מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: בעיה להריץ את המשחק על OPENGL בVISTA

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

בעיה להריץ את המשחק על OPENGL בVISTA

אני עם WINDOWS VISTA והמשחק היחיד שעושה לי בעיות זה TO ככה שאף אחד לא יתחכם ויגיד תחזיר לXP.
    אני משחק כרגע על D3D בגלל הבעיה הזאת, ככה שכל עוד יש מפה שהיא לא avalanche או שיש הרבה שחקנים אז זה עובד סבבה יחסית[לפעמים יש dropים לFPS פה ושם, לא כל כך רציני אבל זה יכול להציק]. אבל בכל מקרה אני מעדיף לשחק על OPENGL בשביל שלא יהיו לי dropים של FPS ושהמשחק יטען ב2 שניות ולא אחרי חצי דקה כמו שזה מה שקורה עכשיו.
    אני יודע שהבעיה של הOPENGL נובעת מזה שTO רץ על directx 7 או 8, והVISTA רץ על 10, מה שנובע מכך זה שיש בעיה בתמיכה בdirectx ישן יותר מ9.0a.
    פשוט מתי שאני מפעיל את המשחק על OPENGL אני מקבל תמונה מחורבשת בצבעים מוזרים(כאילו לא עדכנתי את הDRIVER של הכרטיס מסך למרות שעדכנתי לגרסא הכי חדשה של NVIDIA בשביל הVISTA), ומתי שאני מנסה ללחוץ על איזשהו כפתור מופיעה השגיעה הבאה:

מישהו יודע מה לעשות?

עריכה: גם הסתכלתי על נושאים בפורום העולמי של TO לגבי הVISTA ומה שכתוב שם בנוגע לזה זה רק דבר אחד - כל אחד והמזל שלו. חלק עובד להם טוב וחלק לא
    נערך בפעם האחרונה על ידי Crazy Death : 05/04/07 ב 16:17

-Yoneh -Yoneh מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

DrunKid DrunKid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה יודע זה משחק אנטיקה וטונות משחקים לא עובדים על ויסטה

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    אם בפורום העולמי של ה-TO לא ענו לך
    אז פה יענו לך ?

**מריק פעם אמר שהטקטיקל לא עובד לו טוב בגלל שיש לו 2 מעבדים\ליבה כפולה לא זוכר בדיוק מה הוא אמר.
    אז הוא שאל בפורום העולמי של TOואמרו לו שכדי לסדר את המשחק צריך לבטל ליבה אחת .. תנסה

שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Juninho
    אם בפורום העולמי של ה-TO לא ענו לך
    אז פה יענו לך ?

**מריק פעם אמר שהטקטיקל לא עובד לו טוב בגלל שיש לו 2 מעבדים\ליבה כפולה לא זוכר בדיוק מה הוא אמר.
    אז הוא שאל בפורום העולמי של TOואמרו לו שכדי לסדר את המשחק צריך לבטל ליבה אחת .. תנסה
    לא שאלתי שם, סתם הצצתי בנושאים שם והיה אחד שענה איך הוא סידר את זה אבל הקבצים שהוא העלה בשביל מי ששאל שם כבר לא עובדים או שהם פגומים. ואני יודע גם שאלי(circa) ויבגני משחקים TO על הVISTA, אז אולי הם יענו...
    בכל מקרה לגבי ה2 ליבות: אני ידעתי את זה עוד לפני שקניתי את המחשב שלי. ורק שתדע שעל D3D אם אתה שם 2 ליבות עובדות ביחד מה שקורה זה אפשרי ב2 מצבים: 1) הכל זז יותר מדי מהר וברגע שנכנסים לשחק הFPS בקנטים.
    2) המסך מהבהב מאוד מהר ולחולי אפילפסיה לא הייתי ממליץ להסתכל או להתקרב למסך כשזה קורה.

שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הBUGS של הVISTA הרגו לי את המחשב, כנראה שהחלפתי מוקדם מדי לVISTA. העדכון האחרון שMICROSHIT עשו לVISTA שלשום פשוט הרס לי את כל המערכת הפעלה ושום דבר לא עובד חוץ מNERO וINTERNET EXPLORER 64BIT ;<
    אני עכשיו מגבה את כל מה שאני צריך ואני מתקין שוב פעם את הXP עם כל הצער על זה :<

btw
    אפשר לנעול את הנושא

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Crazy Death
    הBUGS של הVISTA הרגו לי את המחשב, כנראה שהחלפתי מוקדם מדי לVISTA. העדכון האחרון שMICROSHIT עשו לVISTA שלשום פשוט הרס לי את כל המערכת הפעלה ושום דבר לא עובד חוץ מNERO וINTERNET EXPLORER 64BIT ;<
    אני עכשיו מגבה את כל מה שאני צריך ואני מתקין שוב פעם את הXP עם כל הצער על זה :<

btw
    אפשר לנעול את הנושא
    חחח באסה
    נעול

נושאים דומים

1. רואים לי את המשחק על חצי מסך
    על ידי _ice_ בפורום SAMP תמיכה טכנית
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 05/02/11, 16:09
  2. איך עושים שיראו את המשחק על חצי מסך?
    על ידי IHateMapleKids בפורום SAMP תמיכה טכנית
    תגובות: 1