מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: בדיחות [2]

sHIko`aMtoraF sHIko`aMtoraF מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות [2]

1)שתוק נימוסים וצרות הלחו צרות נעלם שתוקונימוסים הלכו לתחנת המשטרה שתוק אומר לנימוסים חכה לי מאחורי הדלת השוטר שואל אותואיך קוראים לכה שתוק איפה הנימוסים שלך מאחורי הדלת אתה מחפש צרות כין איךידעת.

2) איש שמן הולך ברחובורואה איש רזה. האיש השמן אומר לו:"כשמסתכלים עליך חושבים שאין אוכל בעולם!". עונהלו הרזה:" וכשמסתכלים עליך מבינים למה"...

3) טסים במטוס אחד ג'ורש בוש, בלונדינית, סבא ונכדו. הטייסים אומרים שיש תקלה והמטוס הולך להתרסק וכולם שיקחומצנח ויצנחו. הנכד אומר: מה עושים? יש רק 3 מצנחים ואנחנו 4 אנשים??
    ג'ורג' בושאומר: אני חייב לצנוח יש לי מדינה לנהל, אני חשוב. לוקח מצנח וצונח. הבלונדיניתאומרת: אני הבלונדינית הכי חכמה שיש אני חייבת לחיות. לקחה מצנח וקפצה. הנכד אומרלסבא: סבא, מה נעשה? יש רק מצנח אחד ואנחנו 2 אנשים. הסבא אומר לנכדו: אל תדאג בני, הבלונדינית לקחה את השק שינה.

4)- עיוור מגיע בטעות לבר של נשים. הוא שותה ומשתכר וכטוב ליבו בבירה שואל בקול: "מישהו רוצה לשמוע בדיחה על בלונדיניות?".
    האישה שישבה לידו אמרה לו בקול רועם: "תשמע, בגלל שאתה עיוור נראה לי שכדאי לעדכן אותך בחמש עובדות:
    1. הברמנית בלונדינית.
    2. המאבטחת בלונדינית.
    3. אני בלונדינית, שוקלת 100 קילו ויש לי חגורה שחורה בקראטה.
    4. האישה שיושבת מהצד השני שלך בלונדינית ומתאגרפת מקצועית.
    5. לידה יושבת מרימת משקולות בלונדינית.
    אתה עדיין רוצה לספר את הבדיחה?".
    העיוור חשב לרגע ואמר: "לא, אין לי כוח להסביר אותה חמש פעמים".

5) כורדי אחד יושב ומסתכל כמה דקות על קובית קרח. לחבר שלו נמאס, תופס אותו ושואל: על מה אתה מסתכל, לעזאזל ???
    ההוא עונה לו: אני משתגע מאיפה הנזילה...

6) אריאל שרון, שאול מופז וביבי נתניהו נוסעים במטוס
    שרון אומר אני זורק 500 שקל שאיש אחד יהיה מבסוט
    שאול מופז אני זורק 500 שקל בחמש שטרות של מאה שחמישה אנשים יהיו מבסוטים
    ביבי נתניהו אני זורק 500 שקל בשקלים כדי ש 500 איש
    יהיו מבסוטים..
    הטייס אומר יאללה שתקו למה אני תכף זורק את אתכם ושישה מיליון יהיו מבסוטים...

7)בלונדינית אחת נכנסת לחנות מוצרי חשמל, ניגשת למוכר ושואלת: "סליחה אדוני כמה תעלה לי הטלויזיה הזאת? {ומצביעה})
    אז ענה לה המוכר: "סליחה גברת אני לא מוכר לבלונדיניות"
    לאחר יום חוזרת האישה לחנות כששיערה צבוע לשחור
    ושואלת: "כמה תעלה לי הטלויזיה הזאת?"
    אז ענה לה שוב המוכר: "גברת אמרתי לך שאני לא מוכר לבלונדיניות"
    חזרה הבלונדינית עוד הפעם לאחר שצבעה עוד פעם את השיער ועשתה ניתוחים פלסטיים ושאלה את אותה שאלה,
    אז ענה לא עוד פעם המוכר שהוא לא מוכר לבלונדיניות.
    הבלונדה שאלה: "אבל איך כל פעם עלית על זה שאני בלונדינית?!"
    אז ענה המוכר: "כי רק בלונדיניות מצביעות על מיקרוגל ומבקשות טלויזיה!!!"

8)בעל שיכור נכנס הביתה וצועק על אישתו: "את מכוערת". מסתכלת עליו אישתו ואומרת: "אתה שיכור". עונה הבעל: "נכון, אבל לי זה יעבור בבוקר"...

9)איש אחד מתקלח עם כל המשפחה שלו. שואלים אותו למה הוא מתקלח עם כל המשפחה? הוא עונה: "כי רשום על השמפו אריזה משפחתית"

10]אריאל שרון, שאול מופז וביבי נתניהו נוסעים במטוס שרון אומר אני זורק 500 שקל שאיש אחד יהיה מבסוט שאול מופז אני זורק 500 שקל בחמש שטרות של מאה שחמישה אנשים יהיו מבסוטים ביבי נתניהו אני זורק 500 שקל בשקלים כדי ש 500 איש יהיו מבסוטים.. הטייס אומר יאללה שתקו למה אני תכף זורק את אתכם ושישה מיליון יהיו מבסוטים...

11]דוד לוי מתקשר לאישתו מכביש ת"א - ירושלים "תזהר שם בכביש, דוד" אומרת לו האישה הנסערת, "משדרים בטלוויזיה מבזק מיוחד מכביש ת"א - ירושלים, איזה מטורף נוסע שם נגד התנועה."! "מטורף אחד?!" ענה בהתרגשות דוד לוי "יש כאן מאות כאלה!"

12]שאלה: למה מתנחלים שרים רק את הפזמון? תשובה: כי לקחו להם את הבתים...

אבו מאזן, ביבי נתניהו ואריק שרון יושבים בתוך סירה בלב ים. הסירה מתהפכת מי ניצל? המדינה

13]הרשות הפלסטינאית הוציאה את הבול הראשון שלה, שעליו התמונה של ערפאת. לאחר זמן מה דיווחה הרשות כי יש בעיה עם הבול והוא כל הזמן נופל מהמעטפות. ערפאת פנה לאבו עלא שיבדוק את העניין לעומקו. אחרי יומיים חזר אבו עלא ואמר לערפאת: "ראיס... מצאתי את הבעיה! האנשים יורקים על הצד הלא נכון של הבול!!!"

14]הבן של סדאם חוסיין וסדאם חוסיין משחקים כדורגל הבן של סדאם בועט וסדאם עוצר אחר כך סדאם חוסיין נגש לבעות אז הבן שלו אומר לו אבא בלי טילים.

15]שאלה:מה עבר לנסיכה דיאנה בראש בזמן התאונה? תשובה: הקרבורטור.

16]שאלה: מי רצה אחורה וקדימה, אחורה וקדימה לסירוגין? תשובה: מתנחלת שמאלנית!

17]שאלה: מה ההבדל בין סדאם לבין המן? תשובה: את המן ניצחנו ואחר כך שמנו מסיכות. עם סדאם קודם שמנו מסיכות ורק אחר-כך ניצחנו!!!

18]שאלה: מה המשחק שאריאל שרון הכי אוהב לשחק? תשובה: שיח מת.

19]שאלה: מה הקשר בין ביבי למערכת חלונות? תשובה: את שניהם שדרגו אבל אף אחד לא יודע מה יהיה הבאג הבא..

20]חידה: איזה זמר יאסר ערפאת הכי אוהב? תשובה: אביהו מדינה )הביאו מדינה(.

21]שאלה: איזו סידרה מרדכי וענונו הכי אוהב? תשובה: בלי סודות.

22]שאלה: תרנגול ערבי מטיל ביצים בשטח ישראל, למי שייכות הביצים? תשובה: תרנגול לא מטיל ביצים!

23]מחבל ואנשי זק"א נפגשים בגן עדן. אנשי זק"א רואים את המחבל רץ ועוצרים אותו. אנשי זק"א: "לאן אתה רץ?" המחבל: 70-ל" הבתולות שלי." אנשי זק"א: "אין לך מה למהר, הביצים שלך אצלנו."
    24]פעם היתה אישה מסריחה והיא לא היתה מתקלחת אף פעם!!

יום אחד כל השכנים התלננו למשטרה באה המשטרה ואמרה לה יש לך שתי אפשרויות אחת:להתקלח ולסדר את הבית!!!

והאפשרות השניה היא:להסתלק ולחיות ברחוב ....

טוב האישה בחרה להתקלח ולסדר את ביתה קודם כל היא ניקתה את כל הבית ולאחר מכן נכנסה להתקלח היא התקלחה והכל הורידה את התחתון ואמרה יואאאא.... נדבקו לי השערות של המטטא!!. היא רצה לרופא ואמרה לו דוקטור נדבקו לי השערות של המטטא והוא אמר לה זה טבעי תגעי גם לי יש אמרה אם יש לך תראה לי

דוקטור: לא עכשיו!!!

אישה: נווווו...

דוקטור: טוב!!!. הדוקטור הראה לה והיא אמרה:לא רק שנדבקו לך השערות גם המקל נדבק

חחחחחח.........

25].אישה אחת היתה צריכה להגיע לעיר והיא התלבטה איך היא תיסע היו לה שתי אפשרויות אחת באוטובוס ובשניה במונית טוב האישה חשבה לעצמה!!

אם אני אסע באוטובוס יש שתי אפשרויות אחת שאני ישב ליד בן או בת אם אני ישב ליד בן יש שתי אפשרויות שנתאהב או שלא ואם נתאהב יש שתי אפשרויות שנתחתן או שלא אם נתחתן יש שתי אפשרויות או יהיה בן או לא ואם בן יש שתי אפשרויות או שהוא ילך לצבא או שלא אם הוא ילך לצבא יש שתי אפשרויות אוו שהוא ימות או שלא

אם כך עדיף שאני יקח מונית!!

Taxi!!!!!!!!!!!!!!!!

26]. ביבי ושרה יושבים במסעדה.
    ביבי: סטייק בבקשה.
    המלצר: ומה עם הפרה המשוגעת?
    ביבי: היא כבר תזמין לבד.

L1RaZ L1RaZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    RofL

מאיפה הבאת תבדיחות??

הסמל האישי של DrAgoN