עמוד 9 מתוך 13 ראשוןראשון ... 345678910111213 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 161 עד 180 מתוך 241

אשכול: מצטערים :(

4EvEr 4EvEr מנותק מנהל ראשי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    טוב הבנו זה לא הם מספיק לפתוח נושאים לא קשורים

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    Originally posted by hezi`@Aug 24 2005, 05:19 PM
    מה זאת אומרת Fragger חחח בואנה דפקט זה לא יודע מה הוא אומר בכלל אני גם מהאלה
    שתמיד באים מאחורה והורגים ..
    זה שאני בא מול מישהו ומוריד לו 100 hp זה אומר שאני Fragger ?
    אני לא בקטע של משחק טקטי תן לי לבוא אל נובים כמוך ולעשות את ה100 Hp קליל וזהו
    :מתגלגל: :מתגלגל: כל מילה בסלעעעעע

Raiden Raiden מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by 4EvEr@Aug 24 2005, 05:19 PM
    טוב הבנו זה לא הם מספיק לפתוח נושאים לא קשורים
    נוב שב בלול :O
    מגן על בובה בהבה

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בואו אני יגיד לכם משהו חלק ממכם חושב שאני מתלהב מעצמי ומתנשא אבל הדבר שאני הכי
    שונא זה שיש פה כמה נובים בקהילה שחושבים שהם שחקנים והם מדברים יותר מהגובה שלהם
    אז הם צריכים לספוג קצת ירידות על זה שהם נובים כדי שפעם הבאה הם ילמדו לתת קצת כבוד
    לשחקנים שעולים עליהם ב5 רמות לפחות אם הייתי נוב כמו B.... J הייתי מתפדח להגיב
    בכלל שלא יצחקו עליי ...

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חזי אני מצטער אבל אתה עדיין חושב שאתה אחד השחקנים הטובים אני לא מבין למה אני צריך לתת לך כבוד פחחחח למה מי אתה בכלל אחד שמבלה כל היום על TO במשך 5 שנים ...בחיים אני לא אתן כבוד יותר מדיי למשהו בטקטיקל חוץ מכבוד של בנאדם אבל לך אפילו את זה אני לא אתן כי אתה חרא של בנאדם ואני לא מתכוון להוריד לך שום באן ושום דבר מצידי לך תגדל חצילים

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    Originally posted by hezi`@Aug 24 2005, 05:31 PM
    בואו אני יגיד לכם משהו חלק ממכם חושב שאני מתלהב מעצמי ומתנשא אבל הדבר שאני הכי
    שונא זה שיש פה כמה נובים בקהילה שחושבים שהם שחקנים והם מדברים יותר מהגובה שלהם
    אז הם צריכים לספוג קצת ירידות על זה שהם נובים כדי שפעם הבאה הם ילמדו לתת קצת כבוד
    לשחקנים שעולים עליהם ב5 רמות לפחות אם הייתי נוב כמו B.... J הייתי מתפדח להגיב
    בכלל שלא יצחקו עליי ...
    רק אל תגיד לאנשים נובים!!
    הם עוד יעלבו
    איי איי אפשר לחשוב מה הקטע אני לא מבין
    בנאדם אומר למשהו
    noob
    מתחיל לקלל אותו
    אבא שלך נוב (להההההה באמת)
    אמא שלך זונה להלהלהה
    אבל מה הקטע? למה מה זה נוב? אז אתה כולה גרוע במשחק מחשב אפשר לחשוב
    אז למה קיבינימאט צריך להתעצבן מזה? זה רק מראה כמה אנשים אהבלים

נ.ב:
    חזי הומו :לשון:

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מגדל קישואים ..
    עכשיו קרא לאחד הנובים מהקלאן שלך ובוא נעשה קלאן וור אחר כך אתה תבין למה צריך לתת
    לי כבוד .

Raiden Raiden מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by hezi`@Aug 24 2005, 05:41 PM
    :מתגלגל:
    אני מגדל חבצלות יש למישהו פה בעיות?

god wannabe god wannabe מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by hezi`@Aug 24 2005, 05:40 PM
    אני מגדל קישואים ..
    עכשיו קרא לאחד הנובים מהקלאן שלך ובוא נעשה קלאן וור אחר כך אתה תבין למה צריך לתת
    לי כבוד .
    עדיין לא הבנתי למה אני צריך לתת לך כבוד , כי אין לך חיים ואתה כל היום מול המחשב משחק טקטיקל?
    אם על זה אתה רוצה לקבל כבוד , אתה ילד מסכן , לפלף ועצוב.
    רציני , תצא קצת מהבית , תהנה מהחיים , תכיר בנות , תעשה משהו עם החיים שלך. ללכת לשחק טקטיקל לא ייתן לך כלום , שלא נדבר על להתלהב מזה שאין לך חברים , ידידות , או שום דבר בחיים שלך חוץ מהמשחק המסכן הזה...
    נשבע לך אתה אחד הילדים המסכנים שראיתי בחיים שלי. אתה בטח מהילדים האלה שמדברים עם חברים שלהם על מחשבים... או מילדים שהדרך היחידה שהם מדברים עם בנות זה אייסיקיו , כי הם לא יוצאים מהבית. וגם אם הם מדברים עם בנות , הבנות בחיים לא ישימו עליהם. כי מי יירצה ילד מסכן שיושב כל היום בבית ומשחק במחשב?
    קיצר חזי , תמצא חיים ואז אולי תבוא לדבר פה.
    ועם על רמה במשחק מחשב אתה רוצה שיכבדו אותך , אתה פשוט ילד מסכן ועלוב.

