשבת איתו בטיאס, ולא היה לו תשובות לשאלות שלי, בקיצור ילד ניסה לסבן אותי....

אז באמת שאין טעם לפנות אליי או לקהילה, איך אתם מבקשים סליחה ואומרים שאתם אוהבים את הקהילה, אם זה אותם אנשים שהפעלתם תראדאר נגדם בפאבליק וכלאן וור.

כל אלה שתומכים בכם, חלקם בעצמם שולחים לי אלף הודעות ביום על כל מיני ציטרים וקונפליקטים (נכון מר מורנינג וולף היקר?) וחלקם היו ציטרים בעצמם, אז הדעה שלכם פשוט מכורה מראש.

אני ייתן את כל התמיכה שלי לשחקן בוט אבל שחקן שהוא לא רמאי.
    ואין לי שום דבר אישי נגדכם, אני לא מבין איך אני קשור לזה שרימיתם....תסבירו לי ואני אולי יעזור, אבל להגיד שנסגור את העניין בינינו לא יעבוד, כי אז כל אחד ירשה לעצמו לרמות, כמו שהרבה אמרו פה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

NiGGa?kk NiGGa?kk מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מייק זה כולה משחק :\

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אז מה מייק בא לך להפציץ עם ראדאר בשרת?

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי NiGGa?kk
    מייק זה כולה משחק :\
    נכון, על מה הבכי? עוברים למשחק אחר

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של D-Max
    D-Max D-Max מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שתקו טמבלים אני אמרתי בדיוק מה שמייק אמר אין לכם מה לחרם עליהם ..

ומייק מה אתה משחק אותה כולם יודעים ששלחתי לך צ'יטים מלפני חודש ואתה חורש איתם .
    הצ'יטים עם המחשב החדש זה משהו לא נורמלי נכון איך אהבת ? ?

viper-ch1x viper-ch1x מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    אין לי מושג על מה אתם מתנצלים, אם חשבתם שזה עבד ליתיר ויעבוד גם לכם, טעיתם.

האשכול של יתיר נפתח אחרי שהעניין כבר נסגר, ההודעה הייתה לבוא במטרה של להתנצל בפניי הקהילה, ואני מאמין (ממה שיצא לי להכיר את יתיר) שהיא הייתה כנה, הבחור כבר ידע שהוא חצי רגל בחוץ אם הוא לא יתוודה לפני שאני יוכיח את זה פומבית (בגלל זה היה אמון, ולמרות שיכלתי "לדפוק" אותו, הוא לקח תסיכוי והתוודא במקום להכחיש)

המקרים שלכם שונים:

חת חתול:

נתפס לפחות פעמיים, היה בבאן, מאז שנכנסתי לתפקיד, אמרתי בפירוש:

"חברה אני לא הולך לחפש אחורה, מבחינתי דף חדש, בלי פייק בלי ציטים!"

הבחור עוד פעם נתפס, ועוד על ידי הכלאן שלי בפאבליק..אז ההוכחות הגיעו ממקום מאוד מוצק (כי לא הייתי בודק כל דמו פאבליק רנדומלי סתם ככה). אין מה לעשות, הייתי חייב להביא לו באן.

ספיידרמן:

אותו אני אפילו לא מכיר, אין לי מושג מיזה ומה ההיסטוריה שלו, איך הוא קיבל בכלל באן אתם שואלים? סאם פתח עליו קונפליקט, עוד לפני שהגעתי אליו הוא גם ביקש מעידן לבדוק את זה, הגובלין כבר ישר עלה על סימנים מוזרים (דמו מקרטע בגלל שהראדאר מעמיס על המשחק) אז גם אני בדקתי ומשם כבר הכל ידוע. אפילו יצא לי לשבת איתו בטיאס, ולא היה לו תשובות לשאלות שלי, בקיצור ילד ניסה לסבן אותי....

