מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: בדיחות [3]

sHIko`aMtoraF sHIko`aMtoraF מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות [3]

1.שני עורכי דין שעבדו באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בתל אביב נקרעו בעבודה עד שעות מטורפות ולא הצליחו אף פעם לקחת חופש. יום אחד אחד מהם הרים פתאום את הראש מהמחשב ואמר: הי, יש לי רעיון איך אפשר לארגן קצת חופש מהעבודה. איך?, שאל אותו עורך הדין השני. במקום לענות לו, עורך הדין הראשון הסתכל סביב, לבדוק שאין סימן לשותף באופק. כשהוא ראה שהשטח פנוי, הוא קפץ על השולחן שלו, בעט באחד מהריבועים בתקרה ונתלה הפוך עם הראש למטה על צינור שעבר שם. תוך שניות הגיע שותף מוועדת הניהול לחדרם של שני עורכי הדין. הוא ראה את עורך הדין תלוי מהתקרה, ושאל אותו מה נראה לו בדיוק שהוא עושה. אני נורה, ענה עורך הדין. נראה לי שאתה צריך קצת חופש, נבח השותף. לך הביתה עכשיו, ואני לא רוצה לראות אותך כאן במשרד לפחות ביומיים הקרובים, הבנת?. כן, אדוני, ענה העורך דין, קפץ מהצינור, כיבה את המחשב ויצא. עורך הדין השני מיד קם אחריו והתחיל לארוז. ולאן נראה לך שאתה הולך?, שאל אותו השותף. הביתה. אני לא יכול לעבוד בחושך.

2. אחרי מאסר ארוך שנים בכלא, משתחרר מאפיונר ידוע ויוצא לחפש את כספו המוסתר.
    הוא מגייס את העורך דין שלו והולך לעבר ביתו של רואה החשבון.
    כשהם מגיעים, שואל המאפיונר את רואה-החשבון: "איפה כל הכסף שהסתרתי אצלך?"
    הרואה חשבון שותק.
    המאפיונר שוב שואל: "איפה 59 מיליון הדולר שהסתרת עבורי?"
    רואה החשבון שותק.
    "שמע", אומר העורך דין למאפיונר: "שכחת שהבן אדם חרש ואילם - הוא לא שומע כלום ולא יכול לענות לך."
    העורך דין ממשיך ואומר: "תן לי לדבר אתו בשפת הסימנים!"
    המפיונר מסכים ואומר: "שאל אותו איפה הכסף שהוא הסתיר עבורי?"
    העורך דין מסמן בידיו.
    "הוא אומר שאינו יודע על מה אתה מדבר," מתרגם עורך-הדין את סימניו של רואה החשבון.
    המפיונר מוציא אקדח, דורך אותו, מצמיד אותו לרקתו של רואה החשבון ואומר: "שאל אותו עכשיו איפה הכסף שהסתיר עבורי!"
    העורך דין שוב עושה סימנים לרואה החשבון.
    הרואה חשבון נבהל מאוד ואומר במהירות בשפת הסימנים: "הכסף נמצא במזוודה בתוך ארון הכלים בגינה שלי בביתי!!!"
    "מה הוא אמר?", שואל המפיונר.
    העורך דין מתרגם למפיונר: "הוא אמר שתלך לעזאזל ושאין לך אומץ ללחוץ על ההדק..."

