עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 89

אשכול: hello boobs

הסמל האישי של tw1x/Tck
    tw1x/Tck tw1x/Tck מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    באמת מה זה קשור? שיפתח ב"מה שבראש" את זה ושם לא יהיה ריבים אם זה מתאים או לא...

-Yoneh -Yoneh מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח קיצר פרוטקציות כי זה סניקי

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אתה תקבל את שלך כמו שכולם ניסו לפנייך.....

תבינו שלא נתנו לכם כוח בשביל להרוס לאחרים, אתם פה רק למנוע קללות ולהביא באן למישהו שיצא מהחריג, זה שאתה חי בפורום לא עושה אותך פה אחראי קהילה בשיט, מי אתה בכלל? מה עשיתה לקהילה הזאת????? איך אתה תורם בדיוק חוץ מלפרסם תתחת שלך בכל מקום?
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Cr4zY^De4moN Cr4zY^De4moN מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikeVANdike
    אתה תקבל את שלך כמו שכולם ניסו לפנייך.....

תבינו שלא נתנו לכם כוח בשביל להרוס לאחרים, אתם פה רק למנוע קללות ולהביא באן למישהו שיצא מהחריג, זה שאתה חי בפורום לא עושה אותך פה אחראי קהילה בשיט, מי אתה בכלל? מה עשיתה לקהילה הזאת????? איך אתה תורם בדיוק חוץ מלפרסם תתחת שלך בכל מקום?

אתה פוגע בי

ולא משנה מה תגיד
    אני מעלייך
    וזה אומר
    שאני יעביר כל הודעה
    למקום שלה..

ונשמה אני לא הורס לך.. תבין.. אתה בנאדם מבוגר- אתה רוצה לפרסם הודעה? תפרסם- במקום הנכון..
    אני מעריך את זה ששיחקת 15 שנה טקטיקל.. ושהיית סוס ובלה בלה.. זה לא נותן לך אופציה לעשות את זה..
    וגם לא אומר שפורום TO זה הבית זונות הפרטי שלך שתעשה בו מה שבא לך..
    וגם אתה עוד מעט "יוצא מהחריג"..
    וגם אם תלך לאליעד ותגיד לו שהעברתי לך תהודעה ( שד"א אני מתערב שזה מה שאתה חושב לעשות עכשיו) לא יעזור.. מבין? אז תתמודד חמוד...

ומה אני עשיתי לקהילה הזאת?- אתה יושב חודש כותב מאמר מסכן על TO כאילו יש לך תואר במשחק וחושב שזהו? צריך להתשחוות לפנייך? FU
    נערך בפעם האחרונה על ידי Cr4zY^De4moN : 27/02/07 ב 20:58

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה כל הבלאגן אני לא מביןןן?@#! פירסמת משו לא קשור, נתא העבירר.. מה הבעיה?!?!

neta you are my love ;]

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    rofl

השקיפות!!! ואו אני משחק 15 שנה ! כבוד

עזוב אני אפילו לא אנסה להגיב אתה אפילו לא מדגדג אותי עם העקיצות האלה (אפילו DM יריב יותר טוב כמה שהוא עדיש)

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

קיבל לייק
    0 פעמים
    rofl

השקיפות!!! ואו אני משחק 15 שנה ! כבוד

עזוב אני אפילו לא אנסה להגיב אתה אפילו לא מדגדג אותי עם העקיצות האלה (אפילו DM יריב יותר טוב כמה שהוא עדיש)
    אדיש*

וואלה נשמה לא רוצה לריב..תרוצה בוא נסגור את זה יפה

302608345

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    זה יהיה סגור כתעביר תנושא בחזרה, זה לא מיועד לשום מור או לינור או איגור וכל שאר האנשים הלא קשורים שמסתובבים פה בפורום ולא נגעו בחיים בTO

זה שייך לשחקנים שמשחקים TO כי אני אחד מהם ואני לא קשור לפורום בשום צורה אחרת. ואם לא היה לך פה קומבינות לא היית תופס עליי גובה ברגע זה, אז אני לא יודע למי ליקקת שאתה כזה בטוח בעצמך אבל חוץ ממישהו שעומד מאחורי ההרשאות שלך אין לך כלום. שים תצמך במקומי כשתיהיה בקהילה עוד שנה שנתיים (אם עדיין קוראים לזה קהילה) ותראה שמישהו כמוך יבוא וינעל לך נושא שלא נראה קשור למקום למרות שאתה לא מכיר שום פורום אחר ויעביר אותו למקום שאנשים לא קשורים יגיבו בו.

what goes around comes around.

