עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 29

אשכול: ביזיון של התאחדות

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

ביזיון של התאחדות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3405008,00.html

איפה נראה דבר כזה שקבוצה תענש על דברים שאוהדיה עושים מחוץ למגרש כאשר זה לא מפריע למהלך התקין של המשחק עצמו ? לא ידעתי שבית הדין של ההתאחדות נהיה בית משפט כללי. איכס זונות

לא ניכנס לזה שהתקשורת והמשטרה קורא לזה " התפרעות " שבעצם מה שהיה שם זה 10 דקות ראשונות עידוד מטורף ואז שעה וחצי של בריחה מסוסים וקבלת מכות מיס"מ. ואז לילה שלם של חגיגות מטורפות.

לוזון התחיל במלחמה ועכשיו הוא ממשיך בה. ישרף לו הבית האמן

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ועל זה נאמן

א-מ-ן

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Loco\Tekuto
    ועל זה נאמן

א-מ-ן
    נו עוד ילד , אני רוצה לראות עכשיו מה ההתאחדות תעשה להפועל הרי האוהדים שלה פורצים למגרש מתחילים מהומה ואת מי איננשטיין הבן זונה מצא להאשים ? את נמני כי הוא הביא אגרוף לשחקן של הבועל
    איינשטין תישרף !!!

Loco תשים רגע את הדברים בצד - נראה לך הגיוני שזה מה שיהיה ? התאחדות אדומה קיצר
    נערך בפעם האחרונה על ידי disel : 28/05/07 ב 00:48

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי disel
    נו עוד ילד , אני רוצה לראות עכשיו מה ההתאחדות תעשה להפועל הרי האוהדים שלה פורצים למגרש מתחילים מהומה ואת מי איננשטיין הבן זונה מצא להאשים ? את נמני כי הוא הביא אגרוף לשחקן של הבועל
    איינשטין תישרף !!!

סתם לא משנה מה אני שונא את הלוזון הזה בנזונה מהמר מסריחחחחחחחחחח
    צריך להרוגגגג אותוווווווווווו..
    הוא סתם עושה שם דברים בשביל דוד שלו לוזון המאמן
    סתם שרמוטה
    שיפול אמן..

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוהדים טיפשים,הגיע הזמן שיטפלו בכם כמו שצריך.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ג'וני כפרה עליך חיים.. בוא תפסיק לדבר כי תאכלס לומר אמת: לא ראיתי את המשחק בכלל

הכל ראיתי עכשיו בחדשות הספורט - ואתם פשוט מגעילים, מושפלים..

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Nąti
    ג'וני כפרה עליך חיים.. בוא תפסיק לדבר כי תאכלס לומר אמת: לא ראיתי את המשחק בכלל

הכל ראיתי עכשיו בחדשות הספורט - ואתם פשוט מגעילים, מושפלים..

חחח מה הקשר נתי? אנחנו מדברים על אותו נושא?:o_O:

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BigY
    חחח מה הקשר נתי? אנחנו מדברים על אותו נושא?:o_O:
    לא
    .....

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    לוזון בן זונה.

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    איינשטין תישרף !!!

אח שלנו רשמת שישרף לו הבית

אז רשמתי ועל זה נאמר אמן
    על זה שישרף לו הבית

אתה צודק בהחלט הוא בן בן זונה ואני שונא אותו

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוהדים טיפשים,הגיע הזמן שיטפלו בכם כמו שצריך.
    הנה עוד אשכנזי אינטליגנט נכון ? האוהדים שלכם דקרו אוהד הפועל אחרי המשחק , אולי יעמידו את מכבי לדין ויתנו לכם רדיוס כמו שמתוכנן לנו ? מה אתה אומר ?

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הנה עוד אשכנזי אינטליגנט נכון ? האוהדים שלכם דקרו אוהד הפועל אחרי המשחק , אולי יעמידו את מכבי לדין ויתנו לכם רדיוס כמו שמתוכנן לנו ? מה אתה אומר ?
    אני דווקא מרוקאי אינטילגנט,תאמין לי שנדקר אוהד זה לא עשה אותי שמח אני מתבייש באותם אוהדים שדקרו אותו. אולי אתם תהיו שמחים מזה כי ככה התרבות שלכם ללכת ולחק מכות,אני לא גאה בזה.