אז באמת שאין טעם לפנות אליי או לקהילה, איך אתם מבקשים סליחה ואומרים שאתם אוהבים את הקהילה, אם זה אותם אנשים שהפעלתם תראדאר נגדם בפאבליק וכלאן וור.

כל אלה שתומכים בכם, חלקם בעצמם שולחים לי אלף הודעות ביום על כל מיני ציטרים וקונפליקטים (נכון מר מורנינג וולף היקר?) וחלקם היו ציטרים בעצמם, אז הדעה שלכם פשוט מכורה מראש.

אני ייתן את כל התמיכה שלי לשחקן בוט אבל שחקן שהוא לא רמאי.
    ואין לי שום דבר אישי נגדכם, אני לא מבין איך אני קשור לזה שרימיתם....תסבירו לי ואני אולי יעזור, אבל להגיד שנסגור את העניין בינינו לא יעבוד, כי אז כל אחד ירשה לעצמו לרמות, כמו שהרבה אמרו פה.
    שמע ברור שאתה צודק אין מה להגיד בעניין הזה אבל בואנה אחי אם בן אדם ממש מצטער וואלה לי אין לב ל"נדות אותו" מהקהילה ככה.
    ברור שזה פתח לעוד אנשים אחרים שיתמשו בציטים בעתיד ואז יבקשו סליחה אבל אני אומר שהפעם לסלוח וזהו פעם הבאה שבן אדם יתפס על ציטים אין חמלה.

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי viper-ch1x
    שמע ברור שאתה צודק אין מה להגיד בעניין הזה אבל בואנה אחי אם בן אדם ממש מצטער וואלה לי אין לב ל"נדות אותו" מהקהילה ככה.
    ברור שזה פתח לעוד אנשים אחרים שיתמשו בציטים בעתיד ואז יבקשו סליחה אבל אני אומר שהפעם לסלוח וזהו פעם הבאה שבן אדם יתפס על ציטים אין חמלה.
    רק בגלל שזה הפעם הראשונה שזה נפתח, על מקרה שלישי...

ואם הייתי פותח את זה בפעם הראשונה ובפעם השנייה, מה הייתה אומר עכשיו? "טוב זה פעם שלישית ואחרונה, נו תן לו"

שנית, אני לא מנדה אף אחד, ברור שזה מה שקורה, אבל זה הגיע מהם לא ממני, ואני חייב לפחות את הדבר החשוב הזה לקהילה, לשמור עלייה נקייה, כל מי שתומך בציטרים, מבחינתי לא שווה קול בנושא..

ועוד פעם אני חוזר, מה הקשר שלי, גם אם אני רוצה עכשיו, כבר אי אפשר לשנות את המצב, הבאן בכלאן בייס רשום, הרשימה תעבור ל-ESE. גם אם תשלמו לי 50 אלף שקל בשביל להעלים עין, עדיין יש פה בחורים טובים כמו יגאל וחזוקה שנלחמים בציטרים, והם לא יתנו לזה לקרות, בשבילם ד"א וכל שאר החברה הטובים פה, אני נלחם..

קיבל לייק
    6 פעמים
    רק בגלל שזה הפעם הראשונה שזה נפתח, על מקרה שלישי...

ואם הייתי פותח את זה בפעם הראשונה ובפעם השנייה, מה הייתה אומר עכשיו? "טוב זה פעם שלישית ואחרונה, נו תן לו"

שנית, אני לא מנדה אף אחד, ברור שזה מה שקורה, אבל זה הגיע מהם לא ממני, ואני חייב לפחות את הדבר החשוב הזה לקהילה, לשמור עלייה נקייה, כל מי שתומך בציטרים, מבחינתי לא שווה קול בנושא..

