עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 59

אשכול: טקטיקל אופס לשנת 2006-2007 !

SaM SaM מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קלאן השנה :EVO אין ויכוח
    שחקן השנהה: 4EVER
    השחקן המשפתר השנה:AVI/CAPITAL
    נשק השנהE
    הילד הכי מעצבן :כל הידלדים שמביאים לי באנים מהסרברים שאני בפייק זה מעצבן
    הילד שהכי עזר לי :RAZ לצערי

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    לנושא: ממש מיותר לעלות נושא כזה אם אין אפילו כלאן אחד שמתקרב לרמה של "כלאן", במקום ללכת קדימה ולעלות רמה הכלאנים ניהיו יותר חלשים מאיי פעם, אין אפילו תמושג "טקטיקות" יותר..

וחזי לול, אתה כבר בצבא תתבגר לעזעזל, לרשום שאנשים אומרים "MG כלאן השנה", תסתכל שניה למעלה, מי זה האנשים האלה? הם עוד לא עשו כלאן וור אחד 6על6 אפילו.. זה הקריטריונים שלך לכלאן השנה? לול
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

technodrome technodrome מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    לנושא: ממש מיותר לעלות נושא כזה אם אין אפילו כלאן אחד שמתקרב לרמה של "כלאן", במקום ללכת קדימה ולעלות רמה הכלאנים ניהיו יותר חלשים מאיי פעם, אין אפילו תמושג "טקטיקות" יותר..

וחזי לול, אתה כבר בצבא תתבגר לעזעזל, לרשום שאנשים אומרים "MG כלאן השנה", תסתכל שניה למעלה, מי זה האנשים האלה? הם עוד לא עשו כלאן וור אחד 6על6 אפילו.. זה הקריטריונים שלך לכלאן השנה? לול
    תאכלס חזי אתה לוקח את המשחק הזה קשה אש :|

הסמל האישי של Tig3rus-Avi
    Tig3rus-Avi Tig3rus-Avi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח

4EvEr 4EvEr מנותק מנהל ראשי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    נענה על חלק
    מפת השנה: ברור שחרשו הכי הרבה RapidWaters
    הילד הכי שעזר השנה ובלט בתחום של עזרה ובסטלה זון ביכלל: idnz

BraiN BraiN מנותק ותיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    איחרת ב3 חודשים אחי

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    מייק צודק...
    ציטוט במקור פורסם על ידי Danz/Loco
    1.קלאן השנה:הכלאן שהכי הרשים אותי זה MG בלי יותר מידי דיבורים
    כמה זמן הוא משחק? חצי שנה? הוא בכלל הכיר את MG שהם באמת היו קלאן רציני?
    ציטוט במקור פורסם על ידי WickedSick
    קלאן השנה:MG\eVo FNUCI
    אותו דבר...
    ציטוט במקור פורסם על ידי `LyNx
    קלאן השנה : MG \\
    5 חודש בלחץ?
    ציטוט במקור פורסם על ידי Black Angel
    קלאן השנה: ללא ספק M.G
    חודשיים?!!??!
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tal'zz/SpawN
    <HR style="COLOR: #bbc7d4" SIZE=1> <!-- message -->

1.קלאן השנה:MG באמת ..עושים עבודה יפה ואחלה של כלאן
    טוב אחי
    בחיאת... מה אתם משחקים אותה מבינים...

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    1.קלאן השנה: eVo
    2.שחקן השנה: idnz
    3.השחקן המשתפר השנה: hitmanz
    4.נשק השנה: DE
    5.מפת השנה: HoT-Dust 2
    6.הילד הכי מעצבן ומפגר השנה: Dror
    7.הילד הכי שעזר השנה ובלט בתחום של עזרה ובסטלה זון ביכלל: ONmyS3LF

ThE^Belgi ThE^Belgi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    5.מפת השנה: RapidWaters/Blister
    7.הילד הכי שעזר השנה ובלט בתחום של עזרה ובסטלה זון ביכלל: לי אישית idNz אבל בכללי 4EvEr

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

בונא יא חתיכת מסכן מי בכלל הרשה לך לצטט אותי אני במקומך לא הייתי מדבר בכלל אתה אחרי צבא ומשחק בפאקינג משחקי הרפתקאות של ילדים בני 12 אז איך אתה מעז להגיד לי תתבגר.
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 24/03/07 ב 00:16

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    lol איזה אידיוט אתה, לא פלא אחרי 6 שנים אתה לא יודע לשחק שום דבר חוץ מרפידס או TO בכללי.

