מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך 14

אשכול: יוסי מזרחי IN ארדילס OUT

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים

ארדילס בדרך החוצה מבית"ר xD

COCK RIDER אורח
    חחח הביאו מאמן יותר גרוע מהשני...

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    למה יוסי מזרחי מאמן טוב ארדילס סתם מאמן מעפן יוסי מזרחי יסדר את בית"ר אבל מה עם הסכסוך שלו עם פבריס פרננדז ? 0o

MusT4nG` MusT4nG` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאווווווווו איזה באסהההההה
    שקלאר יבן שרמוטוה ימזדייייין

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    אוווווווווו סוף סוףףףףףףףףף מאמן שיושיב את פרננדס ביציעעעע אוו אני שמחחחחח אוהב אותך ביית"ררר
    יוסי יצעיד אותנו קדימהההההההההההההההההההה :jiggy:

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב שמעו אין לי בעיה עם יוסי ולא עם ארדילס ולא עם בית"ר וגם מכבי לא נראית משהו..
    אבל איזה מין ניהול זה שאחרי 5 מחזורים מפטרים מאמן?!!??!?! והוא היה עם מאזן של 3 ניצחונות תיקו והפסד.. מקום שני עם אותו מס' נקודות של ראשון.. לא נתנו לו מספיק זמן לא נתנו לו גיבוי לא כלום.. הנהלה כושלת לדעתי

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אין בלי פרננדז אין קבוצה הוא מארגן את המשחק אם אתם אומרים שעדיף שהוא ישב ביציע אתם משקרים לעצמכם כי בלי פרננדז אין קבוצה הוא מזיז תשחקנים נותן פסים פריצות הרמות הוא מנהל את המשחק של בית"ר בלי פרננדז יהיה לבית"ר קשה להסתדר

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    כל דבר יותר טוב מארדילס

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Z
    כל דבר יותר טוב מארדילס

מסכים איתך אחי..

יוסי מזרחי אחלה מאמן לפי דעתי
    יעשה לך קבוצה יותר טובה מעכשיו..!

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי TreaX
    טוב שמעו אין לי בעיה עם יוסי ולא עם ארדילס ולא עם בית"ר וגם מכבי לא נראית משהו..
    אבל איזה מין ניהול זה שאחרי 5 מחזורים מפטרים מאמן?!!??!?! והוא היה עם מאזן של 3 ניצחונות תיקו והפסד.. מקום שני עם אותו מס' נקודות של ראשון.. לא נתנו לו מספיק זמן לא נתנו לו גיבוי לא כלום.. הנהלה כושלת לדעתי
    שמע..מצד של הנהלה...הקטע שאיך שהקבוצה נראית,יותר הדאיג,מאשר כמות הנקודות שביית"ר צברה...שיחסית לשנים שעברו...זאת כמות גדולה...
    אבל עם הכסף,הזמן,והרצון (של הנהלה) שמשקיעים בקבוצה הזאת...אתה מצפה מקבוצה של 80 מיליון
    לתת לקבוצות בראש כל משחק...אבל יש פתגם שאומר "כגודל הצייפיה...גודל ההאכזבה" וככה זה...
    אז ככה שעם אתה מסתכל מבחינת איך הקבוצה מתנהלת ונראית...המצב גרוע...(מתנהלת זתומרות...מאומנת ונראית על המגרש)
    מה שמביא אותי לדבר הבאא...אחרי הציטוט השני...

ציטוט במקור פורסם על ידי DaiMonD
    אין בלי פרננדז אין קבוצה הוא מארגן את המשחק אם אתם אומרים שעדיף שהוא ישב ביציע אתם משקרים לעצמכם כי בלי פרננדז אין קבוצה הוא מזיז תשחקנים נותן פסים פריצות הרמות הוא מנהל את המשחק של בית"ר בלי פרננדז יהיה לבית"ר קשה להסתדר
    לא חמוד,פרננדז רק הורס,הוא משאיר את העמדה שלו (ימין) פרוצה לחלוטין...אין לו משמעת טקטית הוא נמצא איפה שהוא רוצה על המרגש (שזה לא טוב...)והוא עושה יותר בעיות מאשר תורם,כל כדור שמגיע עליו מאט את הקצב של המשחק,הוא מכדרר יותר מידי,עצבני ומעצבן את הסובבים אותו כל הזמן...בקיצור
    כדורגלן ענק,אבל בעייתי ולא מתאים...תשים את בן שושן\יצחקי\ברוכיאן במקומו בהרכב...ואתה תראה קבוצה הרבה יותר טובה...אתה עוד קטן...בן 11 ולא יודע מזה טקטיקה במגרש...יש לך עוד מה ללמוד
    ואני לא אומר אתזה כדאי להתנסות...אני אומר לך כדי שתבין ותלמד לא באתי לרדת עלייך,רק להסביר לך אחיי...:smile:

