עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 61

אשכול: eVo vs Tkn 4v4

YOJEK_FTUMANI YOJEK_FTUMANI מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כן אני ORC3L את כל המשחקים של הקאפ לא שיחקתי פשוט כי הייתי בלימודים אז ככה או ככה אתה גם לא רמה אחי.

sHkaBuBuLu אורח
    כל איבו ילדי כאפות

YOJEK_FTUMANI YOJEK_FTUMANI מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    100% צודק אחי.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    שחרררררררררררררררר
    שחרררררררררררררר
    שחררררררררררררררררררררררררררר
    שחררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שחררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    !?!?!?!!??!

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    :בסד:
    gg איזה שחיתה יא וורדי

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    משחק טוב

עוד פעם נאמר את זה..
    UNRAMA B ISRAEL....חחחח

sHkaBuBuLu אורח
    איבו = הומואים

הסמל האישי של salva
    salva salva מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מניסיון שלי במשחק קודם שום קלאן לא יצליח לעבור אותכם (EVO) לפחות בזמן הקרוב-רחוק. לפרק את הקלאן שלכם? רעיון גרוע.
    אתם רוצים שהקילה תתפתח? שיהיה לכם פייט?
    רעיון שיכול ליהות נחמד זה שתקחו קלאן על "חסותכם", תאמנו אותו, שיהיה "מקצועי" ואולי יום אחד הוא יוכל להתחרות איתכם, ולהוסיף רמה למשחק ולקהילה.

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לשחקנים של TEKKEN יש את הSKILLZ שצריך בשביל לשחק טוב ולהשתפר. אבל מה אין להם? פרופיל נמוך. יש שם כמה וכמה שחקנים שלא מפסיקים לזיין ת'מוח באמצע CWs בגלל שהם חושבים שהם יותר טובים מכולם וזה פשוט אחד הדברים שהורסים את ההנאה מהמשחקים נגדם.
    לדגמא: אני לא זוכר מי אלה היו בדיוק, אבל מה שאני זוכר זה דוגמא מCW שאני שיחקתי נגדם עם 2mS בפסח ופשוט באמצע ששיחקנו נמאס לכמה מהם להיות בשקט והם פשוט היו חייבים לדחוף הערות מציקות בSAY מלא פעמים.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Crazy Death : 02/05/07 ב 18:25

הסמל האישי של tw1x/Tck
    tw1x/Tck tw1x/Tck מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GaLaXy
    כה זה באמת מגעיל שיוצאים באמצע אבל מבאס להמשיך לשחק שכבר הפסדת :X
    נפסיד נפסיד הרבה הרבה מולכם עד שנדע איך לשחק ברמה הזאתי
    ושכל אלה שמגיבים "עוד נצחון" וכו'
    תעשו נגד EVO ואם הם ישחקו רציני אתם לא עוברים את ה4
    ואללה שלומי אני מסכים איתך כם אני עשיתי אם עוד מישהו 2על2 נגד eVo והם פשוט סוסים... ומי שלו מאמין שישחק מולם בימקום לירשום "עוד ניצחן"....
    זה באמת קשה מאוד נגדם...

Avnerzzz Avnerzzz מנותק אמא של אלעד כלבה מיוחמת
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לול לשחק נגדכם זה כמו לשחק נגד השחקן הכי קאמפר בעולם לא חשוב איזה צד לא חשוב איזה מפה תמיד רק להמפקר אני הייתי על 7 חיים אתם 2 על 100 ואני תקוע במקום שאי אפשר לצאת ואתם מחכים לסוף המשימה זה גועל נפש לשחק נגדכם....
    ונגד EVO פשוט הם פוגעים יותר טוב אבל גם אותם אפשר לנצח

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי FreezeKK
    לול לשחק נגדכם זה כמו לשחק נגד השחקן הכי קאמפר בעולם לא חשוב איזה צד לא חשוב איזה מפה תמיד רק להמפקר אני הייתי על 7 חיים אתם 2 על 100 ואני תקוע במקום שאי אפשר לצאת ואתם מחכים לסוף המשימה זה גועל נפש לשחק נגדכם....
    ונגד EVO פשוט הם פוגעים יותר טוב אבל גם אותם אפשר לנצח
    יש משימה בכל מפה. משחקים בצורה קבוצתית. מה יתן לי לקפוץ על שחקן שיש לו מצידי גם 1HP ולי יהיה 100HP אם אני ביתרון עליך באותו סיבוב? למה שאני אסכן את עצמי בזה שאני אמות וידפוק לקבוצה שלי את הסיבוב אם אני בינתיים ביתרון? חשיבה של PUBLIC זה להרוג כל דבר שזז ולקפוץ על כל מי שעובר, לא קבוצתית.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אופס לא שמתי לב שרשמתי 4על5 :\

