עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 56

אשכול: קיצור אני הזדיינתי מהפורום הזה...

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    אחייי אתה מייצג לנו פה את ביתר בפורוםם מה אתה עוזבב
    מי ישמע מזה אחי כולה פורום מסריח בחיים לא היה לי מנהל לא ביקשתי לא רציתי ולא צריך.. מה אתה צריך ת'קקה הזה אחי מה אתה ילדה?
    כנס מתי שבראש שך לראות מה העניינים פה תגיב אם באלך וזהוו לא צריך לגור פה אחי כולה פורום ככה אני לפחות חושב.
    קיצור.. אוהב אותך

הסמל האישי של OnMyS3LF
    OnMyS3LF OnMyS3LF מנותק עתיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    קובי חסר לי האדום בניק שלך....

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    יוווווווווו אני לא מאמיןןןןןןן מייק לפי מה שאמרת הבנתי על מה הורידו ליי...
    ואתם יודעים מה? עלזה שאני נמצא בעוד פורום,בפורום של אלי ולידן...וגם שם אני פקח...
    אתם חתיכת אנשים מפגרים,אני רוצה לראות אחדד...אפילו מאליעד...שנמצא רק בפורום הזה..
    בדוק יש פה עוד מלא אנשים שנמצאים בעוד 10001 פורומים,אז עם חיפשתם סיבה למה להוריד לי את הפקח...
    מצאתם את הסיבה הכי דפוקה,והכי לא קשורה לעולם..
    ועכשיו אני רוצה לראות שאנשים לא יגידו שהפורום הזה שכונה..
    אז תביאו גם בטקטיקל באן לכולם...למה הם "דאבל קלאניג" כמו שמייק אומר,משחקים גם בTO וגם CS...בונאאאאאאאא יהווווווווווו עכישו אני יותר עצבני באמתתתתתתתתתתתתתתתתתת אימאאאא אתם כאלה מסכניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
    קיצור ביי

הסמל האישי של OnMyS3LF
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Rom4nz`
    יוווווווווו אני לא מאמיןןןןןןן מייק לפי מה שאמרת הבנתי על מה הורידו ליי...
    ואתם יודעים מה? עלזה שאני נמצא בעוד פורום,בפורום של אלי ולידן...וגם שם אני פקח...
    אתם חתיכת אנשים מפגרים,אני רוצה לראות אחדד...אפילו מאליעד...שנמצא רק בפורום הזה..
    בדוק יש פה עוד מלא אנשים שנמצאים בעוד 10001 פורומים,אז עם חיפשתם סיבה למה להוריד לי את הפקח...
    מצאתם את הסיבה הכי דפוקה,והכי לא קשורה לעולם..
    ועכשיו אני רוצה לראות שאנשים לא יגידו שהפורום הזה שכונה..
    אז תביאו גם בטקטיקל באן לכולם...למה הם "דאבל קלאניג" כמו שמייק אומר,משחקים גם בTO וגם CS...בונאאאאאאאא יהווווווווווו עכישו אני יותר עצבני באמתתתתתתתתתתתתתתתתתת אימאאאא אתם כאלה מסכניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
    קיצור ביי
    חחחחחחחח, על ההתחלה אני ידעתי שזה בגלל זה, אבל רציתי לתת לך לפתח את חוש החשיבה שלך.

זה לא משנה קובי, אמרת שאתה אוהב פה את הקהילה, אז מה זה חשוב לך תפקיד? מי שאוהב קהילה ישקיע גם בלי תפקיד, למרות שבאיזהו מקום הוא ירצה את זה...

חוץ מיזה שהגעת לפה רק בגלל TO לא? אז תמשיך לגלוש פה בTO בפאנאן שלך ולהגיב למה שבא לך. (=

שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ONmyS3LF
    חחחחחחחח, על ההתחלה אני ידעתי שזה בגלל זה, אבל רציתי לתת לך לפתח את חוש החשיבה שלך.

זה לא משנה קובי, אמרת שאתה אוהב פה את הקהילה, אז מה זה חשוב לך תפקיד? מי שאוהב קהילה ישקיע גם בלי תפקיד, למרות שבאיזהו מקום הוא ירצה את זה...

