עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 35

אשכול: שאלה לבנות

awk awk מנותק משתמש כבוד!
    שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים

שאלה לבנות

לא רוצה לעשות הכללות ולא רוצה להשמיץ , אבל אם יש פה מישהי שמסוגלת לענות על זה בצורה עניינית , בבקשה אשמח להשקפה מצד של בחורה על זה...

קודם כל תתארי לעצמך מצב שיש לך חבר, שדואג לך לוקח אותך לבלות , מטפל בך כשאת חולה, עושה הכל בשבילך , לא מתווכח איתך ( חוץ מדברים קטנים נו הרי אי אפשר בלי ) , ובכללי מתייחס יפה כמו שאתן כלכך אוהבות..,
    למה אתן בוגדות בכאלה אנשים? ועוד עם אנשים זבלים שיום למחרת כבר לא מכירים אתכן

מה יש בכן שגורם לכן לעשות כאלה דברים ?

באמת מישהי שתוכל לתת לי לזה הסבר טוב שאני אבין מה הקטע אני אשמח מאוד לשמוע...

בבקשה אם אין לכם משהו חכם לרשום אל תרשמו בכלל, זה סתם מיותר.
    :נרגילה:

Eliyahu Eliyahu מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מניח שהוזנחת.

בוא נגיד ככה: אישה טובה טובה שאוהבת אותך, נאמנה לך, מטפלת בך שאתה חולה, מפנקת אותך, מטפלת בילדים.
    ואתה, יוצא לפאב עם חברים, קולט איזה כוסית וצד אותה.

אז האישה שלך תבוא ותשאל את אותה השאלה. זה העולם אחי, לא הכל מושלם וצריך להתמודד עם זה. הרי הכל לטובה וחיים רק פעם אחת.

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי
    Freedom
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוי אני רק יכול לתאר לעצמי כמה הדבר הזה כואב :X
    אמן ושלא נדע מזה...
    מממ ואין לי איך להסביר לך כי אני חושב שזה לא צריך לקרות :X

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    פשוט נגעל מבנות כאלה..
    עזוב אחי מה אתה הולך רחוק..
    לא מבין בנות שיש להן מתחת לעיינים בחור שנחשב על רמה ומוכן לתת את כל האהבה שיש באמת בנאדם שיודע לאהוב ולהתייחס לבנות לא סתם איזה אחד שרק חושב איך לזיין אותה וכמו זבל לא מתייחסות אליו והולכות ללקק לכאלה שלא רואים אותן ממטר ושמים בה אלף זיןןן רק רוצים להוציא ממנה זיון
    זה כל כך מציק רק לחשוב על זה
    מכירים כאלה? בעע

שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ברור שזה לא צריך לקרות
    זה סתם על קצה המזלג , אני פשוט מנסה להבין מה עובר להן בראש כשהן עושות כאלה דברים, כאילו מילא הייתי בוגד או עושה משהו לא לעניין , אבל אני כולי הייתי טוב מידי , כנראה זה בגלל זה.
    אסור להיות טוב אליהן , הן לא מעריכות בשיט.

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי awk
    ברור שזה לא צריך לקרות
    זה סתם על קצה המזלג , אני פשוט מנסה להבין מה עובר להן בראש כשהן עושות כאלה דברים, כאילו מילא הייתי בוגד או עושה משהו לא לעניין , אבל אני כולי הייתי טוב מידי , כנראה זה בגלל זה.

שים עלייה זין היא תשים עלייך עין

אין יותר נכון מזה.. רק שלא תמיד אתה יודע איך לשים זין

שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal

אין יותר נכון מזה.. רק שלא תמיד אתה יודע איך לשים זין

עזוב אותך לשים מה לשים , אני לא בקטע של משחקי כוחות מפגרים, אני מי שאני וזהו אני לא צריך לשים זין או להתייחס יפה או לא יפה.
    אתה אומר לשים זין
    אני אומר , תהיה אמיתי וזהו.