מקווה שהבנתם ת'נקודה שלי
    ויאלה יוסי מזרחחחחחחחחחחחחחחי

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יוסי מזרחי מאמן הרבה יותר טוב תפסיקו לבלבל תשכל בדברים שאתם בכלל לא יודעיםם
    תגידו תודה וזהו

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Rom4nz`
    שמע..מצד של הנהלה...הקטע שאיך שהקבוצה נראית,יותר הדאיג,מאשר כמות הנקודות שביית"ר צברה...שיחסית לשנים שעברו...זאת כמות גדולה...
    אבל עם הכסף,הזמן,והרצון (של הנהלה) שמשקיעים בקבוצה הזאת...אתה מצפה מקבוצה של 80 מיליון
    לתת לקבוצות בראש כל משחק...אבל יש פתגם שאומר "כגודל הצייפיה...גודל ההאכזבה" וככה זה...
    אז ככה שעם אתה מסתכל מבחינת איך הקבוצה מתנהלת ונראית...המצב גרוע...(מתנהלת זתומרות...מאומנת ונראית על המגרש)

לא חמוד,פרננדז רק הורס,הוא משאיר את העמדה שלו (ימין) פרוצה לחלוטין...אין לו משמעת טקטית הוא נמצא איפה שהוא רוצה על המרגש (שזה לא טוב...)והוא עושה יותר בעיות מאשר תורם,כל כדור שמגיע עליו מאט את הקצב של המשחק,הוא מכדרר יותר מידי,עצבני ומעצבן את הסובבים אותו כל הזמן...בקיצור
    כדורגלן ענק,אבל בעייתי ולא מתאים...תשים את בן שושן\יצחקי\ברוכיאן במקומו בהרכב...ואתה תראה קבוצה הרבה יותר טובה...אתה עוד קטן...בן 11 ולא יודע מזה טקטיקה במגרש...יש לך עוד מה ללמוד
    ואני לא אומר אתזה כדאי להתנסות...אני אומר לך כדי שתבין ותלמד לא באתי לרדת עלייך,רק להסביר לך אחיי...:smile:

מקווה שהבנתם ת'נקודה שלי
    מה הוצאת בגרות בכדורגל יא מאמן ?

tekna tekna מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי TreaX
    צודק
    לדעתי זאת טעות גדולה מאוד נכון שארדילס לא היה טוב אבל עכשיו המצב של בית"ר לדעתי יהיה הרבה יותר קשה מבחינת ההרגשה של השחקנים רוח הצוות (לקוח מהאטריק) הם ירגישו של כל שניה מחליפים מאמן לא כל שניה הגזמתי אבל קיצר זה נראה לי די יהרוס אותם ואני מבטיח שעוד כמה שבועות מחליפים גם את יוסי מזרחי

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Rom4nz`

מקווה שהבנתם ת'נקודה שלי

למרות שאתה אומר שאני קטן ועדיין לא מבין טקטיקה תאמין לי שאני מבין והרבה פרננדז יכול להשתלב עם הצעירים ותיהיה לביתר קבוצה חזקה רק הבעיה שפרננדז יותר מדי משחק עם עצמו והשחקנים לא אוהבים אותו למרות שמפעם לפעם יש לו מסירות טובות והגבהות ולמרות משתה אומר פרננדז שחקן הרכב ואם לא שילך מביתר עדיף לו

נושאים דומים

1. יוסי מזרחי: התקשורת מזדיינת (בקיצור)
    על ידי נתיניו בפורום כדורגל
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 20/04/07, 20:46
  2. blood in blood out
    על ידי Givaaty בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 21/10/05, 17:10
  3. חתימה חדשה - blood in blood out
    על ידי sHkaBuBuLu בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 12