חוץ מיזה שהגעת לפה רק בגלל TO לא? אז תמשיך לגלוש פה בTO בפאנאן שלך ולהגיב למה שבא לך. (=
    לא הגעתי לפה בTO...
    אלי אני פה בין הראשונים,עוד מהזמנים ששקבולבולו היה שולח את הפורום לכולם באייסקיו 19 אלף פעם ביום...
    וזה לא קשור לתפקיד,אני אוהב את האנשים פה והשקעתי הרבה זמן בישבלהם,ושמורידים לך בגלל דבר כזה זה מעצבן.

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    אף אחד לא חיפש אותך קובי, זה מנושא דביק בפורום ניהול שאליעד פירסם:

"- אסור להיות מנהלים בקהילות פורומים אחרות וגם כאן במקביל. אם אתם במצב כזה תצטרכו להחליט באיזה פורום להשאר.
    אם לא תודיעו ואנחנו נשים לב לזה, הניהול שלכם כאן ירד."
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    קובבה זה השם
    גם אני מנהל ב 10 פורומים אחרים
    אז אתם מורידים אותי מניהול ?

שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GarGaMeL-
    אף אחד לא חיפש אותך קובי, זה מנושא דביק בפורום ניהול שאליעד פירסם:

"- אסור להיות מנהלים בקהילות פורומים אחרות וגם כאן במקביל. אם אתם במצב כזה תצטרכו להחליט באיזה פורום להשאר.
    אם לא תודיעו ואנחנו נשים לב לזה, הניהול שלכם כאן ירד."
    סבבה..
    עם זה מה שהוא עושה לכם טוב..
    שיהיה לכם בכיף.

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Rom4nz`
    לא הגעתי לפה בTO...
    אלי אני פה בין הראשונים,עוד מהזמנים ששקבולבולו היה שולח את הפורום לכולם באייסקיו 19 אלף פעם ביום...
    וזה לא קשור לתפקיד,אני אוהב את האנשים פה והשקעתי הרבה זמן בישבלהם,ושמורידים לך בגלל דבר כזה זה מעצבן.

צודק הבחור

הסמל האישי של OnMyS3LF
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ד"א גם אני בעל אתר מאמרים + בעל פורום, אבל לא על זה הורדתם אותי מניהול, פשוט כי לא השקעתי כבר בפורום מורהאנט.

הסמל האישי של OnMyS3LF
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ועוד משהו, סליחה על הדאבל פוסטינג, אבל עם כל הכבוד ומבלי לפגוע, מתי לאחרונה Silver השקיע בפורום?
    נושא אחד של הורדה כלשהי מצידו לא ראיתי...
    יש פה אנשים שמגיע להם יותר ממי שכבר נמצא בתפקיד שלו ומיצא אותו.
    ורותם, גם אתה מבלי לפגוע, מתי רותם/דרדויל הזיז פה משהו?

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קובי תשאר אחי תשאר צריך נציגות ביתרית בפורום כדורגל.
    ככה אתה נוטש ומפקיר אותי לקומוניסטים ? לא ולא ! זוהי מדינתנו ועלינו להילחם על עצם קיומה !

שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי disel
    קובי תשאר אחי תשאר צריך נציגות ביתרית בפורום כדורגל.
    ככה אתה נוטש ומפקיר אותי לקומוניסטים ? לא ולא ! זוהי מדינתנו ועלינו להילחם על עצם קיומה !
    חחח זה בבסדר אני פה

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    מבחינתי להוריד לכולם את ההאדמין (כולל אותי לא ממש אכפת לי אם זה היה ככה לכולם) כדי שנלמד להסתדר בכח ביחד, שנבין שאין בררה אחרת..

וגם אני לא משקיע בכלל אבל מה זה קשור לנושא? זה כולה פורום מסריח, אני אף פעם לא אהבתי את העובדה שמנסים לעשות פה "סדר" כאילו זה איזה פורום בתשלום....
    ועוד לכפות על משתמשים אחרים לציית לחוקים מפגרים כמו לא לקלל, איזה פורום משעמם זה יהיה אם לא יהיה פה קטילות וירידות חזקות (מבית סניקי!!) שיחשמלו תעניינים.

ותמיד רואים איפה שיש דרגות תמיד יהיה צרות עיניים והלשנות אחד על השני.....זה מה שהביא את המצב לאיך שהוא עכשיו, תאמינו לי אם לא היה פה לאף אחד אדמין אף אחד גם לא היה עובר פורום ופותח פורום מתחרה או בוכה על אדמין שירד לו...