YoTaMzz YoTaMzz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כבר אמרתי לך בובה מי אתה שתגיד לו מה לעשות עם החיים שלו...

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח מה זה משנה כל עוד אתה נוב אין לך זכות דיבור , יאללה כנס כנס תחרוש קצת אולי תשתפר :X

Ludacris Ludacris מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל מילה שלו זהב [B.....J]

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by myth@Aug 24 2005, 04:04 PM
    דיזל והחבר שלו, כנסו לגוגל תעשו חיפוש לחברים.
    עשיתי בשבלו ומצאתי את קילרמן ואאסולט:
    http://lamda.go.cet.ac.il/go/kehila/activi...ids-walking.gif

KillerM3n KillerM3n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואיי איזה מצחיק אתה
    Mikoz
    באונה אחת הבדיחות!

אתה אחלה הומו

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חאלס לא מתאים לריב..
    בקשר לbubbaJ אני לא שיחקתי הרבה אבל דיברתי איתו כמה פעמים במירק בזמן אז שהייתי עם evo והכל והוא אחלה בנאדם...בקשר למה שהוא אומר לחזי הוא צודק
    חזי עזוב אני משתין עליך זה הכבוד שאני נותן לך את חרא בנאדם מתנשא ואני מרחם עליך גם בטח שאתה נםגש עם חברים שלך אתה מדבר איתם על TO ואז זיו אומר לך בטח "דיי חזי תתנתק מזה כבר חאלס "
    מה לעשות זה אובססיה על המשחק בסדר אני מרחם עליך באמת איך ההורים שלך כבר לא משתגעים כמה אפשר...
    בקיצור אתה בנאדם מסכן לכולם אני נותן כבוד הראוי לבנאדם רגיל לך אני לא נתתי ולא אתן בחיים כבוד כי אתה חרא ומתנשא תמיד בשיחה איתך אתה חייב לדבר ולתת לבנאדם שאתה מדבר איתו שהוא נחות ממך עליי זה לא משפיע כי אני יודע מי אתה אבל תראה את TOMPSON חחח תראה זה אח של חבר שלך והוא אומר שאתה שחקן אגדי נו דיי מה אתה גם איתו נפגש ואומר לו בוא בוא חן אני אלמד אותך רימונים ב rapid מה לעשות שכל החברה האלו שם חיילים שלך אבל זה רק שם כי מחוץ לטקטיקל אתה פשוט אפס מאופס..גם בטקטיקל אתה אפס אולי יש לך aim אבל חוץ מזה אתה חושב כמו אוטיסט...
    ובקשר לזה..אני לא שיחקתי הרבה בתקופה של bubbaJ אבל לפי מה שאני זוכר הוא פתח אותך וגם כל שחקן בevo שוחט אותך בלי להתאמץ בכלל...
    בדוגרי אני בכלל לא יודע אם אתה מכיר עוד מפות חוץ מrapid trooper and GK זה הכל

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    omg omg איזה ליכלוכים מה פתחת ת'פה עליו שב