ועוד פעם אני חוזר, מה הקשר שלי, גם אם אני רוצה עכשיו, כבר אי אפשר לשנות את המצב, הבאן בכלאן בייס רשום, הרשימה תעבור ל-ESE. גם אם תשלמו לי 50 אלף שקל בשביל להעלים עין, עדיין יש פה בחורים טובים כמו יגאל וחזוקה שנלחמים בציטרים, והם לא יתנו לזה לקרות, בשבילם ד"א וכל שאר החברה הטובים פה, אני נלחם..
    אני הכי לא תומך בציטרים פשוט חבל לי על הבן אדם כי הוא אוהב את המשחק הזה תאמין לי שאני לא מצדיק אותו בשיט...
    אבל בגלל שאכפת לי מימנו אז אני נלחם בשבילו
    מישהו אחר הייתי מעיף אותו בעצמי.

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אתה נלחם בשבילו במקום לכעוס עליו ולבוא אליו בטענות?

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    מייק נו בבקשה שאתה פתחת דף חדשש אני לא היתי במשחק רק עוד צ'נס אחד ואחרון מבטיח

קיבל לייק
    6 פעמים
    אתה נלחם בשבילו במקום לכעוס עליו ולבוא אליו בטענות?
    תאמין לי שכעסתי עליו...

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי viper-ch1x
    תאמין לי שכעסתי עליו...
    מייק תיתן לי עוד צ'נס ותאמין לי אני עכשיו נקיי מ'ציטים לגמריי

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Sp1DeRMaN
    מה אתה לא קולט שהוא לא יתן לך הזדמנות שניה?

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    הלכת למרכז גמילה?:eek:

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Rom4nz`
    הלכת למרכז גמילה?:eek:
    אחי לא צרייך מרכז גמילה פשוט מוחקים אותם מהמחשב ו מייק אני מדבר רציני

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    מייק תבוא Ts

ותאמין לי היה תשובה לכל שאלה שלך

The inon The inon מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה שתוק יבן זונה הייתה צריך לחשוב על זה לפני
    בן זונה מושפע מסריח מדבר על זה כאילו זה סמים..
    מייק - תעיף תחיכת סמרטוט הזה מהקהילה פה בכל מקרה הוא מושפע
    את הנעשה אין להשיב - עכשיו לך תחפש משחק אחר מושפע מטומטם חושב מישו סופר אותו

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי The inon
    יאללה שתוק יבן זונה הייתה צריך לחשוב על זה לפני
    בן זונה מושפע מסריח מדבר על זה כאילו זה סמים..
    מייק - תעיף תחיכת סמרטוט הזה מהקהילה פה בכל מקרה הוא מושפע
    את הנעשה אין להשיב - עכשיו לך תחפש משחק אחר מושפע מטומטם חושב מישו סופר אותו
    מי דיבר איתך לך מפה מה אתה קשור דיברתי למייק

Brave Brave מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

Unhappy

YEAH THAT'S WHAT IM TALKING ABOUT.
    IN THIS WAY BY KICK THE CHEATERS FROM THE GAME THE OTHER CHEATERS WILL START AFRAID TO GET COUGHT THEN GET BAN NOW WE CAN PLAY IN PUPLIC SERVERS WHO CLEAN FROM CHEATERS FROM NOW ON ALL CHEATERS WILL GET BAN FROM ALL SERVERS FROM THE GAME TOO

*Mr.Dark *Mr.Dark מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי -=Brave=-
    YEAH THAT'S WHAT IM TALKING ABOUT.
    IN THIS WAY BY KICK THE CHEATERS FROM THE GAME THE OTHER CHEATERS WILL START AFRAID TO GET COUGHT THEN GET BAN NOW WE CAN PLAY IN PUPLIC SERVERS WHO CLEAN FROM CHEATERS FROM NOW ON ALL CHEATERS WILL GET BAN FROM ALL SERVERS FROM THE GAME TOO
    כל מילה בסלע.

עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 08/09/05, 15:28
  2. חדשה, נושא :cellular
    על ידי edo בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 28/08/05, 20:45
  3. חדשה-נושא: nba street
    על ידי edo בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 8