תאמין לי שעוד כמה שנים אתה תבין למה אני מתכוון ותגיד שאני צודק:]

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ברור שזה לא צריך לקרות

חחחחחחח ככה כל הבנות ואם זה מנחם אותך אני בדיוק במצב שלך..
    משקיע ת'נשמה ואוכל חרא

שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עוד לא שמעתי פה בחורה שתעיז לענות על השאלות האלה, מעניין למה...

tekna tekna מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נראה לי הם לא יודעות על מה אתה מדבר כי כל הבנות שעושות את זה בטח בלונדיניות טיפשות שלא יודעות איך להדליק תמחשב

FireWall FireWall מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה אחי זו חתיכת תשובה ארוכה אני יכול לכתוב לך על זה ספר עכשיו..למדתי כמה דברים על נשים פה ושם וזה שונה לגמרי מהחשיבה של גברים בכל הנושא

שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי FireWall
    וואלה אחי זו חתיכת תשובה ארוכה אני יכול לכתוב לך על זה ספר עכשיו..למדתי כמה דברים על נשים פה ושם וזה שונה לגמרי מהחשיבה של גברים בכל הנושא

תאמין לי אני יודע..

אבל חשבתי שיש פה בנות בפורום הזה , שיענו על זה , חח מה אין פה בנות <?

Barbie Barbie מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    היי :] באתי להציל את כבוד המין הנשי.

אז ככה...
    בנות מטיבען, לא משנה מה יש להן, הן תמיד ירצו יותר.
    יש בהן [בנו...] איזשהו פגם קטן שגורם לנו להנות מלרדוף אחריי מישהו, ולהרגיש שרודפים אחרינו, ואחרי שמשיגים את מי שרוצים אז זה לא תמיד ניראה כמו בדימיון שהכל יפה ומושלם. ופתאום מתגעגעים להרגשה של ההתרגשות כשאתה רואה מישהו שלא שלך אבל אתה רוצה אותו...זה משהו שאין כשיש לך חבר קבוע, כי במובן מסוים אתה יודע שהוא שלך אז זה הופך לשיגרתי.

והחבר יכול להיות הכי מושלם שיש, הכי תומך שיש, ופשוט גבר חלומותיה של כל אישה, אבל אז היא יכולה לראות מישהו שהוא ההפך הגמור ממנו והיא תרצה לדעת איך זה להיות עם מישהו שלא עושה כל מה שאת רוצה, ועם מישהו שצריך לעבוד קשה כדי להשיג אותו.

בעיקרון, מה שאני מנסה להגיד, זה שהבנות הן נורא מתוסבכות.
    ואם הן בוגדות במישהו אז הבעיה היא לאו דווקא בו [למרות שלפעמים כן, כי גם הבנים לא מושלמים..], וקצת קשה להסביר מה עובר להן בראש.
    הן רואות מישהו ומחליטות שהן פשוט רוצות אותו, וכשהן רוצות משהו הן יעשו הכל כדי להשיג את זה בכל מחיר ולא משנה מי עומד בדרך שלהן.

ובקשר לזה שאמרת שאנחנו בוגדות עם "זבלים" שיום למחרת שוכחים מאיתנו - לפעמים אנחנו מודעות מראש למצב ולזה שזה מה שיקרה באמת יום למחרת, אבל אנחנו נהנות מהאקשן שבלנסות להשיג את הילד הרע דווקא[ או משהו כזה ], וכמו שאמרתי אם אנחנו רוצות משהו אנחנו נעשה הכל כדי שזה יקרה, אז גם אם ניהיה עם הגבר הזה רק לילה אחד, ובלילה הזה נרגיש הכי מלכות בעולם כי הצלחנו להשיג את מי שרצינו, וכי זה אומר שהוא נמשך אלינו, אז זה שווה את כל הימים שיבואו אח"כ של הדמעות ושל הסבל. [כלומר, באותו רגע זה ניראה כאילו הלילה הזה יהיה שווה את הכל, אבל כמה ימים אח"כ,בדיעבד, מתחרטים שזה קרה בד"כ].

אני מקווה שהבנת בערך למה אני מתכוונת, כי השתדלתי.

ורק למען הפרוטוקול, אני רק תיארתי את המצב שביקשת דרך העיניים של הבנות, אני לא חושבת שבגידה זה פתרון, ואני בחיים לא אבגוד. אם לא טוב לך אם מישהו אז תחסוך את זה משניכם ותיפרדו, אבל אם טוב לך איתו אז אין לך סיבה לבגוד.

ואגב, יש את הבנות שכן מעריכות, וכן מחזירות אהבה כמו שצריך, ובשביל הבנות האלה שווה להשקיע ולא להתייאש מכולן.