קיבל לייק
    0 פעמים
    זה יהיה סגור כתעביר תנושא בחזרה, זה לא מיועד לשום מור או לינור או איגור וכל שאר האנשים הלא קשורים שמסתובבים פה בפורום ולא נגעו בחיים בTO

זה שייך לשחקנים שמשחקים TO כי אני אחד מהם ואני לא קשור לפורום בשום צורה אחרת. ואם לא היה לך פה קומבינות לא היית תופס עליי גובה ברגע זה, אז אני לא יודע למי ליקקת שאתה כזה בטוח בעצמך אבל חוץ ממישהו שעומד מאחורי ההרשאות שלך אין לך כלום. שים תצמך במקומי כשתיהיה בקהילה עוד שנה שנתיים (אם עדיין קוראים לזה קהילה) ותראה שמישהו כמוך יבוא וינעל לך נושא שלא נראה קשור למקום למרות שאתה לא מכיר שום פורום אחר ויעביר אותו למקום שאנשים לא קשורים יגיבו בו.

what goes around comes around.
    אממ.. מותק.. שמע-

אני לא יודע איך אתה מגיע למסקנות האלו.. אבל תחשוב על זה שכל מה שתגיד.. אני עדיין מעליך.. גם אם ליקקתי למישהו וגם אם לא..
    והפורום זה פורום - נושאים שונים שמדברים עליהם ספציפית.. בשביל הדברים שלך יש פורום מה שבראש..
    זה שאתה משחק TO לא מעניין אותי.. אם היה קוראים לפורום Tactical ops + mike crap לא הייתי עושה מזה עניין.. כל עוד הפורום זה פורום של TO לא יהיו בו דברים שלא קשורים..
    חוץ מזה.. כן.. זו עדיין קהילה.. קצת צולעת.. אין מה לעשות.. אולי בגלל אנשים ששמים זין.. (האמ האמ)..
    ותאמין לי שיש המון אנשים שנכנסים לפורום TO וגם לפורום מה שבראש.. ובמקרה שלך יראו את ההודעה שהעברתי לך.. יש סימון שם- לך בדוק..
    וזהו.. מחכה לתגובה..

-Yoneh -Yoneh מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נתא אחי למה אתה מסתבך אליעד אמר שהוא יוצא מהכלל ותכלס סניקי צודק
    כי ההודעה מופנית לשחקני טקטיקל אז עזוב אותך נתא מה נהייתה לחוץ אחי

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אני רק אגיד דבר אחד, אתה לא מעליי בשום צורה ואל תקרא לי מותק או כל דבר אחר, אני לא חבר של ילדי פורומים שכופים תצמם על אחרים, הקהילה נראת ככה רק בגלל אנשים כמוך בלי שום *אהם אהם*
    אני כשהייתי פעיל היה אחלה קהילה,תמיד דאגתי לשרת מסודר ופורום בלי באן כל שניה ובלי להשתחצן על אחרים (אם אתה צעיר מדיי לך אחורה ותשאל מי הכניס את כולם לכלאן בייס והרים לאדר לקהילה, זה למה הרבה אנשים תמיד אומרים שפעם היה כיף לא כמו היום..)

תמשיך להשתחצן נראה לאן תגיע בחיים עד שתבין שאתה _חייב_ לכבד אחרים כדי להגיע למקומות.
    יש לך אחראי קהילה בפורום שהיה לי פה מנהל ראשי ובכל שאר הפורומים שהיו עד עכשיו, אני מקווה שעם הזמן תלמד לשלוט בעצמך ולא להכניס את עצמך לריבים שלא כדי להכנס אליהם.

