עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 51

אשכול: כוס אמא של אוהדי בית''ר

MusT4nG` MusT4nG` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה מזיין תמוח אף אחד לא יכול על הקהל שלנו

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי MusT4nG`
    הלוואי היה 30 על 30 אבל פשוט אתם הומואיםםםםםםםם

ואל תזיין לי תמוח אתההההה יודע למה היה תמכות האלהההההה?כי האולטרס השרמוטות תפסו אוהד ביתר בחניון שם באו אליו עם שפיצים ואז הוא בא עם חתכים ואז 30 אוהדי ביתר ניפצו 7 מכוניות וזיינו אוהד של האולטראס מכות
    וכולכם על הזיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

הלוואי ???

אין לך לב הא ???
    אתם אוהדים שרמוטות
    אתה יכול להסתכל על אחד בפנים שלו עם עוד איזה 20 אוהדי בית''ר ולהכניס לו מכות ??
    מלא זה היה כמה על כמה
    אבל אתה עוד אומר הלוואי??
    כוס עמקקק אוהדי בית''ר השרמוטות האלהההההההההההההההההההההההההההההההההה תראה הוא אומר לי הלוואייייייי

אוווווווו אווווווווווו אווווווווווווווווו בית''ררררררררר הזבללל של המדינההההההה

edo edo מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    --צו פיוס--
    נערך בפעם האחרונה על ידי edo : 30/08/06 ב 16:11

קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע main יזין מסריחח אני לא קפצתי על הילד הזה ואני לא יקפוץץ אמרתי הלוואי גם כי האולטראס באו 30 על 1 עם הם היו באים 30 על 30 הם היו יוצאים מתים

קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחח אתם מצחיקים אותי פה יאו איזה חנונים יש פה לפנים "ערסים" חחחח שייייאללה איזה הומואים אתם אלהק מכבי חיפה יתחברו ויזיינו אותנו די צאו מהסרט שאמא שלכם חיה חלאס בית"ר קהל שאוהב מכות אין מה לעשות ככה זה שאוהדים של מכבי קוראים שרמוטות ובורחים או שתופסים אוהד של ביתר לבד עזבו שטויות
    תאמינו לי שאני לא רוצה שיהיה מכות אבל אין מה לעשות זה
    אוהד מכבי מקלל אוהד ביתר זה כמו שאחד אשכנזי מרמת אביב אומר הומו לאחד מרמלה ככה זה אז לא נשתוק בחייייייייייייייייים גם עם כל התגובות פה

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע main יזין מסריחח אני לא קפצתי על הילד הזה ואני לא יקפוץץ אמרתי הלוואי גם כי האולטראס באו 30 על 1 עם הם היו באים 30 על 30 הם היו יוצאים מתים
    בוא נתערב שאוהדי ת''א יפתחחו לכםםםםםםם תתחת ב 30 על 30
    כנ''ל חיפה

ודי לשחק אותה יחתחת קוקסינל דבר יפה

איך אתה מתלהבב מהקבוצה שךך כל מה שאתם יודעים לעשות זה מכות ולשיר אלה וואקבר ביציעים אז שקט

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    שמעו כמה דברים ...
    האוהדים האלה שאתם אומרים זבלים...זה רק יושבי היציע במזרחי מהברזלים ועד שורה 4 (כאילו מהברזלים ועוד 4 שורות)
    שזה יוצא בערך כמו איזה 30-40 אוהדי ביית"ר ומי שהולך למשחקים של ביית"ר יודע למי אני מתכוון... (שלומי הרזה הטיפש...אלי עם הקעקוע על כל הגבבבבב...) ועוד כמה...
    ורוב אוהדי ביית"ר הטובים לא מחפשים ת'מכות...
    בקשר למכות בקריית אליעזר...ספז'...תזכיר לי מתי? לא זכור לי משחק הייתי בוא בקריית אליעזר וקיבלנו מכות...והייתי ב6 שנים אחרונות בכל המשחקים בקריית אליעזר...נגד הפועל ונגד מכבי חיפה...אז לא לזיין ת'מוח סתםםםםםם...
    חוצ'מזה...אוהדי ביית"ר ערסים או מה שתרצו אבל הם אחלה בחוריםםםםם...
    ועם הם קפצו גם 10 על אחד...כנראה שיש סיבה...(כמו שעידן אמר...)

חוצ'מזה עוד משהו קטןןןןן...

תנגבו נוזל לכם הריר יא קנאיםםםםםם !^*&^%#!