porche man porche man מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by MasTer^T@Aug 24 2005, 08:15 PM
    חאלס לא מתאים לריב..
    בקשר לbubbaJ אני לא שיחקתי הרבה אבל דיברתי איתו כמה פעמים במירק בזמן אז שהייתי עם evo והכל והוא אחלה בנאדם...בקשר למה שהוא אומר לחזי הוא צודק
    חזי עזוב אני משתין עליך זה הכבוד שאני נותן לך את חרא בנאדם מתנשא ואני מרחם עליך גם בטח שאתה נםגש עם חברים שלך אתה מדבר איתם על TO ואז זיו אומר לך בטח "דיי חזי תתנתק מזה כבר חאלס "
    מה לעשות זה אובססיה על המשחק בסדר אני מרחם עליך באמת איך ההורים שלך כבר לא משתגעים כמה אפשר...
    בקיצור אתה בנאדם מסכן לכולם אני נותן כבוד הראוי לבנאדם רגיל לך אני לא נתתי ולא אתן בחיים כבוד כי אתה חרא ומתנשא תמיד בשיחה איתך אתה חייב לדבר ולתת לבנאדם שאתה מדבר איתו שהוא נחות ממך עליי זה לא משפיע כי אני יודע מי אתה אבל תראה את TOMPSON חחח תראה זה אח של חבר שלך והוא אומר שאתה שחקן אגדי נו דיי מה אתה גם איתו נפגש ואומר לו בוא בוא חן אני אלמד אותך רימונים ב rapid מה לעשות שכל החברה האלו שם חיילים שלך אבל זה רק שם כי מחוץ לטקטיקל אתה פשוט אפס מאופס..גם בטקטיקל אתה אפס אולי יש לך aim אבל חוץ מזה אתה חושב כמו אוטיסט...
    ובקשר לזה..אני לא שיחקתי הרבה בתקופה של bubbaJ אבל לפי מה שאני זוכר הוא פתח אותך וגם כל שחקן בevo שוחט אותך בלי להתאמץ בכלל...
    בדוגרי אני בכלל לא יודע אם אתה מכיר עוד מפות חוץ מrapid trooper and GK זה הכל
    שמע אחי אני יודע אתה שונא את חזי
    אבל למה אתה סתם מלהט ת'רוחות
    בתור פקח הייתה אמור לסגור נושא שכבר איבד את הטעם ונהיו בו ריבים
    במקום זה אתה ממשיך את הריב :עצבני:

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    Originally posted by BubbaJ+Aug 24 2005, 06:27 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (BubbaJ @ Aug 24 2005, 06:27 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-hezi`@Aug 24 2005, 05:40 PM
    אני מגדל קישואים ..
    לי כבוד .
    עדיין לא הבנתי למה אני צריך לתת לך כבוד , כי אין לך חיים ואתה כל היום מול המחשב משחק טקטיקל?
    אם על זה אתה רוצה לקבל כבוד , אתה ילד מסכן , לפלף ועצוב.
    רציני , תצא קצת מהבית , תהנה מהחיים , תכיר בנות , תעשה משהו עם החיים שלך. ללכת לשחק טקטיקל לא ייתן לך כלום , שלא נדבר על להתלהב מזה שאין לך חברים , ידידות , או שום דבר בחיים שלך חוץ מהמשחק המסכן הזה...
    נשבע לך אתה אחד הילדים המסכנים שראיתי בחיים שלי. אתה בטח מהילדים האלה שמדברים עם חברים שלהם על מחשבים... או מילדים שהדרך היחידה שהם מדברים עם בנות זה אייסיקיו , כי הם לא יוצאים מהבית. וגם אם הם מדברים עם בנות , הבנות בחיים לא ישימו עליהם. כי מי יירצה ילד מסכן שיושב כל היום בבית ומשחק במחשב?
    קיצר חזי , תמצא חיים ואז אולי תבוא לדבר פה.
    ועם על רמה במשחק מחשב אתה רוצה שיכבדו אותך , אתה פשוט ילד מסכן ועלוב. [/b][/quote]
    גיא חאמודי
    יש אנשים שכיף להם לשחק במחשב וזה ההנאה שלהם בחיים אחי...כמו שאתה אוהב לצאת מהבית בימי שישי ולשבת עם החברה ועם הידידות...כמו כולם אחי...זה לא אומר שאתה חיי חיים טובים ואתה ככה ואתה ככה...עכשיו אני לא נגדך...ולא נגד חזי...אבל לכל אחד יש את ההנאה שלו...של חזי זה לשחק במחשב שלך זה לזיין בנות :מתגלגל:
    אז בבקשה
    לא לריב

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מנהל של הביצים שלי הוא עזוב אותו וזה שאני משחק הרבה בטקטיקל זה לא אומר שאני לא יוצא מהבית
    וחוץ מזה מי אתה בכלל שתגיד לי מה לעשות בחיים יא ילד גידם קטן ...

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    Originally posted by hezi`@Aug 24 2005, 10:35 PM
    מנהל של הביצים שלי הוא עזוב אותו וזה שאני משחק הרבה בטקטיקל זה לא אומר שאני לא יוצא מהבית ילד דפקט שכמותך ..
    :מוזר:
    אתה יוצא
    :בוכה:
    ? :הפוך:

נושאים דומים

1. # השרת נפתח , מצטערים על הבעיה !
    על ידי eXploade בפורום DeathMatch
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 27/04/11, 14:50
  2. מצטערים על העיכוב.
    על ידי o F i R בפורום RolePlay
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 10/01/10, 15:35
  3. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 15/10/09, 14:10
  4. תגובות: 57
    הודעה אחרונה: 16/07/09, 18:50
  5. השרת חזר - תהנו, מצטערים על הבעיה הקלה.
    על ידי SlyRaccoon` בפורום DeathMatch
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 26/05/09, 14:57
eXTReMe Tracker