מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: בקרוב בישראל - פאר יפני

WarBeAsT WarBeAsT מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

בקרוב בישראל - פאר יפני

מכונית הפאר של לקסוס, LS, תנחת בארץ בנובמבר ותתמודד מול הב.מ.וו סדרה 7 והמרצדס S קלאס; המחיר החל מ- 750 אלף שקלים

לקסוס, מותג הפאר של טויוטה, עתיד להשלים את היצע הדגמים שלו בישראל עם השקת ה- LS החדשה בנובמבר. מכונית הדגל היפנית תתמודד ישירות מול מותגי העילית האירופיים בכל סגמנט וגם במחיר, אך לפני שניגע בנקודה זו נרענן מעט את זכרונכם בנוגע למכונית.

המכונית הוצגה בתערוכת דטרויט לפני כשנה במהדורתה הבכירה ביותר (LS460) וזו היא שתוצע בארץ. המכונית מצוידת במנוע V8 בנפח 4.6 ליטר (381 כ"ס), הנעה אחורית ולראשונה בעולם - תיבה הילוכים אוטומטית בעלת שמונה יחסי העברה. מכונית הפאר מסוגלת גם לביצועים הולמים: 5.7 שניות בזינוק מ- 0 ל- 100 קמ"ש ו- 250 קמ"ש מרביים על הספידומטר.

הגרסה ה`בסיסית` תימכר תמורת 750 אלף שקלים ותכלול בין השאר, שפע עור ועץ בקרת אקלים מפוצלת, מצלמה לנסיעה לאחור ועוד. מערכות בטיחות רבות יוצעו גם הן ובראשן עשר כריות אוויר וגם `מערכת משולבת לניהול ההתנהגות` (Vehicle Dynamics Integrated Management). מדובר למעשה במערכת יציבות מתקדמת, המשלבת בין מערכות הבלימה השונות (ABS, EBA, EBD וכו`) ומערכות בקרת היציבות (Vehicle Stability Control). באמצעות חיישנים שונים, המערכת `יודעת` לזהות מצבי חירום שונים בהם היא נדרשת להתערב לעזרת הנהג; הצלת המכונית מאובדן מתבצעת על-ידי תיקוני היגוי, בלימה והאצה.
    למי שלא מסתפק במועט, מוצעת חבילת ה`פרימיום` שמוסיפה 45,000 שקלים למחיר המכונית וכוללת מערכת מיזוג אוויר עם ארבעה איזורי אקלים, מקרר קטן ליושבים מאחור, ווילונות אחוריים וגם מערכת קול של `מארק לווינסון` עם לא פחות מ- 19 רמקולים(!).

מחיריה של הלקסוס מקבילים, כאמור, לאלה של המתחרות הגרמניות. לשם השוואה: מחירה של ב.מ.וו 740 מתחיל ב- 736,700 שקלים, ועל מרצדס S350 תשלמו 812,862 שקלים. מעניין יהיה לראות אם תוכל לחדור לשוק הרכב של האלפיון העליון.

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עצבני.
    רואים מכוניות טובות בארץ
    אתמול היתי בשדה תעופה הקיצר איך שאני יוצא מהחנייה שם אני קולט פורשה עצבנית 911 כסופה משהו בן זונה :X

WarBeAsT WarBeAsT מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי LazyBoy
    עצבני.
    רואים מכוניות טובות בארץ
    אתמול היתי בשדה תעופה הקיצר איך שאני יוצא מהחנייה שם אני קולט פורשה עצבנית 911 כסופה משהו בן זונה :X
    מה עשית בשדה תעופה?חח

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דוד שלי בא מחו"ל נסעתי לאסוף אותו.:jiggy::jiggy:

porche man porche man מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    היום על יד הנמל בת"א ראיתי את אחת הפורשה הכי עצבניות שישששששששששששששששש
    אני וחבר שלי חקרנו אותה היא הייתה חונה

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die