מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: חדשות

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים

חדשות

<FONT face=Arial>קורט אנגל, "מכונת ההאבקות", שעזב על רקע בעיות אישיות לפנימספר שבועות את הWWE, חתם בTNA, "אני מרגיש שמצאתי את הבית" אומר אנגל בתגובה.
    [img][/img] <A href="http://%3cb%3e%3cfont%20color=%22/#767676">קורט אנגל.</font></b>" target=_blank>קורט אנגל.

TNA פרסמה היום את ההודעה הגדולה עליה דובר במהלך כל השבוע, בתחילה חשבו שהעניין קשור בהחתמתו מחדש של וינס רוסו, בהמשך דובר על שינוי משבצת השידור, אבל ראשי TNA הודיעו שההודעה הגדולה לא תאכזב אף אחד, המדליסט האולימפי , "מכונת ההאבקות", קורט אנגל חתם היום רשמית ובלעדית בארגון. בנוסף הארגון הודיע שהתוכנית אימפקט תעבור לשעה 9 בערב(שעון פסיפי, שעון מזרח בארה"ב) בימי שלישי בספייק TV, החל מה16 בנובמבר.

"זה היה שבוע ענק בהיסטוריה של החברה שלנו" אמר דיקסי קרטר, נשיא TNA Entertainment, LLC. "ההחתמה של קורט אנגל והמעבר של אימפקט לשעת פריים טיים הם שני צעדים משמעותיים שמסמלים את גדילתה של TNA. ההיסטוריה של ההאבקות המקצוענית מלאה בארועים ששינו את הדברים על פני השטח בתעשייה ואני מאמין שהשבוע הזה יראה בתוכן הזה."

אנגל, פעמיים אלוף המכללות (NCAA) ו3 פעמים אול אמריקאן, הגיע לשיא הקריירה החובבנית שלו בזכייה במדליית הזהב באולימפיאדה ב1996 בהאבקות חופשית, בעוד הוא מתחרה עם 2 חוליות סדוקות, פריצות דיסק ושרירים תפוסים.

קורט אנגל עשה את הבכורה על המסכים ב14 בנובמבר 1999 בWWE. מאז, הוא זכה ב5 תארי עולם של הWWE, וכל חגורה בעלת משמעות בחברה. הוא הוכרז אל היכל התהילה של ההאבקות הארצית ב2003.

"קורט נחשב לאחד מהמתאבקים הגדולים ביותר בהאבקות המקצוענית" מוסיף קרטר. "יכולות הזירה שלו יכולות להשתוות רק אל המנהיגות והגישה שלו. אנחנו נרגשים שקורט מצטרף למשפחת TNA ואנחנו מצפים ליחסים ארוכים ומוצלחים."

"להיות בTNA מרגיש כמו שמצאתי את הבית" קורט אנגל אומר. "TNA תהיה התוכנית הנצפית ביותר בטלוויזיה בכבלים - זה רק עניין של זמן. תודה לTNA שהצילו את הקריירה שלי, החיים שלי והתשוקה לעשות את מה שאני אוהב."</FONT>

WWE החתימה בימים האחרונים את מתאבק WCW וECW לשעבר, טו קולד סקורפיו, לאחר קרב ניסיון שערך לפני כמה שבועות עם רנה דופרי.
    [img][/img] <A href="http://%3cb%3e%3cfont%20color=%22/#767676">טו קולד סקורפיו.</font></b>" target=_blank>טו קולד סקורפיו.

[/size]WWE החתימו את מתאבק WCW ECW לשעבר , טוקולד סקורפיו, לחוזה ל3 שנים. סקורפיו השתתף בקרב ניסיון לפני כמה שבועות נגד רנה דופרי. בוקר טי דחף להחתים את טו קולד סקורפיו בחברה.

טו קולד סקורפיו התאבק בפרו רסלינג NOAH ביפן, והחזיק את חגורת ההארדקור של GHC. הוא עבר כמה קייצים בארה"ב בIWA מרכז- מזרח ובפרו רסלינג אנפלאגד.</FONT>

JBL שע"פ הדיווחים, עמד לעזוב את הWWE בגלל הלו"ז הצפוף של עסקיו האחרים שנפלו על ימי הקלטות סמאקדאון, השיג סיכום עם הWWE וישאר בארגון.
    [img][/img] סטיב קורינו-ראיון בלעדי</FONT>
    מלך האולד סקול. סטיב קורינו

[/size]סטיב קורינו "מלך האולד סקול", כיום גר בפילדלפיה, פנסלבניה, אלוף ECW לשעבר ועוד הרבה תארים אחרים, בראיון בלעדי לאתר. קריאה מהנה.

ש: לפני שכתבתי את השאלות, קראתי עליך קצת, והבנתי שהיית חלבן לפני שהתחלת להתאבק. אז מה עדיף? לעבוד כחלבן או כמתאבק?
    קורינו: חוץ מלהיות אבא, להיות מתאבק זו העבודה הטובה בעולם. עבדתי כחלבן 7 שנים, ואני לא מוצא שום דבר רע בקצת עבודה קשה.

ש: מתי החלטת שאתה רוצה להיות מתאבק? איך הוריך הגיבו? מאיפה היה לך את הכסף הדרוש? מה לדעתך הדבר הכי חשוב בהתחלה?
    קורינו: אבא שלי לא ממש אהב את הרעיון, אבל אמא שלי הייתה מעריצה גדולה. היה הייתה הולכת להופעות של AWA בוויניפג כשהיא הייתה קטנה, אז היא נורא התרגשה כשניסיתי להיות מתאבק.בנוגע לכסף, אני שילמתי בעצמי. שילמתי 3000 דולר על האימונים, והשתמשתי בכל החסכונות שלי.האימונים היו קשים... אנשים לא מבינים עד כמה הזירה קשה, ועד כמה סטיפים יכולים להיות החבלים. אבל הדבר הכי חשוב היה ללמוד ככל האפשר.

מרטי ריט, מתאבק הWWE הידוע יותר בתור הבוגימן, החלים לאחרונה מפציעה והיה בהכנות לחזרה , שוחרר היום מהWWE, כך פורסם בהצהרה שפירסם הארגון.
    [img][/img] <A href="http://%3cb%3e%3cfont%20color=%22/#767676">שוחרר. בוגימן.</font></b>" target=_blank>שוחרר. בוגימן.

[/size]"הWWE הגיעו להבנות בקשר לשחרורו של הבוגימן(מרטי רייט) החל מהיום ה20.9.06. אנו מאחלים למרטי הצלחה בכל מעשיו בעתיד."

הסיבה לשחרורו של רייט היא ככל הנראה בגלל שלא עשה את המאמצים הדרושים כדי להחלים מהפציעות ברגליו מהם סבל. לפי הדיווחים, רייט לא הגיע לתורים שנקבעו לו עם רופאים פעם אחר פעם כאשר נדרש לעשות זאת בשביל להבדק. למרות שהוזהר, הוא המשיך לא להגיע ולפספס תורים עם הרופאים.

רייט שנראה על מסכי הWWE לראשונה ב"טאף אינאף", בעונה בה דניאל פיודר זכה, רייט אומנם הלך הביתה בניפווים הראשונים בגלל ששיקר בקשר לגילו האמיתי, אך הWWE החליטו לתת לרייט הזדמנות והחתימו אותו על חוזה התפתחותי.</FONT>

[/right]

[/right]

[/right]

</DIV>

</FONT>
    נערך בפעם האחרונה על ידי J.Wilshere : 05/06/11 ב 16:56

Spit-Fire Spit-Fire מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    טמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודהההה גבר !

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    תודה תנסה למצוא קרבות שתוכל לעלות על האתר ויעבדו!!!!

אבל ראסמי הוא משקיע

נושאים דומים

1. 2 חתימות חדשות
    על ידי sHkaBuBuLu בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 02/08/05, 16:46
  2. כמה חדשות
    על ידי DareDevil בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 01/08/05, 21:10
  3. 2 חתימות חדשות
    על ידי Fantasy בפורום חתימות וסמלים