עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 37 מתוך 37

אשכול: כל מי שפתח את הפה על המטאל

Happy Little Boozer Happy Little Boozer מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יעקוב : זה לא קשור לזה שמטאל עושה אותך מיוחד WTF סה"כ מוזיקה בדוגרי יש פול אנשים ששומעים את זה.
    ISANITY אהבתי מה שעשית חעחעח.

שוב אני חוזר הנושא לא הולך להכריח אנשים לשמוע מטאל או רוק , כי כשמכריחים יוצאים רק פוזרים ותאמינו לי אני מעדיף ערס על איזה פוזר ילד כאפות.

הנושא בא להראות לכל אלה שאמרו שהמוזיקה הזאת מדרדרת + כולם סוגדים לשטן שהסטיגמות האלה לא נכונות.

LiNoR LiNoR מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Totaloco
    ומי ששומא מטאל או רוק אז הוא הרמה שלו גבוהה אני לא מבין ?
    קודם כל זה סתם חארטה ושנית כל זה סתם חארטה !
    על טעם ועל ריח יש מה להתווכח ?
    אני חושב שלא !

טוב יודע מה צודק.. שיהיה.

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GaLaXy
    אמממ.. לא
    אני שונא מטאל ורוק וכל זה
    אבל פעם ב- יש כמה שירים יפים כמו
    i walk alone
    ואין לי עוד דוגמה
    אני שומע מה שיפה
    בוא תשמע תשיר של ניבין ותמיר גל אהבה אסורה תגיד לי שהוא לא יפה
    ראסמי שלמה שזה שיר מכוער חחחחח
    ....... אה וד"א אני לא שומע רוק כבד ולא דכאונית אבל בתאכלס לרוקרים היותר נורמלים לא הכבדים
    כמו greenday
    וכל אלה למשל הם באמת זמרים איכותיים הם לא סתם בוכים במיקרופון הם גם יודעים לנגן בגיטרה וגם לשיר שזה מראה שיש להם קצת יותר כישורים במוזיקה
    בתאכלס אי אפשר להשוות זמר כמו ראובן המלאך כמו לסולן של guns
    או גיטריסט מיזרחי ל slash

SaKi SaKi מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמעו..פריקים זה כמו דוסים חרדים..הם חושבים שמי שלא כמוהם הוא ערס וכו..
    אז פריקים שפה Prophet Happy Little Bozer Linor וכו..תכניסו לראש שלכם שהמוזיקה שלכם מחרידה ועובדה שהיא מגעילה תראו איך אתם רוקדים עם הראש מגדלים שיער יש לכם קינים אתם מסריחים תראו תשער שלכם..צובעים אותו בצבעים הכי מגעילים שיש..

אני אישית: שונא פריקים
    אה ועוד דבר: לא כל אחד שמעמיד קוצים שם ג'ינס של דיזל חולצה של מאניה הוא ערס..לא כל אחד שהשם משפחה שלו זה אבוטבול הוא ערס..

אה ועוד דבר!!: הפריקים מזכירים לי גרמנים שמזכירים לי את המגולחי ראש ( היטלר וכו.)

מי שמסכים איתי שיגיד -_-

עריכה: רוב הפריקים שומעים תרוק הכבד המפחיד הזה..וגם יש לכם צמידים כמו של חיות אפילו בפורים מפחיד להתחפס אליכם אתם שמים לק שחור בציפורנים פויה זה פשוט מגעילללללללל וגם רוב הפריקים מזריקים סמים!!!! ןנראה עם תגידו לי לא.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SaKi
    אז פריקים שפה Prophet Happy Little Bozer Linor וכו..תכניסו לראש שלכם שהמוזיקה שלכם מחרידה ועובדה שהיא מגעילה תראו איך אתם רוקדים עם הראש מגדלים שיער יש לכם קינים אתם מסריחים תראו תשער שלכם..צובעים אותו בצבעים הכי מגעילים שיש..

אה ועוד דבר: לא כל אחד שמעמיד קוצים שם ג'ינס של דיזל חולצה של מאניה הוא ערס..לא כל אחד שהשם משפחה שלו זה אבוטבול הוא ערס..

אה ועוד דבר!!: הפריקים מזכירים לי גרמנים שמזכירים לי את המגולחי ראש ( היטלר וכו.)