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני דווקא מרוקאי אינטילגנט,תאמין לי שנדקר אוהד זה לא עשה אותי שמח אני מתבייש באותם אוהדים שדקרו אותו. אולי אתם תהיו שמחים מזה כי ככה התרבות שלכם ללכת ולחק מכות,אני לא גאה בזה.
    אתה לא מתייחס לנושא אח שלי , לא אכפת לי אם אתה גאה\שמח\עצוב - נראה לך הגיוני שבגלל משהו שאין להנהלה שלכם שליטה עליו יעמידו את מכבי לדין ?

אוהדים של נתניה עשו מדורה באמצע הדשא של הקופסא - מישהו חשב להעניש אותם ?
    אנחנו חגגנו מחוץ למגרש דבר שלא מפריע למשחק עצמו ומעמידים אותנו לדין לא ביזיון ?
    אוהדי הפועל זורקים רימון הלם על אבוקסיס ( במטרה על גרשון...) ומה שעושים להם זה מעבירים אותם יציע אחר .
    אתמול אם היו אלה אוהדי ביתר שפרצו למגרש היית רואה כותרות בעיתונים התפרעות אוהדי ביתר ופריצה למגרש וזריקת אמלח מסוכן לעבר יציע אוהדי מכבי , אבל בגלל שהתקשורת אדומה - היא יוצאת על קובי מוסא.

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גל,בוא תבין משהו-מכבי תל אביב היא הקורבן הכי גדול של ההתאחדות,במשך שנה שלמה מתנכלים לנו ומחפשים אותנו:כל הליגה ביחד שילמה קנסות בגובה של מיליון ש''ח מתוכם כ300 אלף ש''ח הם מהכיס של לוני,אוהדי סכנין פורצים לדשא מדליקים אמל''ח מתגרים ומתפרעים ומקבלים קנס של 15 אלף ש''ח אם אני לא טועה ומכבי מקבלת למעלה מ-30 אלף ש''ח.
    אז תאמין לי שגם אותי זה מעצבן.
    ביקשו ממכם לא להגיע וצעקו בכרוז שזוהי עבירה פלילית ואתם המשכתם בשלכם,אומנם אני לא דיין של ההתאחדות ואני לא יודע גם מהם החוקים אבל אני מאמין שהגיע לכם אחרי שהוזהרתם לא להגיע לשמה לא? תקן אותי אם אני טועה,ושוב אני לא בא לריב-פעם אחת שיהיה דיון נורמלי שיהיה אפשר להגיב בכיף.

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גל,בוא תבין משהו-מכבי תל אביב היא הקורבן הכי גדול של ההתאחדות,במשך שנה שלמה מתנכלים לנו ומחפשים אותנו:כל הליגה ביחד שילמה קנסות בגובה של מיליון ש''ח מתוכם כ300 אלף ש''ח הם מהכיס של לוני,אוהדי סכנין פורצים לדשא מדליקים אמל''ח מתגרים ומתפרעים ומקבלים קנס של 15 אלף ש''ח אם אני לא טועה ומכבי מקבלת למעלה מ-30 אלף ש''ח.
    אז תאמין לי שגם אותי זה מעצבן.
    ביקשו ממכם לא להגיע וצעקו בכרוז שזוהי עבירה פלילית ואתם המשכתם בשלכם,אומנם אני לא דיין של ההתאחדות ואני לא יודע גם מהם החוקים אבל אני מאמין שהגיע לכם אחרי שהוזהרתם לא להגיע לשמה לא? תקן אותי אם אני טועה,ושוב אני לא בא לריב-פעם אחת שיהיה דיון נורמלי שיהיה אפשר להגיב בכיף.
    על איזה כרוז אתה מדבר ?
    אין דבר כזה ביקשו לא להגיע , זאת זכותנו להיות מחוץ לאיצטדיון - אף אחד לא בא לשם במטרה להתפרע , באנו לעודד את השחקנים שהם יורדים מהאוטבוס ולהכניס אותם לטירוף ועשינו את זה , באנו גם להפגין נגד האפליות שעושה ההתאחדות שאתה בעצמך אמרת אותם פה. באנו לחגוג גם אליפות שההתאחדות ואבי לוזון ניסו להרוס לנו אותה - באנו להראות להם שאנחנו שמים עליהם זין אחד גדול ונחגוג ויהי מה. מדינה דמוקרטית - זכותנו לא ? הבעיה פה שהתקשורת קוראת לזה "פרעות אוהדי בית"ר " שבעצם כל מי שנכח בוינטר יגיד לך שמה שהיה שם זה " משחק תופסת רב משתתפים עם פרשי המשטרה ".
    נערך בפעם האחרונה על ידי disel : 28/05/07 ב 15:45

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    שיכתבו בעיתונים מה שרוצים על בית"ר לא מזיז לי ת'ביצה השמאלית.
    ברגע שזה מגיע לעונש כלשהו כמו רדיוס, זה כבר מביא עצבים.