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Ma1n`
    בוא נתערב שאוהדי ת''א יפתחחו לכםםםםםםם תתחת ב 30 על 30
    כנ''ל חיפה

ודי לשחק אותה יחתחת קוקסינל דבר יפה

איך אתה מתלהבב מהקבוצה שךך כל מה שאתם יודעים לעשות זה מכות ולשיר אלה וואקבר ביציעים אז שקט
    ולנצח את מכבי ת"א 2-1

(ובקשר למכות...לא תאמין לי...שלא...גם ב34262 על 34262 ביית"ר יקחו...אתם לא מודהים לחוזק ולקמות אוהדי ביית"ר כשיש מכות...)

קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע ושמע טובבבבבבבבבבב אתה חושב שאתה בחור טוב אבל אתה לאאא אז חלאסססס עם הייתה אומר לי את זה בפנים הייתי פותח לך תתחת ימעפן

קיבל לייק
    0 פעמים
    עזובבבבבבבבבבבבבבבבב אותך Main אתה רק אוהב לעצבן מספיקק חלאססס עזוב אותך אין לי כוח עליך כבר אתה לא מבין בגרוש עזוב בוא נסגור תעניין ככזה תחשוב מה שאתה רוצה תבוא לטדי תצעק אני שונא אותך ביתר ואת כל הקללות שלך ונראה עם תגיב בפורום יום למחרת סבבה?

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עזובבבבבבבבבבבבבבבבב אותך Main אתה רק אוהב לעצבן מספיקק חלאססס עזוב אותך אין לי כוח עליך כבר אתה לא מבין בגרוש עזוב בוא נסגור תעניין ככזה תחשוב מה שאתה רוצה תבוא לטדי תצעק אני שונא אותך ביתר ואת כל הקללות שלך ונראה עם תגיב בפורום יום למחרת סבבה?
    אני יבוא עם תמונות גם

puadov puadov מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עזוב עידן אתה בטוח שאתה הכי בריון בארץ אה ?
    בה' אתה כזה מסכן .. קודם כל למי שלא יודע למכבי ת"א יש יותר אוהדים לביתר [הרבה אוהדי כורסא] אבל עדיין יותר מלביתר .. דבר שני אני מוכן להתערב שהאולטראס שלנו מזיינים לכם תתחת .. אתה חושב שביתר הכי חזקים .. רק בטדי הם הכי חזקים .. אם היה מכות בבלומפילד הייתם אוכלים בראש ! עזוב אתה בטוח ביתר הכי ביריונים באמא שלי אתה כזה מעאפן

puadov puadov מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Rom4nz`
    ולנצח את מכבי ת"א 2-1

(ובקשר למכות...לא תאמין לי...שלא...גם ב34262 על 34262 ביית"ר יקחו...אתם לא מודהים לחוזק ולקמות אוהדי ביית"ר כשיש מכות...)
    וקובוש חמודי .. אתם שמחים שניצחתם אותנו .. באמת אני יודע שמכבי ת"א חיות .. אבל מה אתה מתרגש .. אולי מתוך ה100 משחקים האחרונים שלכם איתנו 15 ניצחתם .. וגם לא בטוח

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב חלאססס לריב ימכוערים !
    וקובי אל תגיד לי לא .. כי כניראה לא הייתה
    הייה בתחנה המרכזית בחוצות המפרץ .. שלא העלו אותנו לאוטובוסים בכלל !
    אז אל תגיד שלא היה !!

וכל אחד פה מזיין תמוח .. אז חלאס לריב ושקט !

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SpezZ
    טוב חלאססס לריב ימכוערים !
    וקובי אל תגיד לי לא .. כי כניראה לא הייתה
    הייה בתחנה המרכזית בחוצות המפרץ .. שלא העלו אותנו לאוטובוסים בכלל !
    אז אל תגיד שלא היה !!

וכל אחד פה מזיין תמוח .. אז חלאס לריב ושקט !
    אמא רועייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייי :מאוהב: :מאוהב: :מאוהב: :מאוהב: :מאוהב:

קיבל לייק
    0 פעמים
    מי מססתכל בכלל על אוהדי כורסאאאא למה ספרתה אוהדי כורסא?יש לו הכי הרבה קהל
    ומישהו אמר שאני ביריון???

