עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 34 מתוך 34

אשכול: eVo vs Ls

מורדכי מורדכי מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קל לנצח נובים אבל לא יודע איזה כיף אתם מוצאים בזה
    איבו פשוט מפחדים לשחק נגדנו כי הם יודעים שהם עלולים להפסיד ביגלל זה יש להם תירוץ ''אנחנו לא אוהבים לשחק נגדכם''
    גם עם זה נגד טקן ועם זה נגד st מעדיפים להשתעמם במפה נגד עוד 4 שחקנים שלא קרובים לרמה שלכם
    אישית אני לא נהנה לשחק נגד נובים ואני כבר נימאס לי לשחק נגדם עם אני לא משחק נגד איבו או אמג'י אז אני לא משחק ביכלל קלאן וואר
    כי אין רמה ואין אתגר וחוץ מזה איבו ממזמן לא הקלאן הכי טוב כבר תקופה ארוכה
    להיום אני יכול להביא כמה הרכבים שינצחו אותם אבל איבו מפחדים והם באים עם תירוצים שאנחנו לא אוהבים לשחק נגדכם...
    ואליעד אולי תוריד תבאן על האייפי הוא סתם יושב שם...

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי מורדכי
    קל לנצח נובים אבל לא יודע איזה כיף אתם מוצאים בזה
    איבו פשוט מפחדים לשחק נגדנו כי הם יודעים שהם עלולים להפסיד ביגלל זה יש להם תירוץ ''אנחנו לא אוהבים לשחק נגדכם''
    גם עם זה נגד טקן ועם זה נגד st מעדיפים להשתעמם במפה נגד עוד 4 שחקנים שלא קרובים לרמה שלכם
    אישית אני לא נהנה לשחק נגד נובים ואני כבר נימאס לי לשחק נגדם עם אני לא משחק נגד איבו או אמג'י אז אני לא משחק ביכלל קלאן וואר
    כי אין רמה ואין אתגר וחוץ מזה איבו ממזמן לא הקלאן הכי טוב כבר תקופה ארוכה
    להיום אני יכול להביא כמה הרכבים שינצחו אותם אבל איבו מפחדים והם באים עם תירוצים שאנחנו לא אוהבים לשחק נגדכם...
    ואליעד אולי תוריד תבאן על האייפי הוא סתם יושב שם...
    חחח נירן עכשיו הצחקת אותי..
    אין שום הרכב שיכול על EVO
    ואני שם על זה כמה שאתה רוצה
    אם תחזיר למשחק את
    CHIKO
    ותארגן הרכב כזה:
    sdf chiko speed sefi hezi poki
    רק אז... יהיה אפשר לנצח אותם

עריכה:
    שאני מתכוון נצחון אני מתכוון לקבוצה שכל משחק תעמוד מולם ולא נצחון חד פעמי ואז תאכל בראש כל פעם..
    ע"ע TKN :confused: (עם כל הצער שבדבר)

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    :בסד:
    יפה שניסיתם Ls gg

קיבל לייק
    0 פעמים
    שתוק שתוק שלמה אתה הכי גרוע בארץ אתה אחת הסיבות שאנחנו מפסידים כל משחק איתך

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GaLaXy
    חחח נירן עכשיו הצחקת אותי..
    אין שום הרכב שיכול על EVO
    ואני שם על זה כמה שאתה רוצה
    אם תחזיר למשחק את
    CHIKO
    ותארגן הרכב כזה:
    sdf chiko speed sefi hezi poki
    רק אז... יהיה אפשר לנצח אותם

עריכה:
    שאני מתכוון נצחון אני מתכוון לקבוצה שכל משחק תעמוד מולם ולא נצחון חד פעמי ואז תאכל בראש כל פעם..
    ע"ע TKN :confused: (עם כל הצער שבדבר)
    תוריד את sefi ו poki שים במקומם את tiko ונאור ואנחנו פותחים להם תצורה כמו בימים הטובים של rTd

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי hezi`
    תוריד את sefi ו poki שים במקומם את tiko ונאור ואנחנו פותחים להם תצורה כמו בימים הטובים של rTd
    ניצחון טכני זה לא נקרא לפתוח להם תצורה :jiggy:

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    נתי אתה לא מצחיק.. מצטער.
    ונירן יאללה חלאס מה אתה בוכה אתה 5 שנים משחק ועדיין נוב