ולעתיד, אל תשקיע במחשבות מיותרות על המוח הנשי, כי אתה לא תצליח לצאת מזה. ופשוט לא יצא לך מזה כלום, כי יכולים להסביר לך שעות על גבי שעות על מה עובר לנו בראש, ואז תבוא מישהי ותעשה משהו אחר שלא חשבת אפילו ושוב תשקע במחשבות.

בכלמקרה, שיהיה לך יומטוב (:
    [יצא קצת ארוך אבל כ"כ רצית תגובה של בת שפשוט הרגשתי צורך להסביר לך את דעתי בעיניין רק בשביל שקצת תיתן למוח שלך קצת לנוח. כי מחשבות=סבל].

^^RoTeM^^ אורח
    לא רוצה לעשות הכללות ולא רוצה להשמיץ , אבל אם יש פה מישהי שמסוגלת לענות על זה בצורה עניינית , בבקשה אשמח להשקפה מצד של בחורה על זה...

קודם כל תתארי לעצמך מצב שיש לך חבר, שדואג לך לוקח אותך לבלות , מטפל בך כשאת חולה, עושה הכל בשבילך , לא מתווכח איתך ( חוץ מדברים קטנים נו הרי אי אפשר בלי ) , ובכללי מתייחס יפה כמו שאתן כלכך אוהבות..,
    למה אתן בוגדות בכאלה אנשים? ועוד עם אנשים זבלים שיום למחרת כבר לא מכירים אתכן

מה יש בכן שגורם לכן לעשות כאלה דברים ?

באמת מישהי שתוכל לתת לי לזה הסבר טוב שאני אבין מה הקטע אני אשמח מאוד לשמוע...

בבקשה אם אין לכם משהו חכם לרשום אל תרשמו בכלל, זה סתם מיותר.

בלי הרבה תירוצים, ההסבר היחיד הוא שיש לך עסק עם נצלנית...
    בחורה שלא יודעת להעריך את הדברים הטובים שאתה עושה בשבילה והולכת לחפש עניינים מהצד היא לא יותר מנצלנית...
    לפי דעתי אין הרבה מה לקשקש... זה הכל... אם היא בוגדת אז תתרחק... כנראה שהיא טיפוס כזה ושהיא לא מחפשת קשר רציני...
    וחוץ מזה שזה לא כל הבנות, אם הייתי אחת כזו הייתי יודעת להגיד לך למה הן עושות את זה... הקטע הוא שאני לא חחח... אז זה כל מה שיש לי להגיד.
    שיהיה לך בהצלחה :הפוך:

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^^RoTeM^^
    בלי הרבה תירוצים, ההסבר היחיד הוא שיש לך עסק עם נצלנית...
    בחורה שלא יודעת להעריך את הדברים הטובים שאתה עושה בשבילה והולכת לחפש עניינים מהצד היא לא יותר מנצלנית...
    לפי דעתי אין הרבה מה לקשקש... זה הכל... אם היא בוגדת אז תתרחק... כנראה שהיא טיפוס כזה ושהיא לא מחפשת קשר רציני...
    וחוץ מזה שזה לא כל הבנות, אם הייתי אחת כזו הייתי יודעת להגיד לך למה הן עושות את זה... הקטע הוא שאני לא חחח... אז זה כל מה שיש לי להגיד.
    שיהיה לך בהצלחה :הפוך:
    בואי נתערב שאם מישהו כל היום ילקק לך את התחת את בטוח תבגדי בו? או שתעיפי אותו קיבינימאט? על מה שאת רוצה..
    להעריך או לא להעריך זה כבר לא משנה...צריך לדעת גם באיזה מינון לפנק ולא להגזים עם זה..
    ואם את תגידי שאני טועה אז אני רוצה לראות אותך עם מישהו שכל היום ירדוף אחרייך כמו איזה פליצה וכל היום "יפנק" אותך...את תשתגעי מזה אחרי יום..את תרצי להוריד לו בעיטה לעפעף...זה פשוט להיות קרציה למצוץ למישהי את הדם...
    בקיצור תאמצו לכם את החוק "לא רודפים לא אחרי אוטובוסים ולא אחרי נשים,כי בסופו של דבר תמיד יש אחד אחר שיבוא"

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Barbie

בעיקרון, מה שאני מנסה להגיד, זה שהבנות הן נורא מתוסבכות.