מי שמסכים איתי שיגיד -_-

עריכה: רוב הפריקים שומעים תרוק הכבד המפחיד הזה..וגם יש לכם צמידים כמו של חיות אפילו בפורים מפחיד להתחפס אליכם אתם שמים לק שחור בציפורנים פויה זה פשוט מגעילללללללל וגם רוב הפריקים מזריקים סמים!!!! ןנראה עם תגידו לי לא.
    לא.

D=

כרגע יצאת ילד כאפות.

אני שומע מטאל , לא מגדל שיער לא צובע שיער הפירס היחיד שיש לי הוא באוזן , אין לי ראש מגולח ואין שום קשר בין נאצים לבין מטאל כי המטאל שונא נאצים.
    אין לי מצמידים , אין לי לק שחור , ואין לי כינים.
    =]
    יצאת ילד כאפות + מבחנה KK??

`Silver אורח

מי שמסכים איתי שיגיד -_-

תלמד להגיב בצורה בונה ואל תקלל את המנהלים והאחראים פה כי אני יעיף אותך מפה בשניה.

שומע מאטל כל היום, אני לא לובש שחור חוץ ממכנס או חולצה פה ושם, בכלל החולצה הכי אהובה עלי זה של blue Shark אחת שקניתי אז בכלל תאכל זין.
    בחיים שלי לא שמתי איפור או לק אפילו לא בפורים, אין לי צמידים של פריקים, אני באופן אישי לא אוהב אותם כי הם פוזרים שגורמים לפיגור שכלי וסטיגמות כמו שלך יש בכמויות.

ReVoLT ReVoLT מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `Silver
    תלמד להגיב בצורה בונה ואל תקלל את המנהלים והאחראים פה כי אני יעיף אותך מפה בשניה.

שומע מאטל כל היום, אני לא לובש שחור חוץ ממכנס או חולצה פה ושם, בכלל החולצה הכי אהובה עלי זה של blue Shark אחת שקניתי אז בכלל תאכל זין.
    בחיים שלי לא שמתי איפור או לק אפילו לא בפורים, אין לי צמידים של פריקים, אני באופן אישי לא אוהב אותם כי הם פוזרים שגורמים לפיגור שכלי וסטיגמות כמו שלך יש בכמויות.
    סטיגמות סטיגמות אבל חבר שלך פרופט אומר שאם אני שונא רוק אני "חי בפוזה" חח הדבר הכי מפגר ששמעתי בחיים שלי.

BraiN BraiN מנותק ותיק
    קיבל לייק
    1 פעמים

מי שמסכים איתי שיגיד -_-

חתיכת אידיוט, למה אתה חושב שאתה צודק? בגלל שראית בטלויזיה את כל הבלאקרים ששמים איפור וצמידי ניטים? זה רק בשביל הפוזה יא חמר אתה לא באמת תראה אותם ככה ברחוב, מה שכן אתה אולי תראה את כל האימואים המזדיינים האלה שכל החיים שלהם בוכים ואני אישית חושב שצריך להשמיד אנשים כאלה. אני שומע מטאל, לא הולך עם צמידים כי אנלא הומו ובמיוחד לא עם לק שחור מה שכן אני מאריך שיער, כי זה פשוט נראה יותר טוב... וממתי אנשים ששומעים מטאל מזקירים לך סקין האדס? יצאת הומו

אה ולזה שכתב את
    אין מילים אין כלום
    קח לדוגמא תשיר הזה:

חגשןםירןם חלךדשמךגחשדןםגיםשדחיכשדיכלכחשדיחלכישדחכידוןשיכושדן יכוןשדיכוןשידכוןשדיוןכישדוןכידוןיכוןדשיכוןדשיכודשי כוןדשיכוןםשדיכוןםשדיוןכישדןוכישדוןיכשדוןיכשדוןםיכו ןםשדיכוןשדיוןכשדיוןםכדישוןכישדוןכישדוכיןשדוםיכשדחמ כלחשמלךסצזלכמשןםרח]חר/'פםר/'ןםאוןםחףצכדתץשצכדלךשמלךשדצכלשךדחעלשחכשחרםפ
    פזמון:
    גדשגחדןםשיכוןםשדןםקחו'ןם/ריפן/'ילךידשלךמלךשיגדןםיםכשדיחלכמיחלשדירוןם'/טרוןדתשצכיר/'ןםכמצשדךיןר
    פה כבר סגרתי =\ האוזניים כאבו
    פשוט יצאת אידיוט למה זה שאתה לא יודע אנגלית זה לא אומר שאין מילים חחחחחחחחחחחחחחח