אין לי מושג מה גם _אתה_ תעשה אחרי הצבא אם אתה לא מצליח לקלוט כוונה של מישהו בפורום.

בו אני אסביר לך בפשטות:

הפוסט שלי בא להגיד לך שאתה בתור חרשן מקצועי במשך שנים צריך להתבגר מבחינת הניסיון שלך ולא להקשיב לילדים קטנים שאומרים MG כלאן השנה שהם בעצמם לא יודעים אפילו מה זה כלאן אמיתי, זה בסך הכל מה שאמרתי לך, אבל היית חייב לחשוב שמישהו חיפש אותך ועכשיו קיבלת על זה בראש.

אה ולניסיון שלך לקטול אותי במשחקים של ילדים קטנים - הגיל הממוצע במשחקי רשת רב ממדיים עומד בעולם על 20-40 ובWoW יש יותר מ 26 מיליון שחקנים רשומים, אתה משחק באותו משחק 6 שנים שהגיל הממוצע שלו 13-16 והקהילה היא בסדר גודל של 50 איש.

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    lol איזה אידיוט אתה, לא פלא אחרי 6 שנים אתה לא יודע לשחק שום דבר חוץ מרפידס או TO בכללי.

אין לי מושג מה גם _אתה_ תעשה אחרי הצבא אם אתה לא מצליח לקלוט כוונה של מישהו בפורום.

בו אני אסביר לך בפשטות:

הפוסט שלי בא להגיד לך שאתה בתור חרשן מקצועי במשך שנים צריך להתבגר מבחינת הניסיון שלך ולא להקשיב לילדים קטנים שאומרים MG כלאן השנה שהם בעצמם לא יודעים אפילו מה זה כלאן אמיתי, זה בסך הכל מה שאמרתי לך, אבל היית חייב לחשוב שמישהו חיפש אותך ועכשיו קיבלת על זה בראש.

אה ולניסיון שלך לקטול אותי במשחקים של ילדים קטנים - הגיל הממוצע במשחקי רשת רב ממדיים עומד בעולם על 20-40 ובWoW יש יותר מ 26 מיליון שחקנים רשומים, אתה משחק באותו משחק 6 שנים שהגיל הממוצע שלו 13-16 והקהילה היא בסדר גודל של 50 איש.
    :\\\
    בקטע הזה חזי צודק
    חזי משחק רק טקטיקל בזמן הפנוי שלו בשביל הכיף וזה..
    אתה חורש משחקים בסגנון MU כמו אירפואי משועמם

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    מי אתה? מאיפה אתה יודע כל כך הרבה עליי? מאיפה לך שאני "חורש" כל כך הרבה?

תתחילו להתארגן על עובדות שאתם יכולים לבסס את עצמכם עליהם, כי אני שונא מילים שזורקים באוויר יותר מציטים אפילו.

ואם היית יודע באמת משהו היית מגלה שאני לא משחק יותר משעה במשך _שבוע_ שלם. (סיבה סודית hehe)

וצר לי לאכזב אותך אבל אתה בדיוק על אותו דרך כמוהו אם אתה כל כך צר מוח וחושב שכל מה שאירופאים משחקים זה רע, בהצלחה בראפידס בשש השנים הקרובות, אבל רק בזמנך הפנוי אוקי אחי?

הסמל האישי של GaLaXy
    קיבל לייק
    6 פעמים
    מי אתה? מאיפה אתה יודע כל כך הרבה עליי? מאיפה לך שאני "חורש" כל כך הרבה?

תתחילו להתארגן על עובדות שאתם יכולים לבסס את עצמכם עליהם, כי אני שונא מילים שזורקים באוויר יותר מציטים אפילו.

ואם היית יודע באמת משהו היית מגלה שאני לא משחק יותר משעה במשך _שבוע_ שלם. (סיבה סודית hehe)

וצר לי לאכזב אותך אבל אתה בדיוק על אותו דרך כמוהו אם אתה כל כך צר מוח וחושב שכל מה שאירופאים משחקים זה רע, בהצלחה בראפידס בשש השנים הקרובות, אבל רק בזמנך הפנוי אוקי אחי?
    נכון אחי שיהיה לי זמן פנוי ככה אחרי שבועיים שאני חוזר מהצבא ככה יום שבת 7 בערבאז למה לא
    ואחרי הצבא שאני ילמד ויעבוד אז אם יהיה לי זמן פנוי אז אני ישחק כי אני נהנה מזה ואני מדבר עם חברים וזה..
    אבל אתה משחק לבד משחק של משועממים שכל הקטע זה רק לחרוש ולעלות רמות
    ואל תשחק אותה רק שעה בשבוע נו

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אני אף פעם לא הייתי נגד משחקים לא משנה איזה גיל ומה אתה עושה בחיים, שלא תפספס תנקודה שניסיתי להבהיר לחזי שקל.