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי puadov
    וקובוש חמודי .. אתם שמחים שניצחתם אותנו .. באמת אני יודע שמכבי ת"א חיות .. אבל מה אתה מתרגש .. אולי מתוך ה100 משחקים האחרונים שלכם איתנו 15 ניצחתם .. וגם לא בטוח
    טוב תקשיבו ותקשיבו טוב טוב עכשיו כל הפורוםם מה אני אומר פה כי puadov כמה שאני אוהב ותו הולך לקבל אלף זין עכשיו

אז לפימה שאתה אומר האולטרס מזיינים תקומץ של ביתר? (אלה שהולכים מכות כל משחק)
    אז שמעו עכשיו אני נשבע לכם כל מילה אמת משחק.. מי זוכר ת'משחק ביתר מכבי תל אביב ברמת גן שניצחנו 3-2 ?
    וואלה מקום ניטרלי לא הבית של ביתר ולא של מכבי ואפילו יותר קרוב למכבי..
    קיצר הייתי בו עם אחי דן מי שמכיר וחבר טוב אחרי המשחק באלגן וזה אנחנו הולכים לכוון החנייה חיכו לנו באוטו לחזור הבייתה עכשיו אני הכי קטן משלושתנו קיצר אנחנו הולכים חשוך כזה כביש ענק פתאום אחד שמן ענק תופס אותי הצמיד לי בקבוק בירה לראש איים וזה היה מפחיד אחושארמוטה כי רואים שהוא הולך לשים בי את זה ישר חבר של אחי ואחי התערבו כזה באו להזיז אותו פתאום כל הקומץ של מכבי אבל כל הקומץץץ של המשחק הזה קמו באו אלינו כולםםם חשבנו אנחנו מתים פתאום אתם קולטים משו בסגנון טרויההההההה כל אוהדי ביתר של הקומץ באו איזה 70 איש אם לא יותר כולםםם בריצה מהצד השני 50 אחוז עם עלות בקבוקים אבנים באלגנים הכללל ואני שומע ברקע "הרביצו לילד קטן" ו "אוהדי ביתר עד המוותתתתת" וכאלה ואז יענו קיבלתי גב פתאום לא יכולים לעשות כלום אני אומר לכם פשוט כל הקומץ הרקוב של מכבי הפחדנים האלה התחילו לרוץ לברוח והיה מלא אבנים באוויר זזתי הצידה ופשוט ראיתי איך כל הגוש עשרות אוהדי האלה מורידים אוהדי מכבי עם עלות תוך כדי ריצה שוברים תבנאדם וממשיכים הלאה פשוט פירקווו את כל הקומץץ דםםםם ולא היה משטרה רק אחרי איזה רבע שעה של מכות שבחיים שלי לא ראיתי בחייייםם הגיעו משטרה סוסים והכל נכנסו באוהדים הפרידו וזה בקיצור נסכם ככה - מקום ניטרלי.. וכל הקומץ של מכבי קיבלו פיצוציםםם שבחיים שלכם לא ראיתם באוהד ביתר אחד לא נגעו פשוט זיייינוווו אותםםם
    אזזזז זייןןןןןןןןןןןןןןןן תתאחדו מצדי עם כל הליגהההה במכות אפחד לא מסוגל לעמוד מול אוהדי ביתרר וכולכם יודעים את זה לדברר יודעים טוב מאוד לכו איפה המכות אחרי משחק נגד ביתר עם צעיף של הקבוצה שלכם יחזירו אותכם באלונקהה אין על ביתר במכות וזהו אז אל תזיינו תמוחחח אולי בתפאורה אתם לוקחים אותנו אבל במכות דפקקקקקקקקקק חלאס להאמין לאוטרסים האלה שלכם מקבלים מכות ומשקררים לכם שהם נותנים סעמק

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal
    טוב תקשיבו ותקשיבו טוב טוב עכשיו כל הפורוםם מה אני אומר פה כי puadov כמה שאני אוהב ותו הולך לקבל אלף זין עכשיו

אז לפימה שאתה אומר האולטרס מזיינים תקומץ של ביתר? (אלה שהולכים מכות כל משחק)
    אז שמעו עכשיו אני נשבע לכם כל מילה אמת משחק.. מי זוכר ת'משחק ביתר מכבי תל אביב ברמת גן שניצחנו 3-2 ?
    וואלה מקום ניטרלי לא הבית של ביתר ולא של מכבי ואפילו יותר קרוב למכבי..
    קיצר הייתי בו עם אחי דן מי שמכיר וחבר טוב אחרי המשחק באלגן וזה אנחנו הולכים לכוון החנייה חיכו לנו באוטו לחזור הבייתה עכשיו אני הכי קטן משלושתנו קיצר אנחנו הולכים חשוך כזה כביש ענק פתאום אחד שמן ענק תופס אותי הצמיד לי בקבוק בירה לראש איים וזה היה מפחיד אחושארמוטה כי רואים שהוא הולך לשים בי את זה ישר חבר של אחי ואחי התערבו כזה באו להזיז אותו פתאום כל הקומץ של מכבי אבל כל הקומץץץ של המשחק הזה קמו באו אלינו כולםםם חשבנו אנחנו מתים פתאום אתם קולטים משו בסגנון טרויההההההה כל אוהדי ביתר של הקומץ באו איזה 70 איש אם לא יותר כולםםם בריצה מהצד השני 50 אחוז עם עלות בקבוקים אבנים באלגנים הכללל ואני שומע ברקע "הרביצו לילד קטן" ו "אוהדי ביתר עד המוותתתתת" וכאלה ואז יענו קיבלתי גב פתאום לא יכולים לעשות כלום אני אומר לכם פשוט כל הקומץ הרקוב של מכבי הפחדנים האלה התחילו לרוץ לברוח והיה מלא אבנים באוויר זזתי הצידה ופשוט ראיתי איך כל הגוש עשרות אוהדי האלה מורידים אוהדי מכבי עם עלות תוך כדי ריצה שוברים תבנאדם וממשיכים הלאה פשוט פירקווו את כל הקומץץ דםםםם ולא היה משטרה רק אחרי איזה רבע שעה של מכות שבחיים שלי לא ראיתי בחייייםם הגיעו משטרה סוסים והכל נכנסו באוהדים הפרידו וזה בקיצור נסכם ככה - מקום ניטרלי.. וכל הקומץ של מכבי קיבלו פיצוציםםם שבחיים שלכם לא ראיתם באוהד ביתר אחד לא נגעו פשוט זיייינוווו אותםםם
    אזזזז זייןןןןןןןןןןןןןןןן תתאחדו מצדי עם כל הליגהההה במכות אפחד לא מסוגל לעמוד מול אוהדי ביתרר וכולכם יודעים את זה לדברר יודעים טוב מאוד לכו איפה המכות אחרי משחק נגד ביתר עם צעיף של הקבוצה שלכם יחזירו אותכם באלונקהה אין על ביתר במכות וזהו אז אל תזיינו תמוחחח אולי בתפאורה אתם לוקחים אותנו אבל במכות דפקקקקקקקקקק חלאס להאמין לאוטרסים האלה שלכם מקבלים מכות ומשקררים לכם שהם נותנים סעמק

חחח כמה פעמים סיפרת לי את זה..
    אבל ראסמי אתה חושב מעניין אותנו כמה בית''ר חזקים וקוקסינלים ??
    אתם טובים במכותתתתתתתתת אזזזזזזז מהההההההההההההה ימסכניםםםםםםםם אז מה !?!!? ?
    מכות זה לא קהל קהל זה אומר לבוא לעודד את הקבוצה ולתמוך
    ולא לחפש ללכת מכות כמו רוב האוהדים שלכם

אתם לא קהל
    אתם ערבים

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים

אתם לא קהל
    אתם ערבים
    צודק אחי :מעלה: :מעלה:

היה משחק שמכבי אירחו באליעזר את ביתר ..
    ואחרי המישחק חזרתי ברכבת .. ובדרך לתחנה ראו אותי עם צעיף של מכבי 3 אוהדי ביתר .. והתחילו לרדוף אחרי אבל ברחתי להם לתוך התחנה
    ואני מניאק אם היו אוהדי מכבי שראו ולא עשו כלום
    אוהדי מכבי (חיפה)פחדנים אני יודע ..
    אבל מה אתה מתלהבים שיש לכם קהל חזק ?
    מה אתם באים למישחק כדי לריב מכות ?
    ניראה לי חלק מהאנשים באים לטדי שניגמר המישחק רק כדי לריב !

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים

אתם לא קהל
    אתם ערבים
    עוד אנחנו ערבים... טחחחחחח
    חצי כפר קאסם אוהדים חיפה בקושי אוהד ביתר ערבי אחד יש בארץ
    אוווווווו עבאס סואן במכבי סואן במכבי סואן במכבי בן זונה ערביייי

נושאים דומים

1. כוס אמא של ארצות הברית
    על ידי Xenophager בפורום מה שבראש
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 18/01/08, 22:48