3. שלושה עורכי דין ושלושה בוגרי מנהל עסקים נוסעים ברכבת לכנס. בתחנה, שלושת בוגרי המנהל עסקים קונים כל אחד כרטיס ורואים ששלושת עורכי הדין קונים שלושתם כרטיס אחד בלבד.
    "כיצד תיסעו שלושה עם כרטיס אחד?", שואל אחד מבוגרי המנהל
    עסקים. "חכה ותראה", משיב אחד מעורכי הדין.
    הם כולם עולים לרכבת, בוגרי המנהל עסקים תופסים כל אחד את מקומו בקרון בעוד שלושת עורכי הדין נדחסים לתוך תא השירותים וסוגרים את הדלת.
    לאחר זמן קצר מופיע כרטיסן הרכבת ואוסף את הכרטיסים.
    הוא דופק על דלת השירותים ואומר, "כרטיס בבקשה." הדלת נפתחת כדי חריץ ויד אחת מבצבצת מהתא, כשהיא אוחזת בכרטיס.
    הכרטיסן לוקח את הכרטיס וממשיך הלאה. בוגרי המנהל עסקים שראו זאת מחליטים שזה אכן רעיון מחוכם ומחליטים כי בדרך חזרה יעשו אותו דבר ויחסכו כסף.
    בתום הכנס, הם מגיעים לתחנה וקונים כרטיס רכבת אחד בלבד.
    לתדהמתם, עורכי הדין לא קונים אף כרטיס.
    "כיצד תיסעו ללא אף כרטיס?", שואל אחד מבוגרי המנהל עסקים בתימהון. "חכה ותראה", משיב אחד מעורכי הדין.
    הם עולים כולם לרכבת ומיד נכנסים שלושת בוגרי המנהל עסקים לתא שירותים אחד ולאחריהם נכנסים שלושת עורכי הדין לתא השירותים הסמוך.
    זמן קצר לאחר שהרכבת יוצאת לדרך, יוצא אחד מעורכי הדין מהתא, ניגש לתא שבו נמצאים בוגרי המנהל עסקים ואומר, "כרטיס
    בבקשה..."

4.. ארנב קטן מסתובב בחורשה, פתאום רואה אריה ולביאה

צועק הארנב ללביאה: "לביאה, יבוא יום ואני אזיין אותך!"

הלביאה מתעצבנת ואומרת לאריה: "לך תפוס את הבן זונה הזה."

עונה האריה: "עזבי, בסה"כ ארנב קטן ומסכן, תני לו ללכת."

למחרת חוזר הארנב וצועק ללביאה: "יבוא יום ואני אזיין אותך."

הלביאה משתוללת וצורחת על האריה: "איזה מין אריה אתה?! אתה

מלך החיות?!"

האריה מנסה להרגיע אותה ואומר: "עזבי אותו, סתם ארנב קטן

ומסכן, הוא לא מתכוון לזה, התעלמי ממנו."

הלביאה מעוצבנת, רודפת אחרי הארנב, קופצת מעל שיחים,

עוברת בין גזעים אך בסוף נתקעת מתחת לגזע עץ שנפל.

מגיח הארנב מאחוריה ומזיין אותה בתחת.

הלביאה חוזרת לאריה בפנים נפולות. שואל האריה: "גם לך הוא

עשה את הטריק עם העץ?"

5.שאלה: איך קוראים למרוקאי שגומר מהר?

תשובה: "מהיר ועצבני".

6אישה אחת נכנסת לחנות עם שני הילדים שלה. .

המוכר פונה אליה ושואל: "תגידי, הם תאומים?"

"לא" עונה האישה, "מדוע אתה שואל?"

עונה המוכר: "משום שאני לא מאמין שזיינו אותך פעמיים".

7.: שימו לב

שיעורי בית=בית ספר

בית-ספר=בניין

בניין=בניה

בניה=ערבים

ערבים=פיגועים

מסקנה:

אל תעשו שיעורי בית.

8. שאלה: מה ראשי התיבות של שיעור של"ח?

תשובה: שיעור לא חינוכי...

9.יוסי מראה לאביו את התעודה שקיבל. .

האב קורא: "מתמטיקה 4, ספרות 4, ספורט 4, מוסיקה - עשר."

צועק האב על הבן: "עם כזו תעודה יש לך מצב רוח לשיר???"

10. דן הגיע לכיתה חצי שעה אחרי הצלצול

המורה נזפה בו: "מדוע איחרת כל כך?"