ניהיה פה דיון מעניין אני רואה, ג'וסף הזה, תראו איזה בנאדם תותח!! D:

חברה, אמרתי כבר מלא פעמים, אנחנו יותר מדי מתעצבנים אם מישהו לא משחק ברמה מסויימת, אם נעבור לכלאנים אחרים ונראה שחקנים משחקים גרוע, רק נקבל עצבים עליו כשניהיה עליו בspec.

אני כבר אף פעם לא צולף כמעט, רק מתי שממש אין בררה, כי כבר אין לי סבלנות לחכות שמישהו יכנס לי לכוונת. עזבו את זה, אם אני שומע מישהו עולה במעלית, אני מתעצבן על זה שיש לו כמה שניות לחיות בלי שאני יגיע אליו מהר יותר, חבל שאין לי איזה טיל להקפיץ תצמי אליו

בעיקרון אף אחד לא ירצה להכנס לכלאן מסויים אחרי שהוא השקיע כמה שנים במשחק, אולי פעם הייתי עוזר ומדריך אנשים (הסיבה שלקחנו את אופס.13 תחת חסותנו) אבל זה היה בתקופה שאנשים היו בוגרים ורציניים, לא כאלה שעוזבים לפני הסוף *cough*

גם לפני שליטת איבו היה את פיויאל, וגם אז היו את אותם כתבות שממליצות לפרק אותנו, אם זה היה קורה, הרמה של הקהילה הייתה יורדת בדרסטיות, כי לא היה לאן לשאוף.

והטענה הכי טובה שיש לי כלפיכם, למה אף אחד לא מתלונן על כלאנים אחרים שמקבצים את כל החרשנים פה באותו כלאן? (rtd/win/jes/ etc) זה כלאנים שהוקמו כבר מהתחלה עם שחקנים מנוסים והמטרה שלהם הייתה לשלוט פה, רק שאנחנו הבסנו אותם, אז כולם מצביעים עלינו. אל תשכחו שאיבו זה כלאן אחד הישנים פה, והתחיל עם קבוצה של נובים, הם נתנו פייט רציני במשך שנים לפיויאל, ובגלל זה החלטתי להצטרף אליהם אחרי שפיויאל פרשו. אז זה כלאן שנבנה במהלך השנים, ולא היה מקום 1 מאז הוא מתמיד.

חוץ מזה שאם נתפרק אנחנו בעצם שחקנים ממוצעים די לחוד, אבל ביחד אנחנו deadly force

אז או שתתחילו לחשוב איך לנצח אותנו, או שתחכו שנמות כמו פיויאל ואז אני בטח יצטרף אליכם :<
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

ReVoLT ReVoLT מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    This Is Spartaaaaaaaaaaa!

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    אופס לא שמתי לב שרשמתי 4על5 :\

ניהיה פה דיון מעניין אני רואה, ג'וסף הזה, תראו איזה בנאדם תותח!! D:

חברה, אמרתי כבר מלא פעמים, אנחנו יותר מדי מתעצבנים אם מישהו לא משחק ברמה מסויימת, אם נעבור לכלאנים אחרים ונראה שחקנים משחקים גרוע, רק נקבל עצבים עליו כשניהיה עליו בspec.

אני כבר אף פעם לא צולף כמעט, רק מתי שממש אין בררה, כי כבר אין לי סבלנות לחכות שמישהו יכנס לי לכוונת. עזבו את זה, אם אני שומע מישהו עולה במעלית, אני מתעצבן על זה שיש לו כמה שניות לחיות בלי שאני יגיע אליו מהר יותר, חבל שאין לי איזה טיל להקפיץ תצמי אליו

בעיקרון אף אחד לא ירצה להכנס לכלאן מסויים אחרי שהוא השקיע כמה שנים במשחק, אולי פעם הייתי עוזר ומדריך אנשים (הסיבה שלקחנו את אופס.13 תחת חסותנו) אבל זה היה בתקופה שאנשים היו בוגרים ורציניים, לא כאלה שעוזבים לפני הסוף *cough*

גם לפני שליטת איבו היה את פיויאל, וגם אז היו את אותם כתבות שממליצות לפרק אותנו, אם זה היה קורה, הרמה של הקהילה הייתה יורדת בדרסטיות, כי לא היה לאן לשאוף.

והטענה הכי טובה שיש לי כלפיכם, למה אף אחד לא מתלונן על כלאנים אחרים שמקבצים את כל החרשנים פה באותו כלאן? (rtd/win/jes/ etc) זה כלאנים שהוקמו כבר מהתחלה עם שחקנים מנוסים והמטרה שלהם הייתה לשלוט פה, רק שאנחנו הבסנו אותם, אז כולם מצביעים עלינו. אל תשכחו שאיבו זה כלאן אחד הישנים פה, והתחיל עם קבוצה של נובים, הם נתנו פייט רציני במשך שנים לפיויאל, ובגלל זה החלטתי להצטרף אליהם אחרי שפיויאל פרשו. אז זה כלאן שנבנה במהלך השנים, ולא היה מקום 1 מאז הוא מתמיד.

חוץ מזה שאם נתפרק אנחנו בעצם שחקנים ממוצעים די לחוד, אבל ביחד אנחנו deadly force

אז או שתתחילו לחשוב איך לנצח אותנו, או שתחכו שנמות כמו פיויאל ואז אני בטח יצטרף אליכם :<
    אתה סותר את עצמך אתה אומר שאתה שומע מישהו במעלית אתה כבר יודע שהוא ימות זה רק אומר שאתה פוגע כמו מטורף ואחרי זה אתה אומר שאתם שחקנים ממוצאים :\
    קיצר יבוא יום וננצח ברגיל

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    לא הכוונה הייתה שאין לי סבלנות להתקמפר או לצלוף ובעיקרון לחכות שאויב יבוא אלייך.......

ואפילו קטעים שאתה יודע איפה הוא (במעלית) אבל אי אפשר להגיע אליו יותר מהר, מעצבנים אותי...
    נערך בפעם האחרונה על ידי mikewithbike : 02/05/07 ב 21:06
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    מייק אל תחרטט שאתם שחקנים ממוצעים
    כי תשים כל אחד ממכם בנפרד וירגישו שזה לא סתם מישהו
    ע"ע PinkFloyed
    נ.ב:
    יוסף לשלטוןןן
    תביא לי את האי סי שלך =]
    או כנס לשלי
    330262422

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי 4EvEr
    במקום לחשוב איך אנחנו ניהיה חלשים יותר
    תחשבו איך לשפר את הכלאן שלכם

אלי אתה מדבר שטויות פשוט
    שטקן שיחקו מולנו באותו זמן ש givaty שיחק
    הם נתנו פייט
    אבל עכשיו הם פשוט מזלזלים במשחק

הם מפסידים מתחילים לעשות שטויות
    אליעד אתה טועה , זה לא שהם נתנו פייט יכול להיות שאז הפסדתם כי שיחקתם עם givaty והם הביאו באותו משחק פייקרים שיודעים לשחק , כל פעם אתם אומרים שאתם מנצחים בגלל הטקטיקות אני בטוח שגם אם הייתם משחקים בלי TS ובלי טקטיקות הייתם מנצחים אותם . פשוט השחקנים שלכם יותר טובים זה הכל. כמו ש Circa אמר היום קשה לבנות קלאן שיוכל להתמודד איתכם כי רוב השחקנים הטובים כבר לא משחקים נשארו רק הנובים או השחקנים הבינוניים שאולי יש להם קצת AIM אבל שכל של נחליאלי או להפך שיש להם אולי שכל אבל הם לא יודעים לכוון.. כדי לנצח אותכם צריכים את שני הדברים יחד במיוחד במשחקים גדולים כמו 4על4 או 5על5 ...
    בגלל זה אני כבר הפסקתי לחפש שחקנים כי המצב שלנו חרא ואני מנסה להיות עם הקלאן שלי הכי טוב בלאדרים קטנים כמו 2על2 ו3על3 שזה לפי דעתי זה חשוב בידיוק כמו הלאדר הרגיל.

System32 System32 מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חזי יא יצור מפגר אללק הבאנו פייקרים יאללה שב שב יא מפגר.

קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה מזיין תשכל אני כבר הפסקתי לשחק עם פייקרים דבר ראשון דבר שני גם ב 2 על 2 ו3 על 3 אתם לא כאלה טובים

נושאים דומים

1. eVo vs Tkn 3on3
    על ידי 4EvEr בפורום Tactical Ops
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 01/06/07, 14:35
  2. eVo Vs. Tkn Open Cup @ 21:00
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 29/04/07, 20:54
  3. eVo vs Tkn 4on4 - הקרנה חוזרת
    תגובות: 38