מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: מ.ס. אשדוד-הפועל ת"א: סיקור המשחק

BigiD BigiD מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תוצאת סיום 1-2.לאשדוד: הולצמן(40) ועזרן(45)
    לת"א: אוגבונה(83)
    משחק ראשון לג'ון פנסטיל במדי הפועל ת"א
    ארועים:
    20 שניות מהשריקה הראשונה רביבו מרים לאוחיון שהופך ליניב עזרן . עזרן בועט מספרת מעל השער.בדקה השמינית אוחיון ניסה את מזלו מ20 מטר אלימלך הדף לא טוב אל הולצמן שהשתלט על הריבאונד אבל אלימלך הפעם היה במקום.בדקה ה25 מרקש בעט מרחוק אבל רחמים הדף טוב. בדקה ה40 אוחיון שלח מצוין את הולצמן שלבד מול אלימלך לא יכל להחטיא.1-0 . לאחר 5 דקות אוחיון המצוין היום שלח הפעם את עזרן שחלף על דומב ובעט שטוח .2-0.
    מחצית שנייה
    בדקה ה60 שוב אוחיון מסר עומק להולצמן שהגיע עד לאחד על אחד עם אלימלך אבל שוער הפועל ת"א היה במקום.בדקה ה77 אבוקסיס קיבל צהוב שני לאחר שתיקל את הולצמן מאחור.בדקה ה83 אדרי הרים אל אוגבונה שנגח פנימה 2-1השער נתן קצת תקווה אצל האדומים של קשטן אבל אשדוד הצליחה לשמור על היתרון שלה עד הסיום.

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כוס אמק עשיתי עם צבעים והכל כולל איש משחק כולל כמה עבירות היה כולל כרטיסים פרשנות משלי צבעים מושקע לא רואה את וואן ממטר ונמחק לי כי התנתק מהאינטרנט התחברתי מחדש המשכתי לכתוב ועשיתי תצוגה מקדימה וזה יעני לא הייתי מחובר למשתמש וזה החזיר אותי לפורום ספורט נמחקה הודעה שעבדתי עליה שעה אם לא יותר כוס אמ אמ אמ אמ אמקקקקק

BigiD BigiD מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח שטויות אחי חפיףף

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אמא של קובי זונהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה דובה ארנליב השרמוטה (הייתי חייב לפרוק את זה חח זה לא מישהו מהפורום) חכה דור מחר אני לא רק מציק לקובי אני שובר לו ת' פנים הכל בגללו

CrazyShot CrazyShot מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אמא של קובי זונהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה דובה ארנליב השרמוטה (הייתי חייב לפרוק את זה חח זה לא מישהו מהפורום) חכה דור מחר אני לא רק מציק לקובי אני שובר לו ת' פנים הכל בגללו
    יהיה מצחיק מחר זיו? אני מקווה מאוד !

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אנחנו אותה כיתה כבר מכיתה א' מה שאומר 9 עבר יום בלי צחוקים?! ובחטיבה עבר יום שלא בכיתם מצחוק על הראש שלך קובי? לא אז שתוק חח

נושאים דומים

1. סיקור | המשחק הבא של העולם! zzangon
    על ידי Music_D בפורום משחקי תפקידים - כללי
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 22/06/10, 14:52
  2. הפועל ת"א - מ.ס אשדוד
    על ידי TreaX בפורום כדורגל
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 11/03/07, 07:27
  3. מ.ס אשדוד-הפועל ת"א
    על ידי MiKoZ בפורום פח זבל
    תגובות: 9