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מבין אותך אחי זה יביא עצבים לכל אוהד כדורגל שפוגעים בקבוצה,אבל תחשוב רגע אם כל העצבים והכאב,אולי העונש היה בסדר,המשטרה הייתה אשמה במקרה אין ספק אבל גם לכם יש אישהו צד באשמה גם אתם לא הייתם בסדר באותו מקרה שהוביל לכל הרדיוסים.אתה לא מסכים איתי?

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מבין אותך אחי זה יביא עצבים לכל אוהד כדורגל שפוגעים בקבוצה,אבל תחשוב רגע אם כל העצבים והכאב,אולי העונש היה בסדר,המשטרה הייתה אשמה במקרה אין ספק אבל גם לכם יש אישהו צד באשמה גם אתם לא הייתם בסדר באותו מקרה שהוביל לכל הרדיוסים.אתה לא מסכים איתי?
    אה אתה מדבר על מה שהוביל לוינטר...אז לא אחי אני לא מסכים
    מהסיבה ששבוע לפני המשחק אני וכל אוהדי בית"ר ידענו שנפרוץ והמשטרה רצתה להראות שהיא יותר חכמה וחזקה וניסתה למנוע.
    אני הייתי שם אחי והטירוף שהיה באותו רגע אי אפשר לתאר - באותו רגע בגול של ברוכיאן נפתחו גם אבוקות בטדי דבר שלא קורה בדר"כ ובאותו רגע כל אחד שהיה בטדי קלט סוף סוף שלקחנו אליפות.והיה בירור שניפרוץ. אוהדי ביתר זה לא סוג הקהל שיחגוג אליפות ביציעים.ככה זה ואין מה לעשות.

אבל זה לא הדיון אחי עזוב.אם לא הבנת רוצים לתת לנו עוד רדיוסים לעונה הבאה בגלל ש"אוהדי בית"ר התפרעו בוינטר " מבין ?

אמרת " אולי העונש היה בסדר " העונש לא יכול להיות בסדר מהסיבה שעושים אותו רק לנו - סכנין , קריית שמונה , נתניה פרצו לדשא ולא קיבלו עונש כמו שלנו
    ולא ניכנס לזה שמי שצריך לקבל עונש זה המשטרה כי האחריות אך ורק עלייה הנהלת ביתר או כל הנהלה אחרת לא אחראית למה שהאוהדים שלה רוצים לעשות.

כמו שלוני מקבל קנסות על האבוקות שאתם מדליקים , מי שצריך לקבל קנס זה המשטרה ולא לוני - היא אחראית על הביטחון במגרש.
    לא ייתכן שהיא תקבל כסף על עבודה שהיא בעצם לא עושה ועוד תעניש את בעלי הקבוצות.
    נערך בפעם האחרונה על ידי disel : 28/05/07 ב 19:46

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    צודק אחי בזה אני מסכים איתך.
    צריך להחליף את הדיינים ומהר,על הדרך את כל ההתאחדות מחדש,הורסים את כל הכיף שיהיה בכדורגל.

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    צודק אחי בזה אני מסכים איתך.
    צריך להחליף את הדיינים ומהר,על הדרך את כל ההתאחדות מחדש,הורסים את כל הכיף שיהיה בכדורגל.
    זה שצריך זה ידוע לכולם , זה לא יקרה.

אנחנו שנה הבאה ננסה להחרים משחקים של מכבי פ"ת באורווה - למרות שקשה לי להאמין שנצליח בזה.

תנסה להציע את זה גם למכבי ג'וני אתם תצליחו.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 01/01/05, 15:38
  2. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 22/12/04, 23:47
  3. רגע מתוק של ניצחוןאליפות?!
    על ידי No Nick בפורום פח זבל
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 21/12/04, 21:32
  4. שחקן השנה של פיפא: רונאלדיניו
    על ידי BigiD בפורום פח זבל