עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 33 מתוך 33

אשכול: יצירת אתר ישראלי שיתחרה ב ClanBase, צריך את דעתכם.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Loco\Dan
    עוד אפשרות תעשה שכל אידי יוכל להכנס לכאן אחד בלבד זה ימנע דאבל כלאנינג....
    זה ימנע גם ממך דן

קח מקור להשראה זה בעצם חברת איכסון שמארגנת ליגות וכל מיני טורנירים תחרויות
    רק לא יודע מאיפה הם לא נראה לי אירופה
    http://www.teamwarfare.com/

מטוס סילון מטוס סילון מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לדרג מאחד עד חמש? אחד - מאוד גרוע.
    לא הפסקת לשחק במשחק הזה? מה אתה בא לפה עם רעיונות? עלה לך רעיון איך לעשות כסף מבניית אתרים אז חזרת לכאן בשביל לחרטט את קהילת טקטיקל אופס?
    נו אז דבר כמה GOOGLE ADSENSE אתה מתכנן לשים שם? 150 כניסות ביום? חשוב לך הכניסות הא :laugh:
    למה גם נראה לך שאנשים יתנו דווקא לך את הזכות לנהל את זה? למה כי אתה יודע לתכנת?
    למה נראה לך שאתה מספיק מקצועי ורציני? אתה לא תצליח בחיים להתחרות ב-CLANBASE
    אתה לא מסוגל להתקרב לרמה של המקצועיות שיש שם וליציבות שיש שם
    CLANBASE קיים עוד מלפני שאתה ידעת בכלל מה זה מחשב ומה זה אינטרנט

למה אנשים צריכים לפתוח קלאנים מחדש אחרי שהם כבר שנים משחקים באותו אתר?
    מה יתן לקהילה לעבור לאתר שלך? עברית? מעניין את הביצה עברית גם עם אנגלית אפשר להסתדר במיוחד שיש לך את סניקי שמטפל בכל הבעיות של קלאנים בעברית.
    הרעיון שלך מאוד גרוע והוא רק יזיק לקהילה.

בקיצור תחזור למאורה שלך ולך תנסה להרוויח כסף על חשבון קהילות אחרות לא על TO יא טמבל
    אולי ב-CS משהו ירק עליך (פחחח אלק)

System32 System32 מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מטוס סילון תוריד תפוזה שלך לא בא לי בטוב הצורת דיבור שלך.

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Sys32

צודק, זה רעיון כללי והוא רק בא לשאול את הקהילה אם וכאשר הוא יפתח הם יגיעו לשם זה הכל

מטוס קרב מטוס קרב מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Sys32
    יאללה סתום

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    זה נישמע טוב אבל הביצוע של זה לא יהיה טוב ביכלל..
    מי מישראל ידע לזהות ציטים כמו ACC?
    אתה בטוח לא תידע לעשות את הטבלה כמו בקלאן בייס ושהנקודות יהיו כמו בקלאן בייס
    אין אין בקיצור לא יודע ממש להסיבר אתה לא יכול לעשות את זה
    ואני לא מבין מה רע להישאר בקלאן בייס? פאנן שם

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ההשקעה הנ"ל לא שווה רק לקהילה אחת ועוד על אחת כמה וכמה לקהילה קטנה כמו TO.
    לדעתי קהילת TO לא צריכה דבר כזה , וקהילות שצריכות משהו בסגנון הזה לא יעברו אליך כי הקהילות הללו נמצאות במקום מסודר כמו גיימר ושאר האתרים בסגנון הזה (הרבה זמן לא התעסקתי בדברים הללו).
    אם אתה מתכוון להתחרות בגופים כמו Gamer (פועלים על בסיס תמיכה של גוף ענקי - נטוויז'ן) חבל באמת על הזמן , ההשקעה ואולי גם הכסף.

ומטוס סילון , תתעורר בכל מקום שקהילה נמצאת הבעלים של האתר\פורום מנסים לעשות כסף על הקהילה , אל תלך רחוק ותראה דברים שאולי לא שמת לב אליהם.

Diklon Diklon מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי מטוס סילון
    לדרג מאחד עד חמש? אחד - מאוד גרוע.
    לא הפסקת לשחק במשחק הזה? מה אתה בא לפה עם רעיונות? עלה לך רעיון איך לעשות כסף מבניית אתרים אז חזרת לכאן בשביל לחרטט את קהילת טקטיקל אופס?
    נו אז דבר כמה GOOGLE ADSENSE אתה מתכנן לשים שם? 150 כניסות ביום? חשוב לך הכניסות הא :laugh:
    למה גם נראה לך שאנשים יתנו דווקא לך את הזכות לנהל את זה? למה כי אתה יודע לתכנת?
    למה נראה לך שאתה מספיק מקצועי ורציני? אתה לא תצליח בחיים להתחרות ב-CLANBASE
    אתה לא מסוגל להתקרב לרמה של המקצועיות שיש שם וליציבות שיש שם
    CLANBASE קיים עוד מלפני שאתה ידעת בכלל מה זה מחשב ומה זה אינטרנט

למה אנשים צריכים לפתוח קלאנים מחדש אחרי שהם כבר שנים משחקים באותו אתר?
    מה יתן לקהילה לעבור לאתר שלך? עברית? מעניין את הביצה עברית גם עם אנגלית אפשר להסתדר במיוחד שיש לך את סניקי שמטפל בכל הבעיות של קלאנים בעברית.
    הרעיון שלך מאוד גרוע והוא רק יזיק לקהילה.
    תודה על התגובה הבונה.
    לא באתי לחרטט אף אחד, באתי לעשות סקר שוק ולבדוק האם בניית אתר בעברית שיאשפר טורנירים ולאדרים במשחקי רשת נחוצה, והאם הרעיון יצליח.
    בסך הכל זה אתר נורא פשוט מבחינת המבנה שלו, ואכן אני מעוניין עכשיו להשיג פרוייקט שיקח לי פחות משבועיים לבנות בכדי שאסיים לבנות אותו במהלך חודש יולי לפני שאני אתגייס. כמובן שאם אמצע פרוייקט הצפוי להצלחה גבוהה יותר ומשך הבנייה יהיה גם הוא קצר, אז אבטל את בניית אתר הלאדרים בכדי לבנות את האתר המצליח יותר.
    אני לא צופה כל כך בעייה במחינת התחרותיות ביעילות הפרוייקט לעומת ClanBase, ההפך הוא הנכון. אני מעוניין להציע לגיימרים המשתמשים באתר מגוון אפשרויות שאין באתר קלאן בייס כמו תמונת מצב GD, והרשאות RSS לעדכון בזמן אמת של נתונים באתרים המעוניינים לשאוב מידע מהאתר, כמו כן גם התאמת תכני האתר לגיימר הישראלי (כמו הגבלה על מספר הקלנים שבן אדם יוכל לשחק בהם) ושפת המורשת שבטח תיהיה יותר נעימה לעין, ותקל מאוד על קבוצת אנשים מסויימת.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    לא ענית לי על השאלה, בכל מקרה גם אם אתה עושה את זה מתוך "צ'לנג" לראות אם תצליח אתה יכול תמיד ליצור קשר עם אליעד, הוא יכול לסדר אותך בסאב דומיין ומשהו כמו league.satla-zone.com יהיה ממש טוב לדעתי, טורניר כל חודשיים ובדיקת המערכת שלך.

הקהילה הזאת יותר מסתם קהילת CS שתוכל לנסות עלינו דברים ואם זה לא יעבוד נשאר בלי בית
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Diklon Diklon מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Peleg
    אם אתה מתכוון להתחרות בגופים כמו Gamer (פועלים על בסיס תמיכה של גוף ענקי - נטוויז'ן) חבל באמת על הזמן , ההשקעה ואולי גם הכסף.
    אני ראיתי את גיימר.
    הם מציעים טורנירים בחגים בלבד, ומגוון מסיבות רשת בחגים. אך הם לא מציעים טורנירים קבועים, ובכלל לא מציעים לאדרים.

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    עזבו טורנירים כל חג יש טורנירים בכל חור.. אתה פשוט צריך לחשוב איך אתה משיג כמה שיותר שחקנים לא משנה באיזה משחקים תפתח ליגות ב FIFA לאדרים בכל המשחקי רשת שיש להם קהילות - עוד דוגמא
    Far Cry CS הם חייבים משהו דומה ל CB הם מחפשים בנרות ואם תציע להם שירות נוח יותר מ CB זו תהיה הצלחה לדעתי:o_O: תנסה מה יש להפסיד

חבל שאתה מתגייס בקרוב איך תנהל הכל ? בקיצור, בהצלחה

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    :בסד:
    לדעתי רעיון מצוין ובקשר לנקודות אני חושב שאפשר להעביר אותם נקודות שיש בקלאן בייס לאתר השני וככה זה יפתור את הבעיות.. ויש שם מלא מלא קלאנים שסתם בטבלה אם יוציאו את כל מי שלא פעיל המקום האחרון יהיה 10 או שאפילו הגזמתי

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זו אחת הבעיות הגדולות שלא הבנת למה התכוונתי.
    אני אישית לא סובל את גיימר ואני חושב שהעומדים בראש ניהול קהילות המשחק שנמצאות תחת הגוף הזה הם חרא של אנשים , ופשוט מנצלים את ציבור הקהילות לתועלת אישית בלבד , ומשקרים בלי סוף.
    הבעיה שאתה רואה את הצד השלילי שלהם (הוא עצום) וגם אני רואה את זה , אך לא אתה ולא אני אמורים לראות את זה אלא ציבור הקהילות המשחק ולצערי זה רחוק מלהיות ככה כי גיימר יצרו להם שם כאמפרייה שמפתחת קהילות משחק וחבל שזה ההפך אבל אני לא מצפה אפילו שיבחינו בכך שהם פשוט מנצלים את הקהילות שהם לוקחים תחת חסותם כי כל קהילה מורכבת מילדים בין הגילאים 12-16 ברובה.
    והכי חשוב שלא יווצר רושם שאתה הולך להתחרות בCB כי אין מה להתחרות בהם , אתה רוצה להקים משהו לקהילות המשחק הישראליות בלבד , וקלאן בייס הוא בינלאומי וגם רק קהילת TO הישראלית נמצאת שם מישראל.

ולפי מה שאני מבין פשוט יש לך מוזה לתכנת ולהכין אתרים , אם אתה נחוש בדעתך לעשות זאת לפני הגיוס תאמין לי יש המון המון סוגי אתרים שתוכל להפיק מהם המון ולאו דווקא אתר כדוגמאת הקלאן בייס .

בהצלחה , שבת שלום.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. עזרה| צריך את דעתכם..
    על ידי Dead`pool בפורום מה שבראש
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 01/04/09, 16:38
  2. צריך את האיפי
    על ידי AsSaUlT בפורום פח זבל
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 23/08/05, 13:47
  3. צריך את הפאץ'