אני יודע שיש על זה כבר אשכול רציתי לערוך אבל זה הרס שם משהו אז לא היה לי כוח לסדר עוד פעם.
בדיחות 2
16.בנאדם הלך הלך הלך התעיף. התחיל לרוץ.

17.שתיי זונות במעלית:זונה א´: "יש פה ריח של שפיך!" זונה ב´: "תקעתי גראפס".

18.איזה אחד כל יום ב 4 בבוקר התרנגול של השכן היה מעיר אותו וזה נמאס לו אז הוא החליט שהוא תולש לו תראש למחרת שעה לפני הזמן הוא בא מסובב לו תראש פתאום השכן יוצא ואומר לו מה אתה עושה אז הוא עונה לו. מה אני רק מכוון אותו ל-שעה 5.

19.איזה אחד זיין חמור באמצע בא חבר שלו ואמר לו מה אתה דפוק אז הוא אמר לו לא אני דופק.

20.בלונדינית חכמה,בלונדינית טיפשה וסינדרלה הלכו ביער פיתאום הן מוצאות 50 שקל על הריצפה.מי תיקח אותו?הבלונדינית הטיפשה כי בלונדינית חכמה וסינדרלה הן רק באגדות.

21.אייך אומרים בתולה ברוסית ? אין כזה דבר.

22.שתי בלונדיות עמדו על בנין התאומים א.אומרת ל ב. אם אקפוץ למטה כמה זמן יקח לי...ב. אממ...בערך שבועיים.. א. ובסוף אמות...?? ב. שבועים בלי אוכל איך לא?!

23.איש אחד נכנס לבנק עם שמיכת פוך, הפקיד שואל אותו: בשביל מה השמיכה? אז עונה לו האיש: בשביל לכסות את המינוס.

24.שתי בלונדניות שותות קפה אחת אומרת לשניה תיראי יש לי שחור בקפה השניה אמרה יא דפוקה זה הקפה.

25.ערבי רוסי ויהודי נמצאים במטוס. הטיס אמר שיזרקו כמה דברים מהמטוס הרוסי זרק כסף אמר יש לנו הרבה כזה הערבי זרק פצצות אמר יש לנו הרבה היהודי זרק את הערבי אמר יש לנו הרבה כאלה.