קיבל לייק
    0 פעמים
    שלמה הקטע שאני לא חורש ואתה חורש ואתה נוב ובחיים לא תיהיה טוב
    די אתה כזה גרוע איכס איך אבנר סובל אותך בקלאן ווארים עם היית גר לידי הייתי אוכל עליך קריזה ורץ עליך הבית עם כפכף ביד ומזיין אותך

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הסברתי לכם מלא פעם, הכח שלנו לא ב"הרכבים" כל אחד מאיתנו יכול להיות ברבעייה חזקה, הקטע שאנחנו מתנהגים כמו כלאן ואנחנו פה הרבה זמן ולא איזה "הרכב" שבניתם מכל החרשנים ביחד ועשיתם כמה משחקים טובים עד שעוד פעם התפרקתם.

אתם מדברים הרבה אבל אתם שוכחים מהר מאוד את כל התבוסות שאתם מקבלים מאיתנו במשך הזמן הזה. ובוא אני יגיד לכם משהו, קשה להשאר בפסגה הרבה יותר מאשר להגיע אליה...

יאללה לכו תבנו לכם הרכבים דמיוניים שלא יעבדו יותר מיומיים כי לא כל אחד מסתדר שמה אחד עם השני.

נירן אני פה איתך כמעט מההתחלה, עוד לפני שכל הסיפור הזה התחיל, על מי אתה עובד ? אני כבר מוכיח לך שנים על גבי שנים שכלאנים יציבים עם אותם שחקנים הרבה יותר טובים מכל החרשנים ביחד...

איפה ה:

jws
    rtd
    jrtd
    win

שזה בעצם כל הטיקו ציקו שמיקו וקצת מJES וקצת מMG ביחד באותו כלאן....

איפה כל הכלאנים האלה היום? כמה דיבורים כמה הרכבים הם היו בונים, אבל מה התוצאה? פירוק הכלאן אחרי תבוסה רצינית אחת. איך שהם התחילו ככה הם גם יסיימו..

אני יגיד תאמת, אני די רגיל לנצח, לא בקטע של זילזול אבל בקטע של בטחון עצמי, החסרון היחיד שיש לנו זה חוסר מוטיבציה לנצח, ראיתם ברגע שטקן תפסו אותנו לא מוכנים, חזרנו בכח מלא. אבל גם זה היה סתם גפרור קטן..

אם לדבר על מפחדים לשחק נגד מישהו אז אתה מפחד לקבל בראש ב P UT:
    אבל באמת נראה לך שהקטע של להגיד שאנחנו מפחדים יתן לנו חשק לשחק נגדכם? באמת נראה לך שלשחק נגדכם מזיז לנו :\

בנתיים אתם אלא שרוצים יותר מאיתנו את המשחק הזה, לנו לא ממש אכפת מול מי לשחק, כבר השגנו את כל מה שאפשר להשיג בקהילה הזאת
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ורק בשבילך נירן:

http://www.satla-zone.co.il/forums/sho...F0%E9%E4%E9%E5

ניסיתי לחפש טופיק ישן אתמול ניתקלתי בזה, תראה איך אתה מגן על אותו עקרון שאני מתבסס פה, אתה בעצמך אומר שכלאן יציב עם שחקנים ++ יקח כל כלאן כל עוד הוא ישאר אקטיבי עם אותם שחקנים.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    תאכלס כלאן שאפשר להחזיק ממנו יריב מושבע של eVo זה כלאן שבחיים לא יתפרק וזה כלאן שיחזיק תמקום הראשון כמו שצריך וינצח את evo שלושה פעמים רצופות
    זה יהיה כלאן ואז לא תהיה לא בעיה גם לנצח אחרי שהוא יפסיד

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי hezi`
    לנצח משחק פעם ב-5 משחקים+ לא נקרא לפתוח את הצורה ^^

קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע מייק דעות משתנות זמנים משתנים וגם הרמה של השחקנים משתנה עם הזמן
    אבל כן זה נכון מה שאמרתי שאתם קבוצה מכירים אחד את השני כבר זמן יודעים תפעולות והרגלים של אחד השני
    כי אני מכיר הרגלים של הרבה שחקנים במפות מסויימות וככה קוראים תמשחק ובונים על זה עבודת צוות יותר טובה מאשר סתם דיבורים
    מייק יצא לך לשחק איתי קלאן ווארים שעשיתי בהם שכונה אבל לא יצא לך לשחק שאני רציני ונחוש לנצח
    להשוות את טקן לאיבו בהרכב ששיחקנו נגדכם במפה טרופר שלא מכירים בה דרכים טובות וטקטיקות טובות
    וניסיתי להסביר משו וגם המשמעת והבנה שלהם על הפנים של חלק מהשחקנים אבל בוא נגיד שאני רכתי תניסיון שלי וחוכמת משחק
    עכשיו עם אני יתן לך הרכב של פוקי שמוקי לירן יותם ואלה ולא ישחקו איזה נובים מהצד זה יהיה משחק של 50 אחוז וזהגם תלוי עם תפסת יום טוב או יום חרא
    אבל בוא נגיד שאני עוד לא כל כך מבין תדרך משחק של לירן יותם ורועים למרות ששיחקתי איתם הרבה
    אבל הם קוראים אחד את השני ובד''כ מבינים אחד את השני ועם אני ימליץ על הרכב ואני לא ידבר בשמות כי הרבה ינסו ליסתור אותי
    אבל יש הרכב שעומד עם איבו 50\50 נכון לעכשיו ותגיד מה שאתה רוצה לא תשנה תדע שלי איבו לא שחקנים הכי טובים
    ועם היה רצון של כל שחקן להתקדם ולחפש תמקום הראשון אז היה פייט אבל אתם אף פעם כימעט בלי שחקנים
    ושיש לכם שחקנים אתם עושים נגד שחקנים קלים ואז אתם באים עם תירוצים בפורום של בילטי מנוצחים ובאים מחוזקים
    ועם התירוץ של אליעד זה לא פחד להפסיד אז לנו אז לא יודע מה

4EvEr 4EvEr מנותק מנהל ראשי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי מורדכי
    תשמע מייק דעות משתנות זמנים משתנים וגם הרמה של השחקנים משתנה עם הזמן
    אבל כן זה נכון מה שאמרתי שאתם קבוצה מכירים אחד את השני כבר זמן יודעים תפעולות והרגלים של אחד השני
    כי אני מכיר הרגלים של הרבה שחקנים במפות מסויימות וככה קוראים תמשחק ובונים על זה עבודת צוות יותר טובה מאשר סתם דיבורים
    מייק יצא לך לשחק איתי קלאן ווארים שעשיתי בהם שכונה אבל לא יצא לך לשחק שאני רציני ונחוש לנצח
    להשוות את טקן לאיבו בהרכב ששיחקנו נגדכם במפה טרופר שלא מכירים בה דרכים טובות וטקטיקות טובות
    וניסיתי להסביר משו וגם המשמעת והבנה שלהם על הפנים של חלק מהשחקנים אבל בוא נגיד שאני רכתי תניסיון שלי וחוכמת משחק
    עכשיו עם אני יתן לך הרכב של פוקי שמוקי לירן יותם ואלה ולא ישחקו איזה נובים מהצד זה יהיה משחק של 50 אחוז וזהגם תלוי עם תפסת יום טוב או יום חרא
    אבל בוא נגיד שאני עוד לא כל כך מבין תדרך משחק של לירן יותם ורועים למרות ששיחקתי איתם הרבה
    אבל הם קוראים אחד את השני ובד''כ מבינים אחד את השני ועם אני ימליץ על הרכב ואני לא ידבר בשמות כי הרבה ינסו ליסתור אותי
    אבל יש הרכב שעומד עם איבו 50\50 נכון לעכשיו ותגיד מה שאתה רוצה לא תשנה תדע שלי איבו לא שחקנים הכי טובים
    ועם היה רצון של כל שחקן להתקדם ולחפש תמקום הראשון אז היה פייט אבל אתם אף פעם כימעט בלי שחקנים
    ושיש לכם שחקנים אתם עושים נגד שחקנים קלים ואז אתם באים עם תירוצים בפורום של בילטי מנוצחים ובאים מחוזקים
    ועם התירוץ של אליעד זה לא פחד להפסיד אז לנו אז לא יודע מה
    מי בא בתירוצים חחח

נתנו ל tkn הזדמנות להוכיח את עצמם
    אבל אתם עושים שטויות
    ולא רוצים לשחק איתכם זכותנו
    יש בעיה עם זה תשלחו אתגר שבוע מראש אולי אני יאשר אולי לא
    ויש לי דרכים לבטל (בלי קשר למייק)

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 21/04/07, 20:52
  2. (eVo vs rTd (again