אבל....!

אתה כזה קרוב לעוף מפה, ולא בגלל שקיללת או משהו, פעם שניה ואחרונה, אין לך מושג מה אני עושה ועם מי אני משחק משחקים ואיך אני עולה רמות בלי לגעת במשחק. אז תפסיק לזרוק מילים באוויר, אם אין לך על מה להסתמך על תרשום את זה.

(ואם אני כזה משחק לבד אז למה אותך לא רואים בTSים של הקהילות? לי נראה שהרבה יודעים מי משחק איתי אבל דווקא אתה בצל)

DrunKid DrunKid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שחכתם משו'
    קלאן השנה: קשה להגיד
    שחקן השנה: גם קשה =\ הייתי הולך על 4EvEr
    שחקן משתפר: אין לי מושג
    מפה: ראפיד וטרופר טחונים מהתחת כבר
    ילד מעצבן: עמוס אחים שלי, שחכתם אותו ואת הקודים שלו
    אגב לויכוח...
    אתה אשכרה אחרי צבא ומשחק MU או משזה לא יהיה?
    נערך בפעם האחרונה על ידי DrunKid : 25/03/07 ב 01:17

~seVen~ ~seVen~ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה יש לכם מה אתם נכנסים לחיים של אחרים אחד כייף לו לחרוש ראפיד אחד כייף לו לשחק משחק אחר עזבו את האנשים בשקט הועלה פה נושא מעניין לדיון למה להרוס תגיבו בנושא
    (תעיפו את שלמה GM)חחחח

הסמל האישי של GaLaXy
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אני אף פעם לא הייתי נגד משחקים לא משנה איזה גיל ומה אתה עושה בחיים, שלא תפספס תנקודה שניסיתי להבהיר לחזי שקל.

אבל....!

אתה כזה קרוב לעוף מפה, ולא בגלל שקיללת או משהו, פעם שניה ואחרונה, אין לך מושג מה אני עושה ועם מי אני משחק משחקים ואיך אני עולה רמות בלי לגעת במשחק. אז תפסיק לזרוק מילים באוויר, אם אין לך על מה להסתמך על תרשום את זה.

(ואם אני כזה משחק לבד אז למה אותך לא רואים בTSים של הקהילות? לי נראה שהרבה יודעים מי משחק איתי אבל דווקא אתה בצל)
    אני בטים ספיק עם חברים שלי
    משחק קלאן וורים
    משחק פאבליק עם מוזיקה בכיף
    על מה יש לך להעיף אותי סתם אתה מתעצבן שאני צודק

ThE^Belgi ThE^Belgi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כן על מה תעיף אותו יא מזדיין בתחת כבר חצי פורום עזב אתה חושב שאתה מפחיד מישהו עלק אתה קרוב לעוף מפה

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    טוב הבנתי, אתה מוגבל שכלית, אני ירדתי מהעניין. מעכשיו אל תתערב בוויכוחים שלי עם אחרים אוקי?

ומר. בלגי, חשבתי אתה בחור בסדר, משתמש במירק עושה כלאן וורס ברצינות וזה. פחח עיכזבת

נושאים דומים

1. +בית"ר ירושליים אלופה לשנת 2006-2007+
    על ידי RoyZ בפורום כדורגל
    תגובות: 38
    הודעה אחרונה: 09/05/07, 15:13
  2. משחקיייי הליגה של ריאל מדריד לשנת 2006-2007
    על ידי `Constantin בפורום כדורגל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 18/08/06, 14:13
  3. סרטים לשנת 2006-2007----חובה על כולם להכנס!
    על ידי OmriH בפורום מה שבראש
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 15/02/06, 20:35
  4. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 21/12/05, 20:58
  5. הורדת טקטיקל אופס המלא.
    על ידי dasaddsaasd בפורום Tactical Ops
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 02/09/05, 18:29
eXTReMe Tracker