האמת לא נראה לי שממש אכפת לי ממה שקורה פה אחרי שראיתי מה שקורה פה, נראה לי במקום ללמד אותך לקח הבאתי לך תיפ איך לנהל תפורום heh

אבל רק שתדעו אין לכם _שום_ כח יותר מאחרים לא משנה כמה אתם טובים בTO או מקומבנים, בסוף הכל קובע מה יקרה לכם בחיים. לעזאזל אני יכול להרשות לעצמי לקנות תפורום הזה ולמחוק אותו אם יתחשק לי.

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    האמת, וזו סתם דעתי, שזה אחד הנושאים הכי מענינים שהיו בפורום לאחרונה, גם אם זה OT.

קיבל לייק
    0 פעמים
    אני רק אגיד דבר אחד, אתה לא מעליי בשום צורה ואל תקרא לי מותק או כל דבר אחר, אני לא חבר של ילדי פורומים שכופים תצמם על אחרים, הקהילה נראת ככה רק בגלל אנשים כמוך בלי שום *אהם אהם*
    אני כשהייתי פעיל היה אחלה קהילה,תמיד דאגתי לשרת מסודר ופורום בלי באן כל שניה ובלי להשתחצן על אחרים (אם אתה צעיר מדיי לך אחורה ותשאל מי הכניס את כולם לכלאן בייס והרים לאדר לקהילה, זה למה הרבה אנשים תמיד אומרים שפעם היה כיף לא כמו היום..)

תמשיך להשתחצן נראה לאן תגיע בחיים עד שתבין שאתה _חייב_ לכבד אחרים כדי להגיע למקומות.
    יש לך אחראי קהילה בפורום שהיה לי פה מנהל ראשי ובכל שאר הפורומים שהיו עד עכשיו, אני מקווה שעם הזמן תלמד לשלוט בעצמך ולא להכניס את עצמך לריבים שלא כדי להכנס אליהם.

האמת לא נראה לי שממש אכפת לי ממה שקורה פה אחרי שראיתי מה שקורה פה, נראה לי במקום ללמד אותך לקח הבאתי לך תיפ איך לנהל תפורום heh

אבל רק שתדעו אין לכם _שום_ כח יותר מאחרים לא משנה כמה אתם טובים בTO או מקומבנים, בסוף הכל קובע מה יקרה לכם בחיים. לעזאזל אני יכול להרשות לעצמי לקנות תפורום הזה ולמחוק אותו אם יתחשק לי.
    שמע חבוב..
    אני אתייחס לכל מה שאמרת.. אהמ:

אני יגיד לך את האמת.. מההתחלה שראיתי תנושא שלך אמרתי אין מצב זה נשאר פה.. ויכולתי גם לנעול לפני.. רק שתבין.. אני רוצה לדעת את דעתך.. אני מכבד אותך.. יודע שאתה עתיק פה.. וכל זה..
    טוב לדעת שהרמת לאדר.. כל הכבוד... אני לא יודע למה לקחת את זה כל כך קשה.. כולה הודעה.. אני בתור אחראי- משהו שגם אתה היית עושה- מעביר תהודעה ומסדר אותה במקומה.. לא בא לעשות פוזות על אף 1.. תחשוב על זה..

אם אפשר רק לדעת בן כמה אתה?
    אתה מטיף מוסר כמו אבא שלי... הקהילה לא התדרדרה בגלל ניהול מעפן.. אלא בגלל אנשים מעפנים.. ותאמין לי שאני רק מחזיק תקהילה.. תאמין..
    לא חסרים אנשים שיפילו אותה.. צריכים מסמרים כמו מלא אנשים שיש פה כדי להחזיק אותה.. ואנחנו דווקא מסתדרים לא רע..יש חסרונות אבל יש גם יתרונות- וזה מה שחשוב לי פה.
    ברור שפעם היה יותר כיף.. אין מה לומר.. יותר שחקנים.. רמה גבוהה.. בלי PL :]

ישך עבר פה.. אולי בגלל זה אתה צריך להבין את הטעות שלך... אולי מצידי נפלתי עליך חזק מידי.. אבל צריך לעשות את השיחות\נעילות\העברות התרעננות האלו מידי פעם..
    נשמה.. אני לא אומר לך שחסר לך משהו.. או לי.. אתה לוקח את זה קשה מידי.. יש לי כבוד לאנשים.. ואתה לא יודע כמה.. אני לא מתלהב מזה שאני משחק TO כבר מלאזמן או שיש לי פה אחראי קהילה.. תשאל אנשים- אני רק מנסה לעזור.. להרים.. לפתח.. לבנות.. ותגיד מה שתגיד..
    לקנות את הפורום?

