מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: דיון | בית"ר ירושלים - מכבי נתניה

טל המל(א)ך טל המל(א)ך מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

דיון | בית"ר ירושלים - מכבי נתניה

זנדברג: אוהדי בית"ר ריגשו אותנו כל העונה
    קשר בית"ר הודה לקהל הירושלמי רגע לפני סיום העונה. הקבוצה מהבירה תארח מחר ב-19:30 את נתניה בוינטר ללא קהל. עטר: "קחו את המשחק בשיא הרצינות"

אחרי עונה ארוכה, מתישה ולחוצה, תסיים מחר אלופת המדינה לשנת 2006-07, בית"ר ירושלים, את העונה במשחק רדיוס ללא קהל באצטדיון וינטר מולכ מכבי נתניה ב-19:30.

בניגוד למשחק הרדיוס הקודם מול הפועל תל-אביב, אליו הגיעו אלפי אוהדים לעודד את השחקנים מחוץ למגרש, הפעם צפוי למשטרה יום עבודה רגיל ונוח ורק אוהדים שיקבלו הזמנות יגיעו למשחק. את האימון האחרון ערכה הקבוצה באצטדיון טדי ולמרות אווירת סוף העונה, השחקנים גילו רצינות ונחישות באימון ובעיקר במשחקונים הפנימיים.

בית"ר תחסר מספר שחקנים במשחק מול נתניה, ביניהם שמעון גרשון ותומר בן-יוסף הפצועים וכמובן שלושת הברזילאים, שעזבו את הארץ באמצע השבוע. גם איציק קורנפיין לא ישחק מול נתניה. השוער אמר ל-ONE: "סיימתי את העונה, אני את שלי עשיתי השנה".

את מקומו של קורנפיין בהרכב יתפוס כמובן, אבי איבגי. מלבד חסרונם של שני הבלמים. גם אריק בנאדו צפוי לקבל מנוחה. איתן טיבי ישחק כבלם, לצידו של דוד אמסלם. את חוליית ההגנה ישלימו יואב זיו ורוני גפני.

בקישור האחורי יפתחו גל אלברמן ודרק בואטנג או קובי מויאל, ביחד עם מילובן מירוסביץ'. עמדה אחת עדיין פתוחה במרכז השדה, כשאבירם ברוכיאן או מיכאל זנדברג ישלימו את רביעיית הקישור של בית"ר. זנדברג, שסובל מפציעה קלה בבוהן, כשיר אך ייתכן שהוא ינוח כדי להיות כשיר במאת האחוזים למשחק הנבחרת מול מקדוניה בשבוע הבא.

בחוד יפתחו עמית בן-שושן וברק יצחקי. הקשר עמרי אפק צפוי לקבל דקות משחק, לאור שיפור במצב הפציעה ממנה סבל ולאור היכולת המרשימה שלו באימוני השבוע, ובעיקר באימון המסכם היום בטדי. הגנאי של הקבוצה, דרק בואטנג, ייצא לחופשה ויעזוב את ישראל ביום שלישי. השחקן ישוב לארץ ב-22 ליוני אז תחזור הקבוצה לאימונים ולהכנות לקראת מוקדמות ליגת האלופות.

מיכאל זנדברג מצא זמן להודות לקהל של בית"ר שליווה את הקבוצה בהדיקות במהלך העונה כולה ואמר באמצעות ONE: "לכל הקהל של בית"ר ירושלים, רציתי להגיד תודה רבה על העונה שעברנו איתכם. זה היה מדהים, זה משהו שלא חשבתי שאני אי פעם ארגיש".

"ריגשתם אותי ואת שאר השחקנים כמו שאף פעם לא הרגשתי בכדורגל, אתם תמכתם בנו והייתם לשחקן ה-12 וזו לא קלישאה, עזרתם לנו לנצח כמה משחקים לבד, כל הכבוד לכם ותודה רבה לכולכם".

"קחו את המשחק מחר ברצינות הכי גבוהה שיש", כך אמר היום ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה, לקראת המחזור האחרון ולפני המשחק מול בית"ר י-ם.

באסיפת וידיאו שקיים עטר, אמר המאמן לשחקניו: "אל תדברו איתי על ההרכב של בית"ר ולא על מי שעזב או מי שנשאר, כל זה אותנו לא מעניין. אתם צריכים לבוא מחר נחושים ולתת מלחמה, כדי להשיג את היעד שהצבנו בפנינו".

כל שחקני הסגל נטלו חלק באימון המסכם, ויעמדו לרשותו של ראובן עטר במשחק נגד בית"ר, להוציא ישראל זביטי, שחזר היום מהומן ולא יכלל בסגל.

נתניה השלימה את הכנותיה לקראת "המשחק" מבחינתה מחר בערב בוינטר. שחקני מכבי נתניה כבר קיבלו תוכנית עבודה לקיץ הקרוב, שבו ישנם הוראות לתזונה נכונה ושמירה על כושר גופני.

לשחקנים אף הוסבר כי במידה והקבוצה תסיים במקום השני, הם יזכו לשבועיים וחצי נוספים של חופשה מאחר והמקום השני מבטיח להם השתתפות בשלב השני בגביע אופ"א, מה שממריץ מאד את השחקנים.

אמיר טגה מתכונן ליריבה: "אותנו לא מעניין באיזה הרכב בית"ר תפתח. אנחנו רוצים לנצח את המשחק ולהשאיר לעצמנו את הסיכויים לסיים במקום השני, שזה אומר מבחינתנו הישג אדיר. למרות שגם אם נסיים במקום השלישי זה לא יפחית מההצלחה שלנו העונה".

טגה אף הזכיר מהם היעדים שהועמדו בפני הקבוצה בתחילת העונה ואמר: "כולם דיברו בתחילת העונה על מקומות 5-8, אבל אנחנו השחקנים בתוך תוכנו ידענו מה אנו שווים ואני שמח שעמדנו במשימה שלנו לסיים בצמרת".

השחקן התייחס לשחרור 3 הברזילאים של בית"ר: "הכל שטויות, כאילו כמה הם שיחקו העונה, בסופו של דבר בית"ר תעלה לשחק עם 11 שחקנים ואני מאמין שכל מי שיעלה לשחק ירצה להוכיח את עצמו ולנו אסור לבנות על הרכב של בית"ר, אלא לבוא ולעשות את העבודה ולנצח את המשחק". לסגל של עטר ישובו, תמיר כהן ואוקצ'ה שחסרו בניצחון על הכח בשל הרחקתם.

הרכב משוער בית"ר ירושלים: אבי איבגי, רוני גפני, דוד אמסלם, איתן טיבי, יואב זיו, גל אלברמן, קובי מויאל (דרק בואטנג), מילובן מירוסביץ', אבירם ברוכיאן (מיכאל זנדברג), עמית בן שושן וברק יצחקי.

הרכב משוער מכבי נתניה
    : לירן שטראובר, לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן-דיין, אורי אוזן, מזואה אנסומבו, אמיר טגה, מריוס בונדאה, איתי שכטר, אופיר חיים, אוקצ'ה.

|קרדיט לOne| http://www.one.co.il/cat/articles/ar...?id=92620&bz=7

אני חושב שבית"ר צריכים "לתת" לנתניה לנצח.
    אם כולנו, ואני מניח שכן, מעדיפים את מכבי נתניה על פני מכבי תל אביב כסגנית שלנו, צריך שנתניה תנצח.
    נתניה לסגנות! נתניה לסגנות! וזה רק בשבילך אביקו.

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה מעתיק מONE?

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אכפת לך מאיפה הוא מעלה ?
    מזרחי פחדן אפס שגם במחזור האחרון שאין עליו טיפת לחץ לא מעלה שחקנים נבחרים מהנוער.(לא מחשיב את קובי מויאל שחקן נוער)

התאחדות זונה

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    נגמר בסדר לדעתי. =]

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי disel
    מה אכפת לך מאיפה הוא מעלה ?
    מזרחי פחדן אפס שגם במחזור האחרון שאין עליו טיפת לחץ לא מעלה שחקנים נבחרים מהנוער.(לא מחשיב את קובי מויאל שחקן נוער)

התאחדות זונה
    הוא לא העלה הרכב שני אפילו למשחק הזה. הוא פשוט נתן לנתניה את הנצחון.

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    עדיף נתניה שניה מאשר מכבי.

נושאים דומים

1. סיום המשחק: בית"ר ירושלים & מכבי נתניה
    על ידי Skuri בפורום כדורגל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 08/01/12, 15:56
  2. בית"ר ירושלים - מכבי נתניה
    על ידי נתיניו בפורום כדורגל
    תגובות: 49
    הודעה אחרונה: 25/11/08, 21:47
  3. ביתר ירושלים - מכבי נתניה |אשכול ראשי !
    על ידי TreaX בפורום כדורגל
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 25/11/07, 07:46
  4. מכבי נתניה- בית''ר ירושליים
    על ידי BaJo/ShortY בפורום כדורגל
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 19/09/05, 13:49
  5. מחזור 1 בית"ר ירושלים - מכבי ת"א
    על ידי נתיניו בפורום כדורגל
    תגובות: 54
    הודעה אחרונה: 26/08/05, 11:26
eXTReMe Tracker