עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234
מציג תוצאות 61 עד 73 מתוך 73

אשכול: eVo vs MG 5on5

Hat-Hatol Hat-Hatol מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי -pSyCho-
    חת חתול, SDF וג'נרל איקס הם לא MG לידיעתך (אני מתכוון לא היו שחקנים של MG לתקופה ארוכה ורצינית)... 80% מהשחקנים ששיחקו שמה הם MG כבר הרבה זמן...
    עזוב אותך הם אותו הרכב ב3 כלאנים: rTd wiN MG

dynamite` אורח
    gg יאללה זיינתם תמוח פה רעבק

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Hat-Hatol
    עזוב אותך הם אותו הרכב ב3 כלאנים: rTd wiN MG
    אם כבר WIN ו RTD
    חזי ונאור לא נחשבים כ"כ RTD או WIN... גם לא AND1 ו DYNAMITE

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תכלס מייק אין פה שום ויכוח חזי שחק באמת עם הרכב חלש זה אחת הסיבות שהם הפסידו
    היו תתקופות שפעם שחזי היה משחק עם הרכבים חזקים כמו General^X sdf הם היו מאשפזים אותכם בכיף
    זה לא קשור לטיימפלי ולמפה אתם פשוט שיחקתם עם הרכב חזק והוא שיחק אני לא יגיד נוובים אבל שחקנים שלא משתווים לרמה של ההרכב שלכם
    חזי יצא מסריח על מה שהוא רשם בוויספר אבל זה אופיני לבני אדם שהם מפסידים יבוא איזה תרוץ: הריצפה עקומה...
    ואני לא מבין תקטע של ליסתום לו את הפה... הרי אתה יודע שהכלאן שלך הרבה יותר חזק משלו
    זה לא אומר שאתה עצמך יותר טוב ממנו..

מה אכפת לי איזה הרכב היה יהיה או לא יהיה? החלק הכי חשוב במשחק זה לשמור על הרכב מסויים למשך זמן, כמו שבכדורגל ריאל הביאה את כל הכוכבים לקבוצה ועדיין לא הלך להם. חלק מהסקיל של הקבוצה זה לדעת להסתדר אחד עם השני ולתקשר טוב. בגלל זה אנחנו רואים לפעמים כלאנים צצים פה ושם שכול מי שנמצא שם אמור להיות טוב (דוגמא - wiN) אבל אחרי כמה משחקים/הפסדים נופלים.

גם אם תיקח את כל הרשימה ששמת שם ותוסיף את כל JES המקוריים לשם, זה לא ילך, אין להם שום דבר במשותף, חוץ מלשחק TO ביחד הם לא ילכו לשחק DOTA או ידברו על עניינים דומים בטיאס בזמן שהם לא בTO.

גם בתקופת פיויאל היה את JWS שזה פיגו וכל שאר הבוטים שנחשבו לטובי הפאבליק הקימו כלאן להתחרות בנו, אבל אחרי שבוע שבועיים נפלו מרוב שיעמום (בנוסף לעוד מיליון כלאנים דומים).

תכלס אתם כולכם באים זורקים שמות באוויר, הרכבים, 2על2 וכל שאר זיוני שכל, אבל מתעלמים מהעובדה שאיבו קיימים הרבה זמן, הוכיחו את עצמם מלא פעמים כולל זכיה באירופה, ולא שינו כל כך את ההרכב, במקום לחפש אותנו בכל פינה אולי תנסו ללמוד משהו.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    תכלס מייק אין פה שום ויכוח חזי שחק באמת עם הרכב חלש זה אחת הסיבות שהם הפסידו
    היו תתקופות שפעם שחזי היה משחק עם הרכבים חזקים כמו General^X sdf הם היו מאשפזים אותכם בכיף
    זה לא קשור לטיימפלי ולמפה אתם פשוט שיחקתם עם הרכב חזק והוא שיחק אני לא יגיד נוובים אבל שחקנים שלא משתווים לרמה של ההרכב שלכם
    חזי יצא מסריח על מה שהוא רשם בוויספר אבל זה אופיני לבני אדם שהם מפסידים יבוא איזה תרוץ: הריצפה עקומה...
    ואני לא מבין תקטע של ליסתום לו את הפה... הרי אתה יודע שהכלאן שלך הרבה יותר חזק משלו
    זה לא אומר שאתה עצמך יותר טוב ממנו..
    את אף אחד זה לא באמת מעניין ההרכב
    כל זה קרה בגלל הרבה דיבורים שהיו לפני המשחק

ציטוט במקור פורסם על ידי hezi`
    אני נגנב יא אללה נהייתם קלאן מסריח למה שאני שואל אותכם אתם אף פעם לא עונים ואחרי כמה דקות אני רואה אותכם עושים משחק נגד איזה קלאן נוב מנסים כל פעם לנצח בהפרש יותר גדול מה אתם מנסים לשבור שיא או משהו אני לא מבין..
    ציטוט במקור פורסם על ידי hezi`
    תגיד לי על מה אתה מדבר בכלל , אתה יודע שבכל התקופה הזאת שלא היית פעיל eVo עשו 2 משחקים בלחץ רק כדי לא לעוף להיברנט ומה זה קשור שזכיתם בתואר של הליגה השלישית שברוב המשחקים בכלל לא שיחקתם עליתם שלבים בגלל no show של הקבוצה היריבה אבל עדיין מגיע לכם כל הכבוד על זה ואתם קלאן ברמה גבוהה.