ANYWAY תודה על הטיפ גבר..
    בוא אליי לאייסי תעשה טובה..

ProJecT^X ProJecT^X מנותק גורו
    שם פרטי
    אושרי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תעבירו תעבירו את הנושא הזה עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זהו נימאס לילדים שאתם מכירים אותם לא מביאים באנים ואזהרות ולילדים שאתם לא מכירים אותם !! וואלללה שיותר גברים מביאים באנים ואזהרות חופשי
    כוסאמק על זה אני מדבר!!!! :
    http://www.satla-zone.co.il/forums/showthread.php?t=37997

מה ההבדל בין הנושא הזה לנושא שהבאתי אה?!
    פשוט מאוד במילה אחת!!!! פרוטקציה... אז אי אפשר להביא אזהרה ובטח שלא לנעול
    נערך בפעם האחרונה על ידי ProJecT^X : 27/02/07 ב 23:01

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אולי עשיתי את זה בציניות אולי לא, אבל שמתי תמונה של TO איי שמה ואליעד (האבא של הפורום עכשיו?) אמר לך בפירוש שלא אכפת לו מההודעה, ולא, תבוא אתה לטי-אס של סטלה ותראה שמה ששמתי רלוונתי לפחות ל80% מהקהילה שמשחקים MMORPG (עכשיו זה בקטע) אז אולי זה לא כל כך אוף טופיק?
    אני פשוט רוצה להחזיר את ההודעה לפורום TO היא לא קשורה לאף אחד מפה, זה לא עוד סתם אוף טופיק זה טרד שמראה את הדמות שלי במשחק שאין לו פורום ספציפי והוא בכלל לא "מה שבראש" כי הוא מתייחס לגיימינג.

עכשיו אני רואה אתה בחור חכם אבל למה אתה מנסה לסרב להבין שההודעה הזאת לא קשורה לפה????

קיבל לייק
    0 פעמים
    אולי עשיתי את זה בציניות אולי לא, אבל שמתי תמונה של TO איי שמה ואליעד (האבא של הפורום עכשיו?) אמר לך בפירוש שלא אכפת לו מההודעה, ולא, תבוא אתה לטי-אס של סטלה ותראה שמה ששמתי רלוונתי לפחות ל80% מהקהילה שמשחקים MMORPG (עכשיו זה בקטע) אז אולי זה לא כל כך אוף טופיק?
    אני פשוט רוצה להחזיר את ההודעה לפורום TO היא לא קשורה לאף אחד מפה, זה לא עוד סתם אוף טופיק זה טרד שמראה את הדמות שלי במשחק שאין לו פורום ספציפי והוא בכלל לא "מה שבראש" כי הוא מתייחס לגיימינג.

עכשיו אני רואה אתה בחור חכם אבל למה אתה מנסה לסרב להבין שההודעה הזאת לא קשורה לפה????
    חח יודע מה? שכנעת אותי.. אוקיי.. אבל עכשיו אני נכנס לסרט שכולם יראו ויתחילו לשחרר הודעות סתם...
    יש אישור.. ראיתי ישך את זה..
    אני מחזיר.. GL

ד"א- בן כמה אתה?

