מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: יאווו חןן הרגת אותייי

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים

יאווו חןן הרגת אותייי

קובי יא רקוב בדיוק נעלת אל תנעל רגע
    תשמע תשמע חן אל תגיד לי לא היה מכות ואין מכות ביתר מכבי ושאתם לא הולכים מכות כי מי שאתה רואה זה את הקהל הרגיל אחרי משחק.. בחיים שלך לא ראית מכות בין הקומץ של מכבי והקומץ של ביתר אז בוא אני יגיד לך איך זה
    אז במשחק ברמת גן ביתר מכבי תל אביב שניצחנו 2-1 אחרי המשחק אני הולך עם אחי הגדול וחבר שלו עכשיו אני הכי קטן מבין שלושתנו.. טוב הולכים הולכים לכוון החנייה לנסוע הבייתה פתאום על המזל שלנו נכנסו דווקא לקומץ של מכבי איפה מקום של שתי נתיבים כזה ליד האיצטדיון הרבה אוטובוסים חנו שם ליד קיצר הייתם איזה שלושים עכשיו אני הכי קטן כה? בא אליי אחד שמן ענק בלי חולצה הצמיד לי בקבוק בירה לראש בהפתעה עלה קשורה למכנס עושה אני יזיין אותךךך עכשיו אני יגיד לך ת'אמת הוריד לי בעיטה קטנה אני חושב לא רציני עכשיו זה פעם ראשונה אני נתקל בדבר כזה ראית דם בעיניים כבר הוא היה ככה קרוב לשבור לי תבקבוק על הראש ישר אחי וחבר שלו התערבו דחפו אותו כזה פתאום כל הקומץ שם בצד קלט את זה ותשמע אני לא אומר סתם 30 איש בערך בני 17 18 לאדע הקומץ שלכם קיצר באו לטחון אותנו כבר פתאום אני רואה ואני אומר לך כמו טרויהה 100 ויותר אוהדי ביתר מהקומץ בריצה מתוך 3 לפחות אחד עם עלה בקבוקים זכוכית בידיים אבנים הכל בריצה כולם ואני לא יגיד לך שקפצתי או משו למה הייתי נחשב קטן שם ליד כולם אבל מה שכן זזתי רחוק מתחת לאיזה סככה למה מלא אבנים עפו באוויר משתי הצדדים ועכשיו לקטן הרציני בחיים שך חן אבל בחיים שך אל תגיד אפילו שלא קיבלתם מביתר מכות למה ראיתי בעיניים שלי איך כל הקומץ המסריח שלכם והשמן הזבל ההוא שעשו פוזות על 3 אוהדים ובמיוחד עליי שלא באתי למכות בכלל ולא כלום וואלק תפסו ת'ביצים עזבו הכל וברחו למאחורי האוטובוסיחם ואני אומר לך בעיניים שלי ראיתי איך תוך כדי ריצה אוהדי ביתר מורידים אוהדי מכבי מורידים בכל אחד ממכם על הרצפה מכות פיצוצים מקלות שוברים אותך דורכים עליו וממשיכים לשאר פשוט פתחו לכם שם ת'צורה כמה פתחו ת'ראש שם ממכם לא נגעו באף אוהד ביתר אני אומר לכם שמעתי ברקע צועקים "הרביצו לילד קטן אוהדי ביתר עד המווותתתתתת" בקיצור מאז אני יודע מזה ביתר ומזה מכבי תל אביב ואם מכבי תל אביב קיבלו כאלה מכות ברמת גן שזה מקום ניטרלי ואפילו יותר טוב לכם.. כל הליגה יכולה למצוץ לביתר בעמידה ביתר לא רואים בעיניים ואני רוצה לראות שאיזה אוהד כורסא כפות מהפורום יגיד שלא כי סך הכל האוהדים השרופים שלכם הולכים למשחקים אוכלים מכות ובאים לספר בפורום איך שהם פיצצו אותנו ואתם אוכלים את זה כמו ילדי כאפות לכו למשחק תראו מזה
    דפקתי חפירה קטנה אבל הייתי חייב זה היה פשוט דורשש
    אבל אני יודע דבר אחר.. אפשר להגיד שיש לכם תפאורה יותר טובה.. עידוד יותר טוב.. שחקנים יותר טובים וכל החרטה
    אבל מעצבן אותי שבאים לי פה ילדי כאפות בחיים לא היו במשחק וחושבים הקבוצה שלהם הכי סוסה כל משחק נגד ביתר מרביצים לנו
    וזה לא קשור אלייך חן זה בכללי לא פעם אחת אמרו את זה פה
    יאללה סלאמת

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תפסיק לזיין בשכל
    סיפור הזוי מהתחת לא מאמין בגרוש
    וגם אם זה נכון אז מה אתה גבר???
    אני רוצה שתבוא לבלומפילד ודבר כזה יקרה האולטראס והסאב לא רואים בעיניים ויזיינו את כל הקומץ הזה של בית''ר תפסיק לזין במוח
    חחח אולי ניתקלתם באיזה סתם האוהדים זה לא היה האולטראס או הסאב
    לך לך לשוק שלכם תמכור קצת ירקות לך
    קובי תסגור את הנושא זה הולך להיות שוב פעם קללות וריבים בין אוהדים לא?

^`CrUeL][^D3aTh^ ^`CrUeL][^D3aTh^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BigY
    תפסיק לזיין בשכל
    סיפור הזוי מהתחת לא מאמין בגרוש
    וגם אם זה נכון אז מה אתה גבר???
    אני רוצה שתבוא לבלומפילד ודבר כזה יקרה האולטראס והסאב לא רואים בעיניים ויזיינו את כל הקומץ הזה של בית''ר תפסיק לזין במוח
    חחח אולי ניתקלתם באיזה סתם האוהדים זה לא היה האולטראס או הסאב
    לך לך לשוק שלכם תמכור קצת ירקות לך
    קובי תסגור את הנושא זה הולך להיות שוב פעם קללות וריבים בין אוהדים לא?
    חחח...

KdN KdN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זהאתההההההההההההההההההההה שהולך לכל משחק אוהד נצחונות

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חניבעל לך הביתה עשה טובה..
    בית"ר זה רק שם כי פעם האוהדים היו מטורפים ומפחידים ונשאר רק השם תאמין לי כי גם אני ראיתי מכות בקרית אליעזור זוינתם קשות נשבע לך מה שעשו לאוהדי בית"ר

KdN KdN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה לא קשור במכותם תפסידקו לדבר שטיות זה כמו שאני ועוד 10 כמוני נבוא ל20 אוהדי ביתר בני 10

מי יזיין?
    תלוי מי רב תבינווווווו

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    :בסד:

דיי להיות ילדים קטנים כבר לפתוח נושא על מכות ..
    אתם יודעים מה
    הקהל של חיפה זונות שרמוטות אין לנו חיים
    סבבה?

יאללה בלי שטיות כאלה יותר

נושאים דומים

1. [סרטון] יאווו אתם מתים קבלו איזה פחד
    על ידי DarkSoul בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 04/07/07, 18:40
  2. יאווו אתם לא מבינים מה קרהה לי עכשיווווו......
    על ידי !*~ שי סבח ~*! בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 16/06/07, 13:23
  3. Jחח הרג אותייי
    על ידי DaNz` בפורום מה שבראש
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 13/03/07, 22:21
  4. יאווו חלאס
    על ידי ThE^Belgi בפורום Tactical Ops
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 28/05/06, 15:04
  5. יאווו איזה משחק חזקקק