בכל מקרה תמיד אפשר לתקן תמצב, הוא לא כל כך נורא לפי דעתי, יש לכם שתי דברים טובים במצב הזה, זמן שמרפא ומרגיע עניינים ומנהל שלא שומר טינה (שמו הוא אליעד) ואני בטוח ומניסיון אומר את זה, שיש לו ראש טוב והוא יכול להחזיר הכל למה שהיה אם רק תדברו איתו ותסגרו עניין.

אז קחו קצת אוויר, קחו שבוע חופש מהפורום, ותחזרו לפה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

ProJecT^X ProJecT^X מנותק גורו
    שם פרטי
    אושרי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחחחחחח גם אני ב- 100001 פורומים כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה עם עצמו למה ואסור לכם

להיתערב לו.. אם אחד בפורום אחר וגם פה אז למה לא?

מה קרה כולה היה בפורום אחר אפשר לחשוב... אבל הוא עדיין היה פה והשקיע מה עשיתם עניין

DaNz` DaNz` מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    בה בי מה אני יגיד חח?

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ProJecT^X
    חחחחחחח גם אני ב- 100001 פורומים כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה עם עצמו למה ואסור לכם

להיתערב לו.. אם אחד בפורום אחר וגם פה אז למה לא?

מה קרה כולה היה בפורום אחר אפשר לחשוב... אבל הוא עדיין היה פה והשקיע מה עשיתם עניין

אתה מנהל בעוד פורום TO? או שאתם לא יודעים הבנת הנקרא.....

תחשבו רגע לפני שאתם מגיבים
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    מבחינתי להוריד לכולם את ההאדמין (כולל אותי לא ממש אכפת לי אם זה היה ככה לכולם) כדי שנלמד להסתדר בכח ביחד, שנבין שאין בררה אחרת..

וגם אני לא משקיע בכלל אבל מה זה קשור לנושא? זה כולה פורום מסריח, אני אף פעם לא אהבתי את העובדה שמנסים לעשות פה "סדר" כאילו זה איזה פורום בתשלום....
    ועוד לכפות על משתמשים אחרים לציית לחוקים מפגרים כמו לא לקלל, איזה פורום משעמם זה יהיה אם לא יהיה פה קטילות וירידות חזקות (מבית סניקי!!) שיחשמלו תעניינים.

ותמיד רואים איפה שיש דרגות תמיד יהיה צרות עיניים והלשנות אחד על השני.....זה מה שהביא את המצב לאיך שהוא עכשיו, תאמינו לי אם לא היה פה לאף אחד אדמין אף אחד גם לא היה עובר פורום ופותח פורום מתחרה או בוכה על אדמין שירד לו...

בכל מקרה תמיד אפשר לתקן תמצב, הוא לא כל כך נורא לפי דעתי, יש לכם שתי דברים טובים במצב הזה, זמן שמרפא ומרגיע עניינים ומנהל שלא שומר טינה (שמו הוא אליעד) ואני בטוח ומניסיון אומר את זה, שיש לו ראש טוב והוא יכול להחזיר הכל למה שהיה אם רק תדברו איתו ותסגרו עניין.

אז קחו קצת אוויר, קחו שבוע חופש מהפורום, ותחזרו לפה.
    מייק עם יש פה איזה שהוא נושא עם קקללותת כמו בוא אני יבוא אליךך הבייתה אני יפתח אותך אני יזיין את אמא שך אבא שך חולה סרטן וכאלה ...
    מה לא באלי ולא לאפחד אחר שהפורום הזה יהפוך כולו למריבות עם זה יענטו כמו שאמרת ירידות וכאלה אז פנאפן אחי למה לא ... אבל לדעתת יענטו מתי לא להישתגע ..

void1 void1 מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב אל תבכה אבל
    בטח אתה בדכאון לא יוצא מהבית ימים ולילות בוכה?

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קובי 3> אוהבבבב אותךךךךךך חחח

נושאים דומים

1. שלום אני חדש בפורום הזה .
    על ידי KavKazon בפורום מה שבראש
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 19/06/06, 14:08
  2. חדשה משותפת שלי ושל חבר שלי (לא מהפורום הזה)
    על ידי RADIX בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 22/05/06, 13:45
  3. תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 23/04/06, 21:01
eXTReMe Tracker