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    נתא..לא מתאים לך לריב איתו שמע אני רואה שזה "ניסגר" בניכם..
    נתא כמה זמן אתה כבר משחק? אני משחק משהו כמו 3 שנים יצא לי ליראות מי זה סניקי
    ווואלה הוא לא מכיר אותי או משהו אבל רק שתידע שהוא אחלה של בן אדם וואלה אם לא הוא נירא לי לא היינו יודעים מה זה קלאן בייס ביכלל
    ומגיע לו קצת יותר מימך כן נתא קצת יותר מימך פה בפורום מגיע לו לעשות מה שהוא רוצה כי אתה לא יודע מי זה ממש..
    ומנסיון שהתחלתי לשחק אז אני אומר לך מנסיון שלא כידי להתחיל איתו
    למזלי יש לי איפי משתנה אם לא עד היום לא הייתי יכול להיכנס לשום סרבר שום פורום ושום כלום
    בקיצור נתא לא מתאים הבן אדם משחק משהו כמו 5 6 שנים מגיע לו פה הרבה יותר

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Cr4zY^De4moN
    חח יודע מה? שכנעת אותי.. אוקיי.. אבל עכשיו אני נכנס לסרט שכולם יראו ויתחילו לשחרר הודעות סתם...
    יש אישור.. ראיתי ישך את זה..
    אני מחזיר.. GL

ד"א- בן כמה אתה?
    hes 21, a former jobnik in I.D.F., a pisces, seeking a young female companion,
    age between 19-23, to finally release him from hes virginity, hes main interests is gaming and wanking and he speakes english and russian flawlesly

זה הכרטיס שלו נטע, גזור ושמור :cool:

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaZoKa`
    נתא..לא מתאים לך לריב איתו שמע אני רואה שזה "ניסגר" בניכם..
    נתא כמה זמן אתה כבר משחק? אני משחק משהו כמו 3 שנים יצא לי ליראות מי זה סניקי
    ווואלה הוא לא מכיר אותי או משהו אבל רק שתידע שהוא אחלה של בן אדם וואלה אם לא הוא נירא לי לא היינו יודעים מה זה קלאן בייס ביכלל
    ומגיע לו קצת יותר מימך כן נתא קצת יותר מימך פה בפורום מגיע לו לעשות מה שהוא רוצה כי אתה לא יודע מי זה ממש..
    ומנסיון שהתחלתי לשחק אז אני אומר לך מנסיון שלא כידי להתחיל איתו
    למזלי יש לי איפי משתנה אם לא עד היום לא הייתי יכול להיכנס לשום סרבר שום פורום ושום כלום
    בקיצור נתא לא מתאים הבן אדם משחק משהו כמו 5 6 שנים מגיע לו פה הרבה יותר
    איזה שטויות.. מה הקשר בין כמה שנים כל אחד משחק פה.?!? בגלל שהוא תרם כל כך הרבה הוא מנהל את פורום TO אבל זה פורום כללי לא רק של TO, ומגיע לו את כל הכבוד שבעולם.. אבל יש דברים שצריך לשים במקום שלהם..

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DM
    hes 21, a former jobnik in I.D.F., a pisces, seeking a young female companion,
    age between 19-23, to finally release him from hes virginity, hes main interests is gaming and wanking and he speakes english and russian flawlesly

זה הכרטיס שלו נטע, גזור ושמור :cool:

חחחח

אז זה כל העניין..מדובר על בתול.. עכשיו אני מבין חחחח

וואלה מייק חבובז.. cum () MY ICQ @#$%#@$#$#@$

ציטוט במקור פורסם על ידי TreaX
    איזה שטויות.. מה הקשר בין כמה שנים כל אחד משחק פה.?!? בגלל שהוא תרם כל כך הרבה הוא מנהל את פורום TO אבל זה פורום כללי לא רק של TO, ומגיע לו את כל הכבוד שבעולם.. אבל יש דברים שצריך לשים במקום שלהם..

ראסמי.. מוני תפנים אחי..
    yoni rulez כמו אמא בשבילי
    נערך בפעם האחרונה על ידי Cr4zY^De4moN : 28/02/07 ב 00:19

נושאים דומים

1. ?hello,guys wazzup
    על ידי Denis בפורום Tactical Ops
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 28/11/06, 16:58
  2. שלום אני חדש Hello i am new
    על ידי Bad-BoY בפורום מה שבראש
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 07/12/05, 22:43