ענה לה דן: "את בעצמך אמרת לנו שלעולם לא מאוחר ללמוד".
    11.אמא של הרשל'ה שלחה אותו לקנות סבון היא נתנה לו את העטיפה והוא אמר :אמא זה סבון נקה7? אמא שלו אמא לו כן! הוא הלך לקנות והסופר היה סגור והיה לו קאקי הוא הלך לשירותים ועשה קאקי בתוך בנייר עטיפה שאמא שלו נתנה לו והכניס למקפיא כעבור כמה שעות נתן את הסבון לאמא שלו והיא נכנסה למקלחת והתחילה לשיר: נקה 7 שלי נקה 7 שלי והוא אמר :מהתחת שלי !! חחחחח קורע נכון!!!.....
    12. שלושה משוגעים רצו לברוח מבית משוגעים הם ניסו לפרוץ את המנעול ולא הצליחו טוב בראשון רץ רץ רץ רץ ניתקע בדלת שבר ת' ראש השני רץ רץ רץ רץ נתקע את הדלת שבר את היד השלישי הולך אומר מה אתם משוגעים אתם לא רואים שיש ידית!!!!!
    13. איש אחד נכנס למכולת ושואל את המוכר: יש לך רעככעעכע של חלב המוכר מסתכל עליו מזועזע שתי שקיות של מה?
    14.פרסי בא הביתה עם שקית קטנה של פיסטוקים תן קצת מבקשת האישה.הוא נותן לה פיסטוק אחד היא אוכלת ואומרת: זה טעים תן לי עוד קצת הוא סוגר את השקית ואומר: באחריות כולם אוות טעם!
    15. אתה צם היום כיפורים שאל רומני את חברו הפולני מה פתאום! לא גנבתי כל השנה אז למה שאני אצום ביום כיפורים? פולני פראייר אמר הרומני בשביל לא לצום יום אחד אתה לא גונב כל השנה?
    16.קצין פוליני מבקר אצל זונה ובסופו של הביקור הוא לובש את מדיו מנשק את ידה ומתכוון לצאת לדרכו הי ומה בקשר לכסף?! זה בסדר קצין פולני לא לוקח כסף מנשים 17.אישה מתקשר לגינקולוג שלה סלח לי דוקטור אולי שכחתי אצלך במקרה את התחתונים שלי? הוא בודק ומודיע לה שלא שכחה אותם אצלו טוב היא ממלמלת אז נשאר לי לדוק רק אצל רופא השניים
    18.לאחר בדיקה אומר הרופא לנבדקת: מצטער אבל יש לך טחורים ואני מציע לנתח ללא דיחוי אל תיעלב היא אומרת אבל אני חושבת שאני רוצה לקבל חוות דעת נוספת טוב אתן לך אותה גם את מכוערת...
    19.האיש ליד הבאר מספר לשכנו הייתי בשבוע שעבר אצל רופא והוא הגביל את שתייה שלי והוא מרשה לי רק כוסית אחת ליום ואיך אתה מסתדר עם זה? בסד גמור עד עכשיו הגעתי ל-15 יולי שנת 2045
    20.איך הפרנסה? נשאל בעל חנות קטנה בברוקלין האמת כל יום שאני פותח אני מפסיד איזה 200 דולר אז ממה את חי? ברוך השם החנות סגורה יומיים בסופי שבוע אז עם 400 דולר אני איכשהו מצליח להתקיים
    21. אחד בבית קברות רואה מצבה מה-זה מפוארת כמעט ארמון קטן עם גינה מסביב פרחים צבעוניים ועצים מה לא הוא מתקרב ורואה שהיא שייכת למיליונר ידוע זכרנו לברכה העשירים האלה הוא ממלמל לעצמו הם ממש יודעים לחיות! 11.יש אחד שיש לו פוטנציאל להפוך למליונר הוא מרוויח כל יום 500 דולר בלי שום מאמץ כל יום הוא עובר ליד מגרש ריק שעל הגדר שסביבו קבוע שלט: 500 דולר קנס למי שישליך אשפה והוא לא משליך
    22.מי זאת דינה שואלת האשה זורקת לבעלה פתק שמצאה במכנסיים שלו ועליו שם ומספר זה שם של סוסה שהימרתי עליה הוא עונה בתמימות טוב אז בטח תרצה לדעת שהסוסה הזאת התקשר ושאלה מתי אתה חוזר הביתה!!

Spit-Fire Spit-Fire מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    טמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחח חזקות אחי #$^#$^
    תודה סיסו !

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק