מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: עם 7 תארים בכיס, שומי תלה את המפתחות

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים

עם 7 תארים בכיס, שומי תלה את המפתחות

עם 7 תארים בכיס, שומי תלה את המפתחות

"תודה, תודה, תודה על כל השנים. זה היה תענוג לעבוד אתכם", צעק פרננדו אלונסו לתוך מכשיר הקשר של מכונית הרנו, רגע לאחר שזכה באליפות נוספת בפורמולה 1.

"זה היה סוף שבוע נפלא ואני צריך עדיין לעכל את מה שקרה כאן. זה היה המירוץ האחרון שלי עם רנו וזו דרך מצוינת לסיים את ההתקשרות עם הקבוצה. אני אקח את הזכרונות עוד תקופה ארוכה", סיכם הפנומן הספרדי שחוצה את הקווים לקבוצת מקלארן.

אך עם כל הכבוד לספרדי, הסיפור האמיתי התנהל מאחוריו. מיכאל שומאכר, בהופעתו האחרונה על המסלול, סיפק דרמה שרק הוא יכול לנפק.

לאחר שזינק מהמקום ה-10, חלף שומי על פני ג'ינמארקו פיסיקלה והתייצב במקום החמישי. רגע אחרי, הגלגל האחורי של מכונית הפרארי נקרע והגרמני נזרק למקום האחרון.

המנהל הטכני של פרארי, רוס בראון, האשים את הנהג האיטלקי בתקרית: "אני חושב שמכונית הרנו של פיסיקלה גרמה לתקר. זה גמר לנו את כל המירוץ. באופן ברור מכונית הפרארי היתה המהירה ביותר על המסלול".

מהמקום האחרון, ביצע שומאכר את אחד הקאמבקים המופלאים בהיסטוריה. הגרמני לא התייאש, ומהמקום האחרון ביצע עקיפות מהסרטים בדרך למקום הרביעי, כולל עקיפה וירטואוזית על קימי רייקונן, 4 הקפות לסיום.

ושומאכר? אותו זה כבר לא מעניין: "קריירת המירוצים שלי הסתיימה. זה רגע מיוחד מאוד בעבורי. הקריירה שלי היתה מלאה באנשים גדולים, רובם ממשפחת פרארי.

"יש כל כך הרבה דברים שאני רוצה להגיד עליהם, אבל פשוט אין לי את המילים הנכונות".

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ספורטאי ענקק! למרות שהוא גרמניי חח

נושאים דומים

1. עם ראשונה לא הצלחתי לערוך את הקודמת 13.3
    על ידי ashri555 בפורום תמונות הגולשים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 29/03/10, 23:58
  2. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 02/03/07, 22:38
  3. בבקשה עם אתם יכול תסימו לי את הסמל הזה