*לפי דעתי קלאן השנה זה MG ולא בגלל שאני בקלאן הזה אלא בגלל שהוא עשה קאמבק אחרי תקופה ארוכה שהוא לא היה פעיל וכרגע הוא אחד הקלאנים הפעילים בארץ אז לא סתם רוב האנשים פה רשמ שMG זה קלאן השנה.
    *שחקן השנה שלי זה תומר dynamite במהלך השנה הזאת הוא הפתיע אותי לטובה והעלה את הרמת משחק שלו ב cw's בצורה טובה מאוד.
    חוץ מזה שמייק אוהב את הדברים האלה מה לעשות

Don Corleone Don Corleone מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    מה אכפת לי איזה הרכב היה יהיה או לא יהיה? החלק הכי חשוב במשחק זה לשמור על הרכב מסויים למשך זמן, כמו שבכדורגל ריאל הביאה את כל הכוכבים לקבוצה ועדיין לא הלך להם. חלק מהסקיל של הקבוצה זה לדעת להסתדר אחד עם השני ולתקשר טוב. בגלל זה אנחנו רואים לפעמים כלאנים צצים פה ושם שכול מי שנמצא שם אמור להיות טוב (דוגמא - wiN) אבל אחרי כמה משחקים/הפסדים נופלים.

גם אם תיקח את כל הרשימה ששמת שם ותוסיף את כל JES המקוריים לשם, זה לא ילך, אין להם שום דבר במשותף, חוץ מלשחק TO ביחד הם לא ילכו לשחק DOTA או ידברו על עניינים דומים בטיאס בזמן שהם לא בTO.

גם בתקופת פיויאל היה את JWS שזה פיגו וכל שאר הבוטים שנחשבו לטובי הפאבליק הקימו כלאן להתחרות בנו, אבל אחרי שבוע שבועיים נפלו מרוב שיעמום (בנוסף לעוד מיליון כלאנים דומים).

תכלס אתם כולכם באים זורקים שמות באוויר, הרכבים, 2על2 וכל שאר זיוני שכל, אבל מתעלמים מהעובדה שאיבו קיימים הרבה זמן, הוכיחו את עצמם מלא פעמים כולל זכיה באירופה, ולא שינו כל כך את ההרכב, במקום לחפש אותנו בכל פינה אולי תנסו ללמוד משהו.
    אל תזיין במוח אתה סתם אפס

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    http://www.clanbase.com/warrep_show....689&cid=378760

המילה אפס יותר רלוונטית אלייך, כי זה מה שכמעט הוצאת נגדי כשייתי פעיל בניגוד להיום.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים

המילה אפס יותר רלוונטית אלייך, כי זה מה שכמעט הוצאת נגדי כשייתי פעיל בניגוד להיום.

חהההה דפק אותך נאור :S:S

The^AnGeL The^AnGeL מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

Thumbs up

חלאס לריב..לא יפה

חג שמח

YoTaMzz YoTaMzz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    IMA MIKE IS ONE ME HAHAHAHA DAFKATA ET HA DONIM lOL Rofl!

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא יודע למה אבל קראתי כמה תגובות לא את כולן אבל אני חייב להגיד לכם שאישית אני נשפכתי מהרמה שהגעתם אלייה חחחחחחח
    ועוד משהו לשמוליק הזה שיצא על מייק , אני בטוח שאתה משחק יותר ממנו זה באמת קל להגיד לשחקן יותר טוב ממך שהוא חרשן יותר בעוד ואתה לא משתפר אבל חורש ת'חיים...
    ותפסיקו לקחת כל כך ברצינות את המשחק... יש חיים חוץ מזה.. הרבה ממכם שוכחים את זה ומאוד זקוקים לזה!

Don Corleone Don Corleone מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

אנני רק התחלתי לשחק ואתה היית חורש בוא עכשיו נראה אותך

viper-ch1x viper-ch1x מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    נניח שאתה צודק, למרות ש:

1. מתי הפסדתי לאחרונה שהייתי צריך לבכות?
    2. ספון משרת בבסיס סגור וחוזר פעם בשבועיים וגם אז אני לא תמיד רואה אותו אונליין
    3. גיימר זה אתה קראת לי, אני לא מכנה את עצמי ככה.
    4. אני לא צריך לעבוד בשביל לקנות כרטיס מסך, אני יכול לקנות גם את זה וגם את זה ולקנות לך כרטיס טיסה לדיסנילנד.

עכשיו השאלה היא, מי אתה לעזאזל יא טרול פורומים מסכן? כיף לך להשאר אנונימי שאף אחד לא שם לב אלייך? אני מבטיח לך שאם מישהו כמוך יקדיש דקה אחד לרשום עלייך דברים זה יסתבר בעובדה שאתה משחק כבר כמה זמן אבל פשוט גרוע במשחק, ואין לך ממש מה לעשות פה כי אף אחד לא שם עליך, ואין לך כסף לקנות אוזניות טובות אבל אתה חולם על זה וחושב שהסיבה היחידה שאתה גרוע זה כי אין לך ציוד מתאים של "גיימרים" חחח

הרי אם היית בן אדם נורמלי לא היית מקנה בי, אחרי הכל אני גיימר עלוב.........כיף?
    בואנה מייק אחי אתה לוקח את זה קשה כולה משחק מחשב ואתה מגיב לילד אני מאמין לא מעל גיל 16 אז צא מזה אחי אל תדאג תבוא למרכז אני מארגן לך זיוון לא נורמלי...

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234

נושאים דומים

1. eVo vs d3s 5on5
    על ידי 4EvEr בפורום Tactical Ops
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 13/11/07, 15:52
  2. eVo vs aBc 5on5
    על ידי 4EvEr בפורום Tactical Ops
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 03/11/07, 19:42
  3. Tactical Ops OpenCup Spring 2007 : eVo vs MG
    על ידי GarGaMeL- בפורום Tactical Ops