כי מחשבות=סבל].
    ובגלל זה לא מקשיבים לעצות של נשים :O~ כי הן נורא מתוסבכות
    "נשים חושבות דבר אחד,אומרות דבר שני,ועושות דבר שלישי"

מה תגידי על זה? נכון או לא נכון? ואם תגידי שלא יצאת שקרנית

^^RoTeM^^ אורח
    בואי נתערב שאם מישהו כל היום ילקק לך את התחת את בטוח תבגדי בו? או שתעיפי אותו קיבינימאט? על מה שאת רוצה..
    להעריך או לא להעריך זה כבר לא משנה...צריך לדעת גם באיזה מינון לפנק ולא להגזים עם זה..
    ואם את תגידי שאני טועה אז אני רוצה לראות אותך עם מישהו שכל היום ירדוף אחרייך כמו איזה פליצה וכל היום "יפנק" אותך...את תשתגעי מזה אחרי יום..את תרצי להוריד לו בעיטה לעפעף...זה פשוט להיות קרציה למצוץ למישהי את הדם...
    בקיצור תאמצו לכם את החוק "לא רודפים לא אחרי אוטובוסים ולא אחרי נשים,כי בסופו של דבר תמיד יש אחד אחר שיבוא"
    א. הוא לא התכוון לאחד שנדבק לתחת של הבחורה שלו כמו עלוקה... הוא התכוון לאחד שמתנהג יפה אל החברה שלו ומתייחס אליה כמו שצריך... אם הבחור הוא עלוקה תאמין לי שהבחורה לא צריכה לבגוד בו, אפשר פשוט להפרד... היא לא צריכה ללכת לחפש כל מיני דרכים שיפגעו בו אם היא לא רוצה להיות איתו... ולזה שכתב תנושא - אם הבחורה בוגדת בו ומתייחסת אליו כמו סמרטוט משומש אחרי שהוא מתנהג אליה כמו שצריך אז כנראה שהוא יותר מידי טוב בשבילה...
    אני לא חושבת שהוא צריך לרדוף אחריה כמו פראייר... אם היא בוגדנית אז כנראה שהיא ממש לא שווה את זה שירדפו אחריה...
    ולפי דעתי יש גם בנות שאוהבות שמפנקים אותן... כמובן שצריך לראות את הגבול בין קירצוץ לפינוק ולדעת לא לעבור אותו...
    ב. אתה לא מכיר אותי, אז אני לא חושבת שיש לך תזכות להגיד מה אני אעשה במקרה שאם היה קורה ו...

יום טוב...

Barbie Barbie מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ובגלל זה לא מקשיבים לעצות של נשים :O~ כי הן נורא מתוסבכות
    "נשים חושבות דבר אחד,אומרות דבר שני,ועושות דבר שלישי"

מה תגידי על זה? נכון או לא נכון? ואם תגידי שלא יצאת שקרנית

נכון חלקית.
    אין קשר ללא להקשיב לעצות של נשים, כי נשים אלופות בלתת עצות לאחרים ובלעזור לאנשים אחרים. יותר קל לנו לחשוב על עצמנו בסיטואציה שלא קשורה אלינו מאשר באחת שכן.
    לדוגמא יכול להיות שאני וחברה שלי ניהיה באותה בעיה אבל יהיה לי הרבה יותר קל לה לייעץ מה הדבר הנכון שהיא צריכה לעשות אבל ברגע שזה יגיע אליי אני לא אהיה בטוחה שזה נכון ואני אחשוב עוד אלף פעמים.

אבל זה שנשים חושבות דבר אחד ואומרות דבר שני ועושות דבר שלישי זה נכון בד"כ.
    קשה להיות אישה :]

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Barbie
    אבל זה שנשים חושבות דבר אחד ואומרות דבר שני ועושות דבר שלישי זה נכון בד"כ.
    קשה להיות אישה :]
    כן כי אתן סתם מוזרות ;)

הסמל האישי של קטנטונת =]
    קטנטונת =] קטנטונת =] מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    למה אתה מכליל?
    לא כולנו ככה, לדעתי זה מגעיל.
    רובנו ממש לא ככה.
    ונשים זה באמת עם מסובך, תחיו עם זה.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים