עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 49 מתוך 49

אשכול: ~][As Vs TkN 5x5][~

^sdf^ ^sdf^ מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח הבעיה היא הקהילה שאנשים פותחים לי 20 אלף קלאנים ואין להם שחקנים וכל אחד בא ושואל אותי עם אני רוצה לשחק אייתו לפחות אני אומר די לטאקטיקל יום שני אני מתגייס אז אין מה לדבר בכללל על זה, אני מקווה שבאמת לא יהיו יותר משחקים עם פייקרים וחוץ מזה אני לא עושה פייק כדי לדפוק קלאן מסויים אני עושה אך ורק לשחק מאחר והמצב של הקהילה הזאתי כל כך עגום שאני משחק בפייק ואנשים לא רוצים לשחק נגד קלאנים קצת יותר חזקים מהם ולהתנסות מקווה שתלמדו להסתדר בקהילה הזאתי למה במצב הקיים שום קלאב ולא ESE ישנה יחזיק את הקהילה הישראלית בחיים יאללה תהנו חברים וחברות מהמשחק כמה שאתם יכולים ונראה אולי נקפוץ לבקר אתכם מידי פעם!!!!

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    SDF גם לך לא חסר אתה אחד הפייקרים אם תשואל תי אבל אתה לא שואל

מייק אני אומר פעם הבאה שעושים פייקים תן באן לשתי הכלאנים לצמיתות יענו תמחק תכלאן ואז הם ילמדו החארות

^sdf^ ^sdf^ מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה זה אני אחד הפייקרים אני הקהילה יחמור אני הרמתי מספיק קלאן וורים לשנה הזאתי והגיע הזממן לפרושש לצאת לגמלאות יש דברים קצת יותר חשובים ממשחק מחשב למרות שזה כיף לשחק ולהעביר את הזמן אבל אפשר להעביר אותו גם בדרים אחרים ולא במחשב

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אל תחשוב שבצבא יהיה לך יותר מעניין, תאמין לי ששמירה של שבוע 4/8 ואתה מתחיל לצייר טקטיקות בפלאפון :\\

בכל מקרה באמת עשית דיי הרבה פייק, כשבדקתי היום תלוגים היה לך איזה 30 ניקים שונים, תמיד יש כלאן שישחק מולך, אני בכלאן שנחשב טוב ואנחנו משיגים כלאן וורים בממוצע טוב........

בהצלחה בצבא, שמה לא יעזור לחרוש D:
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^sdf^
    חחחח הבעיה היא הקהילה שאנשים פותחים לי 20 אלף קלאנים ואין להם שחקנים וכל אחד בא ושואל אותי עם אני רוצה לשחק אייתו לפחות אני אומר די לטאקטיקל יום שני אני מתגייס אז אין מה לדבר בכללל על זה, אני מקווה שבאמת לא יהיו יותר משחקים עם פייקרים וחוץ מזה אני לא עושה פייק כדי לדפוק קלאן מסויים אני עושה אך ורק לשחק מאחר והמצב של הקהילה הזאתי כל כך עגום שאני משחק בפייק ואנשים לא רוצים לשחק נגד קלאנים קצת יותר חזקים מהם ולהתנסות מקווה שתלמדו להסתדר בקהילה הזאתי למה במצב הקיים שום קלאב ולא ESE ישנה יחזיק את הקהילה הישראלית בחיים יאללה תהנו חברים וחברות מהמשחק כמה שאתם יכולים ונראה אולי נקפוץ לבקר אתכם מידי פעם!!!!
    אורי הזה
    בהצלחה בצבא .

Naruto Naruto מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח לידן יא שמןןןן אמרתי לך שאם אתה צריך תביא פייקים נרומלים אבל לא שחקנים ברמה של sdf..
    וגם בהתחלה היינו אמורים לשחק אני שלמה אלון..ועוד כמה שאני לא זוכר שהם לא פייקים אבל כולם בסוף דפקו אותי ויצאו לפני שהקלאן וור התחיל אז התחלתי להשתגע ולהביא את כל המטורפים..חח אבל אתה יא שמן הבאת יותר מטורפים משאני הבאתי..

Dont^Exist Dont^Exist מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    [QUOTE=D-Max]ידעתי שזה אתה יא בוט .
    מה אתה לוקח כל דבר ישר ללב אסור לזרוק מילה בצחוק ?[/QUOTE

אז ידעת שזה ובכל זאת אמרת ציטר
    אז אתה אומר שאני ציטר?
    ואני לא לוקח שום דבר ללב
    צחוק צחוק אבל אחרי זה אתה בוכה

Dont^Exist Dont^Exist מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    s.knife - sdf

totaloco - GPD

Tkn^Dura` - sefi

-TkN^Freeze - yk`banana

-TkN^Rock_Lee - n.W.o

{*As*}Lio - viper = 1dozZ

אתם כל כך מגעילים שאין לי כח אפילו לנסות לגעת בכלאן וור הזה......מבחינתי הוא בוטל (כן בוטל בסיבי, אם למישהו יש טענות, אתם מוזמנים לגשת לכלאן בייס ולהגיד להם ששניכם הסכמתם לשחק עם פייקרים).

הקהילה הזאת בחרא הכי עמוק אי פעם, אני מקווה שעד סוף החודש (ESE) לא תוכלו להסתתר מאחורי ניקים, ותקבלו בראש בריל ניק.
    אתה גובלין מתלמד
    אני זה WTF?

Naruto Naruto מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח יא אף בגט מה אתה משתגע..חח רועי הכי מצחיק

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. Tkn VS xGs 5x5
    על ידי Avnerzzz בפורום Tactical Ops
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 23/10/07, 02:45