Troll Troll מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BraiN
    חתיכת אידיוט, למה אתה חושב שאתה צודק? בגלל שראית בטלויזיה את כל הבלאקרים ששמים איפור וצמידי ניטים? זה רק בשביל הפוזה יא חמר אתה לא באמת תראה אותם ככה ברחוב, מה שכן אתה אולי תראה את כל האימואים המזדיינים האלה שכל החיים שלהם בוכים ואני אישית חושב שצריך להשמיד אנשים כאלה. אני שומע מטאל, לא הולך עם צמידים כי אנלא הומו ובמיוחד לא עם לק שחור מה שכן אני מאריך שיער, כי זה פשוט נראה יותר טוב... וממתי אנשים ששומעים מטאל מזקירים לך סקין האדס? יצאת הומו

אה ולזה שכתב את

פשוט יצאת אידיוט למה זה שאתה לא יודע אנגלית זה לא אומר שאין מילים חחחחחחחחחחחחחחח
    שב בשקט אני ילמד אותך אנגלית
    ואללה יופי צועקים לי במוח כול הדפוקים האלה
    הורסים גיטרות כל היום איך אפשר להבין משהו ?אה יא דבע איך ?

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Troll
    חחח הורסים גיטרות...
    שב בשקט.
    אחד הגיטריסטים הגדולים ביותר בעולם ברגע זה הוא גיטריסט להקת dream theater .
    אז בבקשה ממך , שתוק.

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה רוצה להגיד בזה.?

על הזין שלי מטאל

BraiN BraiN מנותק ותיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Troll
    תתפלא. אבל אפשר להבין...

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אלון יבן זונה זה השיר הכי טוב בעולם!!1
    :קיר::קיר:
    מה השתאכנזת יתימניייייי

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי
    Freedom
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחחחח....
    אמרתי שהוא אומר שהוא שונא ת'מוזיקה כי לא ה=מבין אותה וכי ילד עם מנת משכל של כפכף בגלל זה אמרתי את מה שאמרתי.
    לא אמרתי שכל מי ששונא לא מבין במוזיקה זה לא נכון ואל תכניסו לי מילים לפה.
    יש פה מספיק אנשים ששומעים מוזיקה טובה, ואני לא שומע רק מטאל, אז עידן תפסיק לזיין ת'שכל.
    וההוא שהשווה אותנו לנאצים, רק על זה אכלת באן.
    בקשר לכל השאר, אין לי קעקועים, או פירסינגים, השיער שלי לא כזה ארוך ובחיים לא צבעתי אותה.
    אנשים אומרים שאני מתלבש כמו סקייטר[שמקשרים למוזיקת פאנקרוק] או כמו היפי שמקושר לשאנטי וחרטה.
    ככה שהלבוש שלי וההתנהגות שלי רחוקים ברוך השם מהתנהגות של מטאליסט\פריק.
    רעי ראה אותי, נירן ראה אותי, ישראל ראה אותי, הם בעצמם יכולים להגיד לכם עד כמה אני פריק. כי אני לא
    כלללל מי שקפץ ועושה רעש ובלאגנים, יכול להרגע, לא באתי להעליב ולפגוע באפחד, רק באתי לציין עובדה שמי שישר בא וקוטל סגנון מוזיקה בלי לשמוע אותו, מראה על פוזה.
    ואיפה אמרתי שאנחנו בפוזה? שאתם פוזה, מתי קישרתי ערסים בכלל?
    אתם סתם מכניסים לי דברים שלא אמרתי, ואני רק ציינתי שהשמוליק הזה, ילד פוזר מטומטם.
    ואני לא חוזר בי, זה האמת.
    אה ואגב ההוא שאמר גרין דיי מה גרין דיי, אתה אומר גיטריסטים איכותיים זמר טוב, זה כבר מראה סוג של פוזה, למה? כי הם לא כאלה, אבל בגלל שאתה אוהב אותם אתה עושה אותם כאלה.
    ועידן אל תתחיל לזיין לי ת'שכל למה אני אוריד לך ת'ספר אלגברה לראש.

חנוו'ש חנוו'ש מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    למה אתם מתווכחים על זה כמו מפגרים למה?!
    יופי מדהים לך מטאל זה טוב,
    מרוצה?!

תנעלו עשו טובה

`Silver אורח
    prophet likes teh cock

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי